پورتال NFT فعال شد برای فروش محصولات شما در بازی متاورس آپلند

0

پورتال NFT فعال شد برای فروش محصولات شما در بازی متاورس آپلند

در آگوست 2021، Upland از انتشار پورتال NFT خود خبر داد. این پورتال اولین در نوع خود و پیشگامانه در استفاده از فناوری بلاک چین است. پورتال شما را قادر می سازد تا کارت های Upland را مستقیماً به بازی متاورس آپلند Upland وارد کنید. در آینده این به همه NFT ها در WAX و در دراز مدت همه NFT ها در هر بلاک چین گسترش خواهد یافت!

برای یک فرد معمولی که درک عمیقی از بلاک چین یا NFT ها ندارد، ممکن است بگویید «پس چی» یا «چرا این مهم است»؟ کاربردهای متعددی برای NFT ها وجود دارد، اما در این توضیح به جنبه کلکسیونی یا هنری NFT ها خواهیم پرداخت. اگر مجموعه ای دارید (کارت های بیسبال، تمبر، هنر، کفش های کتانی و غیره) به احتمال زیاد در حال حاضر گرد و غبار را در جعبه ها جمع می کند. راه مناسبی برای نمایش مجموعه شما به عموم وجود ندارد. NFT ها این خلأ و موارد دیگر را پر می کنند. آنها دارایی های دیجیتالی هستند که شما مالک آنها هستید و به راحتی در کیف پول مجازی شما به صورت عمومی نمایش داده می شوند.

چرا باید تصویر چیزی را در کیف پولم نمایش دهم؟ چه کسی اهمیت می دهد؟ در زیر تصویری از مونالیزا است که نیازی به معرفی ندارد. من آن را در اینترنت پیدا کردم و در اینجا قرار دادم. شما همچنین می توانید به موزه لوور پاریس بروید و از آن عکس بگیرید. پس از آن می توانید آن را در حساب اینستاگرام یا وبلاگ خود آپلود کنید. همچنین ممکن است تصویر زیر تصویر واقعی نباشد. ممکن است تقلبی باشد! بله، با NFT ها می توانید همین کار را انجام دهید. می توانید یک اسکرین شات از گرافیک بگیرید و دوباره آن را پست کنید. (اگر این کار را می کنید، لطفاً به سازنده اصلی اعتبار بدهید).

mona lisa - پورتال NFT فعال شد برای فروش محصولات شما در بازی متاورس آپلند

جنبه گمشده ای که در مرکز NFT ها قرار دارد، مالکیت است. من عکس مونالیزا بالا را ندارم. برای بسیاری از مردم این مسئله مهمی نیست، اما برای کلکسیونرهای آثار هنری چنین است. تصویر بالا هیچ ارزشی ندارد، اما داشتن نقاشی واقعی میلیون ها ارزش دارد. مونالیزا را با یک کارت تازه کار مایکل جردن، یک رولکس، یک تمبر نسخه محدود یا سکه طلای قدیمی عوض کنید و همین امر صادق است. مالکیت نوعی ارز اجتماعی و نماد وضعیت است. این چیزی است که زنجیره بلوک ارائه می کند. زنجیره بلوک یک دفتر کل عمومی است که در آن هر تراکنش قابل تأیید است. این بدان معناست که شما منشا هر NFT را می دانید و نمی توان آن را جعل کرد. اگر لئوناردو داوینچی مونالیزا را به عنوان یک NFT منتشر می کرد، به راحتی می توانید جعلی ها را شناسایی کنید. شما دقیقاً می دانید که چند نفر ایجاد شده اند و هر یک منحصر به فرد خواهد بود. برای NFT ها، هر تصویر دارای شماره سریال متفاوتی است،

ویژگی مهم دیگر NFT ها قراردادی است که پشت آن قرار دارد. در مورد مونالیزا، اگر آن نقاشی امروز فروخته شود، لئوناردو دی وینچی 0 دلار دریافت می کند. با وجود این واقعیت که نقاشی او همچنان ارزش دارد، او نمی تواند از آن بهره مند شود. با NFT ها، آیا می توان اطمینان حاصل کرد که سازنده می تواند درصدی از هر فروش NFT را برای همیشه به دست آورد. این امر نه تنها برای دنیای هنر، بلکه برای صنعت موسیقی، املاک و مستغلات نیز پیامدهای تغییر بازی دارد و این فهرست ادامه دارد.

به طور خلاصه، NFT ها به سازندگان اجازه می دهد تا کلکسیون های دیجیتالی بسازند تا بتوانند حتی پس از فروش اولیه به کسب درآمد از آنها ادامه دهند. صاحبان یک کلکسیون منحصر به فرد دارند که با کارت های بسکتبال عتیقه، قطعه هنری، تفاوتی ندارد، جدای از اینکه ملموس نیست. باز هم، موارد استفاده دیگری برای NFT وجود دارد که در اینجا مورد بحث قرار نگرفته است، اما این فناوری از قلمرو کلکسیون ها و هنر فراتر می رود.

خوب، بنابراین مردم همه نوع چیز را جمع آوری می کنند – فیزیکی و دیجیتال. این چه ربطی به آپلند دارد؟ اگر یک جفت کفش کتانی ایر جردن دارید، ممکن است بخواهید آن ها را در خانه خود به نمایش بگذارید تا دوستانتان وقتی آمدند ببینند. در بازی متاورس آپلند Upland هم همینطور است. کلکسیونرها می خواهند مجموعه NFT خود را در خانه مجازی خود در بازی نمایش دهند. از این گذشته، هر بازیکن در آپلند در حال ساخت مجموعه‌ای است – ویژگی‌ها، ساختارها و کاوشگرهای بلوک – که هر کدام یک NFT هستند. در مورد NFT های خارج از بازی، گنجاندن آن ها در بازی توسعه آن خواهد بود.

به عنوان یک هنرمند، بازی متاورس آپلند Upland می تواند راهی باورنکردنی برای بازاریابی و تبلیغ خود باشد. یک قطعه زمین در بازی متاورس آپلند Upland بخرید، یک خانه در آن بسازید، آن را به یک گالری/موزه هنری تبدیل کنید که آثار هنری شما را به نمایش بگذارد، و voila! می توانید فروش NFT های خود را شروع کنید. برای کلکسیونرها، این یک راه عالی برای حمایت از هنرمندان مستقل، به نمایش گذاشتن مجموعه هنری خود در خانه مجازی شما، و شاید حتی فروش NFT در آینده است که توسط لئوناردو داوینچی NFTها ایجاد شده است! بسیاری از عملکردهای توضیح داده شده در اینجا هنوز در بازی متاورس آپلند Upland در دسترس نیستند. با این حال در نقشه راه آنها ظاهر می شود و در کانال رسمی یوتیوب آنها در طول بحث با بنیانگذاران مورد بحث قرار گرفته است.

پورتال به تازگی آغاز شده است، اما این شروع چیزی بزرگ در متاورژن است!

اگر هنوز در بازی متاورس آپلند ثبت نام نکرده اید از این لینک ثبت نام کنید .

برای دریافت UPX رایگان این محتوا را مطالعه کنید .

منبع : اخبار متاورس

منبع : up-gu

حسین قدیری تغییر وضعیت برای انتشار دسامبر 31, 2021
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1283 times
  • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات