چرا ارز ریال نقش مهمی در متاورس رنگ دارد ؟

1

چرا ارز ریال نقش مهمی در متاورس رنگ دارد ؟

چگونه می توان کمبود ها و کاستی های ارز ریالی را در متاورس رنگ جبران نمود؟

راهکار دقیق برای استفاده بهینه از ارز ریالی در متاورس رنگ چیست؟

ارز ریالی از چه روش هایی در متاورس رنگ مورد استفاده قرار می گیرد ؟

 و تبدیل ارز ریالی به ارز رمزگذاری شده و مجازی در متاورس رنگ چگونه انجام می شود؟

060d0848679c581372ba8441af5083f242d4e7f5 227 - چرا ارز ریال نقش مهمی در متاورس رنگ دارد ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده فوریه 2, 2024
گذاشتن نظر
4

چرا ارز ریال نقش مهمی در متاورس رنگ دارد ؟

متاورس رنگ یک متاورس بومی ایرانی است که برای کشور ایران و شهروندان ایرانی ساخته شده است و هدف آن این است جلوگیری کند از خارج شدن ارز از کشور, بالا چبردن تراکنش های مالی, بهترشدن صادرات کشور, ارتباطات و قدرتمندی کشور با سایر کشورها برای همین باید از ارز ریال استفاده کنیم که ارزش ارز کشورمان را بالا ببریم و وابستگی ای به کشورهای دیگر نداشته باشیم و به آن ها کمیسیون پرداخت نکنیم.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g30 3 - چرا ارز ریال نقش مهمی در متاورس رنگ دارد ؟

 

 ارز ریال نقش مهمی در متاورس رنگ محتوای متنی استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش سی ام پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متارنگ

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: درود بر شما

حسین قدیری هستم در بخش سی ام به یک سوال ویژه شما پاسخ میدهیم سوال را به صورت ویدیویی در سامانه های یوتیوب, آپارات, نماشا, جعبه, دالفک بارگذاری میکنیم همینطور این ویدیو را به صورت متنی در انجمن متاورس ایران زیر سوال که مطرح کرده اید بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشیم انتقادات, پیشنهادات و نظرات خودتان را در زیر سوال بارگذاری کنید چرا که باعث توسعه ما میشود.

مدنی: بله, عنوان بخش سی ام این است که ارز ریال در متاورس رنگ نقشش در چه حدی است؟

مدنی: پرسیده شده است چرا ارز ریال در متاورس رنگ نقش مهمی دارد؟

قدیری: عرضم به حضور شما اگر ویدیوهای قبلی ما را مشاهده کرده باشید تقریبا سوالات مشابه است ولی خب پاسخ میدهیم, نقش ارز ریال در متاورس رنگ در خصوص خارج کردن دارایی شما است و هر ایرانی که وارد متاورس رنگ میشود پس از ثبت نام و یک احراز هویت کوچیک دارای یک کیف پول کوچیک میشود و برای اینکه دارایی خودش را از متاورس رنگ خارج بکند خب به صورت ریال محصولات خودش را عرضه میکند و ریالی را که به دست آورده است از متاورس رنگ خارج میکند و در دنیای فیزیک استفاده میکند.

خب نقش بسیار مهمی دارد چرا که دنیای موازی متاورسی که بومی است با دنیای فیزیک شما در حال ادغام شدن است و برای خارج کردن دارایی شما نیاز به ارز بومی کشور دارد و اگز ما با ارز دیگری غیر از ارز بومی کارمیکردیم کسلما بادی به خارج از ایران کمیسیون پرداخت میکردیم و ما جلوی این مبحث را گرفتیم

مدنی: خب یک سوال نخصصی پرسیده شده است که چگونه میشود کم و کاستی های ارز ریال را در متاورس رنگ جبران کرد؟

قدیری: عرضم به حضور شما در حال حاضر خیلی از ایرانیان در حال کسب درآمد و حتی ضرر از ارزهای دیجیتال هستند خب خیلی از ایرانیان در متاورس های خارجی و پروژه های خارجی در حال فعالیت کردن هستند و در نهایت ممکن است به یک سری مشکلاتی بخورند که ایران نحریم است و نمیتوانند دارایی خودشان را خارج بکنند اگز خب یک متاورس ایرانی بتواند خیلی توسعه قدرت مندی بگیرد و ارتباطات داخلی خیلی قوی ای برای شهروندان ایجاد بکند چه بسا برای شهروندان اشتغال ایجاد بکند این باعث میشود که ارز از کشور خارج نشود و برای خود ایرانیان گردش مالی خیلی قوی ای ایجاد بکند و خب ایرانیان وقتی دارند در متاورس های خارجی سرمایه گذاری میکنند و نتوانند سرمایه خودشان را خارج بکنند و خب این باعث افت ارز ملی ایران میشود و خب خروج ارز ملی کشور و ما داریم جلوی این را میگیریم و با هر توسعه ای ایجاد میکنیم و هر اشتغالی که ایجاد میکنیم کمک میکنیم به ارز ملی کشور به همین صورت

مدنی: بله , اتفاقا من همین سوال را با یک نفر از بنده پرسیدن چرا با ارزهای دیگر با کوین ها و توکن ها کار نمیکنید و بنده پاسخ دادم چرا تا وقتی که ارز ملی کشورمان است و میتوانید در هر لحظه آن را برداشت کنید و واریز کنید چرا استقاده نکنید و وابسته به ارزهای دیگر باشید

قدیری: بله اصلا چرا باید کمیسیون , کاری ندارد ببینید در پروتکل های اجرایی در دنیای موازی ما درگاه ها و کیف پول های ارزهای دیجیتال ایجاد کنیم اما الان وقتش نیست چرا که اگر کیف پولی ایجاد بشه با ارزهای خارجی در آینده برای ورود ارز به کشور ایجاد میشود وقتی الان اقتصادتون با ارز ریال داخلی دارد میچرخد و پروژه فعلا بومی است و قرار نیست هیچ خارجی ای وارد بشود هیچ دلیلی ندارد ما الکی کمیسیون به خارجی ها بدهیم برای همین ما این وعده را به شما میدهیم که در آینده هر ایرانی که تعامل داشته باشد محصولاتش را, به خارج عرضه بکند و بخواهد دارایی دیجیتال داشته باشد حالا هر کوینی کیف پول های خارجی ایجاد میشود کیف پول هایی که بخواهد ارز را وارد کشور بکند ایجاد میشود.

مدنی: پرسیده شده است که راهکارهای دقیق برای استفاده بهینه از ارز ریال چیست؟

قدیری: عرضم به حضور شما ما دوتا ارز داخل متاورس رنگ داریم ارزی که در کیف پولتان قرار میگیرد یکی ارز ریال است دومی ارز, ارز PSC  است ایتکه شما بخواهید تعاملاتتان را داخلی نگهدارید یعنی سرمایه گذاری کنید خب ارز PSC داخل خود متاورس رنگ در حال توسعه است این را در نظر داشته باشید ولی خب یک وقتی میشود که میخواهید بین دنیای فیزیک و دنیای موازی تعامل داشته باشید اون موقع است که شما با ارز ریال کار میکنید و خروجی های ارز ریال را دارید خرجی ارز ریال این است که شما در دنیای موازی یک سری خدمات میدهید و در دنیای فیزیک یک سری خدمات میدهید چه بسا محصولی را که در دنیای موازی به صورت مجازی میفروشید را درآمدش را خارج میکنید و در دنیای فیزیک شغلتان را توسعه میدهید, کارگاهی تاسیس میکنید, اشتغالی ایجاد میکنید این میشود این توسعه ای که شما برای کشورتان در نظر گرفته اید و هیچ محدودیتی ندارد ولی یک وقتی میشود یک سری از دوستان دنیای مجازیشان را توسعه میدهند, دنیای مجازی خیلی قدرتمند است چیزی است که شما یک محیط کسب درآمدتان را گسترش میدهید شما فکر کنید یک ملک تجاری دارید و یک محدوده که میخواهید محصول عرضه کنید هرچه آن محیط شلوغتر باشد مسلما هم محصول مجازیتان را میفروشید هم محصول فیزیکیتان را میفروشید خب این سیاست های اقتصادی است که شما برایش برنامه ریزی میکنید و ما به شما مشاوره میدهیم خیلی ها در آینده در این زمینه حتی با دادنش مشاوره کسب درآمد دارند دوست داشته باشند با ارز ریال کسب درآمد داشته باشد و در دنیای فیزیک استفاده میکنند, دوست داشته باشند با ارز PSC و در دنیای مجازی.

قرار است کشور در زمینه فیزیک توسعه پیدا کند , تعامل, صادرات, صادرات علم ولی خب دنیای موازی هم در کنار دنیای موازی شما پیشرفت میکند و خدمات بهینه میشود شما گستره کاریتان بزرگتر باشد درآمد فیزیکیتان و درآمد ریالیتان مسلما گسترده میشود و خب توسعه پیدا میکند.

مدنی: پرسیده شده است ارز ریالی از چه روش هایی در متاورس رنگ استفاده میشود؟

قدیری : ارز ریالی از چه روش هایی, ببینید چون ما دو تا ارز داریم سعی میکنیم تمامی تعاملات در دنیای موازی را به دوتا ارز متصل کنیم ما محدود نمیکنیم مثل متاورس های دیگر باید نمیکنیم که باید با چه ارزی کار بکنید چرا که قرار است کشور در این زمینه پیش برود و توسعه پیدا بکند ما هر چقدر بتوانیم محدودیت ها را در تعاملات برداریم یک جورایی به اقتصاد کشور و شهروندان کمک کنیم. برای همین تعاملات حتی خرید و فروش املاک بین شهروندان , خرید و فروش محصولات مجازی بین شهروندان, محصولات فیزیکی بین شهروندان, خدمات آموزشی, فروش پکیج ها, فروش دفاتر, تعاملات دفتری, اداری همه این ها را سعی میکنیم با دوتا ارز پیش برود.

ما میآییم ارزها را ارز مجازی را, ارز مجازی که در دنیای موازی وجود دارد و با واحد PSC شناخته میشود را توسعه میدهیم چرا که هم در دنیای موازی پیشرفت کند و هم در دنیای فیزیک باشد و هر دو ارز در کنار هم پیش میرود و هر تعاملی را که دوست داشته باشید خارج بکنید با ارز ریال, دوست داشته باشید سرمایه گذاری در دنیای موازی داشته باشید با ارز PSC.

مدنی: پرسیده شده است تبدیل ارز ریالی به ارز رمزگذاری شده و مجازی در متاورس رنگ می باشد؟

قدیری: ببینید اینکه ما بخواهیم بگوییم شما PSC را مستقیم تبدیل به ریال بکنید فعلا در حال حاضر جز پروتکل های اجرایی ما نیست ولی چرا در بازار تعامل شهروندان میتوانند این کار را بکنند. ولی خب اینکه ما یک بخشی را اختصاص بدهیم که بیاید این نوسان را یکی بکند و بتواند این ها را یکی بکند هنوز در برنامه های ما نیست و فعلا ذهنیتی نداریم ولی اگر شما دوستان بتوانید کمک بکنید در انجمن متاورس ایران زیر همین سوال پیشنهادات خودتان را بدهید خیلی کمک میکند به اینکه ما در آینده یک تعاملی, تعادلی بین ارزPSC و ریال  برقرار بکنیدمستوانیم این پروژه را ببریم جلو و محدودیت ندارد بر اساس خواسته و تقاضا و بیزینس پلن های تخصصی این بخش توسعه پیدا میکند

مدنی: خب دوستان به انتهای بخش سی ام رسیدیم طبق روال همیشه  در بخش های آینده که میشود ویدیو های سی و یک, سی و دو , سی و سه و …. پرسیده میشود که ارز ریال واحد متاورس رنگ است؟ چگونه در متاورس ارز ریال را استفاده کنیم؟ ساخت فروشگاه با ارز ریال چگونه است؟ و ….

قدیری: بسیار عالی هنوز در ارز ریال هستیم و فکر کنم ششمین و یا هفتمین سوال باشد که اختصاصی در رابطه با ارز ریال است و در آینده هم باز داریم ارز ریال را پیش میبریم چرا که دوستان سوالاتی را پرسیدن خیلی خوشحال میشیم که تمامی سوالات شما را خیلی سریع تر پاسخ بدیم . در شبکه های اجتماعی بارگذاری کنیم در نظر بگیرید فعلا 925 سوال در انجمن متاورس ایران برای پروژه متاورس رنگ مطرح شده هر سوالی که در ذهن شما در انجمن میتوانید مطرح کنید قبلش به شما پیشنهاد میدهم در جستجو انجمن متاورس ایران سوالتان را شرحش را بنویسید احتمالش خیلی زیاد است که سوال شما مشابهش وجود داشته باشد و پاسخش داده شده باشد. پیروز و سربلند باشید.

مدنی: ممنون که همراه ما بودید خدایار و نگهدارتان.

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:54 چرا ارز ریال نقش مهمی در متاورس رنگ دارد ؟

02:05 چگونه می توان کمبود ها و کاستی های ارز ریالی را در متاورس رنگ جبران نمود؟

05:05 راهکار دقیق برای استفاده بهینه از ارز ریالی در متاورس رنگ چیست؟

08:09 ارز ریالی از چه روش هایی در متاورس رنگ مورد استفاده قرار می گیرد ؟

09:51  و تبدیل ارز ریالی به ارز رمزگذاری شده و مجازی در متاورس رنگ چگونه انجام می شود؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال چرا ارز ریال نقش مهمی در متاورس رنگ دارد ؟

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 5, 2023
Awmin اظهار نظر کرد

ممنون از پاسخ گویی سریع و منظم

مطالب بسیار کامل بود

nazanin اظهار نظر کرد

بسیار عالی

مفید بود

nazanin اظهار نظر کرد

متاورس رنگ به عنوان یک پروژه بومی ایرانی، با رویکرد استفاده از ارز ریال، یک فرصت مناسب را برای تقویت اقتصاد کشور ایجاد کرده است. این پلتفرم با هدف جلوگیری از خروج ارز از کشور، افزایش تراکنش‌های مالی داخلی، بهبود صادرات کشور و تقویت ارتباطات بین‌المللی ایران با سایر کشورها طراحی شده است. با استفاده از ارز ریال به جای ارزهای خارجی، این پروژه به هدف ارتقاء ارزش ارز ملی کشور و کاهش وابستگی به سایر کشورها می‌پردازد. این اقدام به افزایش استقلال مالی کشور کمک می‌کند و نیاز به پرداخت کمیسیون به کشورهای دیگر را نیز کاهش می‌دهد. به این ترتیب، متاورس رنگ نقش مهمی در تقویت اقتصاد داخلی و افزایش هویت ملی ایران ایفا می‌کند.

گذاشتن نظر
1

با سلام خدمت اعضای محترم انجمن

علت کار کردن متاورس رنگ با ارز ریال این است که دیگر نیازی نیازی به پرداخت کمیسیون نمی باشد و تنها با چند ثانیه به راحتی می توانید جابجایی انجام دهید و ارز داخلی متارنگ را خریداری کنید.

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 5, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

این اعلامیه مهم نشان دهنده این حقیقت است که استفاده از ارز ریال در متاورس رنگ، یک اقدام موثر برای ساده‌تر کردن فرآیند تراکنش و کاهش هزینه‌هاست. با این رویکرد، امکان جابجایی سریع و آسان ارز داخلی متارنگ به راحتی فراهم شده و نیاز به پرداخت کمیسیون به کشورهای دیگر از بین می‌رود. این گام مثبت نه تنها به کاربران این اجتماع امکان می‌دهد به راحتی و با سرعت تراکنشات خود را انجام دهند بلکه نیز به تقویت ارزش ارز ملی و حمایت از اقتصاد داخلی کمک می‌کند. از این به بعد، با اطمینان بیشتر و بدون نگرانی از کمیسیون‌های ارزی، متاورس رنگ بهترین تجربه ممکن را برای کاربران فراهم می‌کند.

گذاشتن نظر
0

ساخت یک متاورس بومی ایرانی”

با گام‌های بلندوار و جسورانه‌ای که برای حفظ اقتصاد ایران و توانمندسازی شهروندان این کشور انجام شده است، یک گروه از فناوران و کارآفرینان بینظیر، به راه‌اندازی یک پروژهٔ بی‌نظیر پرداخته‌اند: ساخت یک متاورس بومی ایرانی. با هدف اصلی جلوگیری از خروج ارز از کشور، افزایش تراکنش‌های مالی، بهبود صادرات کشور و تقویت ارتباطات و نیرومندی ایران با سایر کشورها، این متاورس ایرانی در حال رهاورد به اصلاح منظر اقتصادی کشور است.

در اساس، متاورس ایرانی بر پایه انتخاب ریال ایران به‌عنوان واحد پولی اصلی خود عمل می‌کند. با پذیرش این واحد پولی ملی، این متاورس به هدف ارتقای ارزش پول ملی ایران و کاهش وابستگی به ارزهای خارجی عمل کرده و در نتیجه نیاز به پرداخت کمیسیون‌های پرهزینه به سایر کشورها را کاهش می‌دهد.

این متاورس بومی به‌طور خاص برای رفع نیازها و آرزوهای شهروندان ایرانی طراحی شده است، به آن‌ها فضای دیجیتالی ارائه می‌دهد که در آن می‌توانند با استفاده از واحد پولی ملی خود به تجارت، اجتماعی‌شدن و شرکت در فعالیت‌های مجازی بپردازند. از طریق این پلتفرم، ایرانیان قدرت بیشتری در کنترل تراکنش‌های مالی خود خواهند داشت، که این امر به رشد و رفاه اقتصادی در کشور کمک می‌کند.

علاوه بر این، متاورس ایرانی به‌عنوان یک راهکار برای تقویت صادرات کشور و تقویت روابط بین‌المللی عمل می‌کند. با تسهیل تعاملات بی‌درزی با دیگر کشورها و تقویت ارتباطات دیپلماتیک در دنیای مجازی، ایران می‌تواند دسترسی خود به بازارهای جهانی را گسترش داده و تأثیرات سیاسی خود را بهبود بخشد.

علاوه بر مزایای اقتصادی، متاورس ایرانی به ارتقای نوآوری‌های فناوری و کارآفرینی دیجیتال در کشور کمک می‌کند. با حمایت از یک اکوسیستم رو به رشد از خالقان، توسعه‌دهندگان و نوآوران دیجیتال، متاورس ایرانی امکان استفاده از قدرت فناوری برای پیشرفت اقتصادی و پیشرفت جامعه را فراهم می‌کند.

به‌طور خلاصه، همانطور که متاورس ایرانی ادامه می‌یابد و گسترش می‌یابد، وعده می‌دهد که به یک دوره جدید از استقلال اقتصادی، نوآوری فناورانه و مشارکت جهانی برای ایران و شهروندانش دست پیدا کند. با پذیرش این اکوسیستم دیجیتال بومی، ایران دارد مسیری جسورانه را برای یک آینده‌ای پراز رفاه و مقاوم می‌سازد.

3e18b7c4a128abe87b789e2e6f03824d498b3658 2922 - چرا ارز ریال نقش مهمی در متاورس رنگ دارد ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده فوریه 2, 2024
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1850 times
  • پاسخ ها3 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات