فروشگاه ها در متاورس رنگ | متاورس رنگ

3

فروشگاه ها در متاورس رنگ چگونه فعالیت می کنند؟

نحوه فعالیت فروشگاه ها در متاورس رنگ چگونه است؟

چه فروشگاه هایی در متاورس رنگ می توان راه اندازی کرد؟

d6e5c7722ba5697c8978b42b5cb8f231c2b59476 2427 - فروشگاه ها در متاورس رنگ | متاورس رنگ

چه کسب و کارهایی می توانند در متاورس رنگ فعالیت کنند؟

آیا امکان اجاره محل کسب در فروشگاه متاورس رنگ هم وجود دارد؟

قیمت ها در متاورس رنگ به چه صورت است؟

nazanin سوال پاسخ داده شده فوریه 3, 2024
عباس اظهار نظر کرد

کسب و کار ها و فروشگاه، با خرید ملک در متاورس و ایجاد فروشگاه سه بعدی خود، تجربه یک فروشگاه در دنیای واقعی را به مشتریان خود عرضه خواهند کرد.

nazanin اظهار نظر کرد

فروشگاه ها برای تامین نیاز های مردم به وجود امده اند و قطعا در فضای سه بعدی دنیای موازی متارنگ نیاز به انها نیز دیده خواهد شد

گذاشتن نظر
4

فروشگاه ها در متاورس رنگ

با تاسیس فروشگاه ها در دنیای موازی متاورس رنگ شما میتوانید محصولات خود را به صورت دو بعدی و سه بعدی ارائه دهید, یعنی میتوانید هم محصول سه بعدی خودتان را به متقاضی عرضه کنید و هم میتوانید در صورت داشتن محصول در دنیای فیزیک آن را در دنیای فیزیک درب منزل متقاضی ارسال کنید. هر فروشگاهی که در دنیای فیزیک در حال ارائه خدمات است میتوانند در دنیای موازی متاورس رنگ هم شروع به فعالیت کنند با داشتن مجوزهای مربوطه.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g7 06 - فروشگاه ها در متاورس رنگ | متاورس رنگ

 

محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم, خیلی خوش آمدید به بخش هفتم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متارنگ.

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی, حسین قدیری هستم  در بخش هفتم به سوال هفتمی که در انجمن حم (انجمن متاورس ایران) در خصوص پروژه ملی متاورس رنگ مطرح شده پاسخ میدهیم و مسلما این سوالی که مطرح شده بسیار بسیار مهمه

مدنی: پرسیده شده است فروشگاه ها در متاورس رنگ چگونه فعالیت میکنند؟

قدیری: خدمت شما عرض شود فروشگاه ها در دنیای فیزیک چگونه فعالیت میکنند همانطور که فروشگاه ها محصول ارائه میدهند مجوز کسب و کار میگیرند و درگاهی دارند حالا به صورت دستگاه پوز درگاه دارن. در دنیای مجازی  متاورس رنگ  هم  فروشگاه ها قابلیت فعالیت دارند و ملکی میتوانند برای خودشان داشته باشند که به صورت تخصصی محصولاتشان را ارائه بدهند و متفاضیان محصولشان را بخرند و به این صورت میتوانند فعالیت کنند.

مدنی: پرسیده شده است نحوه فعالیت فروشگاه ها در متاورس رنگ چگونه است ؟

قدیری: خب سوال قبلی فعالیت را آخرش گذاشتند و در این سوال اول گفته شده است, سوالات مشابه هم هستند ولی خب میشود گفت فعالیتشان به صورت مستقیم ارائه محصول است در دو حالت محصول فیزیکی و محصول مجازی

یعنی در آن واحد شما میتواند دو محصول را بفروشید دو هردو محصول را میتوانید قیمت گذاری کنید و حالا ارائه خدمات بدهید البته یک موضوعی هم هست در دنیای موازی متاورس رنگ فروشگاه ها داشتن ملک فروشگاهی خودش سود میدهد سود بانکی میدهند .

اگر شما در دنیای فیزیک هم ملکی داشته باشید به صورت ساعت شمار یعنی هر سه ساعت پولی به شما داده نمیشود بابتش داشتن  ملک , درسته ملک شما افزایش قیمت میخوره در دنیای موازی متاورس رنگ هم ملک شما افزایش قیمت میخورد  ولی اینجا یک خروجی خوبی که داره به شما سود ساعت شمار تعلق میگیره و با داشتن آن سود که در آینده ای نچندان دور سودش بالا میرود ملک دیگه ای تهیه کنید و فروشگاه دیگری را تاسیس کنید.

مدنی: بله, پرسیده شده است که چه فروشگاه هایی میتوانیم در فروشگاه متاورس رنگ تهیه کنیم؟

قدیری: عرضم به حضور شما آقای مدنی محدودیت ندارد یعنی ما همانطور که در دنیای فیزیک میرویم و جواز میگیریم از اصناف در دنیای موازی متاورس رنگ هم محدودیت ندرد حالا شما فروشگاهی با محصولات غذایی داشته باشید, فروشگاهی با محصولات دیزاینی و یا پوشاک هیچ محدودیتی ندارد یعنی هر خدماتی هر محصولی را که شما بتوانید در دنیای فیزیک ارائه بدهید در دنیای موازی متاورس رنگ نیز قابلیت ارائه دارد و البته باید مجوز آن را تهیه کنید و خیلی هم مهم است که در دنیای فیزیک هم مجوز آن را داشته باشید حالا یک سری از محصولات پکیجی است آموزشی است محصولاتی است که حالا فعلا براش قوانینی در نظر گرفته نشده است فروش محصولات سه بعدی, مجازی , محصولاتی حالا شبیه به عکس گالری عکس اینها حالا نیاز به مجوز خاصی ندارد و ما همراهی میکنیم با کسانی که بخواهند این محصولات را ارائه بدهند و انشالله بتوانند کسب درآمد کنند و ما پشتیبان مستقیماشان هستیم.

مدنی: سوال پرسیده شده است چه کسب و کارهایی را میتوانیم در متاورس رنگ ایجاد کنیم؟

قدیری: خب کسب و کار در دنیای موازی متاورس رنگ میتواند به صورت خدماتی باشد میتواند به صورت فروشگاهی باشد و میتواند به صورت آموزشی باشد که خدماتی به طور مثال شما میتوانید یک مجموعه ای به صورت نمایشگاهی ارائه بدهید و محصولات به صورت فیزیک بفروشید و یا قرارداد ببندید و شما میتوانید یک بنگاه ملکی تخصصی متاورس رنگ داشته باشید املاکی که حتی در دنیای فیزیک قابلیت فروش دارند را در دنیای موازی متاورس رنگ میتوانید عرضه کنید و چه بسا خیلی تخصصی تر که آن شخص وارد اون مجموعه میشود حتی از یک شهر دیگر و یک جای دور فیزیک آن ملک را کامل در دنیای موازی متاورس رنگ ببینه و در نهایت به صورت حضور بیاید قرارداد بسته شود یا در داخل دنیای موازی متاورس رنگ قرارداد را ببندد. این یکی از خروجی های کسب درآمد است و کسب و کار های آموزشی, شما میتوانید یک پلیگان آموزشی تهیه کنید و مرکز آموزشی خودتان را راه بیاندازید حالا آن میتواند آکادمی موزیک باشد میتواند آموزش ورزشی باشد میتوانید به صورت آنلاین و خیلی حرفه ای میتوانید آموزش های ورزشی خودتان را در اختیار متقاظیان قرار بدید و چه بسا آموزش هایی مثل زبان . در دنیای مجازی آموزش ها خیلی گسترده است آموزش های کدنویسی و حالا اموزش های دیگر که این روش های کسب و کار است که در دنیای موازی متاورس رنگ محدودیتی ندارد.

مدنی: تقریبا یعنی یک مدل بلاگر و واینرهای جدید خلق میشوند.

قدیری: احسن این بومی است خوبیش این است که شما داخل این مجموعه میتوانید کسب درآمد خودتان را به ارز داخلی تبدیل کنید و این باعث میشود تراکنش داخل کشور افزایش پیداکند, گردش مالی افزایش پیدا کند اینکه حالا داخل اینستاگرام و یا شبکه های اجتماعی دیگر فعالیت میکنند درگاه ندارند و اینها تحریم و یک سری محدودیت ها فرهنگی آسیب میزند و اینجا خیلی حرفه ای بر اساس رده های سنی سلسله هایی را تشکیل داده ایم و این سلسله ها توسط خانواده ها مدیریت میشوند این یک ماموریت ماست که بسیار بسیار مهم است و خروجی بسیار عالی و چشم انداز قدرتمندی برای آینده کشور دارد.

مدنی: پرسیده شده است آیا امکان اجاره محل کسب و فروشگاه ها در متاورس رنگ وجود دارد؟

قدیری: در دنیای فیزیک اگر شما یک مغازه ای را اگر درست کنید, دیزاین کنید و محصولی داخلش بگذارید میتوانید کرایه بدهید و بگویید ما سر ماه میآیم و از شما یک کرایه ای میگیرم این را من در اختیار تو قرار گذاشته ام این شدنی است؟؟ به طور مثال من نویی می آیم و یک فروشگاه بوتیک را اندازی میکنم در دنیای فیزیک صد میلیون جنس میریزم داخل بوتیک. متقاضی می آید و میگوید من شش ماه بده دست من, من بعد از شش ماه به شما چهارصد میلیون تومان پول میدهم. من سرمایه گذار نیستم اما فروشنده خوبی هستم بنظر من شدنی است شما میتوانید با یک قرارداد هوشمند و تخصصی ملکی را که دارید را اجاره بدید ما این بستر را برای شما آماده میکنیم البته نه در فاز اول و دوم برای فاز سوم چرا که داکیومنت هایی نوشتیم که خروجی درآمدی بسیار بالایی دارد و از فاز سوم میتوانیم روی این برنامه ریزی داشته باشیم و چیزی که شما در اختیار دارید را به صورت کامل واگذار کنید و سر بازه زمانی مشخص شده تحویل بگیرید این در دنیای امکان پذیر است و خیلی هم میتواند خروجی خوبی داشته باشد.

مدنی: پرسیده شده است قیمت ها در متاورس رنگ به چه صورت است؟

قدیری: چه قیمتی؟ ببینید اگر ذهنشان به سمت محصولات فروشگاهی باشد که قیمت گذار فروشنده است اگر محصول در دنیای فیزیک باشد قیمت گذاری اگر براساس قوانین بومی ایران تصویب بشه مسلما در دنیای فیزیک با همان قیمت ارائه میشود . محصولات مجازی در حال حاضر صنفی برایشان در نظر نگرفته شده است و شما اون فایل های سه بعدی را با هر قیمتی که گذاشته باشید میتوانید به متقاضی عرضه کنید محدودیت ندارد. قیمت گذاری املاک در دنیای موازی متاورس رنگ برای مثال من نویی یک ملک مسکونی, زمین مسکونی دارم یا زمین تجاری دارم یا زمین آموزشی دارم بر اساس موقعیت جغرافیایی که این زمین دارد در دنیای فیزیک یا ساختاری دارد که حالا همسایه ها در دنیای موازی همسایه های خیلی قدرتمندی هستند. خب این ملک افزایش قیمت میخوره و شما قیمت گذارش هستید چون سند به نام شما است و هر قیمتی که دوست داشته باشید میتوانید قیمت گذاری کنید بدون هیچ محدودیت که حالا بگیم این قیمت نه خیلی زیاده و یا این قیمت خیلی کمه محدودیت ندارد و قیمت گذاری در دنیای موازی متاورس رنگ اگر NFT  باشد همان پلیگان ها و زمین ها, املاک موازی و مجازی این ها هیچ محدودیت قیمت گذاری ما برایشان تعریف نکردیم و خب مسلما شما هر قیمت گذاری که دوست داشته باشید  چون صاحب محصول هستید و این محصول نشرال است وچه بسا یک پلیگان دریک موقعیت جغرافیایی با طول و عرض جغرافیایی یک پلیگان است در این موقعیت و مشابهی ندارد.

مدنی: خب سوال های بخش هفتم هم به اتمام رسید

قدیری: بسیارعالی برای بخش بعدی منتظر ما باشید خیلی خوشحال شدیم که ما را همراهی کردید خدانگهدار

مدنی: ممنون که همراه ما بودید.

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:36 فروشگاه ها در متاورس رنگ چگونه فعالیت می کنند؟

01:20 نحوه فعالیت فروشگاه ها در متاورس رنگ چگونه است؟

02:32 چه فروشگاه هایی در متاورس رنگ می توان راه اندازی کرد؟

03:50 چه کسب و کارهایی می توانند در متاورس رنگ فعالیت کنند؟

06:42 آیا امکان اجاره محل کسب در فروشگاه متاورس رنگ هم وجود دارد؟

08:12 قیمت ها در متاورس رنگ به چه صورت است؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال فروشگاه ها در متاورس رنگ چیست؟

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 22, 2023
Awmin اظهار نظر کرد

در فروشگاه های متاورس رنگ درگر نیاز به مراجعه حضوری نیست و ما ما میتوانیم تمامی محصولات یک فروشگاه را بصورت دقیق مشاهده کنیم و مورد برسی قرار دهیم در آینده ای نزدیک این فروشگاه ها به صورت سه بعدی هم راه اندازی میشوند

m6hdixx اظهار نظر کرد

در آینده نتیجه مثبت این پروژه رو خواهیم دید

Awmin اظهار نظر کرد

سپاس از پاسخ به سوالات

nazanin اظهار نظر کرد

تاسیس فروشگاه‌ها در دنیای موازی متاورس رنگ یک فرصت بی‌نظیر برای ارائه محصولات در دو بعد و سه بعد است. این امکان به فروشندگان این اجازه را می‌دهد تا هم محصولات سه بعدی را مستقیماً به مشتریان معرفی کنند و هم در صورت دارا بودن محصول در دنیای فیزیک، آن را به صورت مستقیم ارسال کنند. فروشگاه‌هایی که در دنیای فیزیک فعالیت می‌کنند، با دریافت مجوزهای مربوطه، می‌توانند به راحتی در دنیای موازی متاورس رنگ نیز فعالیت کنند.

گذاشتن نظر
1

هر کسب و کاری که در دنیای حقیقی دارید می توانید در فضای مجازی و موازی متاورس رنگ هم داشته باشید.

البته قوانینی هم وجود دارد که باید این کسب و کار قانونی باشد و حتی مالیات هم از هر تراکنش و معامله گرفته میشود.

حتی اگر سرمایه اولیه کافی برای خرید ملک هم ندارید میتوانید ملک دیگران را اجاره کنید.

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 22, 2023

ممنون

nazanin اظهار نظر کرد

فرصت فعالیت در دنیای موازی متاورس رنگ برای هر کسب و کاری باز است، اما حائز اهمیت است که این کسب و کارها مطابق با قوانین و مقررات قانونی عمل کنند و مالیات‌های لازم را پرداخت کنند. حتی در صورت عدم دسترسی به سرمایه اولیه برای خرید ملک، امکان اجاره ملک‌های دیگران نیز وجود دارد.

گذاشتن نظر
1

فروشگاه های متاورس رنگ دارای قابلیت های ویژه ای میباشند که در خصوص این قابلیت ها در آینده اطلاعاتی در اختیار ما عزیزان قرار خواهم داد و در خصوص نوع کارکرد میتوان گفت هر شخص قابلیت تاسیس چندین فروشگاه را دارا میباشد و در صورتی که عنوان و پروانه فروشگاه مقایر با قوانین فیزیک نباشد و درنظر گرفته شود فروشگاه های متاورس رنگ میتوانند بدون محدودیت محصولات خود را به صورت دو بعدی و سه بعدی عرضه نمایند .

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 22, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

فروشگاه‌های متاورس رنگ با قابلیت‌های ویژه، چشم انتظار آینده‌ای نوآورانه هستند. توانایی تأسیس چندین فروشگاه به هر شخص این امکان را می‌دهد که بدون محدودیت، محصولات خود را به صورت دو بعدی و سه بعدی به متقاضیان ارائه دهد، با شرط رعایت قوانین و پروانه‌های لازم. آینده این فضا اطلاعات جذابی را برای ما فراهم خواهد کرد.

گذاشتن نظر
1

علاوه بر روش‌های رایج و معمول فروش حضوری و آنلاین، مصرف‌کنندگان مدرن به دنبال تجربه جدید هم هستن تا برای خرید کردن بیشتر ترغیب بشن. بدون شک، حضور اینترنت و بهره‌مندی از فروشگاه‌های آنلاین و تجارت اینترنتی هم برای خریداران و هم برای فروشندگان خیلی مفید بوده و هست. اما حالا وقت یک تحول شگفت‌انگیزه! تجربیات واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، اتفاقاتی رو رقم خواهند زد که همه‌رو شگفت‌زده می‌کنه

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 22, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

تغییرات جدید در عرصه خرید با ترکیب تجربیات واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، به مصرف‌کنندگان مدرن فرصتی جدید برای تجربه خرید منحصر به فرد ارائه می‌دهد. این تحول شگفت‌انگیز نه تنها برای خریداران بلکه برای فروشندگان نیز به معنای ایجاد تجربه فراتر از حد معمول و مفید برای هر دو طرف است. در دنیای پویا و نوآورانه امروز، این راهکار جذاب برای ایجاد ارتباطات بهتر و ترغیب به خرید است.

گذاشتن نظر
1

از انجا که متاورس رنگ دقیقا جهانی موازی جهان فعلی ماست و تمامی فعالیت ها و سیاست ها و کارها منطبق بر این مهان میشوند پس طبیعی و قابل تصور خواهد بود که فروشگاه نیز به طور عملی و فیزیکی در جهان متاورس رنگ نیز وجود داشته باشد و بتوان فعالیت های گوناگونی در ان مشاهده کرد

nazanin سوال پاسخ داده شده آگوست 20, 2022
گذاشتن نظر
1

با سلام به تیم متاورس رنگ

فروشگاه ها در متاورس رنگ چگونه فعالیت می کنند؟به صورت کاملا 3بعدی و انلاین میباشد

نحوه فعالیت فروشگاه ها در متاورس رنگ چگونه است؟فعالیت در حوضه متاورس خواهد بود

چه فروشگاه هایی در متاورس رنگ می توان راه اندازی کرد؟هر نوع صنایعی که قابلیت مجازی شدن محصولات خود و فروشگاه خود را داشته باشد

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 22, 2023
abbas اظهار نظر کرد

در متاورس رنگ فرصت ها و امکانات بیشماری برای کسب و کارها و فروشگاه ها فراهم می شود و آنها می توانند از این امکانات و فرصت ها برای رشد و شکوفایی هر چه بیشتر خود استفاده کنند.

nazanin اظهار نظر کرد

فعالیت فروشگاه‌ها در متاورس رنگ به صورت کاملاً 3بعدی و آنلاین ارائه می‌شود، این پلتفرم امکان ارائه تجربه خرید منحصر به فرد و مجازی را فراهم می‌کند. فروشگاه‌هایی که قابلیت مجازی‌سازی محصولات و خود را دارند، در متاورس رنگ می‌توانند فعالیت خود را آغاز کرده و تجربه خرید نوینی را به مصرف‌کنندگان ارائه دهند.

گذاشتن نظر
0

فروشگاه‌های متاورس رنگ

متاورس رنگ، دنیای مجازی جدیدی را به روی کاربران ایرانی می‌گشاید، دنیایی که فراتر از سرگرمی و بازی، فرصت‌های جدیدی برای تجارت و کسب‌وکار خلق می‌کند. فروشگاه‌های متاورس رنگ، دروازه‌ای به سوی این دنیای نوین هستند و تجربه‌ای بی‌نظیر از خرید و فروش را به ارمغان می‌آورند.

مزایای فروشگاه‌های متاورس رنگ:

 • ارائه محصولات به صورت دو بعدی و سه بعدی:

  • محصولات سه بعدی: تجربه بصری و تعاملی جذاب‌تر برای مشتریان.
  • محصولات فیزیکی: امکان ارسال محصول به درب منزل مشتری در دنیای واقعی.
 • دسترسی آسان و جهانی:

  • محدودیت‌های زمانی و مکانی: بدون نیاز به حضور فیزیکی در فروشگاه.
  • مخاطبان جهانی: دسترسی به مشتریان در سراسر جهان.
 • تجربه‌ای فراتر از خرید:

  • تعاملات اجتماعی: امکان گفتگو و تبادل نظر با دیگر مشتریان.
  • سرگرمی و تفریح: تبدیل خرید به یک تجربه جذاب و سرگرم‌کننده.
 • فرصت‌های جدید برای کسب‌وکارها:

  • کاهش هزینه‌ها: حذف هزینه‌های اجاره و نگهداری فروشگاه فیزیکی.
  • بازار جدید: ورود به بازارهای جدید و افزایش سهم بازار.
  • مشتریان وفادار: ایجاد تعاملات قوی‌تر با مشتریان و افزایش وفاداری آنها.

شروع فعالیت در متاورس رنگ:

هر فروشگاه فیزیکی که دارای مجوزهای لازم باشد، می‌تواند در دنیای موازی متاورس رنگ نیز شروع به فعالیت کند. برای این کار،只需ثبت نام در پلتفرم متاورس رنگ و ایجاد فروشگاه مجازی خود است.

آینده فروشگاه‌های متاورس رنگ:

فروشگاه‌های متاورس رنگ، آینده تجارت و خرید و فروش را رقم خواهند زد. این فروشگاه‌ها، با ارائه تجربه‌ای نوین و جذاب، به مشتریان و کسب‌وکارها، فرصت‌های بی‌نظیری را ارائه می‌دهند.

با ورود به دنیای متاورس رنگ، شما می‌توانید از مزایای این دنیای جدید بهره‌مند شده و در مسیر پیشرفت و موفقیت گام بردارید.

نکاتی برای در نظر گرفتن:

 • یادگیری: آشنایی با پلتفرم متاورس رنگ و نحوه ایجاد فروشگاه مجازی.
 • بازاریابی: استفاده از روش‌های نوین بازاریابی برای جذب مشتریان در دنیای مجازی.
 • خدمات به مشتریان: ارائه خدمات پشتیبانی و پاسخگویی به نیازهای مشتریان در دنیای مجازی.

با خلاقیت و نوآوری، شما می‌توانید در دنیای متاورس رنگ به موفقیت دست پیدا کنید و تجربه‌ای منحصر به فرد از خرید و فروش را به مشتریان خود ارائه دهید.

1798f4ed9351a30cecf532e9dd949db38a5fff49 2922 - فروشگاه ها در متاورس رنگ | متاورس رنگ

nazanin سوال پاسخ داده شده فوریه 3, 2024
گذاشتن نظر
0

چند درصد از فروشگاه ها در شهر مجازی ایران دارای ادمین انسانی بوده و توسط انسان اداره می شوند و چرا این فروشگاه ها در متاورس رنگ هنوز به هوش مصنوعی متصل نگشته اند ؟

nazanin ارسال نظر جدید مارس 9, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

استفاده از ادمین‌های انسانی و هوش مصنوعی در فروشگاه‌های متاورس رنگ مزایا و چالش‌های خاص خود را دارد. انتخاب بهترین روش به عوامل مختلفی مانند نوع فروشگاه، نیازهای مشتریان و بودجه فروشگاه بستگی دارد. با توجه به رشد روزافزون هوش مصنوعی، به نظر می‌رسد در آینده شاهد افزایش استفاده از این فناوری در فروشگاه‌های متاورس رنگ خواهیم بود.

گذاشتن نظر
0

آیا محدودیت خاصی در نوع فروشگاه است

berlin سوال پاسخ داده شده آگوست 30, 2022
گذاشتن نظر
0

با عرض سلام وادب

ببنید فروشکاها در متاورس مانند فروشگاه دنیای واقعی  هستند حتی به مراتب بهتر وساده تر ازجمله لازم نسیت در ترافیک گیر کنید و هر موقع شبانه روز دوست داشته باشید وارد فروشگاه خواهید شد و این یعنی انقلابی در راه است..

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 4, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

من فکر میکنم که فروشگاه های متاورس آینده ی خرید و فروش هستن. فروشگاه های متاورس رنگ مزایای زیادی نسبت به فروشگاه های دنیای واقعی دارن

گذاشتن نظر
0

سلام و درود بابت تاخیر در پاسخ گویی نسبت به سوال ” فروشگاه ها در متاورس رنگ چگونه فعالیت می کنند؟ ” پوزش میطلبم و در ادامه با تمامی سوالات مطرح شده در این تاپیک پاسخ خواهم داد .

فروشگاه های متاورس رنگ دارای قابلیت های ویژه ای میباشند که در خصوص این قابلیت ها در آینده اطلاعاتی در اختیار ما عزیزان قرار خواهم داد و در خصوص نوع کارکرد میتوان گفت هر شخص قابلیت تاسیس چندین فروشگاه را دارا میباشد و در صورتی که عنوان و پروانه فروشگاه مقایر با قوانین فیزیک نباشد و درنظر گرفته شود فروشگاه های متاورس رنگ میتوانند بدون محدودیت محصولات خود را به صورت دو بعدی و سه بعدی عرضه نمایند .

در زیر به سوالات مطرح شده در خصوص فروشگاه ها که در شرح این تاپیک بیان شده است پاسخ میدهم :

 1. نحوه فعالیت فروشگاه ها در متاورس رنگ چگونه است؟ این سوال تکراری است و پاسخ آن به شرح بالا توضیحات بالا میباشد .
 2. چه فروشگاه هایی در متاورس رنگ می توان راه اندازی کرد؟ متاورس رنگ یک دنیای موازی برگرفته از خدمات فعلی دنیای فیزیک و نیز بخشی از قوانین دنیای فیزیک میباشد و به همین منظور روز به روز نسبت به عملکرد و درخواست شهروندان تغییر و بهبود خواهد یافت در همین راستا محدودیتی در خصوص تاسیس فروشگاه های متنوع نخواهیم داشت و تنها در صورتی عدم تاسیس یک فروشگاه مهر خواهد خورد که آن فروشگاه مغایر با اهداف و سیاست های داخلی متارنگ باشد .
 3. چه کسب و کارهایی می توانند در متاورس رنگ فعالیت کنند؟ در دنیای مجازی یا همان شهر مجازی متاورس ایران محدودیتی در حال حاضر درنظر گرفته نشده است و هدف ما ایجاد لایه های باز به منظور بررسی و آنالیز خدمات در جامعه موازی میباشد و در این راستا انواع بستر هایی که در آن بتوانید گردش مالی و اشتغال آفرینی ایجاد نمایید حمایت خواهد شد . بعضی از شغل ها در متاورس رنگ در لایه های مجزا ایجاد خواهند شد و به همین منظور اشتغال در دنیای متارنگ به صورتی است که صاحب شغل میتواند هوش مصنوعی خود را ایجاد و در چندین رسته بدون حضور اقدام به خدمات دهی نماید و این ساختار برای اولین بار در جهان صورت میپذیرد .
 4. آیا امکان اجاره محل کسب در فروشگاه متاورس رنگ هم وجود دارد؟ بله یکی از روش های کسب درآمد در دنیای موازی متاورس رنگ اجاره موقعیت مکانی و نوع سازه تاسیس شده میباشد که این خدمات در صورتی که مقایر با قوانین شهر مجازی متارنگ نباشد و در قوانین فیزیک اختلالی ایجاد نکند به سادگی قابلیت تنظیم و شخصی سازی است .
 5. قیمت ها در متاورس رنگ به چه صورت است؟ این بخش تا اطلاع ثانوی به صورت محرمانه میباشد و در آینده پاسخ داده خواهد شد .

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 4, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

مزایای فروشگاه های متاورس رنگ:

تاسیس چندین فروشگاه توسط هر شخص
عرضه محصولات به صورت دو بعدی و سه بعدی
محدودیت کم در نوع فروشگاه ها و کسب و کارها
ایجاد شغل های جدید با هوش مصنوعی
اجاره محل کسب
فروشگاه های متاورس رنگ یه فرصت عالیه برای کسب و کارها

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها3881 times
 • پاسخ ها11 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات