چه میزان تولید در متاورس رنگ صورت میگیرد ؟

1

چه میزان تولید در متاورس رنگ صورت میگیرد ؟

در چه زمینه هایی در متاورس رنگ تولید صورت می گیرد؟

آیا تولیدات انجام شده و در حال انجام در متاورس رنگ تماما مربوط به دنیای مجازی می گردد؟

تاکنون متاورس رنگ از نقطه شروع خود چه تولیداتی داشته است و کیفیت این تولیدات به چه صورت است ؟

608a24c9a863951fe9eff5e8a7ea37a701aebc2f 227 - چه میزان تولید در متاورس رنگ صورت میگیرد ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده نوامبر 17, 2023
گذاشتن نظر
1

چه میزان تولید در متاورس رنگ صورت میگیرد ؟

در سیستم متاورس رنگ تولیدات داخلی بسیاری صورت میگیرد یکی از این تولیدات مربوط به طراحی مدل های سه بعدی است که برای محیط های دو بعدی و سه بعدی طراحی میشود یا ایجاد VOD  هایی برای خرید و فروش VOD، تاسیس مراکز تجاری, مسکونی و آموزشی است.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g55 1 - چه میزان تولید در متاورس رنگ صورت میگیرد ؟

محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو چه میزان تولید در متاورس رنگ صورت میگیرد ؟

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم, خیلی خوش آمدید به بخش پنجاه و پنجم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متارنگ.

مدنی: سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: سلامت باشید

خیلی خوشحالیم که در این بخش هم میخواهیم به سوالات ویژه شما که در انجمن متاورس ایران مطرح کردید پاسخ بدهیم.

مدنی: بله، عنوان سوال این بخش ما در رابطه با تولیدات در متاورس رنگ است.

پرسیده شده است که په میزان تولید در متاورس رنگ صورت میگیرد؟

قدیری: بله این سوالی که مطرح کرده اند در خصوص تولید، احتمالا در رابطه با تولیدات علمی است یا منظورشان کدنویسی بوده یا اینکه مدل های سه بعدی داخلش تولید شود یا هوش های مصنوعی.

متاورس رنگ یک پروژه گسترده ای است که عملا داخل آن کدنویسی و مدل های سه بعدی که یک محصول تولیدی است که زمانی که یک پروژه متاورسی, جهان متاورسی میخواهد ایجاد شود, نیاز به مدل های سه بعدی و الگوریتم های برنامه ریزی دارد. مدل های سه بعدی را به صورت خدماتی و الگوهای نمایشی به کاربران نمایش میدهد و میشود گفت جزیی از تولیدات متاورس رنگ است.

مدنی:

پرسیده شده است در چه زمینه هایی که متاورس رنگ تولید دارد؟

قدیری: عرضم به حضور شما محیط های سه بعدی از سازه ها و مدل های سه بعدی ایجاد میشود، وقتی مدل سه بعدی باشد میتوانید شما داخل یک صفحه آزاد مدل ها را مشاهده کنید. مدل میتواند مدل یک ماشین باشد، مدل ملک باشد و هر چیزی که زایده ذهن طراح است.

مدل به تنهایی کارایی ندارد، مدل توسط یک سری کدگذاری ها دارای انیمیشن میشوند وشما مدل را متحرک میبینید مثلا چرخ یک ماشین که در حال حرکت است و این کدگذاری که مدل نوشته شده است مجزا است.

کدگذاری را مجزا انجام میدهند و طراح مدل را طراحی میکند و زمانی میشود که یک متخصص دوتای این ها را آگاه است ولی با این حال بیشتر تولیدات محتوا است کسانی که فعالیت میکنند در متاورس و خدماتشان را ارائه میدهند عملا با هر خدماتی که ارائه میشود یک محتوایی در پشت داستان تولید میشود که این محتواها را اگر خود فرد به عنوان محتوای تبلیغاتی استفاده کند ما این را از طریق API و اطلاعات کردن به موتورهای جستجو نمایش خواهیم داد.

برای مثال شما یک فروشگاهی دارید، فروشگاهتان را تجهیز میکنید و محصول داخلش قرار میدهید و متقاضیان را پاسخگو هستید این اطلاعات میشود میکرودیتا و به موتورهای جستجو نمایش داده میشود و اگر کسی شما و یا آن محصول را جستجو کند از طریق موتورهای جستجو هم نمایش بیرونی خواهد داد.

مدنی:

پرسیده شده است که آیا تولیدات انجام شده و در حال انجام در متاورس رنگ تماما مربوط به دنیای مجازی میباشند یا خیر؟

قدیری: الان وقتی شما با یک ابزاری وارد یک محیط و یک مجموعه ای میشوید که خدمات مجازی تماشا میکنید میشود خدمات مجازی، یک زمانی میشود شما وارد یک محیط سه بعدی با ابزارهای متفاوت برای مثال عینک های واقعیت مجازی، وقتی شما وارد محیط میشوید میشود دنیای مجازی میشود گفت ما برای رسانه های دو بعدی و هم برای محیط های سه بعدی یک سری ویژگی ها در نظر گرفته ایم و این تولیدات برای هر دوی این محیط ها است، برای دنیلی فیزیک نیست.

مدنی:

پرسیده شده است تاکنون متاورس رنگ از نقطه ابتدایی چه تولیداتی داشته است و کیفیت این تولیدات به چه صورت است؟

قدیری: در شروع این پروژه از اول تولید یک سری VOD ها، یک سری پلیگان ها، بسترهایی برای اجرایی طراحی شد.

تنب بزرگ حدود 7000 پلیگان تولید شد و این یک تولید است که میتوانید بر روی آن فروشگاهی تاسیس کنید، به جز اینها سطوح، هر شهروندی وقتی به سطحی میرسد یک هدیه همراه به آن تعلق میگیرد آن هدیه همراه مثلا برای سطح شهروند انگشتر است که قابلیت بسیار ویژه ای دارد، برای سطح خبرنگار هدیه همراه دوربین عکاسی است و این ها محصولاتی است که تولید شده و پشتش علم است و قابلیت هایی دارد با اینکه مدل سه بعدی است اما در محیط های سه بعدی دنیای مجازی و موازی قابلیت های خودش را دارد.

تولیداتی که انجام شده است از نظر کدنویسی، تمامی الگوریتم ها را برای شما نمایش خواهد داد، حریم خضوصی شما را محفوظ نگهه میدارد و تمام این تعاملات تولیداتی است که در شروع انجام شده و میشود گفت تولیدات محتوایی که بیش از 3 الی 4 هزار محتوای بیرون نمایش داده همین متاورس سعی کرده است در تمامی شبکه ها تولید کند اگر ما شبکه های خارجی را هم در نظر بگیریم خیلی بیشتر است و سعی کرده است که بگوید متاورس چه چیزی است و چه خدماتی دارد و بومی شدنش چه فوایدی برای جامعه ایرانی دارد؟

مدنی: خب سوالات به اتمام رسید ولی میشود شما در رابطه با تنب بزرگ توضیحاتی را ارائه دهید برای نمایشگاه بود؟

قدیری: بله، تنب بزرگ برای نمایشگاه مصلای تهران برای ارائه بهتر و خدماتی بتوانیم ارائه کنیم و برای ایرانیان VOD هایی که در سراسر پروژه های متاورسی ارائه میشود اینها بسیار قیمت بالایی دارند و وقتی یک ایرانی تهیه میکند احتمال اینکه سرش کلاه برود بالا است چون هدف عرضه اینها است وقتی اینها را در اختیار ایرانی بگذارند تا بیاید ببیند از این چه استفاده ای میشود کرد ممکن است آسیب های زیادی ببیند ولی ما آمده ایم حدود 5000 تا بستر که ارزش هر کدام از 600 هزار تومان شروع میشود را به صورت رایگان در نمایشگاه مصلای تهران در اختیار مردم قرار دادیم

مدنی: جشنواره هفت میلیارد بود

قدیری: یک سری ها را هدیه در اختیارشان قرار دادیم که عملا یک محدوده ای را در اختیارشان قرار دادیم که قیمت گذاری کنند به ریال و میشود گفت تنب بزرگ را ما VOD های مجازی اش را در اختیار قرار داده ایم و موازی نیست زیرا تنب بزرگ بستری است که قعلا چیزی را ما مشاهده نمیکنیم که ساخته شده باشد به ان صورت و برای اینکه این موقعیت را حفظ بکنیم و یک سری خصوصیات ویژه برای صادرات در کشور ایجاد بکنیم، آمده ایم VOD هایش را ایجاد کرده ایم.

مدنی: بله خیلی ممنونم از توضیحاتتون، خب دوستان ممنون تا اتمام این بخش همراه ما بودید طبق روال همیشه ما در بخش های آینده درباره پروژه متاورس رنگ چه خروجی هایی برای ایرانیان دارد؟ پروژه متاورس رنگ آیا با کرونا مبارزه خواهد کرد؟پروژه متاورس رنگ در توسعه علم کشور چه نقشی دارد؟و….

قدیری: خیلی خوشحال شدیم از اینکه تا اینجای برنامه همراه ما بودید، در برنامه های بعدی به این سه سوال پاسخ خواهیم داد و خیلی خوشحال میشیم نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودتان را زیر همین سوال در انجمن متاورس ایران و یا در سامانه های آپارات، نماشا, نمایش، جعبه، یوتیوب، دالفک، فیلو بارگذاری کنید و در توسعه خدمات بهتر در پروژه متاورس رنگ برای ایرانیان قدم مفیدی برداریم پیروز و موفق باشید.

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:31 چه میزان تولید در متاورس رنگ صورت میگیرد ؟

01:30 در چه زمینه هایی در متاورس رنگ تولید صورت می گیرد؟

03:33 آیا تولیدات انجام شده و در حال انجام در متاورس رنگ تماما مربوط به دنیای مجازی می گردد؟

04:30 تاکنون متاورس رنگ از نقطه شروع خود چه تولیداتی داشته است و کیفیت این تولیدات به چه صورت است ؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال چه میزان تولید در متاورس رنگ صورت میگیرد ؟

 

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 1, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

با سپاس از شما
در ادامه و تایید پاسخ شما سوالی به ذهنم خطور نمود که
آیا در متاورس رنگ تولیدات سه بعدی می توانند چنان پاسخگوی نیاز شهروندان شوند که تولیدکنندگان آن محصولات بیشتر سرمایه خود را صرف تولید سه بعدی مجازی نمایند تا فیزیکی آن ؟

saeed.zajkani اظهار نظر کرد

توضیحات شما در مورد مدل‌ها و کارکردهای آن‌ها در متاورس بسیار جالب است. توانایی ایجاد مدل‌های سه بعدی با امکانات انیمیشن و کدگذاری منحصر به فرد، به توسعه‌دهندگان و طراحان اجازه می‌دهد تا تجربه‌های تعاملی و واقعی‌تری در دنیای متاورس ایجاد کنند. همچنین، تبدیل محتوای تولیدی به داده‌های ساختار یافته و نمایش آنها به کمک موتورهای جستجو از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و به تبلیغ‌های مؤثرتری دسترسی می‌دهد. این امکانات می‌توانند به توسعه کسب‌وکارها در دنیای متاورس رنگ کمک کنند و تجربه کاربری را بهبود بخشند.

nazanin اظهار نظر کرد

“در سیستم متاورس رنگ، تولیدات داخلی گسترده‌ای صورت می‌گیرد که از جمله آنها می‌توان به طراحی مدل‌های سه بعدی برای محیط‌های دو بعدی و سه بعدی، ایجاد ویدئوهای VOD برای خرید و فروش، و تأسیس مراکز تجاری، مسکونی و آموزشی اشاره کرد. این تنوع تولیدات، امکان ارائه خدمات و محصولات متنوع در متاورس رنگ را به کاربران می‌دهد و به وجود یک اقتصاد پویا در این فضا کمک می‌کند.”

گذاشتن نظر
0

در سیستم متاورس رنگ، تولیدات داخلی از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند و انواع مختلفی از فعالیت‌های تولیدی در این سیستم صورت می‌گیرد. یکی از این فعالیت‌ها، طراحی مدل‌های سه بعدی است که برای محیط‌های دو بعدی و سه بعدی ایجاد می‌شود. این مدل‌ها از اهمیت بسیاری برخوردارند زیرا به عنوان ابزاری برای ایجاد تجربه‌های واقعیت مجازی و افزودن عمق به محتواهای متاورس رنگ به کار می‌روند.

مدل‌های سه بعدی در متاورس رنگ می‌توانند به صورت کامل سفارشی‌سازی شده و با توجه به نیازها و ترجیحات مخاطبان طراحی شوند. این مدل‌ها معمولاً در پروژه‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به عنوان مثال، در زمینه‌های آموزشی، مدل‌های سه بعدی می‌توانند برای ایجاد آموزش‌های تعاملی و جذاب مورد استفاده قرار گیرند. در حوزه معماری و ساختمانی نیز، این مدل‌ها برای طراحی و نمایش ملک‌ها و مراکز مختلف مسکونی و تجاری بسیار مفید هستند.

همچنین، یکی از فعالیت‌های مهم در سیستم متاورس رنگ، ایجاد VOD  برای خرید و فروش می‌باشد. این ویدیوها می‌توانند محتواهای مختلفی را شامل شوند، از جمله محتواهای آموزشی، تبلیغاتی، سرگرمی و … و به صورت متاورس در دسترس باشند. این ویدیوها به عنوان یک منبع درآمد مهم در سیستم متاورس رنگ عمل می‌کنند و امکان دسترسی به محتواهای مورد نیاز کاربران را فراهم می‌کنند.

همچنین، در سیستم متاورس رنگ می‌توان به تاسیس مراکز تجاری، مسکونی و آموزشی نیز پرداخت. این مراکز به عنوان نقاط مهمی برای ارتباط و تعامل شهروندان در دنیای متاورس رنگ عمل می‌کنند و امکان انجام تبادلات تجاری، مسکونی و آموزشی را فراهم می‌سازند.

در کل، تولیدات داخلی در سیستم متاورس رنگ نقش مهمی در ایجاد تجربه‌های متنوع و جذاب برای شهروندان دارند و می‌توانند به توسعه این فضا و افزودن ارزش به آن کمک کنند. از مدل‌های سه بعدی گرفته تا VODها و مراکز متنوع، این تولیدات از تنوع بسیاری برخوردارند و به بهبود و گسترش سیستم متاورس رنگ کمک می‌کنند.

dc608e01f4bddf28fa3c20b8394cc9537e078533 2922 - چه میزان تولید در متاورس رنگ صورت میگیرد ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده نوامبر 17, 2023
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1237 times
  • پاسخ ها2 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات