معرفی: چالش کلکسیونر حرفه ای | بازی متاورس آپلند

0

61dde059f75b9b298ded7e1b 2500x1400%20 %20Medium%20(3) - معرفی: چالش کلکسیونر حرفه ای | بازی متاورس آپلند

11 ژانویه 2022
معرفی: چالش کلکسیونر حرفه ای | بازی متاورس آپلند

با فروشگاه‌های Block Explorer دقیقاً در اطراف افق، Block Explorers بسیار جالب‌تر می‌شوند! برای جشن گرفتن، ما میزبان چالش Crafty Collector هستیم تا بازیکنان را تشویق کنیم تا بدترین Block Explorers را در متاورس Upland جمع آوری کنند! این  چهارشنبه، 12 ژانویه ساعت 18:00 عصر ، چالش کلکسیونر Crafty آغاز می شود! بازیکنان با تعویض UNFT خود برای جمع‌آوری نادرترین Block Explorers در Upland رقابت می‌کنند تا امتیازات جمع‌آوری خود را در آخر هفته جمع‌آوری کنند و جوایز UPX و Spark زیادی کسب کنند. ارسال‌ها در  روز پنج‌شنبه، 13 ژانویه، ساعت 21:00 عصر به وقت محلی بسته می‌شود و رویداد در  روز جمعه، 14 ژانویه، ساعت 9:00 صبح به پایان می‌رسد .

هر بازیکن بر اساس چند معیار اصلی امتیاز می گیرد:

  • امتیاز کمیاب:  نادر بودن Block Explorers را که در طول چالش به دست آورده اند  را اندازه گیری  می کند
  • حجم معاملات حجم معاملات انجام شده در آخر هفته
  • تنوع تجارت:  تعداد بازیکنان منحصر به فردی که فروشنده با آنها معامله می کند

چه چیزی آن را حیله گر می کند؟

هر یک از این آمارها بر امتیاز کل کلکتور هر بازیکن در طول مدت مسابقه تأثیر می گذارد. این مقدار تابع وزنی از سه معیار زیر است. 15 درصد امتیاز از حجم معاملات، 15 درصد از تنوع معاملات و 70 درصد از امتیاز نادری بازیکن به دست می آید. تنها بازیکنانی که عملکرد قوی در هر 3 دسته داشته باشند در صدر جدول امتیازات قرار می گیرند.

توجه:  این پارامترها برای این تکرار فعلی Crafty Collector تغییر نخواهند کرد، اما ممکن است در آینده تغییر کنند.

بازیکنان در زمانی که مسابقه زنده است در هر تعویضی که انجام می دهند امتیاز می گیرند، بنابراین عاقلانه مبادله کنید! اگر به‌دنبال شرکای تجاری هستید، توصیه می‌کنیم   کانال #دستگاه جمع‌آوری کننده در دیسکورد را بررسی کنید. بازیکنان برای تکمیل مبادله در سراسر Upland آزاد هستند، این مسابقه بر اساس مکان مشخص نیست.

پاداش

معامله‌گری یکی از فعالیت‌های اساسی در متاورس Upland است، بنابراین ما می‌خواستیم مطمئن شویم که به اندازه کافی پای پاداش برای دور زدن وجود دارد. به این ترتیب،  100 بازیکن برتر  با بالاترین امتیاز مجموعه برنده UPX خواهند شد  ، در حالی که  50 بازیکن برتر  هر دو جایزه  Spark و UPX را  دریافت خواهند کرد! جزئیات زیر.

61dde75fe1d2375ecb4794b1 48eabb743a7075c6827d24becafb99c0 - معرفی: چالش کلکسیونر حرفه ای | بازی متاورس آپلند

ردیابی نتایج

مانند چالش های Ultimate Fan و Thrifty Trader، این مسابقه دارای یک تابلوی امتیازات است که به صورت دوره ای در طول مسابقه (حدود یک بار در روز) به روز می شود. برای اطمینان از جایگاه خود در بین بازیکنان برتر جدول امتیازات را دنبال کنید و برای صعود به قله برنامه ریزی کنید!

کاهش تقلب

انتظار می رود که برخی از بازیکنان سعی کنند از این نوع رقابت ها برای بالا بردن خود در جدول امتیازات استفاده کنند. توجه داشته باشید که ما فعالیت بازیکنان را با دقت بسیار زیر نظر خواهیم داشت. هر بازیکنی که مشکوک به رفتار متقلبانه باشد، توسط تیم داده ما بررسی خواهد شد. متخلفان از مسابقه محروم خواهند شد.

لطفا توجه داشته باشید که این اولین تکرار این مسابقه است و ما به دقت نتایج را برای بهبود رقابت در آینده زیر نظر خواهیم گرفت.

ثبت

همه بازیکنانی که مایل به شرکت در مسابقه کلکسیونر Crafty هستند باید برای شانس برنده شدن ثبت نام کنند. ثبت نام اکنون باز است و در  روز پنجشنبه، 13 ژانویه، ساعت 9:00 صبح بسته خواهد شد.

منبع انجمن متاورس 

منبع : Upland

حسین قدیری تغییر وضعیت برای انتشار ژانویه 11, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1063 times
  • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات