ارز متاورس رنگ NFT است یا کوین | METAVERSE RANG

2

ارز متاورس رنگ NFT است یا کوین | METAVERSE RANG

ارزی که در متاورس رنگ استفاده می شود یک توکن خاص یا همان NFT است یا یک کوین است؟

db4f8f4a1dddf12f069773e9ec86712fbd1b0927 2427 - ارز متاورس رنگ NFT است یا کوین | METAVERSE RANG

لطفا علاوه بر ارز متاورس رنگ، به صورت کلی در مورد تفاوت، مزایا و معایب توکن ها و NFTها و کوین ها توضیح دهید. همچنین بگویید که توکن ها ارزش خریداری بیشتری دارند یا کوین ها؟

parham aminloo سوال پاسخ داده شده اکتبر 22, 2022
گذاشتن نظر
7

ارز متاورس رنگ NFT است یا کوین ؟

 در حال حاضر متاورس رنگ 1 واحد ارز داخلی کشورمان ایران که ریال است را دارد و یک واحد ارز اختصاصی متاورس رنگ PSC که مخفف کلمه Paradise supply chain است و سه ابزار رنگ داریم به رنگ های زرد, آبی, قرمز که برای خرید پلیگان ها در استارت استفاده میشود.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

G20 3 - ارز متاورس رنگ NFT است یا کوین | METAVERSE RANG

 

ارز متاورس رنگ NFT است یا کوین محتوای متنی ویدیو:

سلام دوستان امیرمدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش بیستم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس ایران تحت عنوان پروژه متارنگ

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: درود برشما

قدیری: حسین قدیری هستم در بخش بیستم یک سوال خیلی وِزه داریم که سعی میکنیم پاسخ خودمان را ارائه دهیم خیلی خوشحال میشیم که انتقاد, پیشنهاد و نظراتتان را در زیر سوال که در انجمن پرسش و پاسخ مطرح شده بارگذاری کنید چرا که باعث پیشرفت و توسعه متاورس رنگ میشود

مدنی: خب سوال درباره ارزهای متاورس رنگ پرسیده اند که چه حالتی است NFT است یا کوین ؟

قدیری: خدمت شما عرض شود ما در متاورس رنگ یک سری ابزار داریم و یک واحد ارز داریم و یک سری واحد داریم که الگوریتم هایش را خودمان نوشته ایم, که اصلا در آینده چه اتفاقی براشان قرار است بیوفتد یعنی با ارز و توکن یک مقدار تفاوت دارد به همین منظور توسعش از سمت خودمان است البته با پیشنهادهای شما اینکه بخواهیم توسعش بدهیم خیلی میتواند کمک بکند.

یک سری ابزار داریم که سه رنگ است رنگ آبی, رنگ زرد و رنگ قرمز که این ابزار برای تهیه پلیگان ها در شروع متاورس رنگ درنظر گرفته شده است که متناسب با کاربری ها رنگ گذاری و قیمت گذاری شده است برای مثال ما یک رنگ زرد داریم که در متاورس رنگ که فعلا نرخش هر یک واحدش 1000 تومان است که اگر شما یک زمینی در متاورس رنگ که مسکونی باشد بخواهید تهیه بکنید اگر متراژ زمین 100 متر باشد و زمین را شما در تراکم سه بخواهید تهیه بکنید میشود 300 متر, پس 300 واحد رنگ زرد نیاز دارید که قیمت آن زمین میشود 300 هزارتومان.

آموزشی رنگ آبی است و تجاری رنگ قرمز است که شما میبایست متراژ و تراکم را حساب کنید که درنهایت قیمت دربیاید ولی خب متاورس رنگ این کار را کرده است یعنی برای شما محاسبه را انجام داده نهایت شما پرداخت را انجام میدهید. این ها شد ابزارهایی که داخل متاورس رنگ است و با یک الگوریتم ما درنظر گرفتیم که ماهانه قیمت این سه ابزار نوسط خود شهروندان تصمیم گیری شود و اگر بالا میخواهد برود خود شهروندان تصمیم بگیرند. فعلا در شروع یک تا سه درصد در نظر گرفته ایم که اگر شهروندان تمایل داشتند در این رای گیری که مسلما باید رای خودشان را بدهند یا همان به یک درصد رای میدهند یا سه درصد. تمایل داشتند میتوانند بگویند ارزش این رنگ بالا برود یا همینطور با همان یک درصد مسیر خودش را ادامه بدهد. این قیمت ها سراسری تغییر میکند و کسانی که صاحب ملک هستند ارزش ملکشان در سراسر متارنگ افزایش پیدا میکند این پروتکلی است که با این سبک ما تصمیم گرفتیم که جلو برود و پیشرفت کند و خب اینکه ما بخواهیم این ابزارها را تعداد محدود تعریف کنیم میشود همان NFT و CION اینکه بگوییم از این ابزار ما 100 هزار رنگ زرد گذاشته ایم و تمام میشود این شدنی نیست چرا که دنیای موازی متاورس رنگ دارای پلیگان های زیادی است برای مثال شهر قزوین دارای 68000 پلیگان است که هر کدام متراژ و تراکمی دارند اینکه ما بخواهیم همه را حساب کنیم و کل ایران را محاسبه بکنیم و در آینده بخواهیم کل جهان را محاسبه کنیم یک عدد خیلی بزرگی میشود و ما فعلا دنبال اون عدد بزرگ نیستیم ما مسیر را با همین روال پیش میرویم تا بتوانیم به صورت حرفه ای توسعه ها را انجام دهیم.

مدنی: خب دوستان ممنون که همراه ما بودید بخش بیستم هم به اتمام رسید ما در ویدیوهای آینده پاسخگو سوالات متاورس با ارز ریال چیست؟ متاورس رنگ و ارز ریال و… صحبت میکنیم ممنون که همراه ما بودید

قدیری: خیلی خوشحال شدیم محتوای متنی همین سوال و همین پاسخ را در انجمن بارگذاری میکنیم مسلما اگر انتقاد, پیشنهاد و نظری داشتید زیر سوال بارگذاری کنید خیلی خوشحال میشیم انتقادات شما ما را به سمت پیشرفت میبرد و خیلی خوشحال میشیم ما را دنبال کردید پیروز و سربلند باشید

مدنی: خدا یار و نگهدارشما باشد.

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:35 ارز متاورس رنگ NFT است یا کوین؟

10:15 ارزی که در متاورس رنگ استفاده می شود یک توکن خاص یا همان NFT است یا یک کوین است؟

12:30 لطفا علاوه بر ارز متاورس رنگ، به صورت کلی در مورد تفاوت، مزایا و معایب توکن ها و NFTها و کوین ها توضیح دهید. همچنین بگویید که توکن ها ارزش خریداری بیشتری دارند یا کوین ها؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال ارز متاورس رنگ NFT است یا کوین ؟

 

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 13, 2024
m6hdixx اظهار نظر کرد

عالی و خوب بود

Awmin اظهار نظر کرد

ممنون از تلاش شما

بسیار عالی بود

nazanin اظهار نظر کرد

سپاس از اطلاعات مفید شما

berlin اظهار نظر کرد

عالی بود

بی نظیر بود

abdi اظهار نظر کرد

ارز متاورس NFT است یا کوین؟ برای خرید در دنیای متاورس شما به ارز یا توکن متاورس نیاز دارید. توکن متاورس نوعی از ارزهای دیجیتال است که برای انجام تراکنش‌ها درون متاورس استفاده می‌شوند.

nazanin اظهار نظر کرد

متاورس رنگ با استفاده از دو ارز ریال و PSC، یک اکوسیستم اقتصادی متنوع و پویا را برای کاربران ایرانی ایجاد کرده است. این کار باعث می‌شود که کاربران ایرانی بتوانند با توجه به نیازها و اهداف خود، از ارز مناسب استفاده کنند.

گذاشتن نظر
0

میشود پاسخ داد که ارز های داخل متاورس رنگ هر کدام ارزش خاص خود و کاردبرد خاص خود را هم دارند و کاربران میتوانند از آنها استفاده کنند 22431d73201224b386f3a412532d37d6f4578127 2912 - ارز متاورس رنگ NFT است یا کوین | METAVERSE RANG

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 13, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

استفاده از ارز ریال، باعث می‌شود که متاورس رنگ برای کاربران ایرانی بسیار دسترس‌پذیرتر شود. کاربران ایرانی می‌توانند بدون نیاز به تبدیل ارز، به راحتی در متاورس رنگ فعالیت کنند.

گذاشتن نظر
0

ارزی که در متاورس رنگ استفاده می شود

یک ارز رسمی و قدرتمند است که آینده ی درخشانی در انتظار آن است که به نظر بنده می توان بر روی سرمایه گذاری می باشد

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 13, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

استفاده از ارز PSC، باعث می‌شود که متاورس رنگ یک اکوسیستم اقتصادی مستقل و پایدار ایجاد کند. این کار می‌تواند باعث شود که متاورس رنگ از تحریم‌های بین‌المللی در امان بماند.

گذاشتن نظر
0

d9182a4389d95d2545aa3e29b6ab8b254edf5168 3008 - ارز متاورس رنگ NFT است یا کوین | METAVERSE RANGارز متاورس رنگ NFT است یا کوین ؟

متاورس رنگ دارای چندین واحد ارزی میباشد و NFT و کویین نمیباشد متاورس رنگ دارای ارز اختصاصی PSC میباشد که کاملا بومی است یکی دیگر از ارز های متاورس ارز ریال است

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 23, 2024
fatemeh.nsy82 اظهار نظر کرد

متاورس رنگ یک برنامه ی داخلی است و به همین دلیل نمی توان از ارزهای خارجی استفاده کرد بنابراین باید از ارزهای داخل متارنگ استفاده کرد

nazanin اظهار نظر کرد

متن شما به طور کامل به سوال مطرح شده پاسخ می‌دهد. اطلاعات ارائه شده دقیق و جامع هستند و به وضوح تفاوت بین NFT، کوین و ارزهای متاورس رنگ توضیح داده شده است.

گذاشتن نظر
0

ارز متاورس رنگ NFT است یا کوین؟
پلتفرم ارزهای داخلی متاورس رنگ توسط اعضای مجموعه نوشته شده و طرح های آینده و نحوه توسعه آن ها توسط مجموعه متارنگ برنامه ریزی می شود. به همین دلیل با انواع ارز و NFT تفاوت دارد.

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 23, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

متن شما به خوبی به تفاوت ارزهای متاورس رنگ با NFT و کوین اشاره می‌کند. نکات مطرح شده دقیق هستند و به خواننده در درک بهتر موضوع کمک می‌کنند.

گذاشتن نظر
0

ارز متاورس رنگ NFT است یا کوین ؟ ارز متاورس رنگ ارز اختصاصی است و کاملا بومی و داخلی میباشد یکی از این ارز های داخلی ارز ریال میباشد 

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 23, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

استفاده از ارزهای داخلی در متاورس رنگ مزایایی مانند سرعت و سهولت تراکنش‌ها، کارمزدهای پایین و عدم نیاز به صرافی‌های خارجی را به همراه دارد.
برای اطلاعات بیشتر در مورد ارزهای متاورس رنگ، می‌توانید به وب‌سایت رسمی این پلتفرم مراجعه کنید.

گذاشتن نظر
0

با توجه به ملی بودن پروژه متاورس رنگ قطعا نمیتوان از ارز های خارجی و غیره استفاده نمود و ما نیازمند استفاده از ارز ملی و ارز ابداعی درون برنامه خواهیم بود .

nazanin سوال پاسخ داده شده اکتبر 11, 2022
گذاشتن نظر
0

185a430ee7e7d003f2a23f3f6d45c1764e89189d 2912 - ارز متاورس رنگ NFT است یا کوین | METAVERSE RANGان اف تی NFT توکن‌های غیرقابل‌معاوضه هستند. آن‌ها به‌عنوان یک گواهی مالکیت دیجیتالی غیرتکراری برای هر نوع دارایی دیجیتالی صادر می‌شوند. در واقع، NFT یک قرارداد هوشمند است که با استفاده از پلتفرم‌های اپن سورس (که هرکسی می‌تواند از سایت‌هایی مثل گیت‌هاب دانلود کند) تنظیم و برای ایمن‌سازی آن به‌صورت دیجیتالی استفاده می‌شود

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 23, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

همچنین، می‌توانید به این نکته اشاره کنید که NFTها بر بستر بلاک چین ذخیره می‌شوند که به امنیت و شفافیت آنها می‌افزاید.

گذاشتن نظر
0

در متاورس رنگ یا همان متارنگ هر کوین اررزش خاص و قابلیت به خصوص  خود را داراست

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 23, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

برای مثال، کوین PSC ارز اختصاصی متاورس رنگ است که برای خرید زمین، آیتم‌های بازی و سایر خدمات در این پلتفرم استفاده می‌شود.

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها3429 times
  • پاسخ ها9 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات