سیستم مکالمه اعضای اتحاد در متاورس رنگ مشابه کلاب هاوس خواهد بود ؟

3

سیستم مکالمه اعضای اتحاد در متاورس رنگ مشابه کلاب هاوس خواهد بود ؟

کلاب هاوس یک برنامه شبکه اجتماعی بر پایهٔ گفتگوی صوتی است که هم اکنون بدون دعوت‌نامه قابل دسترسی است. این برنامه در سال ۲۰۲۰ توسط پل دیویسون و روهان ست از Alpha Exploration Co راه‌اندازی شد. کلاب هاوس ارتباط شنیداری برای گروه‌های چند نفره تا بیش از ۵۰۰۰ تن را تسهیل می‌سازد. هر گونه ضبط، رونویسی، اشتراک‌گذاری و تکثیر این گفتگوها طبق قوانین کلاب‌هاوس ممنوع بوده و تنها با دستورالعمل ارائه شده توسط کلاب‌هاوس قابل انجام است. کلاب هاوس در تاریخ ۹ می ۲۰۲۱ برای سیستم‌عامل اندروید در گوگل پلی منتشر شد. نسخه اندروید کلاب هاوس در گوگل پلی بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود شده است.

  • سییستم مکالمه ای که برای اعضای اتحادهای شهر مجازی ایران مورد استفاده قرار می گیرد دارای چه ویژگی هایی در دنیای موازی متاورس رنگ می باشد ؟
  • آخرین حد ظرفیت در  سیستم مکالمه ای به کار گرفته شده برای  اعضای اتحادهای  شهر مجازی ایران چثدر بوده ؟ و آیا این ظرفیت سیستم مکالمه ای در دنیای موازی متاورس رنگ قابل افزایش می باشد ؟
  • اهمست وجود سیستم مکالمه ای در کار اعضای اتحادهای شهر مجازی ایران در چیست؟؟ و چه مزایا و فوایدی برای اعضای اتحادها در دنیای موازی متاورس رنگ خواهد داشت ؟
  • سیستم مکالمه ای به کار گرفته شده برای اعضای اتحادهای شهر مجازی ایران  با چه زبان برنامه نویسی نوشه شده است ؟ و این سیستم مکالمه آیا از برنامه کلاب هاوس الگوبرداری شده است ؟
  • در ساخت سیستم مکالمه ای به کار گرفته برای اعضای اتحادهای شهر مجازی ایران مدیریت گفتگوها به چه شکل انجام می شود ؟
  • در شهر مجازی ایران سیستم مکالمه ای اعضای اتحادها چگونه عمل می کند ؟ و چه قابلیت هایی علاوه بر مکالمه صوتی در دنیای موازی متاورس رنگ دارا می باشد ؟ 
  •  

7523e1b08107d9571158449fe3c944886d173ffc 227 - سیستم مکالمه اعضای اتحاد در متاورس رنگ مشابه کلاب هاوس خواهد بود ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده مارس 27, 2024
گذاشتن نظر
2

سیستم مکالمه اعضای اتحاد در متاورس رنگ مشابه کلاب هاوس خواهد بود ؟

بله شباهت های زیادی دارد و دلیل این شباهت قابلیت های خاص کلاب هاس برای مکالمه زنده میام چندین کاربر میباشد ، البته خصوصیات ویژه ای هم به صورت انحصاری برای مکالمه متاورس رنگ درنظر گرفته شده است .

حسین قدیری پاسخ انتخاب شده به عنوان بهترین آگوست 3, 2022
گذاشتن نظر
1

3fd4fbb756ab79d71b6247e4e07418f98624cbf3 796 - سیستم مکالمه اعضای اتحاد در متاورس رنگ مشابه کلاب هاوس خواهد بود ؟

بله، در دنیای مجازی متاورس، اعضای اتحاد (Alliance) نیز قادر به برقراری مکالمات هستند. اعضای اتحاد می‌توانند از طریق سیستم مکالمه در متاورس با یکدیگر صحبت کرده و اطلاعات و ایده‌ها را به اشتراک بگذارند.

اما برای توضیح درباره کلاب هاوس، لطفاً اجازه دهید آن را برای شما توضیح دهم:

کلاب هاوس یک برنامه اجتماعی است که به کاربران امکان می‌دهد در اتاق‌های مختلف صحبت کنند و مکالمات زنده را تجربه کنند. کاربران می‌توانند به گروه‌ها و کلاب‌ها بپیوندند و در جلسات صوتی با سایر اعضا صحبت کنند. همچنین، در کلاب هاوس می‌توانید اتاق‌های خصوصی برای مکالمات محدود به اعضای خاص ایجاد کنید و به طور مستقیم با دیگر کاربران ارتباط برقرار کنید.

در مورد شباهت‌های متاورس با کلاب هاوس، باید بگویم که هر دو سامانه امکان مکالمات زنده را فراهم می‌کنند. اعضای متاورس نیز می‌توانند در گروه‌ها، اتحادها یا جلسات خصوصی به صورت زنده با هم صحبت کنند و اطلاعات را به اشتراک بگذارند. هر دو سامانه از قابلیت‌های خاص برای برقراری ارتباط زنده بین چندین کاربر بهره می‌برند و در این مورد شباهت‌هایی با یکدیگر دارند.

هرچند که متاورس و کلاب هاوس مشابه هستند، اما متاورس ویژگی‌ها و قابلیت‌های خاص خود را برای مکالمه زنده در نظر گرفته است، که برخی از آن‌ها به صورت انحصاری برای متاورس تعبیه شده است. این ویژگی‌ها می‌توانند باعث شود متاورس در برخی جنبه‌ها از کلاب هاوس متمایز شود، اما هر دو سامانه قابلیت‌های منحصر به فردی در زمینه مکالمه زنده ارائه می‌دهند.

مرضیه ثاقب علیزاده سوال پاسخ داده شده ژوئن 28, 2023
گذاشتن نظر
0

اتحادها در متاورس گروه‌هایی از کاربران هستند که با یکدیگر متحد شده‌اند تا اهداف مشترکی را دنبال کنند. اعضای اتحاد می‌توانند از طریق سیستم مکالمه در متاورس با یکدیگر صحبت کرده و اطلاعات و ایده‌ها را به اشتراک بگذارند. 

nazanin پاسخ ویرایش شده مارس 27, 2024
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها942 times
  • پاسخ ها3 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات