ارز ریال متصل به درگاه متاورس رنگ برای ساخت دنیای مجازی ایرانی !

2

ارز ریال متصل به درگاه متاورس رنگ برای ساخت دنیای مجازی ایرانی !

ساخت دنیای مجازی ایرانی باید تماما ایرانی باشد آیا ؟

آیا استفاده از ارز ریال در درگاه متاورس رنگ نشان از خودکفایی ملی دارد ؟

آیا استفاده از ارز ریال در متاورس رنگ و دنیای مجازی ایرانی موجب کاهش نوسانات قیمت ارز در بازار واقعی نیز می شود ؟

fc3257098084fe12d9b1126de8a0f52ba9b3087c 227 - ارز ریال متصل به درگاه متاورس رنگ برای ساخت دنیای مجازی ایرانی !

nazanin سوال پاسخ داده شده نوامبر 18, 2023
گذاشتن نظر
6

ارز ریال متصل به درگاه متاورس رنگ برای ساخت دنیای مجازی ایرانی

دنیای موازی متاورس رنگ برای ایرانیان در حال حاضر طراجی شده است این پلتفرم یک پلتفرم بومی است و ارز استفاده شده از آن هم ارز ریال است که برای افزایش تراکنش های داخلی مفید بوده و همچنین جلوگیری میکند از خارج شدن ارز از کشور و پرداخت کمیسیون به سایر کشورها بابت تبدیل ارز, با توجه به اینکه از ارز ریال استفاده شده است این امکان را به کاربران میدهد که درآمدهایی را که کسب نموده اند یا دریافت کرده اند را از دنیای مجازی استخراج و در دنیای فیزیک از آن استفاده کنند.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری  و امیرمدنی فر 

g34 3 - ارز ریال متصل به درگاه متاورس رنگ برای ساخت دنیای مجازی ایرانی !

 

ارز ریال متصل به درگاه متاورس رنگ برای ساخت دنیای مجازی ایرانی محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش سی و چهارم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متارنگ.

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: درود بر شما

حسین قدیری هستم در بخش سی و چهارم به یک سوال شما پاسخ میدهیم سوال را در شبکه های ویدیویی مانند آپارات, نماشا, یوتیوب, دالفک و جعبه بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشیم نظرات, انتقادات, پیشنهادات خودتان را در انجمن متاورس ایران زیر سوالی که مطرح شده بارگذاری کنیم بریم که به سوالاتتون پاسخ بدیم.

مدنی:

مبحث امروزمان این است که ارز ریال متصل به درگاه متاورس رنگ برای ساخت دنیای موازی ایرانی چگونه است؟

قدیری: بسیار عالی ببینید ارز ریال متصل  خب مسلما یک بخش ورودی دارد در دنیای متاورس رنگ که شما واحد پولی ملی را وارد میکنید و از خدمات بهره مند میشوید در گزینه دوم میخواهید اقتصادی را که کسب کرده اید را از متاورس رنگ خارج بکنید و در دنیای فیزیک استفاده بکنید هر شهروند اول یک کیف پول دارد که داخل آن کیف پول حالا ارز psc نگه میدارد  ارز ریال نگه میدارد و در آینده هم استفاده میشود میتواند ارز ریالی را که دارد به حساب خودش واریز کند حالا چطور؟ شما یک زمان بندی در پنل کاربری خودتان دارید که در آن مشخص میکند که اگر ارز ریالمان به این سقف رسید و یا به این مبلغ رسید در بازه زمانی مشخص شده وارد حسابتان در هر بانکی که هست در دنیای فیزیک شود و این هم به صورت اتوماتیک است.

مدنی: خب دوستان ممنون که همراه ما بودید بخش سی و چهارم هم به اتمام رسید ما در ویدیوهای آینده پاسخگو سوالات متاورس با ارز ریال چیست؟ متاورس رنگ و ارز ریال و… صحبت میکنیم ممنون که همراه ما بودید

قدیری: خیلی خوشحال شدیم محتوای متنی همین سوال و همین پاسخ را در انجمن بارگذاری میکنیم مسلما اگر انتقاد, پیشنهاد و نظری داشتید زیر سوال بارگذاری کنید خیلی خوشحال میشیم انتقادات شما ما را به سمت پیشرفت میبرد و خیلی خوشحال میشیم ما را دنبال کردید پیروز و سربلند باشید

مدنی: خدا یار و نگهدارشما باشد.

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

01:20 ارز ریال متصل به درگاه متاورس رنگ برای ساخت دنیای مجازی ایرانی !

02:29 ساخت دنیای مجازی ایرانی باید تماما ایرانی باشد آیا ؟

03:41 آیا استفاده از ارز ریال در درگاه متاورس رنگ نشان از خودکفایی ملی دارد ؟

04:40 آیا استفاده از ارز ریال در متاورس رنگ و دنیای مجازی ایرانی موجب کاهش نوسانات قیمت ارز در بازار واقعی نیز می شود ؟

 

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال ارز ریال متصل به درگاه متاورس رنگ برای ساخت دنیای مجازی ایرانی !

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 25, 2024

بسیار عالی بود

nazanin اظهار نظر کرد

بسیار مفید بود

Awmin اظهار نظر کرد

بسیار عالی بود

بسیار عالی بود

saeed.zajkani اظهار نظر کرد

بله، این نکته مهم است که از یک زمان‌بندی خودکار برای انتقال ارز ریالی از دنیای متاورس رنگ به دنیای فیزیک استفاده شود. این روش می‌تواند به کاربران این امکان را بدهد که به صورت مستقل و با تعیین مقدار و زمان مناسب، ارز ریال خود را به حساب بانکی در دنیای فیزیک منتقل کنند. این اتصال اتوماتیک و زمان‌بندی شده می‌تواند از اطلاعات و ارزهای کاربر در دو دنیا به خوبی مدیریت کند و به آن‌ها امکان مدیریت مالی بیشتری در دنیای موازی و دنیای فیزیکی بدهد. این نوع اتصال‌ها و تسهیلات مالی می‌توانند به کاربران اعتماد بیشتری به ارزهای دیجیتال و متاورس رنگ بدهند و از این پروژه‌ها بهره‌برداری را ساده‌تر کنند.

nazanin اظهار نظر کرد

متاورس رنگ، فرصتی نو برای ایرانیان است تا از مزایای دنیای متاورس به طور کامل بهره‌مند شوند. استفاده از ارز ریال در این پلتفرم، مزایای متعددی را برای کاربران ایرانی به ارمغان می‌آورد و به رونق اقتصادی کشور کمک خواهد کرد.

گذاشتن نظر
0

دنیای موازی متاورس رنگ یک پلتفرم جذاب و نوآورانه برای ایرانیان فراهم کرده است که در آن امکانات و فرصت‌های فراوانی برای مشارکت و سرمایه‌گذاری در دنیای دیجیتال و مجازی وجود دارد. این پلتفرم به عنوان یک پلتفرم بومی برای ایرانیان طراحی شده و از ارز ریال به عنوان واحد پایه استفاده می‌کند، که این موضوع مزایای بسیاری برای کاربران دارد.

استفاده از ارز ریال به عنوان واحد پولی در متاورس رنگ، تراکنش‌های داخلی را بسیار ساده‌تر و مفهومی‌تر می‌کند. این امر به کاربران این امکان را می‌دهد که به راحتی از امکانات پلتفرم استفاده کنند و به تعامل با دیگر اعضا بپردازند. همچنین، این روش جلوگیری می‌کند از خروج ارز از کشور و پرداخت کمیسیون به سایر کشورها به عنوان هزینه تبدیل ارز. این امر به معنای حفظ ارزش ارز ریال در داخل کشور است.

یکی از ویژگی‌های جالب متاورس رنگ این است که کاربران می‌توانند درآمدهایی که در دنیای مجازی کسب کرده‌اند را به سادگی استخراج کنند و در دنیای فیزیک از آن استفاده کنند. این امکان به کاربران این اعتماد را می‌دهد که در دنیای مجازی به عنوان سرمایه‌گذاران و کسب‌وکارهای دیجیتال فعالیت کنند و در عین حال از درآمد حاصل از این فعالیت‌ها در دنیای فیزیک بهره‌برداری کنند.

به طور کلی، دنیای موازی متاورس رنگ ایرانیان را به دنیایی از فرصت‌ها و امکانات بیشتری برای سرمایه‌گذاری و کسب درآمد در دنیای دیجیتال معرفی کرده است و با استفاده از ارز ریال به عنوان واحد پایه، این امکان را به کاربران می‌دهد تا به راحتی در این دنیای جذاب شرکت کنند.

fb456a6de306974290134cdd4a1af68e7a4451ac 2922 - ارز ریال متصل به درگاه متاورس رنگ برای ساخت دنیای مجازی ایرانی !

nazanin سوال پاسخ داده شده نوامبر 18, 2023
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1577 times
  • پاسخ ها2 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات