چه میزان اشتغال در متاورس رنگ ایجاد میشود ؟

1

چه میزان اشتغال در متاورس رنگ ایجاد میشود ؟

متاورس رنگ در رفع بیکاری جامعه تا چه حد موثر خواهد بود؟

آیا مشاغل ایجاد شده در متاورس رنگ تنها در حوزه it و مجازی خواهد بود ؟

آیا به وجود آمدن متاورس رنگ و پدیدار شدن مشاغل جدید باعث از میان رفتن مشاغل سنتی می شود ؟

99b50603912d4c9acee3989dbebd349d91040063 227 - چه میزان اشتغال در متاورس رنگ ایجاد میشود ؟

محمد فلاح سوال پاسخ داده شده نوامبر 24, 2022
گذاشتن نظر
4

چه میزان اشتغال در متاورس رنگ ایجاد میشود ؟

دنیای موازی متاورس رنگ یکی از اهداف آن اشتغال زایی است در این پلتفرم شهروندان بدون داشتن هیچگونه محدودیتی میتوانند مشاغل های خود را داشته باشند در آن به کسب و کار خود برسند تنها کافی است که در زمینه ای که میخواهند اشتغال زایی بکنند تخصص داشته باشند و اگر نیاز به مجوز دارد مجوز مرتبط به مشاغل خود را تهیه نمایند.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g43 3 - چه میزان اشتغال در متاورس رنگ ایجاد میشود ؟

 

چه میزان اشتغال در متاورس رنگ ایجاد میشود محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیرمدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش چهل و سوم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس ایران تحت عنوان پروژه متارنگ.

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: درود بر شما

حسین قدیری هستم در بخش چهل و سوم به یک سوال ویژه شما که در انجمن متاورس ایران مطرح کرده اید پاسخ میدهیم پاسخ به صورت یک محتوای ویدیویی در رسانه های ویدیویی اعم از یوتیوب, آپارات, نماشا, جعبه, دالفک بارگذاری میشه خیلی خوشحال میشیم که نظرات, انتقادات, پیشنهادات خودتان را زیر همون ویدیو که مشاهده میکنید بارگذاری بکنید.

مدنی: بله خب دوستن مبحث این بخش ما در رابطه با اشتغال زایی در متاورس رنگ است

پرسیده شده است که چه میزان اشتغال  در متاورس رنگ ایجاد میشود؟

قدیری: عرضم به حضور شما چون محدودیت در دنیای موازی در خصوص اشتغال وجود ندارد و هر شغلی فیزیک قابلیت اجرا داشت هباشد در دنیای موازی هم اجرایی میشود در نظر بگیرید یک سری شغل ها نیاز به داشتن مجوز دارند که در دنیای موازی هم همان شغل ها نیاز به داشتن مجوز دارند پس میشود گفت ما محدودیتی در اشتغال در دنیای موازی متاورس رنگ نداریم

مدنی:

پرسیده شده است که متاورس رنگ در رفع بیکاری جامعه تا چه میزان موثر خواهد بود؟

قدیری: خب اینکه دنیای موازی شغل های جدیدی ارائه میدهد و خدمات خیلی نوین و با سرعت بالایی را در اختیار شهروندان قرار میدهد مسلما تاثیر مثبت و بسیار زیادی در اشتغال کشور خواهد داشت چه بسا در گام یک متاورس رنگ هزاران شغل ایجاد میشود و هزاران نفر مشغول به کار میشود در نظر بگیرید شغل های متاورس رنگ شغل هایی با علم روز هست و پشتیوانی از شغل های سنتی را هم در برمیگیرد حالا شغل های سنتی اعم از خرید وفروش سنتی که به صورت موازی قابلیت اجرا دارد و خب خدمات ویژه ای دارد یک سری از شغل ها هم که در خصوص ارائه خدمات است  مثل فروشندگی, مشاوره, ترجمه این شغل ها هم در دنیای موازی متاورس رنگ خیلی بهشان بها داده شده است و خروجی خوبی برای ایرانیان دارد.

مدنی: در این رابطه یک سوال هم مطرح شده است

پرسیده شده است که آیا مشاغل ایجاد شده در متاورس رنگ تنها در حوزه آی تی و مجازی خواهد بود یا خیر؟

قدیری: خب نه آی تی و اینجور مباحث که درخصوص کدنویسی و ساختار و اینجور مباحث است مسلما در حال حاضر قبل از حتی افتتاح پروزه متاورس رنگ اجرایی دارد میشود چرا که تیم های توسعه دهنده بکندع فرانتد, طراح ها این ها در حال حاضر در حال فعالیت هستند و شغلشان مشخص است یک سری شغل هایی که در دنیای موازی هست یک سری ها در خصوص آی تی هست و هر شهروندی که بتواند خدمات آی تی ارائه بدهد مثلا طراح سایت باشد, کدنویس باشد و در این زمینه ها فعالیت داشته باشد میتواند داخل خود متاورس رنگ برای خودش دفتر کاری تهیه بکند و داخل دفتر کار خدمات خودش را ارائه بدهد ولی خب محدودیت ندارد که فقط در خصوص آی تی باشد.

مدنی:

پرسیده شده است که آیا به وجود امدن متاورس رنگ و پدیدار شدن مشاغل های جدید باعث از بین رفتن مشاغل سنتی میشود؟

قدیری: خب ببینید مشاغل سنتی چه مشاغلی در توسعه حالا کشور حذف میشود یک سری مشاغل مسلما وقتی تکنولوژی می آید این مشاغل به مرور محو میشوند چیزی بوده که از قبل بوده و در آینده سرعتش یکم بیشتر میشود و در آینده خیلی از شغل ها در متاورس رنگ ارائه خدمات میدهند و نمیشود گفت صددرصد شغل های سنتی از بین میروند و یا محو میشوند ولی بخش اغظمی از شغل های سنتی وارد دنیای موازی متاورس رنگ میشوند.

مدنی: ممنون از توضیحاتتون خوب دوستان بخش چهل و سوم به اتمام رسید ممنون که همرا ما بودید طبق روال همیشه ما در بخش های آینده به موضوغات اشتغال زایی پروژه رنگ چگونه اسنت؟ شغل های متاورس رنگ درچه زمینه هایی است؟ چه کسانی در متاورس رنگ فعال هستند ؟ و….

قدیری: خیلی خوشحال شدیم که ما را همراهی کردید محتوای متنی این ویدیو را در انجمن متاورس ایران زیر همین سوالی که دوست عزیزمان مطرح کرده اند به صورت پاسخ بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشویم که زیر پاسخ نظرات, انتقادات و پیشنهادات خودتان را بارگذاری بکنید انتقادات شما باعث توسعه خدمات متاورس رنگ برای ایرانیان میباشد. پیروز و سربلند باشید.

مدنی: خدایار و نگهدارتان باشد.

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:54 چه میزان اشتغال در متاورس رنگ ایجاد میشود ؟

01:28 متاورس رنگ در رفع بیکاری جامعه تا چه حد موثر خواهد بود؟

02:42 آیا مشاغل ایجاد شده در متاورس رنگ تنها در حوزه it و مجازی خواهد بود ؟

03:43 آیا به وجود آمدن متاورس رنگ و پدیدار شدن مشاغل جدید باعث از میان رفتن مشاغل سنتی می شود ؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال چه میزان اشتغال در متاورس رنگ ایجاد میشود ؟

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 28, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

بسیار عالی

ممنون از پاسخگوییتون

saeed.zajkani اظهار نظر کرد

به نظر می‌آید که دنیای موازی ایجاد شده توسط پروژه متاورس رنگ به عنوان یک اکوسیستم نوآور و پیشرفته، به علاوه ایجاد شغل‌های جدید و توسعه‌ی شغل‌های موجود، می‌تواند به توسعه و افزایش اشتغال در کشور کمک کند. این امکان برای افراد ایرانی که توانمندی‌ها و تخصص‌های متنوعی دارند، فرصت‌های جدیدی را ایجاد کرده و امکان تبدیل شدن به ارائه‌دهنده‌های خدمات در دنیای موازی را فراهم می‌آورد. این چرخه مثبت ایجاد شغل و توسعه فرصت‌های اشتغالی را به ارمغان می‌آورد که می‌تواند به بهبود شرایط اقتصادی کشور کمک کند.

nazanin اظهار نظر کرد

آغاز بزرگی است! دنیای موازی متاورس رنگ نه تنها به هدف ایجاد یک دنیای موازی پرداخته است بلکه اولویت اصلی آن ایجاد اشتغال است. این پلتفرم به شهروندان این امکان را می‌دهد که بدون هیچ محدودیتی کسب و کارهای خود را آغاز کنند. این نکته قابل تحسین است که افراد به تخصص‌های خود در زمینه‌های مختلف بپردازند و بتوانند بدون محدودیت به اهداف کارآفرینی خود دست یابند. تنها کافی است که در زمینه مورد نظر تخصص داشته باشند و اگر نیاز به مجوز دارند، مجوزهای لازم برای کسب و کارهای خود را تهیه کنند تا فعالیت‌هایشان رسمی و معتبر شود. این رویکرد به نهادهای اقتصادی نه تنها رشد اقتصادی را ترویج می‌دهد بلکه محیط کسب و کار را به یک فضای پویا و گوناگون تبدیل می‌کند. تحسین اینچنین ایده‌هایی که به کارآفرینی، نوآوری، و جامعه‌پذیری اقتصادی تشویق می‌کنند.

گذاشتن نظر
0

مشاغل زیادی برای فعالیت در متاورس رنگ در نظر گرفته شده. فقط کافیست تخصص لازم را داشته باشید.

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 28, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

همچنین، ترکیب شغل‌های سنتی با شغل‌های جدید و نوآورانه در دنیای موازی می‌تواند به بهره‌وری و بهینگی اقتصاد کمک کند و باعث توسعه‌ی کسب‌وکارها و افزایش رقابت‌پذیری کشور در سطح جهانی شود. این نوع تحولات و توسعه‌ها، می‌تواند ایران به عنوان یک پایگاه نوآوری و فناوری در دنیای متاورس و دنیای موازی شناخته شود.

nazanin اظهار نظر کرد

ترکیب ارتقا یافته شغل‌های سنتی با شغل‌های جدید و نوآورانه در دنیای موازی، یک گام مهم به سوی بهبود بهره‌وری و بهینگی اقتصاد محسوب می‌شود.

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1785 times
  • پاسخ ها2 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات