چگونه NFT به متاورس Metaverse ارتباط دارد ؟ اخبار متاورس

1

چگونه NFT به متاورس Metaverse ارتباط دارد ؟ اخبار متاورس

توضیحات در ارتباط با NFT توسط تیم متاورس ایران بارگذاری شده است مطالعه کنید .

5d24931d8729367831f48c8ef330e1b361ff31e7 14 - چگونه NFT به متاورس Metaverse ارتباط دارد ؟ اخبار متاورس

حسین قدیری پاسخ انتخاب شده به عنوان بهترین فوریه 26, 2022

NFT ها کلیدی برای دسترسی به متاورس و فراتر از آن خواهند بود …
متاورس هنوز در حال ظهور است، اما مشخص شده است که NFT ها کلید باز کردن قفل بسیاری از بخش های آن خواهند بود.

برای بسیاری، اصطلاح NFT تصاویری از آثار هنری دیجیتال و کلکسیون‌ها را تداعی می‌کند که با مبالغ غیرمنتظره‌ای به نظر می‌رسد. اما دیوانگی هنر دیجیتال منعکس کننده یک مورد استفاده قانع کننده است، این به سختی تنها چیزی است که برای بخش NFT وجود دارد. راه پیش رو پر از فرصت‌ها برای علاقه‌مندان، شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران است که پذیرش و استفاده از NFT را تسریع می‌کند. و مهمترین آنها دسترسی با NFT کنترل شده است – به ویژه به متاورس.

متاورس مجموع تمام فرآیندها و پروتکل‌هایی را نشان می‌دهد که اینترنت و Web3 در حال ظهور را نیرو می‌دهند و در یک فضای مرکزی و قابل تعامل با یکدیگر ادغام می‌شوند. در این حوزه آینده، ارتباطات، امور مالی، دنیای بازی، پروفایل های شخصی، NFT ها و موارد دیگر، همه بخشی از یک تجربه آنلاین بزرگتر هستند.

در حالی که فراجهان با دنیای واقعی موازی می‌شود، اما بسط آن نیز می‌باشد. چیزهایی مانند واقعیت افزوده می توانند شکاف بین زندگی روزمره و اتفاقات اینترنت را پر کنند و همه اینها زیر چتر متاورس قرار می گیرند.

چگونه وارد متاورس می شوید؟ البته NFT ها  …

متاورس و NFT تقریباً مشابه یکدیگر شده اند. یکی از دلایل این امر، انفجار NFT ها در بازی های بلاک چین است. برای بسیاری، متاورس از طریق جهان های مجازی تحقق می یابد، و بازی های قابل همکاری وسیله ای آشکار برای این امر هستند. هویت های زندگی واقعی که با آواتارهای دیجیتالی گره خورده اند، تنها یکی از راه هایی است که NFT ها دسترسی به متاورس را فراهم می کنند.

در روشی مشابه، NFTها ممکن است به عنوان سند یک دارایی “مجازی” و همچنین کلید عمل کنند – به مالک اجازه می دهد تا دسترسی انحصاری به آن مکان در متاورس را وارد کند و امکان دسترسی به دیگران را فراهم کند. ویژگی‌های قرارداد هوشمند سند/کلید NFT فروش خانه را به ساکن دیگر متاورس آسان می‌کند و مالکیت ملک و کلیه حقوق دسترسی همراه با آن را اعطا می‌کند. 

با در نظر گرفتن این مفهوم، دسترسی کنترل‌شده با NFT می‌تواند طیف وسیعی از موارد استفاده را شامل شود، از جمله دسترسی VIP به رویدادهای واقعی مانند همایش‌ها و جشنواره‌ها و همچنین رویدادهایی که در متاورس رخ می‌دهند. حتی می‌توان از آن‌ها برای انتشار کالاهای مارک دار یا اجازه دسترسی ویژه به محتوای فقط برای طرفداران استفاده کرد – راه کاملاً جدیدی را برای تعامل طرفداران باز می‌کند. 

مسیری به سوی آینده NFT …

با توجه به اینکه چگونه دنیای فناوری برای آینده‌ای مبتنی بر فراسویه آماده می‌شود، تجربیات افزوده مبتنی بر NFT احتمالاً به سنگ بنای تجربه رسانه‌های اجتماعی تبدیل می‌شوند. در همین حال، پتانسیل سیستم‌های ID مبتنی بر بلاک چین، پذیرش خدمات مالی در متاورس را تسریع خواهد کرد.

با گذشت زمان، متاورس حتی ممکن است یک حالت مستقل برای خود ایجاد کند که توسط DAO های مختلف رهبری می شود. بخش DeFi ، وام‌دهی و تجارت همتا به همتا، می‌تواند نقش یک سیستم مالی مجازی را ایفا کند در حالی که NFT‌ها کلیدها، کارت‌های شناسایی و پاسپورت‌های ما را نشان می‌دهند. قطعات پازل از قبل وجود دارند، اکنون زمان آن است که آنها را کنار هم قرار دهیم.

آیا می دانستید؟

DAO نوعی جامعه رسمی در کریپتو است که در آن اعضا انگیزه‌های خود را از طریق مکانیسم‌های حاکمیتی مورد توافق دوجانبه و اغلب از طریق استفاده از یک رمزارز یا توکن خاص هماهنگ می‌کنند.

امکانات فقط با تصورات توسعه دهندگان و خواسته های کاربران محدود می شود. متاورس رو به رشد نه تنها دری را به روی تجربیات جدید، بلکه سطوح جدیدی از دید و کنترل را برای کاربران باز خواهد کرد. در حالی که متاورس قبلاً از نظر فنی وجود دارد، این NFT ها هستند که می توانند آن را در دنیای واقعی و فیزیکی ما زنده کنند. 

برای باز کردن این پتانسیل و کمک به پرورش متاورس ، بخش Web3 باید به بیرون از خود نگاه کند و مشارکت سازندگان شناخته شده و آزمایش شده در بلاک چین را تقویت کند. NFT ها کلیدهای استعاری – و تحت اللفظی – را برای انجام این کار نشان می دهند.

گذاشتن نظر
1

چرا NFT ها کلید دسترسی به Metaverse هستند؟
09-12-2021

خوراکی های کلیدی

  • متاورس ها جهان های سه بعدی دیجیتالی هستند که به کاربران و کسب و کارها فرصت های بی پایانی برای انتقال دارایی ها و خدمات در دنیای واقعی می دهند.

  • Metaverses یک اقتصاد باز و منصفانه را با پشتیبانی بلاک چین فراهم می کند

  • به ویژه، اقتصاد بازی برای کسب درآمد، بازیکنان بازی‌های بلاک چین را از طریق NFT درگیر و توانمند می‌سازد.

  • NFT ها پلی به سوی فراجهان هستند و تجارب هویتی، اجتماعی و اجتماعی را در متاوره تسهیل می کنند.

  • برای شروع، کاربران می توانند NFT های درون بازی را از طریق مجموعه های IGO Binance NFT جمع آوری کنند تا به متاورزهای بازی دسترسی داشته باشند.

cdc252c3 4e26 43f6 a703 af3c464079eb - چگونه NFT به متاورس Metaverse ارتباط دارد ؟ اخبار متاورس

با گسترش سریع موارد استفاده برای NFT ها، این دارایی های دیجیتالی نوید دهنده عصر جدیدی از دنیای دیجیتال هستند – Metaverse. ورود متاورس ها به صحنه جهانی با راه اندازی متا توسط فیس بوک به بهترین وجه نشان داده می شود، که نشان دهنده تغییر به سمت عصر متاورس است، جایی که تجربیات تقویت شده مبتنی بر NFT قرار است به عنوان ستون هایی برای شبکه های اجتماعی نسل بعدی عمل کنند.

NFTها و متاورزها در حال حاضر ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند، به ویژه در بازی های بلاک چین و سایر بازی های قابل تعامل که در آن نقش حامل های ارزش رسانه های اجتماعی دیجیتال گسترده را بر عهده می گیرند. همانطور که در آخرین ابتکار پیشنهاد اولیه بازی Binance NFT (IGO) دیده می شود، در حالی که یک مفهوم نسبتاً جدید است، بازی NFT محبوب است . این بازوی جدید بازی در بین گیمرها و کاربران ارزهای دیجیتال به قدری مورد استقبال قرار گرفته است که در عرض دو هفته حجم معاملات از 16 میلیون دلار فراتر رفته است و کل مجموعه NFT هر IGO کاملاً فروخته شده است.

متاورس چیست؟ 

متاورس یک محیط دیجیتالی است که بر روی بلاک چین کار می کند. در اینجا، فناوری هایی مانند VR و AR به عنوان ارائه دهندگان اجزای بصری عمل می کنند، در حالی که رسانه غیرمتمرکز تعامل اجتماعی و فرصت های تجاری نامحدودی را فراهم می کند. این محیط‌ها مقیاس‌پذیر، قابل تعامل، همه‌کاره هستند و با فناوری‌ها و مدل‌های تعاملی نوآورانه میان شرکت‌کنندگان در هر دو سطح فردی و سازمانی ترکیب می‌شوند.

Metaverses جهان های سه بعدی دیجیتالی هستند که فرآیندها و عناصر متعددی مانند ارتباطات، امور مالی، دنیای بازی، پروفایل های شخصی، NFT ها و غیره را در خود جای داده اند. پتانسیل فرا وجه به آزادی ای که ارائه می دهد نسبت داده می شود. هر کسی در metaverse می‌تواند NFT‌ها را برای جمع‌آوری املاک مجازی، پیوستن به جوامع اجتماعی، ایجاد هویت‌های مجازی، بازی و موارد دیگر ایجاد، خرید و مشاهده کند. این مجموعه موارد استفاده فرصت‌های زیادی را برای کسب درآمد از دارایی‌های دنیای واقعی و دیجیتالی باز می‌کند، جایی که هم کسب‌وکارها و هم کاربران می‌توانند در چارچوب‌های متاورس گنجانده شوند.

متاورژن های آینده، جهان های آنلاین مجزا را با NFT ها که فعالیت های زنجیره ای متقابل را تسهیل می کنند، متحد خواهند کرد. برای آشنایی بیشتر با متاورژن، این مطلب را بخوانید .

NFT ها چگونه بر متاورس تأثیر می گذارند؟

NFTها می توانند الگوی سنتی شبکه اجتماعی تعامل کاربر، اجتماعی شدن و تراکنش را در متاورس مختل کنند. دریابید که چگونه NFT ها می توانند دنیای دیجیتال را مختل کنند.

اقتصاد باز و منصفانه

در حال حاضر، کاربران و کسب‌وکارها می‌توانند دارایی‌ها و خدمات دنیای واقعی را به یک محیط غیرمتمرکز مجازی، معروف به متاورس، منتقل کنند. یکی از راه‌های دعوت از دارایی‌های دنیای واقعی بیشتر به متاورس، استفاده از مدل‌های بازی نوآورانه با بازی‌های بلاک چین است.

مدل بازی برای کسب درآمد یکی از این رویکردهاست که نه تنها بازیکنان بازی های بلاک چین را درگیر می کند، بلکه به آنها قدرت می دهد. با تکیه بر NFT ها، بازیکنان می توانند در اقتصادهای مالی درون بازی در متاورس شرکت کنند و برای ارزشی که اضافه می کنند، جوایزی دریافت کنند که اساساً در حین بازی به دست می آورند. بازی‌های بازی برای کسب درآمد نیز در متاورس منصفانه هستند، زیرا بازیکنان به جای کنترل شدن توسط یک موجودیت بازی مانند اکثر بازی‌های سنتی، مالکیت کامل دارایی‌های خود را به دست می‌آورند. 

اگر نمی‌خواهید چگونه در این اقتصادهای مالی درون بازی شرکت کنید، راه‌اندازی‌های IGO بایننس NFT دارایی‌های درون‌بازی متنوعی را از پروژه‌های بازی ارائه می‌کند که بازیکنان می‌توانند برای استفاده در محیط‌های بازی مختلف جمع‌آوری و وارد کنند. چنین NFT های درون بازی تقاضای زیادی دارند، همانطور که در واکنش راه اندازی IGO منعکس شده است، جایی که تمام NFT ها از افت واقعی فروخته شدند. از نمونه‌های موفق این گونه بازی‌های پولی می‌توان به Axie Infinite ( AXS )، My Neighbor Alice ( Alice ) و بسیاری دیگر اشاره کرد. 

6590ebc7 c235 49e1 a65d bcbaf8eeffde - چگونه NFT به متاورس Metaverse ارتباط دارد ؟ اخبار متاورس

اصناف بازی های بازی برای کسب درآمد نیز در پیشرفت محبوبیت بازی های بازی برای کسب درآمد مؤثر خواهند بود. اصناف با خرید منابع NFT درون بازی از جمله زمین و دارایی، و سپس قرض دادن آنها به بازیکنانی که می خواهند از آنها در دنیای مجازی مربوطه خود برای کسب بازده استفاده کنند، به عنوان واسطه ها عمل می کنند. سپس اصناف بازی برای کسب درآمد بخش کوچکی از درآمد را می گیرند.

این به ترویج یک اقتصاد باز و منصفانه کمک می کند، زیرا بازیکنانی که سرمایه اولیه برای بازی ندارند، می توانند از اصناف برای شروع کار عبور کنند. اصناف موانع ورود به بازی‌های سودآور را برای همه بازیکنان کاهش می‌دهند و شانس مشارکت در اقتصاد متاورس را برای همه عادلانه‌تر می‌کنند. به طور خلاصه، اصناف با در دسترس‌تر کردن منابع NFT برای همه، به راه‌اندازی اقتصادهای مجازی در متاورز کمک می‌کنند. 

یکی از این نمونه‌ها ، بازی‌های صنفی بازده ( YGG ) است، که در آن یک جامعه جهانی از شرکت‌کنندگان متاورس ایجاد می‌کنند که برای جمع‌آوری جوایز درون‌جهانی به دنیای مجازی کمک می‌کنند و از طریق اجاره یا فروش دارایی‌های متعلق به YGG برای کسب سود، درآمد تولید می‌کنند.

دارایی‌های درون‌جهانی همچنین می‌توانند ارزش دنیای واقعی را داشته باشند، زیرا کاربران می‌توانند دارایی‌های NFT خود، مانند دارایی‌های درون بازی و املاک دیجیتالی را در بازارهای NFT مانند Binance NFT معامله کنند . ارزش اقتصادی NFT های ارائه شده در بازی با استفاده از آنها در ماژول های مربوطه از متاورس اندازه گیری می شود. این به کاربران این آزادی را می‌دهد که نوع محتوایی را که می‌خواهند تولید کنند، انتخاب کنند، مانند دارایی‌های محبوبی که برای مخاطبان انبوه جذاب است، آثار هنری دیجیتال منحصربه‌فرد، یا NFT‌های تخصصی که توانایی‌ها و ظاهر خاصی را در بازی‌ها اعطا می‌کنند.

Metaverses یک اقتصاد باز و منصفانه را فراهم می کند که توسط ویژگی های ذاتی تغییرناپذیری و شفافیت بلاک چین پشتیبانی می شود. علاوه بر این، قانون اساسی عرضه و تقاضا بر اساس کمیاب بودن و ارزش زنجیره ای یک NFT با توجه به کاربرد آن، قیمت ها را تعیین می کند و امکان پمپ ها و تورم ارزش مصنوعی را از بین می برد.

دراپ های بازی Binance NFT نمونه ای از حالت تسهیل شده در اقتصاد متاورس است. IGO هفتگی دارای دارایی های اصلی درون بازی از پروژه های بازی است که به کاربران این فرصت را می دهد که زودتر وارد فضای بازی NFT شوند. همچنین قطره‌های Mystery Boxes منحصربه‌فردی وجود دارد که حاوی دارایی‌های ارزشمند مختلف برای بازی‌های سودآور است. 

کاربران همچنین می‌توانند آیتم‌های NFT درون بازی را در بازار ثانویه Binance NFT کشف و معامله کنند . برای کمک به مبتدیان NFT برای شروع کار در بازار، Binance NFT فهرستی از توصیه‌ها را برای مجموعه‌ها و سازندگان NFT در صفحه اصلی و همچنین تابلوهای رتبه‌بندی برای نمایش فروش‌ها، مجموعه‌ها و سازندگان برتر NFT ارائه می‌کند. 

بسط هویت، اجتماع و تجارب اجتماعی

NFT ها همچنین نقش مهمی در هویت، اجتماع و تجارب اجتماعی در متاورس ها خواهند داشت. نگهداری از دارایی‌های NFT خاص می‌تواند نشان دهنده حمایت کاربر از یک پروژه باشد یا دیدگاه‌هایی را درباره دنیای مجازی و واقعی منتقل کند. این امر به افراد همفکری که چنین NFT هایی را دارند اجازه می دهد تا به جوامعی بپیوندند که تجربیات خود را به اشتراک بگذارند و با هم محتوا ایجاد کنند. یکی از نمونه‌های این NFTها آواتارهای پرطرفدار NFT هستند .  

آواتارهای NFT نمایانگر خود واقعی یا خیالی بازیکن هستند. بازیکنان می توانند از آواتارهای NFT به عنوان نشانه های دسترسی برای ورود و پرش بین مکان های مختلف درون متاورس استفاده کنند. در این مورد، آواتارهای NFT به عنوان بسط هویت های واقعی ما عمل می کنند، جایی که ما مالکیت و آزادی کامل برای سرپرستی و ساخت هویت های مجازی خود را در متاورس داریم.

داشتن NFTs آواتار، عضویت مجازی را به تعداد بی‌شماری از تجربیات انحصاری در دنیای ماورایی و فیزیکی اعطا می‌کند، بنابراین تجارب اجتماعی و اجتماعی را افزایش می‌دهد. در حال حاضر، آواتارهای NFT از طریق ایجاد محتوا و راه‌اندازی استارت‌آپ‌ها به شکل‌دهی تجربیات و محیط‌های فراجهان‌ها کمک می‌کنند. 

نمونه‌های پرجنب‌وجوش این آواتارهای هویت‌بخش شامل Bored Ape Yacht Club و مجموعه‌های CryptoPunks هستند که به دارندگان خود حقوق انحصاری و دسترسی به جوامع بسته از کاربران ثروتمند با محتوای قفل شده و حتی رویدادهای خصوصی آفلاین را می‌دهند. مهمانی های انحصاری با هزینه های ورودی مرتبط با NFT نقش NFT ها را به عنوان حامل های ارزشی که بین دنیای دیجیتال و دنیای واقعی پل می کنند برجسته می کند. 

برای کشف و جمع‌آوری آواتارهای NFT، از Binance NFT Marketplace دیدن کنید، جایی که آنها تعداد بی‌شماری از انتخاب‌های آواتار NFT مقرون به صرفه را ارائه می‌دهند. 

33539c4c 698c 473f 974b 4d03040e623f - چگونه NFT به متاورس Metaverse ارتباط دارد ؟ اخبار متاورس
مالکیت ملک: املاک مجازی

با NFT ها، کاربران می توانند مالکیت کامل زمین ها و فضاهای مجازی خود را در متاورس داشته باشند. بلاک چین زیربنایی کاربران را قادر می سازد تا مالکیت دارایی را ثابت کرده و املاک مجازی خود را همانطور که می خواهند توسعه دهند.

برخی از کاربردهای املاک مجازی در متاورس عبارتند از فروش زمین برای سود، اجاره زمین برای درآمد غیرفعال، ساختن ساختارهای مختلف مانند فروشگاه های آنلاین در زمین موجود، یا میزبانی رویدادهای اجتماعی.

نمونه ای از صحنه دیجیتال املاک و مستغلات متاورس Decentraland است که اخیراً میزبان یک نمایشگاه مد مجازی با همکاری آدیداس بود که در آن طرح ها به عنوان NFT به حراج گذاشته شدند. املاک مجازی نیز توجه نوازندگان را به خود جلب می کند زیرا می توانند به صورت آنلاین بلیت ها و کالاهای NFT را اجرا کنند و بفروشند.

آینده متاورس

در حالی که هنوز در مراحل اولیه توسعه هستند، متاورس ها فرصت های اجتماعی و مالی متعددی را با استفاده از NFT ها ارائه می دهند و راه های جدیدی را برای افراد برای بازی، تعامل، جمع آوری، کسب درآمد و معامله ارائه می دهند. 

با ترکیب واقعیت مجازی، بازی‌های ویدیویی، رسانه‌های اجتماعی و عناصر رمزنگاری، متاورزها و بازی‌های بلاک چین NFT به بخشی جدایی ناپذیر از وب 3.0 تبدیل می‌شوند، عصری که کسب‌وکارهای دنیای واقعی به فضای دیجیتال گسترش می‌یابند و کاربران تطبیق پذیری چنین محیط‌هایی را آشکار می‌کنند. .

ما بر این باوریم که مالکیت NFT کلیدی است و دنیایی از فرصت‌ها را در فراجهت‌های نوظهور باز خواهد کرد. برای کاربرانی که علاقه مند هستند، می توانید از Binance NFT Marketplace برای کشف، جمع آوری و تجارت دارایی های منحصر به فرد NFT و عبور از متاورس استفاده کنید. 

منبع : اخبار متاورس

منبع : binance

حسین قدیری پاسخ انتخاب شده به عنوان بهترین فوریه 26, 2022
گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 1 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها2034 times
  • پاسخ ها1 پاسخ
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات