تفاوت متاورس رنگ با آپلند در چیست ؟

2

تفاوت متاورس رنگ با آپلند در چیست ؟

 • آیا قوانین اساسی متاورس آپلند که برای حفظ امنیت و سلامت اقتصاد متاورس آپلند پی ریزی شده اند در متاورس رنگ نیز کاربرد داشته و در متاورس رنگ قوانین اقتصادی چگونه تنظیم شده است ؟
 •  چه تفاوت هایی میان واحد ارز متاورس رنگ  و upx  که در متاورس آپلند بسیار ارزشمند است وجود دارد ؟ و در چه چیز هایی از upx الگوبرداری شده است ؟
 • متاورس آپلند باعث داغ شدن بازار nft  ها در جهان شده اند آیا متاورس رنگ نیز قابلیت به راه انداختن یک بازار مستقل و قدرمند توکن های  nft  با هر نام دیگری را دارا می باشد ؟
 • سطح بندی بازیکنان در متاورس آپلند  بر اساس صرفا دارایی های افراد سنجیده می ود ؟ ایا در متاورس رنگ هم همین الگو تکرار شده است ؟ یا در متاورس رنگ هر اثرگذاری بر محیط اطراف یک تاثیرگذاری الگوریتم داشته و بر اساس ان امتیازات داده می شود ؟
 • میزان مشارکت کاربران آپلند در این دنیای متاورسی ایا به گونه ای هست که متاورس رنگ بتواند از ان پیشی بگیرد  و به فراگیری بسیار بالایی در سطح جهان در گام های بعدی خود برسد ؟
 • مدیریت جامعه شهری در متاورس آپلند توسط املاکین دارای امتیاز بالاتر یا سطح بالاتر انجام می شود ایا این اتفاق در متاورس رنگ نیز تکرار شده و سطح اجگرفته است ؟
 • قوانین متاورس رنگ  تصمیم افراد در شهر مجازی ایران مشخص کننده میزان مشارکت آنها در اداره و مدیریت شهر مجازی را تعیین می کند ؟
 • ساخت محیط های شهری و فضاسازی محیط در آپلند هنوز چنگی به دل نمی زند و شبیه سازی دنیای واقعی در دنیای مجازی به گونه ای انجام نشده است هنوز به میزانی که مخاطب را جز برای درآمد  و یا بازی فقط برای حضور در خود فضا به سمت متاورس بکشاند . آیا این عیب که در اکثر متاورس های کنونی وجود دارد در گام های بعدی متاورس رنگ برطرف خواهد شد ؟
 • آیا واقعیت شبیه سازی شده در متاورس رنگ در فاز های بعدی قدرت و جذابیت لازم را برای برای به تنهایی جذب نمودن مخاطب به سمت خود را دارا می باشد و می تواند تجربه های متفاوتی را برای کاربران رقم بزند ؟
 • ایا در متاورس رنگ قوانین تنبیه تخلفات اقتصادی و یا امنیتی به شکل زندان و جریمه نقدی می باشد  , همانطور که در متاورس آپلند برای حفظ و امنیت اقتصاد در جریان آپلند قوانینی برای حسابرسی اموال تعیین گردیده و با متخلفان با مجازات زندان برخورد می شود ؟ ایا در متاورس رنگ همین الگوبرداری تکرار شده است یا که از ان الگویی جدید و قوانین تازه و متفاوت بیرون آمده و اجرا می شود ؟

2fc3ba09f1c5d1c705e961514aa02dc87b206546 227 - تفاوت متاورس رنگ با آپلند در چیست ؟

مرضیه ثاقب علیزاده تغییر وضعیت برای انتشار جولای 2, 2023
گذاشتن نظر
2

پاسخ سوال تفاوت پتاورس رنگ با آپلند چیست؟!

در رابطه با سوال پرسیده شده باید خدمتتان عرض کنم که متاورس رنگ بومی است، به فکر چرخش و گستره اقتصاد کشور است به همین دلیل از ۵ ارز داخلی استفاده شده است که ارز از کشور خارج نشود، داشتن فروشگاه ها برای خرید محصولات سه بعدی و ارسال محصول به درب منزل در دنیای فیزیک، اشتغال زایی بدون هیچ محدودیتی فقط میبایست شغل انتخابی شما با قوانین جمهوری اسلامی مطابقت داشته باشد و تخصص در آن زمینه را داشته باشید.

nazanin ارسال نظر جدید اکتبر 6, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

🌏 “متاورس رنگ” نه تنها بر تکنولوژی متمرکز است، بلکه بر اقتصاد و فرهنگ ملی نیز تأکید دارد. 🌟 با محوریت ارزهای داخلی و اشتغال زایی، آینده‌ی روشنی را پیش‌رو داریم.

گذاشتن نظر
3

متاورس رنگ پشتیبانی کامل برای ایرانی ها دارد. به راحتی با IP ایران و و حتی با پول رایج کشورمان یعنی ریال میتوان در متاورس رنگ رنگ ثبت نام کرد.

اما پروژه های متاورس خارجی مانند آپلند با IP ایران نمیتوانید فعالیت کنید و حتی اگر با VPN هم وصل شوید اگر ناخواسته IP شما تغییر کندف حساب شما بسته می شود و پول های شما بلوکه می شود.

محمد فلاح سوال پاسخ داده شده آگوست 30, 2022
گذاشتن نظر
3

با گذشت زمان ثابت شده که سایت خارجی آپلند سیاستهای پشت پرده فراوانی دارد و نمیگزارد کاربر از این پلتفرم رضایت کامل را داشته باشد  اما متاورس رنگ این سیاست هارا ندارد و کاملا دنبال رضایت کاربر هست

m6hdixx سوال پاسخ داده شده آگوست 29, 2022
گذاشتن نظر
2

یکی از تفاوت های آپلند با متاورس رنگ

و وجود ارز ریال در متاورس رنگ و بومی بودن اون است

berlin سوال پاسخ داده شده آگوست 30, 2022
گذاشتن نظر
2

با عرض سلام و ادب و احترام

اولین تفاوت متاورس رنگ با آپلند در این است که آپلود بومی نیست ک ما دسترسی درستی به آن نداریم دومین این است که در متاورس رنگ ما وارد دنیای واقعی می شویم

متاورس آینده من سوال پاسخ داده شده آگوست 29, 2022
گذاشتن نظر
2

برتری متاورس رنگ نسبت به سایر پروژه های مشابه این است که کاملا بومی بوده است و مردم کشور نیازی به تغییر لوکشین خود با استفاده از وی پی ان ندارند و میتوانند با تمامی امکانات در دسترس خود عضو و شرکع به فعالیت کنند

nazanin سوال پاسخ داده شده آگوست 29, 2022
گذاشتن نظر
2

یکی از بنیانگذاران اصلی بازی آپلند Dirk Lueth است. دیرک لوث سابقه ای حدود 20 سال در زمینه فناوری های آی تی دارد. او سمت مشاور در چندین پروژه StartUp را داشته که ارزش این پروژه‌ ها به میلیون ‌ها دلار می رسیده است.

Saeedeza@gmail.com سوال پاسخ داده شده آگوست 29, 2022
گذاشتن نظر
2
1Parham (anonymous) 0 نظر

مطالب بسیار جذاب بود

حسین قدیری تغییر وضعیت برای انتشار سپتامبر 29, 2022
گذاشتن نظر
2

آپلند هیچ پشتیبانی و امیتی برای ما ایرانی ها ندارد ولی متاورس رنگ کاملا بومی و قابل دسترس برای ایرانیان است و خدمات آن مخصوص ایرانیان میباشد

amirhosseinamini ارسال نظر جدید آگوست 30, 2022

اپلند با توجه به این که یک پلتفرم خارجی میباشد در حال حاضر قابلیت کار کردن با قوانین کشور ما را ندارد به علاوه ایرانیان هم نمیتوانند به دلیل عدم تطابق ارز داخل این پلتفرم با ارز ملی در این پلتفرم فعالیت داشته باشند . ولی پیاده سازی یک پلتفرم حرفه ای داخلی مانند متاورس رنگ هم میتواند به منابع این کشور کمک کند هم به کاربران امکان فعالیت بدهد هم میتواند باعث بشود ایران هم در این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشد

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها2961 times
 • پاسخ ها10 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات