اخبار متاورس | کسب UPX با شرکت در چالش های متاورس آپلند

0

اخبار متاورس | کسب UPX با شرکت در چالش های متاورس آپلند

در این آموزش به صورت کامل به شما توضیح داده خواهد شد که با شرکت در چال های متاورس آپلند بتوانید UPX بدست آورید .

اخبار متاورس

چالش ها را کجا پیدا کنیم؟

راه های زیادی برای کسب UPX در متاورس آپلند Upland وجود دارد. یکی از گزینه هایی که می تواند بسیار سودآور باشد، شرکت در چالش ها است. چالش‌های رسمی هر از گاهی میزبانی می‌شوند و زمانی که فعال هستند می‌توانند به سرعت در متاورس آپلند Upland پیدا شوند. یک نماد چالش ها در گوشه سمت راست بالای رابط کاربری، کمی زیر نماد مجموعه UPX ظاهر می شود. چالش های رسمی بزرگ معمولاً چند روز قبل توسط تیم متاورس آپلند Upland اعلام می شود. چالش‌های کوچک‌تر ممکن است مستقیماً در بازی بدون اطلاعیه‌های بیشتر شروع شوند.

منبع اصلی برای یافتن اعلان‌ها برای چالش‌ها سرور رسمی Discord است و به دنبال آن حساب توییتر Upland و وبلاگ رسمی در Medium قرار دارد. چالش‌های غیررسمی که توسط اعضای انجمن میزبانی می‌شوند را نیز می‌توانید در سرور Discord در کانال #Community-projects-contests-Tools پیدا کنید. از آنجایی که چنین چالش‌هایی توسط خود جامعه آغاز می‌شوند، می‌توان آن‌ها را در ابزارهای مختلفی در کنار Discord نیز اعلام کرد. بنابراین، مراقب حساب های توییتر، وبلاگ های خاص، وب سایت ها، پادکست ها و غیره باشید.

Challenges Symbol - اخبار متاورس | کسب UPX با شرکت در چالش های متاورس آپلند

دکمه چالش های درون بازی

نحوه کسب UPX از طریق چالش ها و رویدادهای متاورس آپلند Upland

از زمان شروع تست بتای باز Upland در دسامبر 2018، چالش ها و رویدادهای متعددی وجود داشته است که در آنها بازیکنان زیادی شرکت کرده و UPX را برنده شده اند. چالش های مشترک و رویدادهای خاص وجود دارد. تفاوت بین هر دو این است که رویدادها چالش‌های بزرگی هستند که دارای فعالیت‌های فانتزی زیاد هستند، در حالی که چالش‌های رایج اغلب یک هدف نسبتاً ساده برای تحقق دارند.

چالش های مشترک

یک مثال برای یک چالش متداول، چالشی به نام « فروش UPX ملک » است:

هر چالش دارای توضیحاتی است که پس از کلیک بر روی “ نماد ” در گوشه بالا سمت راست. در این مثال یک پنجره بازشو اطلاعات زیر را به شما می گوید:

“این هیئت چالش کل مقدار درآمد UPX حاصل از فروش ملک در بازار را اندازه گیری می کند.”

هدف از این چالش، به دست آوردن هرچه بیشتر UPX از طریق فروش املاک است. هر یک از جام های طلایی نشان دهنده این است که این بازیکن واجد شرایط دریافت جایزه خواهد بود. در این مثال سه موقعیت پرداختی وجود دارد. برای مشاهده جایزه مربوطه می توانید بر روی هر تروفی کلیک کنید. عنوان یک چالش رایج معمولاً جایزه برنده را ذکر می کند: در این مورد 35000 UPX.

challenge winner - اخبار متاورس | کسب UPX با شرکت در چالش های متاورس آپلند

مثال برای یک چالش مشترک

رویدادهای ویژه

رویدادها چالش های بزرگی هستند و معمولاً چند روز قبل اعلام می شوند. در ژوئن 2020، آپلند به نام “هفته پیدایش” را جشن گرفت تا سالگرد اولین ملک ضرب شده به نام اموال پیدایش را جشن بگیرد. هفته پیدایش شامل 5 رویداد کوچک بود و هر برنده یک بلیط برای قرعه کشی بزرگ برای ملک پیدایش برنده شد. عبارات زیر نمونه هایی از رویدادهای خاص را به شما نشان خواهند داد.

مینی رویداد 3 هفته جنسیس: شکار جنسیس

در این چالش متاورس آپلند Upland یکی از بهترین عناصر گیم پلی خود را نشان داد: حل معماها. بازیکنان باید مکانی را حدس می زدند که باید با استفاده از چهار نکته voxelstyle پیدا شود. چنین معماهایی به راحتی قابل حل نیستند و نهایتاً برای حل آن نیاز به خلاقیت زیادی است. همه نمادها با هم نام یک ملک خاص را تشکیل می دهند و هدف بازدید از آدرس آن برای به دست آوردن یک گنج بود.

mission dolores - اخبار متاورس | کسب UPX با شرکت در چالش های متاورس آپلند

معمای پیدایش هانت

از آنجایی که بازیکنان زیادی برای حل معما تلاش می کردند، فشار زمان نیز جزء دیگری است که باید در نظر گرفته شود. این مسابقه توسط بازیکن Ludomansio برنده شد .

راه حل را می توان با کلیک بر روی دکمه جابجایی زیر (SPOILER) پیدا کرد:

محلول جنسیس هانت

قرعه کشی نهایی هفته جنسیس

هر پنج برنده رویداد کوچک با شانس برنده شدن در یکی از ارزشمندترین املاک Upland: The Genesis Property در قرعه کشی بزرگ شرکت کردند. این در 1829 جفرسون ST واقع شده است و توسط بازیکن NIPAA در 13 ژوئن 2020 برنده شد .

جالب است که انجمن Upland بسیار باهوش و خلاق است و آدرس ملک پیدایش را قبل از اعلام تیم رسمی متاورس آپلند Upland پیدا کرده است. بازیکن Xero این چالش را پذیرفت و بلاک چین EOS را طوری جستجو کرد که انگار فردایی وجود ندارد. پس از تلاش و خطا، او به جفرسون ST 1829 اشاره کرد که چند دقیقه بعد توسط Laz رسمی متاورس آپلند Upland تأیید شد. همان روزی که بازیکن TheTurbo  پیشنهاد داد که بلوک اطراف ملک Genesis را با هم بخرند و سایر Uplanders بلافاصله به او ملحق شدند. از آن لحظه، بلوک در حدود سال 1829 جفرسون ST به یاد اولین بلاک بیت کوین که در سال 2009 توسط ساتوشی ناکاموتو استخراج شد، به عنوان “بلوک پیدایش” نامیده شد و تبلیغ شد.

در آن زمان، زمانی که همه لوازم ساخت و ساز بلوک جنسیس را خریدند، هیچ کس مالک اصلی ملک پیدایش به نام LORDOFPARCELS را نمی شناخت . این حساب فقط دارای یک ملک بود و دارایی خالص 500 UPX بود. پس از پایان قرعه کشی پیدایش، ذکر شد که این اکانت در واقع یک اکانت آزمایشی توسط توسعه دهندگان بوده و آنها می خواهند این ویژگی ویژه را برای هفته پیدایش ذخیره کنند.

First property ever minted - اخبار متاورس | کسب UPX با شرکت در چالش های متاورس آپلند

اولین املاک ضرب شده Upland

رویداد قهرمانان بلاک چین

در 18 ژوئن 2020 یک رویداد ویژه رکورد جدیدی را ثبت کرد. این همکاری با بازی بلاک چین به نام Blockchain Heroes بود و جایزه چالش مجموعه ای منحصر به فرد از 25 کارت Supermiles NFT بود که کاملاً عالی به نظر می رسد.

این رویداد شامل یک پخش زنده بود که در آن بنیانگذاران بازی Blockchain Heroes اعلام کردند که دفتر مرکزی خود را در ملکی در یک منطقه در متاورس آپلند Upland قرار خواهند داد. هدف از این رویداد، داشتن بیشترین املاک در آن منطقه بود که هنوز اعلام نشده بود. پس از تبلیغات فراوان برای بازی Blockchain Heroes، آنها سرانجام آدرس دفتر مرکزی را اعلام کردند: 230 Junipero Serra BLVD در انتهای جنوب شرقی منطقه Merced Manor.

supermiles - اخبار متاورس | کسب UPX با شرکت در چالش های متاورس آپلند

سوپرمایلز NFT

Blockchain Heroes HQ - اخبار متاورس | کسب UPX با شرکت در چالش های متاورس آپلند

Blockchain Heroes HQ

این سیگنال برای همه بازیکنان شرکت کننده بود تا آن آدرس را پیدا کنند و شروع به خرید هر چه بیشتر ملک کنند. این روز رکوردی را به نام خود ثبت کرده است زیرا حدود 900 ملک زینتی به معنای واقعی کلمه در کمتر از یک ساعت فروخته شد. برخی از Uplanders حتی می گویند که منطقه کامل تنها در 30 دقیقه فروخته شد. این روز ویژه ای برای به خاطر سپردن بود، زیرا در آن زمان، سریع ترین فروش در یک منطقه بود.

چه نوع جوایزی می توانید از چالش ها و رویدادهای رسمی Upland انتظار داشته باشید؟

مجموعه جایزه بسته به اندازه چالش متفاوت است. چالش‌های رایج ممکن است جایزه‌ای در حدود 30000 تا 50000 UPX برای مقام اول داشته باشند، در حالی که رویدادهای ویژه می‌توانند جوایز بسیار بیشتری داشته باشند.

چالش مشترک برنده شده توسط بازیکن BRETGERBER جایزه 35000 UPX داشت در حالی که بازیکن EmGi  برای یک چالش بزرگتر در جشن افتتاحیه شهر نیویورک برنده 75000 UPX شد. بالاترین جایزه ای که تا به حال برده شده توسط بازیکن ThankMeLater دریافت شد که قبل از هر کس دیگری دو معما (مشابه مثال Mission Dolores از بالا) را با موفقیت حل کرد. در این رویداد کوچک، او برنده 684500 UPX برای رویداد “کلیدهای شهر” و 180،900 UPX برای رویداد “بلیت طلایی” شد که در مجموع در یک روز 865،400 UPX برنده شد.

در اینجا چند نمونه از چالش های قبلی آورده شده است:

Challenges Example - اخبار متاورس | کسب UPX با شرکت در چالش های متاورس آپلند

Challenges Menu - اخبار متاورس | کسب UPX با شرکت در چالش های متاورس آپلند

نحوه کسب UPX از طریق چالش ها / رویدادهای انجمن

همانطور که از نام توضیح می دهد، چالش های جامعه توسط بازیکنان متاورس آپلند Upland میزبانی می شود. تاکنون موارد بسیار زیادی وجود داشته است، از موارد کوچک که می‌توانید بر روی یک ملک تخفیف بگیرید یا یک NFT با طراحی منحصربفرد در Atomic Hub گرفته تا موارد بزرگتر که در مثال‌های زیر نشان داده شده است:

  • Upland Action News (که توسط LeftHouse ایجاد شد ) یک قرعه کشی انجام داد که در آن یکی از برندگان خوش شانس می توانست یک تی شرت با مضمون متاورس آپلند Upland دریافت کند، زمانی که یکی از ویدیوهای او در کل 50 لایک در یوتیوب داشت.
  • در یک رویداد دیگر، بازیکن متیت  قرعه کشی برای 9 NFT هاب اتمی و یک ملک در شهر نیویورک برای مقام اول انجام داد.
  • بازیکن Recourier میزبان یک رویداد بزرگتر بود، جایزه اولین بازیکن واقعاً دیوانه کننده بود: One Supermiles NFT (بله، چیزی که قبلاً به قیمت بیش از 1000 دلار در Atomic Hub فروخته شده بود)

یافتن چالش‌ها و رویدادهای انجمن دشوارتر است، زیرا معمولاً در Discord یا رسانه‌های مورد استفاده توسط بازیکن میزبان اعلام می‌شوند. این همچنین به معنای رقابت کمتر است زیرا همه بازیکنان زمان لازم برای مراقبت از آن رویدادها را ندارند. اگر خوش شانس باشید، می توانید تعداد زیادی جوایز جالب و UPX اضافی برنده شوید.

جهت ورود به متاورس آپلند و دریافت 4500 upx رایگان بر روی ورود به متاورس کلیک کنید .

جهت دریافت جدید ترین اخبار روز متاورس بر روی خبر فوری متاورس کلیک کنید .

منبع : upme

حسین قدیری تغییر وضعیت برای انتشار دسامبر 16, 2021
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها2021 times
  • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات