تفاوت متاورس رنگ با دسنترالند در چیست ؟

3

تفاوت متاورس رنگ با دسنترالند در چیست ؟

 • آیا متاورس رنگ نیز مانند متاورس دسنترالند یک دنیای مجازی غیرمتمرکز می باشد که توسط بازیکنان ان گردانده می شود ؟
 • متاورس رنگ از چه نوع متاورس های موجود در بازار جهان بیشتر الهام گرفته و تاثیرپذیری بیشتری نسبت به ان داشته است؟
 • در دسنترالند  ایا برای کارهای نیک نیز امتیازی در نظر گرفته شده است همانطور که در متاورس رنگ برای کار نیک امتیازات ویژه ای در نظر گرفته شده است ؟
 • چقدر قابلیت های جدید در متاورس رنگ نسبت به دسنترالند افزوده شده است و مخاطبان از امکانات بیشتری در متاورس رنگ برخوردار شده اند ؟
 • طراحی آواتارها در ورژن دسنترالند و یا آپلند و دیگر متاورس ها در عین پیچیدگی نرم افزاری از یک طراحی خشک و بی روح برخوردار بوده و هنوز قادر به ارتباط موثر و تاثیرگذار با مخاطبان و کاربران نشده اند . ایا در متاورس رنگ در گام های نخستین آواتارها به همین شیوه ها طراحی می شود ؟
 • میزان ارتباط هر مخاطب با آواتار خود در متاورس رنگ چگونه خواهد بود و چقدر آواتارها منطبق بر ویژگی های مورد درخواست کاربران نزدیک هستند ؟
 • در متاورس دسنترالند تمرکز اصلی دنیای متاورسی بر روی  خرید و فروش زمین و املاک قرار دارد ,  در متاورس رنگ میزان اهمیت خرید و فروش زمین و املاک چقدر می باشد؟
 • در متاورس دسنترالند اصلی ترین راه درآمدزایی برای بازیکنان و کاربران خرید و فروش زمین های مجازی می باشد , آیا در متاورس رنگ هم  اصلی ترین راه درآمدزایی همین خرید و فروش زمین و املاک مجازی است ؟
 • چرا در متاورس دسنترالند از ارز بومی مایا استفاده شده است ؟ و ایا در متاورس رنگ نیز امکان استفاده از ارز بومی ایران وجود دارد ؟
 • طریقه استفاده از ارز بومی ریال در متاورس رنگ به چه شکل می باشد ؟ و آیا این ارز می تواند تمامی معاملات  انجام شده در متاورس رنگ را پوشش دهد ؟
 • در متاورس دسنترالند استفاده از توکن های  nft  چگونه است و این توکن ها در معاملات متاورس دسنترالند چقدر نقش دارد ؟ ایا در متاورس رنگ نیز می توان از توکن های nft  استفاده نمود ؟
 • ایا در متاورس دسنترالند برای خرید و فروش زمین یا اجاره کارگر نیاز به واسطه و دلالهای میانی وجود دارد ؟در متاورس رنگ چطور ؟ آیا در متاورس رنگ دلال ها و واسطه ها برای اجاره کارگر و از این قبیل موارد کارها نقشی ایفا می کنند ؟

5304883089b1d36d498d74e50cb5d2d5f6b4829b 227 - تفاوت متاورس رنگ با دسنترالند در چیست ؟

مرضیه ثاقب علیزاده تغییر وضعیت برای انتشار جولای 2, 2023
گذاشتن نظر
1

دسنترالند یک پروژه متاورسی بر پایه بازی است که با ارزهای دیجیتال گار میکند ولی متاورس رنگ علاوه بر ارزهای داخلی خود پروژه، از ارز ریال هم پشتیبانی میکند.

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 2, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

پشتیبانی متاورس رنگ از ارز ریال، یک گام مثبت در جهت جذب کاربران ایرانی و تسهیل فعالیت آنها در این دنیای مجازی است. این امر می‌تواند به افزایش محبوبیت متاورس رنگ در ایران و رقابت با متاورس‌های مشابه مانند دسنترالند کمک کند.

گذاشتن نظر
1

تفاوت متاورس رنگ با دسنترالند در چیست ؟ در متاورس رنگ سیاست پشت پرده ای وجود ندارد و کاملا با کاربر صادق هستند

آیا متاورس رنگ نیز مانند متاورس دسنترالند یک دنیای مجازی غیرمتمرکز می باشد که توسط بازیکنان ان گردانده می شود ؟بله

متاورس رنگ از چه نوع متاورس های موجود در بازار جهان بیشتر الهام گرفته و تاثیرپذیری بیشتری نسبت به ان داشته است؟ تاثیرات زیادی

در دسنترالند ایا برای کارهای نیک نیز امتیازی در نظر گرفته شده است همانطور که در متاورس رنگ برای کار نیک امتیازات ویژه ای در نظر گرفته شده است ؟ خیر

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 2, 2024
Parham اظهار نظر کرد

آیا متاورس رنگ فرقی با دسنترالند ندارد اگر چه تغیراتی و خرید و فروش چطوری است 

nazanin اظهار نظر کرد

متن به طور خلاصه و مفید به تفاوت‌های کلیدی بین متاورس رنگ و دسنترالند اشاره می‌کند. شفافیت، تمرکز بر جامعه و کار نیک، و الهام‌گیری از متاورس‌های مختلف، از جمله نقاط قوت متاورس رنگ هستند. ارائه جزئیات بیشتر در مورد سیستم امتیازدهی کارهای نیک می‌تواند به جلب نظر مخاطبان و افزایش شفافیت کمک کند.

گذاشتن نظر
1

فوثق الاده بود

kotam145 سوال پاسخ داده شده آوریل 29, 2022
گذاشتن نظر
0

دیسنترالند به‌طور رسمی در تاریخ ۲۰ فوریه ۲۰۲۰ (۱ اسفند ۹۸) برای استفاده عموم راه‌اندازی و اجرا شد. سازمان خودگردان غیرمتمرکز آن نیز پس از گذشت مدت کوتاهی از راه‌اندازی پلتفرم، پیاده‌سازی شد. با راه‌اندازی DAO، توسعه این جهان مجازی بدون نیاز به هیچ کنترل متمرکزی ادامه یافت. پلتفرم دیسنترالند در هنگام راه‌اندازی، دارای سه توکن بومی مختلف بود

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 2, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

متن به طور خلاصه و مفید به تاریخچه دیسنترالند، از جمله زمان راه‌اندازی، DAO و توکن‌های بومی آن اشاره می‌کند. تمرکز بر تمرکززدایی، یکی از نقاط قوت دیسنترالند است که در متن به درستی به آن اشاره شده است. ارائه اطلاعات بیشتر در مورد تحولات پس از راه‌اندازی و نقش توکن‌ها می‌تواند به درک بهتر مخاطبان از این پلتفرم کمک کند.

گذاشتن نظر
0

بارز ترین تفاوت دسنترالند با متاورس رنگ

در ارز های موجود در آنهاست

شما در متاورس رنگ بدون هیچ کارمزدی در خرید ارز باز میتونید با ریال هزنیه های خود را در بازی تامین کنید

ولی در دسنترالند شما باید برای خرید ارز بازی ک اتریوم هست کارمزدی ام پرداخت کنید

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 2, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

متن به طور خلاصه و مفید به یکی از بارزترین تفاوت‌های متاورس رنگ و دسنترالند، یعنی نوع ارزهای مورد استفاده در آنها اشاره می‌کند. عدم وجود کارمزد در خرید ارز در متاورس رنگ، یک مزیت قابل توجه برای کاربران ایرانی است. ارائه اطلاعات بیشتر در مورد تنوع ارزها در متاورس رنگ و میزان کارمزدهای دسنترالند می‌تواند به درک بهتر مخاطبان از این دو پلتفرم کمک کند.

گذاشتن نظر
0

دسنترالند هیچ پشتیبانی و امیتی برای ما ایرانی ها ندارد ولی متاورس رنگ کاملا بومی و قابل درترس برای ایرانیان است و خدمات آن مخصوص ایرانیان میباشد

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 2, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

متن به طور خلاصه و مفید به یکی از مزیت‌های کلیدی متاورس رنگ برای کاربران ایرانی، یعنی تمرکز بر نیازها و ارائه خدمات متناسب با آنها اشاره می‌کند. بومی بودن، رابط کاربری فارسی و پشتیبانی از زبان فارسی، متاورس رنگ را به انتخابی جذاب‌تر برای ایرانیان تبدیل می‌کند. ارائه اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ویژه و برنامه‌های آینده متاورس رنگ برای ایرانیان می‌تواند به جلب نظر مخاطبان و افزایش محبوبیت این پلتفرم کمک کند.

گذاشتن نظر
0

Decentraland پروژه ی غیر متمرکز و واقعیت مجازی برای ساخت دنیای جدید هست. دیسنترالند به زندگی دوم شباهت داره ولی با این تفاوت که مبتنی بر بلاکچین و متکی بر اتریوم هستش. پروژه Decentraland توسط دو نابغه بلاکچین به اسم Esteban ordano و Ari Meilich در سال 2015 طراحی شد. صفحه اصلی دیسنترالند از زمین و املاک مجازی که به عنوان NFT و به اسم LAND تعریف شده، به وجود اومده. همه ی این موارد  گفته شده با استفاده از ارز دیجیتال MANA، توکن ERC20 قابل خرید هستن.

Saeedeza@gmail.com سوال پاسخ داده شده آگوست 28, 2022
گذاشتن نظر
0

با عرض سلام . سپاس بابت مطالب کامل و جامع شما ، لطفا درباره درامدزایی از دنیای موازی متاورس نیز صحبت نمایید

nazanin سوال پاسخ داده شده آگوست 28, 2022
گذاشتن نظر
0

با عرض سلام و ادب

ببینید در متاورس رنگ همچی واقعا و مانند واقیعت می باشد فقط با این تفاوت که دریچه ورود به ا دستگاه های مثل کامپیوتر – vr- ..

است ولی آنها هنور تنها شاید باارتبات بسیار محدود باهم هستند پیش به سوی دنیای موازی

متاورس آینده من سوال پاسخ داده شده آگوست 28, 2022
گذاشتن نظر
0

دسنترالند یک فضای مبتنی بر بازی بوده که با شعار مدیریت غیرمتمرکز سعی در جذب مخاطبان خود دارد و از ارزی بومی استفاده می نماید که جز در فضای متاورس دسنترالند در جای دیگری کاربرد ندارد . اینها در حالیست که کاربران دسنترالند که از دارایی بیشتری برخوردار بوده مدیریت این متاورس را به سود خود در دست گرفته و سیاست های پشت پرده ای را ایجاد می کنند در ثانی قوانین این متاورس بسیار بی پایه و سست بنا شده و با یکدیگر در تناقض هستند .

اما در متاورس رنگ مدیریت غیر متمرکز به معنای واقعی و به واسطه رای شهروندان متاورس رنگ صورت می گیرد از طرفی در پی ریزی قوانین سعی شده است تا حدود آزادی به اندازه ای باشد تا تجاوز به حقوق شهروندان و تقلب در این متاورس شکل نگیرد و در نهایت ارز مورد استفاده در این متاورس به راحتی در خارج از دنیای مجازی نیز قابل استفاده می باشد.

مرضیه ثاقب علیزاده ارسال نظر جدید آگوست 29, 2022

بسیار عالی ممنون از توضیحاتتون

گذاشتن نظر
0

سلام مقداری از طلاعاتی که در خصوص دیسنترالند دارم رو میگم ممنون میشم نقاط قوت و ضعف متاورس رنگ نسبت به دیسنترالند رو بگین

دیسنترالند از ابتدای شروع شمارو با شخصی سازی آواتار اماده میکنه و بعد از شخصی سازی اواتار شمارو وارد یک ترمینال میکنه که ادرس ها ئ امکانات معرفی میشن

اونجا اواتار ها میتونن با ری اکشن های مختالف با هم ارتباط بگیرین اطلاعات هم رو ببینن و به هم پیام متنی بدن و یا صوتی صحبت کنن

میتونین nft های دیگران رو ببنید و ادرس های فروشگاه های بزرگ رو ببنیید و یا توی پارتی های مختلف شرکت کنید ، میتونین زمین بخرین و زمینتون رو بسازین و دارایی های nft رو به نمایش بزارینو حتی محصولات تولیدی خودتون رو نشون بدین

و میتونین این زمین هارو هم اجاره بدین تا اگر زمینتون جای مناسبی از نقشه باشه فروشگاه های مطرح مثل سونی و … شعبه هاشون رو با انتخاب و کرایه زمین شما افزایش بدن

و همینطور شما میتونین روی زمین هاتون بازی هایی طراحی کنین و از اونها درامد کسب کنید

کلیات دیسنترالند همین بود و حالا ممنون میشم یک مقایسه ارائه بفرمایید

میلاد کمالی سوال پاسخ داده شده می 13, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها3674 times
 • پاسخ ها11 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات