رنگ های خاص در متاورس رنگ چیست ؟

2

رنگ های خاص در متاورس رنگ چیست ؟

  • با توجه به اهمیت فوق العاده رنگ در پروژه متاورس رنگ و تاثیرگذاری ان در قیمتگذاری زمین ها و مکان ها و محصولات درجه بندی اهمیت رنگ ها چگونه است؟
  • افرادی که در متاورس رنگ از دارایی بیشتری برخوردار باشند بدین معنی ست که به رنگ های به خصوصی دسترسی داشته و در تملک خود دارند ؟
  • ایا برای مشاغل مختلف در متاورس رنگ بر اساس نیاز جامعه و اهمیت مشاغل رنگ های خاصی تعریف شده است؟
  • طرو برنامه ی سازندگان پروژه متاورس رنگ  در استفاده از رنگ ها برای  گردش امور در فضای متاورس رنگ چیست؟
  • در پروژه متاورس رنگ  ایا رنگ های خاصی برای مناطق به خصوصی که به لحاظ جغرافیایی و امکانات و منابع از ویژگی های متمایز برخوردارند تعبیه شده است؟

e87b0b5871965c9d224cfd4077d9534280871c88 227 - رنگ های خاص در متاورس رنگ چیست ؟

مرضیه ثاقب علیزاده پاسخ انتخاب شده به عنوان بهترین آگوست 19, 2023
گذاشتن نظر
1

رنگ های خاص در متاورس رنگ چیست ؟

در دنیای متاورس رنگ رنگ ها نشانگر کاربری VOD  ها هستند, به طور مثال در متاورس رنگ برای VOD ها با کاربری تجاری رنگ قرمز, برای کاربری آموزشی رنگ آبی, برای کاربری مسکونی رنگ زرد و برای فضای سبز رنگ سبز در نظر گرفته شده است. پس میتوان گفت این رنگ ها از رنگهای با ارزش و کاربری متاورس رنگ هستند.

orgi 5 - رنگ های خاص در متاورس رنگ چیست ؟

سلام دوستان مرضیه ثاقب علیزاده هستم در این بخش از ویدیو ها قراره به سوالاتی که شما عزیزان در انجمن متاورس ایران مطرح کردید پاسخ بدیم.

سوالی که امروز قرار است به آن بپردازیم :

رنگ های خاص متاورس رنگ چیست؟

در پاسخ به این سوال باید خدمت شما عزیزان عرض کنم ، دنیای موازی متاورس رنگ یک بستری را فراهم کرده که کاربرها، شهروندان بتوانند با هم تعامل داشته باشند، فعالیت کنند و به کسب درآمد برسند. خب داخل این سیستم رنگ های زیادی مورد استفاده قرار گرفته شده این رنگ ها شامل رنگ زرد، رنگ آبی، رنگ قرمز و رنگ سبز هستند. که متناسب با هر VOD این رنگ ها برای هر کاربری تعبیه شدند.

به طور مثال برای کاربری مسکونی رنگ زرد در نظر گرفته شده و برای کاربری تجاری رنگ قرمز در نظر گرفته شده خب این رنگ ها داخل دنیای فیزیک ما هم برای کاربری مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار گرفته شدند چرا که یک رنگ هایی هستند که یکسری ویژگی هایی را با خودشان دارند برای مثال VOD های تجاری به رنگ قرمز نمایش داده می شوند چرا که رنگ قرمز جلب توجه می کند و باعث می شود که مشتری شما، مخاطب شما یا ارباب رجوع شما به سمت مراکز شما دفاتر اداری شما و یا مجتمع های تجاری جذب بشوند و باعث میشود که از فروشگاه شما دیدن بکنند و درصد فروش شما بالا برود.

خب برای کاربری های آموزشی داخل سیستم متاورس رنگ، رنگ آبی درنظر گرفته شده که یک رنگ آرامش بخش هست و باعث می شود تمرکز دانشجو و هنرآموز شما به تدریسی که دارد صورت می گیرد بیشتر بشود. داخل سیستم متاورس رنگ یکسری محیط ها برای VOD هایی قرار دارند که این VOD ها متناسب برای ایجاد پارکها یا مراکز تفریحی این محیط ها این VOD هارا فضای سبز می نامند و با رنگ سبز داخل سیستم متاورس رنگ نمایش داده می شوند.

خب دوستان یکسری سوالات در ادامه پرسیده شده که با هم به آنها پاسخ می دهیم.

با توجه به اهمیت فوق العاده ی رنگ در پروژه ی متاورس رنگ و تاثیر گذاری آن در قیمت گذاری زمین ها و مکان ها و محصولات درجه بندی رنگ ها چگونه است؟

خب ببینید برای هر VOD ای یکسری رنگ در نظر گرفته شده VOD ها با کاربری هایشان دارای یکسری رنگ هستند همانطور که گفتم برای کاربری مسکونی رنگ زرد برای کاربری تجاری رنگ قرمز و برای کاربری آموزشی رنگ آبی در نظر گرفته شده. حالا به دلیل اهمیتی که این کارها دارند برای این VOD های یکسری ارزش گذاری ای درنظر گرفته شده به طور مثال رنگ آبی که برای VOD هایی با کاربری آموزشی هستند بالاترین درجه ی اهمیت را داخل سیستم متاورس رنگ دارد چرا که خب یک بستری را فراهم می کند این کاربری آموزشی برای توسعه ی علم و فروش پکیج های آموزشی خب این محیط میحیطی هست که برای بهبود و توسعه ی علم پیشگام شده. خب پس به این دلیل VOD های آموزشی از اهمیت بالایی برخوردارند و ارزش بیشتری دارند. شما برای تهیه ی هر VOD آموزشی هر مترش باید 6000 تومان پرداخت کنید.

همچنین برای کاربری تجاری داخل سیستم متاورس رنگ به دلیل اینکه باعث می شود شما یک کسب و کاری را ایجاد کنید و یکسری محصولات رو به سایر شهروندان ارائه بدهید این هم در رده ی دوم از اهمیت زیادی برخوردار هستش. و شما برای تهیه ی یک VOD ی تجاری باید هر مترش را 3000 تومان پرداخت کنید و حالا شما اگر بخواهید از سیستم متاورس رنگ این VOD تجاری را تهیه کنید باید ابزار رنگ قرمز را از فروشگاه متاورس رنگ تهیه کنید.

 خب VOD بعدی ای که می خواهم ارزش گذاری اش را خدمت شما عرض کنم VOD های مسکونی هستند. VOD های مسکونی اهمیت بالایی دارند چرا که باعث می شود دیتا های شما اطلاعات شما داخل این VOD های مسکونی نگهداری بشوند و خب شما اگر داخل یک فروشگاهی بشوید یک محصولی را ببینید و تهیه اش کنید باید این محصول رو در یک مکانی نگهداری اش کنید و این مکان خانه ی بومی شما هستش که خب بستر خیلی مناسبی هستش برای نگهداری اطلاعات شخصی شما. چرا که هیچ کس بدون اجازه ی شما بدون مجوز شما اجازه ی ورود به ساختمان مسکونی شما را ندارد.

خب سوال بعدی ای که پرسیده شده :

افرادی که در متاورس رنگ از دارایی بیشتری برخوردار باشند به این معنی است که به رنگ های به خصوصی  دسترسی داشته و به املاک خود دارند؟

خب ببینید شخصی اگر دارایی زیادی داشته باشد به طور مثال اگر دارایی آموزشی زیادی داشته باشد املاک آموزشی زیادی داشته باشد به این دلیل هستش که خب یک VOD آموزشی تهیه کرده باشد و از طریق سود ساعت شماری که این VOD آموزشی براش در نظر گرفته شده یکسری VOD های دیگر را با همان سود بتواند تهیه کنید به طور مثال من یک VOD مسکونی دارم متراژش خیلی بالا هست از طریق همان سود ساعت شماری که این VOD به من می دهد توانستم خب 10 تا 15 تا VOD دیگر تهیه کنم.

آیا برای مشاغل مختلف در متاورس رنگ بر اساس نیاز جامعه و اهمیت مشاغل رنگ های خاصی تعریف شده است؟

خب اگر مشاغل شما در دسته ی آموزشی باشند مثلا شما یک علمی را داشته باشید بخواهید این را به سایر شهروندان آموزش بدهید باید کاربری آموزشی را برای VOD های خودتان تهیه کنید که از ارزش بالاتری برخورداره نسبت به سار VOD ها اما اگر شما یک فروشنده ای باشید داخل دنیای فیزیک و بخواهید محصولات خودتان را داخل متاورس رنگ هم ارائه کنید باید VOD های تجاری تهیه کنید که خب VOD های تجاری هم در رده ی دوم ارزش گذاری قرار دارد و از ارزش زیادی هم برخوردار است.

برنامه ی سازندگان پروژه ی متاورس رنگ در استفاده از رنگ ها برای گردش امور در فضای متاورس رنگ چیست؟

خب من این سوال رو درست متوجه نشدم ولی خب برای گردش امور و یا گردش مالی هرچه شما VOD تان از ارزش بالاتری برخوردار باشد شما سود بالاتری را داخل سیستم متاورس رنگ می کنید چرا که خب اگر VOD شما متراژش بالاتر باشد سود ساعت شماری که به شما تعلق می گیرد به مراتب خیلی بیشتر هست و خب شما می توانید از طریق این VOD هاتون کسب درآمد کنید.

اگر آموزشی باشد مردم و شهروندان به آموزشگاه شما مراجعه می کنند و در آموزشگاه شما ثبت نام می کنند و شما کسب درآمد می کنید اما خب اگر VOD شما تجاری باشد محصولات خودتان را داخل فروشگاه خودتان ارائه می کنید و سایر شهروندان از شما تهیه می کنند. برای VOD های مسکونی هم شما می توانید سلسله ی خانوادگی خودتان را تاسیس کنید و از آنجا پاداش و جوایزی که برای اضافه کردن هرکدام از اعضای خانوادتون به سلسله ی خانوادگیتان هستش می توانید بهره مند شوید.

در پروژه ی متاورس رنگ آیا رنگ های خاصی برای مناطق به خصوصی که به لحاظ جغرافیایی و امکانات و منابع از ویژگی های ممتازی برخوردارند تعبیه شده باشند؟

خب ببینید ما در سیستم متاورس رنگ یکسری VOD هایی هم داریم که این VOD ها VOD های تجاری ما هستند و خب به یکسری دلایل این VOD ها در حال حاضر قفل هستند و شهروندان قابلیت این را ندارند که این VOD ها را تهیه کنند. حالا این VOD ها VOD های اداری هستش، مراکز بهداشتی هستش، نیروی انتظامی هستش که اینها به یکسری دلایل قفل هستند.

خب دوستان سوالات این بخش ماهم به اتمام رسید خیلی خوشحالم تا انتهای این ویدیو با ما همراه بودید. محتوای متنی این ویدیو را می توانید در انجمن متاورس ایران، زیر همین سوالی که مطرح شده مشاهده کنید. همچنین می توانید این ویدیو را داخل سامانه های ویدیویی اعم از یوتیوب، آپارات، نمایش، نماشا، جعبه، دالفک، فیلو و 4MP مشاهده کنید خیلی خوشحال میشون نظرات و پیشنهادات خودتان را برای ما ثبت کنید.

موضوعاتی که در ویدیو به آنها پرداخته شده است:

00:00 مقدمه

00:20 رنگ های خاص در متاورس رنگ چیست ؟

02:44 با توجه به اهمیت فوق العاده رنگ در پروژه متاورس رنگ و تاثیرگذاری ان در قیمتگذاری زمین ها و مکان ها و محصولات درجه بندی اهمیت رنگ ها چگونه است؟

05:40  افرادی که در متاورس رنگ از دارایی بیشتری برخوردار باشند بدین معنی ست که به رنگ های به خصوصی دسترسی داشته و در تملک خود دارند ؟

06:36 ایا برای مشاغل مختلف در متاورس رنگ بر اساس نیاز جامعه و اهمیت مشاغل رنگ های خاصی تعریف شده است؟

07:31  طرح برنامه ی سازندگان پروژه متاورس رنگ  در استفاده از رنگ ها برای  گردش امور در فضای متاورس رنگ چیست؟

08:54 در پروژه متاورس رنگ  ایا رنگ های خاصی برای مناطق به خصوصی که به لحاظ جغرافیایی و امکانات و منابع از ویژگی های متمایز برخوردارند تعبیه شده است؟

مشاهده ویدیو رنگ های خاص در متاورس رنگ چیست ؟

saeed.zajkani ارسال نظر جدید نوامبر 5, 2023

در دنیای موازی متاورس رنگ، انتخاب رنگ‌ها به منظور تفکیک و تعریف دسته‌های مختلف از VODها و همچنین جذب توجه کاربران بسیار حیاتی است. این رنگ‌ها نقش مهمی در جلب مخاطبان و کاربران به ویژه در مواردی همچون VODهای تجاری یا آموزشی ایفا می‌کنند. همچنین، استفاده از رنگ‌ها در متاورس رنگ به کاربران امکان می‌دهد که به سادگی محتواهای مورد نیاز خود را پیدا کنند و تجربه بهتری داشته باشند.

گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 3 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1670 times
  • پاسخ ها3 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات