بازار NFT حم چیست ؟ NFT HM

3

بازار NFT حم چیست ؟

NFT SHOP - بازار NFT حم چیست ؟ NFT HM بازار NFT

درخصوص بازار NFT HM اطلاعات تخصصی در اختیار دوستان قرار بدید .

سوالی که مطرح است این است که بهترین بازار NFT ایران چه خصوصیاتی دارد ؟

حسین قدیری ارسال نظر جدید ژوئن 13, 2022

سلام وقت بخیر
آثار هنری حجم چگونه NFT میشوند؟ بعد از ایجاد NFT چه اتفاقی برای اثر فیزیکی که در دست هنرمند است میافتد

سلام آثار هنری حجم میتواند به صورت اسکن شده سه بعدی nft شود و این بهترین حالت ارزش دهی است و گزینه های دیگر مانند عکس های دو بعدی نیز میتواند محصولی برای فروش به صورت nft باشد . محصول پس از nft شدن میتواند به صورت فیزکی وجود خارجی داشته باشد و همچنین میتواند از وجود فیزیکی خارج و نابود شود . بستگی به فروش شما دارد که میخواهید این محصول را به چه کسی بفروشید شاید طرف بخواهد محصول فیزیکی را نیز با خرید nft بدست آورد .در هر صورت قبل از نابودی محصول تفکر کافی کنید که مشتری برای محصول nft وجود داشته باشد .
درنظر بگیرید بازار nft در یک بازه زمانی داغ بوده و خرید و فروش nft به سیاست پشت پرده آن بستگی دارد .

گذاشتن نظر
2

سلام و درود جناب قدیری …

توضیحات مختصری در خصوص NFT :

توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) جدیدترین کلمه کلیدی در صنعت بلاک چین هستند. آنها ثابت می کنند که یک شاخه هیجان انگیز در دنیای ارزهای دیجیتال هستند.NFT ها به سازندگان این امکان را می دهند که از کار خود به شدت درآمد کسب کنند . یک مثال عالی هنر است ، جایی که شخصی به یک نماینده نیاز دارد تا کار خود را بفروشد و بازاریابی کند ، این NFT ها واسطه ها را حذف می کنند و به هنرمندان یا سازندگان اصلی اجازه می دهند که مستقیماً با مشتریان خود تعامل و معامله کنند. این مدل به سازندگان سود بیشتری می‌رساند، زیرا به آنها اجازه می‌دهد هر بار که NFT دست به دست می‌شوند، کمیسیون دریافت کنند.

7f9432ec289a860d26fcc77d5eb0ea231e96ff7e 1762 - بازار NFT حم چیست ؟ NFT HM

7 مزیت NFT ها را به طور خلاصه بیان می کنیم :

  1. بازار غیر متمرکز
  2. منحصر بفرد
  3. کلکسیونی
  4. قابل فروش مجدد
  5. تغییرناپذیر
  6. کپی رایت
  7. امنیت

توضیحات در خصوص بازار NFT :

بارزترین مزیت NFTها ، پتانسیل آنها برای کارآمدتر کردن بازارها است. تبدیل یک دارایی فیزیکی به دارایی دیجیتال می تواند فرآیندها را ساده کند، واسطه ها را حذف کند، زنجیره تامین را افزایش دهد و امنیت را تقویت کند.

به لطف NFT ها، هنرمندان به طور فزاینده ای قادر به برقراری ارتباط مستقیم با مخاطبان خود هستند و نیازی به عوامل پرهزینه و تراکنش های دست و پا گیر را از بین می برند. علاوه بر این، دیجیتالی شدن آثار هنری فرآیند احراز هویت را بهبود می بخشد، تراکنش ها را ساده تر می کند و هزینه ها را کاهش می دهد.

بازار NFT ایران :

یکی از ظرفیت های بالقوه در بازار NFT ها بخش هنر می باشد و یکی از کشورهایی که در این راستا می تواند به واسطه قدمت و منابع ارزشمندش پر قدرت بدرخشد ایران است …

بازار NFT میتواند سکوی پرتابی برای نشر هنر ایران و ایرانی در دسته های مختلف باشد ، هنری که طی سالیان گذشته به عناوین مختلف ( تحریم – روابط اقتصادی سیاسی کشورها ) از دسترس علاقه مندان غیر ایرانی در پهنه جهان دور از دسترس مانده است ..

نکته حائز اهمیت این است که رسالت بازار NFT همچون دیگر ارزهای دیجیتال ، علاوه بر شفافیت ، تمرکز زدایی ، ضد تورمی بودن ، میتواند به دور از سیاستگذاری دولت ها در جهان ، مستقل عمل نماید .

بازار NFT در ایران نیازمند ایجاد زیر ساخت های علمی – فرهنگی و عمومی می باشد ، سوق دادن علمی هنرمندان به سمت عرضه و تبدیل هنر به NFT هم ایجاد انگیزه و هم ایجاد رقابت می نماید .

هنرمند در یک بازار NFT پویا ، علاوه بر ایجاد موارد فوق می تواند محصولاتش را در یک چهارچوب و استاندارد بین المللی عرضه نماید …

بدون شک بازار NFT در ایران می تواند ازین پتانسیل غنی و قوی در کشور با ایجاد بسترهای آگاهی سازی در اشل بین المللی و تجمیع هدفمند هنرمندان و طبقه بندی رسته های هنری ، یکی از حوزه های قدرتمند در خصوص جذب سرمایه های خارجی و ارز آوری باشد …

نیما ثانی ارسال نظر جدید فوریه 26, 2022

سپاس فراوان از پاسخ شما جناب آقای ثانی

ممنونم از حسن توجه شما جناب قدیری …

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1978 times
  • پاسخ ها1 پاسخ
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات