آیا پروژه متاورس ملی همان متاورس رنگ است ؟؟

3
زمان مطالعه: 3 دقیقه

آیا پروژه متاورس ملی همان متاورس رنگ است ؟؟

 • پروژه متاورس ملی می تواند نمونه ای  در حد یا حتی بسیار بهتر از  نمونه متاورس آپلند باشند و با وجود تفاوت های بسیار اما وام دار همان قصه و همان داستان متاورس آپلند باشند آیا این چنین است ؟ یا پروژه متاورس ملی که در واقع همان پروژه متاورس رنگ می باشد تنها در نام اش با متاورس آپلند وجه اشتراک داشته  و از اساس و بنیان با آن متفاوت بوده و بسیار پیشرفته تر از آن می باشد ؟
 • چه کسانی نخستین بار متاورس آپلند را به ایران آوردند و انرا در ایران گسترش دادند ؟ آیا همان افراد بعد از تحریم ایران در متاورس آپلند به فکر ساخت یک متاورس ایرانی و ملی نیفتاده و شروع به ساخت آن نکردند؟ هدف این افراد از آغاز همراهی شان با متاورس چیست و انها چه گوهری در متاورس یافته اند که اینک آنرا از بیگانه ربوده و به سرزمین خود آورده اند و آنرا تحت  عنوان پروژه متاورس ملی  به ایرانیان عرضه می دارند ؟
 • آاساسا متاورس چیست و چه منفعت هایی برای یک جامعه می تواند داشته باشد و میزان سوددهی ان در یک جامعه در ابعاد مختلف مالی و غیرمالی تا چه حد برآورد شده است و آیا کشور ما ایران نیازمند داشتن دنیای متاورسی ملی می باشد که مختص خود او باشد ؟ اگر ایران در متاورس آپلند تحریم نمیشد هرگز آیا مبتکران ایرانی به فکر ساخت متاورس ملی می شدند و آنهم با وجود اینکه علاوه بر خود متاورس ایران در تمامی زمینه های تکنولوژی و فناوری های روز توسط استکبار تحریم است ؟ یا که در صورت عدم تحریم مانند سایر کشورها به داشتن تیمی از هموطنان خود در متاورس آپلند مفتخر شده و به کسب درآمد های شخصی و فردی از آن دلخوش می شدند ؟
 • اینکه پروژه ملی ایران در زمینه متاورس  . ( رنگ ) نام دارد به چه منظور و معنایی می تواند باشد ؟ آیا می توان چنین استنباط نمود که در جهان بینی متاورس ملی رنگ نقشی مهم و حیاتی ایفا می کند و به نوعی نشان دهنده قدرت ایران در جهان می باشد  به طوری که این ایران است که مشخص کننده هر رنگی در سرتاسر جهان  می باشد و هر رنگی که منتخب ایران است نشانده هنده مفاهیم از قبیل کیفیت  زندگی  در معیار های مختلف در آن کشورها باشد  ؟
 • اگر رنگ نقش اساسی و مهم در متاورس ملی را ایفا می کند می توان از موارد اهمیت این رنگ در متاورس ملی مواردی نام برد و درباره آن توضیح داد که رنگ علاوه بر تقسیم بندی جهان به درجات کیفیت زندگی . ارزش هر سرزمینی به خدماتی ست که در آن ارائه می شود نه به تاریخ . نژاد مردم .  و قومیت شان بستگی دارد بنابراین می توان به صراحت گفت که متاورس رنگ نوعی اعلامیه ی جهانی شدن و جهانی سازی را به جهان اعلام می دارد که در آن مرزهای جغرافیایی جای خود را به مرزهای رنگی متاورس می دهند که در آن ارئه خدمات برای بهبود کیفیت زندگی از درجه اول اهمیت برخوردار است ؟؟؟
 • متاورس ملی که همان متاورس رنگ می باشد در حال حاضر در چه مرحله ای از ساخت خود می باشد و تا چه حد پیشرفت آن سریع بوده و رونمایی این پروژه بزرگ چقدر زمان می برد ؟ و آیا پروژه متاورس رنگ به صورت کامل در همان بدو افتتاح و رونمایی به مخاطبان عرضه می شود یا سطح بندی و فاز بندی شده و در نوبت های متوالی زمانی که مخاطبان آمادگی پذیریش آن سطح از بازی متاورس را دارا می باشند  ارائه می گردد ؟
 •  
 • 14665c9e69960d8f27d3c87a2f5a1d44f0a981b9 227 - آیا پروژه متاورس ملی همان متاورس رنگ است ؟؟
حسین قدیری تغییر وضعیت برای انتشار 6 روز ago
گذاشتن نظر
2
زمان مطالعه: 6 دقیقه

سلام و درود در خصوص پاسخ به سوال دوست عزیزمان آقای زاجکانی به شرح “ آیا پروژه متاورس ملی همان متاورس رنگ است ؟؟ ” خدمت شما عرض شود متاورس رنگ اولین ساختار هدفمند در راستای ایجاد یک شهر مجازی به دور از تحریم های خارجی میباشد و به همین منظور با مشخصه متاورس ملی نیز شناخته میشود .

بنده سوالات شما را به ترتیب با درنظر گرفتن ساختار متاورس رنگ بیان میکنم و این پاسخ به این تاریخ ثبت شده است و به دلیل توسعه ساعت به ساعت متاورس رنگ هر چه به جلو میرویم پاسخ ها تخصصی و ایرادات گرفته خواهد شد .

 1. پروژه متاورس ملی می تواند نمونه ای  در حد یا حتی بسیار بهتر از  نمونه متاورس آپلند باشند و با وجود تفاوت های بسیار اما وام دار همان قصه و همان داستان متاورس آپلند باشند آیا این چنین است ؟ یا پروژه متاورس ملی که در واقع همان پروژه متاورس رنگ می باشد تنها در نام اش با متاورس آپلند وجه اشتراک داشته  و از اساس و بنیان با آن متفاوت بوده و بسیار پیشرفته تر از آن می باشد ؟ متاورس ملی ساختاری تخصصی تر ، کاملتر و با جزئیات بسیار بالاتر از متاورس آپلند میباشد ، ساختار متاورس آپلند با سیاست های پشت پرده چرخه اقتصاد را به آمریکا میکشاند و خروجی تخصصی در راستای ایجاد یک شهر مجازی درنظر ندارد ، درخصوص خدمات ارائه شده به شهروندان در متاورس رنگ میتوان گفت بخشی از اهداف بر روی نقشه میباشد و یکی از لایه ها نقشه ایران است . متاورس رنگ با یک ارزداخلی کارنخواهد کرد و با 5 ارز تخصصی استارت کار را شروع میکند و به همین منظور ساختاری متفاوت برای عرضه و تقاضا دارد . یکی از پلن های ویژه متاورس رنگ ایجاد بنگاه های عرضه محصولات فیزیکی و مجازی میباشد و این ساختار تنها در این متاورس ایجاد و هدف گذاری شده است .
 2. چه کسانی نخستین بار متاورس آپلند را به ایران آوردند و انرا در ایران گسترش دادند ؟ آیا همان افراد بعد از تحریم ایران در متاورس آپلند به فکر ساخت یک متاورس ایرانی و ملی نیفتاده و شروع به ساخت آن نکردند؟ هدف این افراد از آغاز همراهی شان با متاورس چیست و انها چه گوهری در متاورس یافته اند که اینک آنرا از بیگانه ربوده و به سرزمین خود آورده اند و آنرا تحت  عنوان پروژه متاورس ملی  به ایرانیان عرضه می دارند ؟متاورس آپلند یک جرقه در عرصه تکنولوژی بوده و ساختاری متفاوت با دیگر متاورس ها دارد و به همین منظور انگیزه معرفی آن در انجمن متاورس ایران و نیز بازیکنان بیشتری را به سمت خود کشیده است . ساخت یک متاورس بومی اولویت انجمن متاورس ، دانشگاه متاورس و شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت میباشد و پروژه متاورس رنگ متشکل از ذهنی هدفمند بر پایه ایجاد زنجیره ای از خدمات داخلی و خارجی میباشد که با پتانسیل 32 پروژه تخصصی درحال توسعه میباشد . متاورس جامعه بزرگی را در خود جای خواهد داد و دنیایی موازی را برای تمام شهروندان بوجود خواهد آورد ، این یک دیدگاه نیست آینده ایست پیش روی تک تک انسان ها بر روی کره خاکی . درخصوص وجود پروژه ای با اهداف ملی میتوان گفت سلسله رفاه در متارنگ توسط تک تک شهروندان با حد تاثیر مدیریت خواهد شد .
 3. آساسا متاورس چیست و چه منفعت هایی برای یک جامعه می تواند داشته باشد و میزان سوددهی ان در یک جامعه در ابعاد مختلف مالی و غیرمالی تا چه حد برآورد شده است و آیا کشور ما ایران نیازمند داشتن دنیای متاورسی ملی می باشد که مختص خود او باشد ؟ اگر ایران در متاورس آپلند تحریم نمیشد هرگز آیا مبتکران ایرانی به فکر ساخت متاورس ملی می شدند و آنهم با وجود اینکه علاوه بر خود متاورس ایران در تمامی زمینه های تکنولوژی و فناوری های روز توسط استکبار تحریم است ؟ یا که در صورت عدم تحریم مانند سایر کشورها به داشتن تیمی از هموطنان خود در متاورس آپلند مفتخر شده و به کسب درآمد های شخصی و فردی از آن دلخوش می شدند ؟ متاورس یک دنیای مجازی میباشد که با هدف توسعه به سوی ایجاد دنیایی موازی با تمام خصوصیات یک دنیای فیزیکی پایه گذاری خواهد شد . درخصوص سوددهی میتوان گفت خدمات به شهروندان در متارنگ به صورتی خواهد بود که هرآنچه در قوانین کشور ثبت شده باشد در متاورس نیز قابلیت اجرا دارد و هرآنچه در چشم انداز بشر تصویر سازی شده باشد در آن میتوان ایجاد کرد و درخصوص سوددهی مالی میتوان گفت تراکنش های متارنگ درگام چهارم بیش از تراکنش های فیزیکی کشور خواهد بود . متاورس بومی از مهم ترین نکات یک کشور است و ساختار متاورس میبایست با چشم اندازی قدرتمند پایه گذاری شده باشد چرا که در غیر اینصورت رقبای ما خارج از ایران مارا رصد میکنند . پایه و اساس کلمه متاورس هدف ایجاد یک شهر مجازی نمیباشد و ساختار یک شهر مجازی در ذهن خیلی از پژوهشگران و اساتید کشور از قبل بوده است و با توسعه علم چالش هایی ایجاد میشود که هرکدام مسیری را در ایجاد یک پروژه قدرتمند هموار میکند . تحریم شدن ایران و چند کشور دیگر تنها با هدف عدم استخراج ارز میباشد و به همین منظور ورودی دریافت میکنند ولی خروجی در اختیار بازیکنان قرار نخواهند داد .تحریم یک سیاست قدیمی از غرب است و پشتوانه آن ذهنی مریض است . درحال حاضر هرخدماتی که موجب شود خروجی ارزشمندی به ایران و ایرانی برسد در لیست تحریم قرار خواهد گرفت و تنها چیزی که تحریم نمیشود رسانه هایی است که با استفاده از روانشناسی اجتماعی ذهن مردم کشور ها را مسموم میکند .
 4. اینکه پروژه ملی ایران در زمینه متاورس  . ( رنگ ) نام دارد به چه منظور و معنایی می تواند باشد ؟ آیا می توان چنین استنباط نمود که در جهان بینی متاورس ملی رنگ نقشی مهم و حیاتی ایفا می کند و به نوعی نشان دهنده قدرت ایران در جهان می باشد  به طوری که این ایران است که مشخص کننده هر رنگی در سرتاسر جهان  می باشد و هر رنگی که منتخب ایران است نشاندهنده مفاهیم از قبیل کیفیت  زندگی  در معیار های مختلف در آن کشورها باشد  ؟ متاورس رنگ دنیایی باشکوه را برای ایران و ایرانیان درنظر دارد و این ساختار زمانی جایگاه جهانی خواهد داشت که تک تک شهروندان با هدف توسعه متاورس رنگ در رای گیری های گروهی شرکت پرشوری داشته باشند . متاورس رنگ در سراسر کره خاکی جلوه گر عظمت هوش و تکنولوژی ایران و ایرانی خواهد بود و این یک گام بزرگ در جذب تمامی کشور ها در یک ساختار مدیریت زنجیره ای میباشد . درخصوص ایجاد معیار های مختلف میتوان گفت بله متاورس رنگ قابلیت طبقه بندی تخصصی رنگ ها با هر هدف را دارا میباشد و خروجی های متفاوتی را بر اساس رنگ ها ثبت خواهد کرد .
 5. اگر رنگ نقش اساسی و مهم در متاورس ملی ایفا می کند می توان از موارد اهمیت این رنگ در متاورس ملی مواردی نام برد و درباره آن توضیح داد که رنگ علاوه بر تقسیم بندی جهان به درجات کیفیت زندگی . ارزش هر سرزمینی به خدماتی ست که در آن ارائه می شود نه به تاریخ . نژاد مردم .  و قومیت شان بستگی دارد بنابراین می توان به صراحت گفت که متاورس رنگ نوعی اعلامیه ی جهانی شدن و جهانی سازی را به جهان اعلام می دارد که در آن مرزهای جغرافیایی جای خود را به مرزهای رنگی متاورس می دهند که در آن ارئه خدمات برای بهبود کیفیت زندگی از درجه اول اهمیت برخوردار است ؟؟؟ ساختار رنگ ها در پروژه متاورس ملی در لایه های متعددی با معانی مختلف روز به روز توسعه خواهد یافت و شهروندان متناسب با نیاز خود میتوانند در لایه های مختلف با مشخصه های رنگی به چالش های زندگی بپردازند و به همین منظور رنگ های نقش بسیار زیادی در متاورس ملی ایفا خواهند کرد . درخصوص ارزگذاری میتوان گفت خروجی های آماری هستند که تفاوت را در جهان ملموس میکنند و متاورس رنگ نیز با این هدف قدرتمند ترین بیس آماری را به نمایش خواهد گذاشت . میتوان به نکات قابل توجهی در متاورس رنگ اشاره کرد و آن فروش زمین های ایران تنها به ایرانی ها است چرا که این تحریم تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت .
 6. متاورس ملی که همان متاورس رنگ می باشد در حال حاضر در چه مرحله ای از ساخت خود می باشد و تا چه حد پیشرفت آن سریع بوده و رونمایی این پروژه بزرگ چقدر زمان می برد ؟ و آیا پروژه متاورس رنگ به صورت کامل در همان بدو افتتاح و رونمایی به مخاطبان عرضه می شود یا سطح بندی و فاز بندی شده و در نوبت های متوالی زمانی که مخاطبان آمادگی پذیریش آن سطح از بازی متاورس را دارا می باشند  ارائه می گردد ؟ متارنگ یک پروژه با وسعت فکری بالا میباشد و به همین منظور تا همین تاریخ ثبت به مدت 2 سال داکیومنت برای توسعه متارنگ ثبت شده است و فاز اول از گام اول متارنگ در کمتر از 10 روز در اختیار جامعه ایرانی قرار خواهد گرفت و البته ما در تلاش هستیم که زمان اعلام شده همان زمان افتتاح باشد .  متاورس رنگ در زمان افتتاح بهش های مختلفی را در اختیار جامعه ایرانی قرار خواهد داد شهر وندان میتوانند پس از افتتاحیه از خدمات داخلی آن بهره مند شوند .

پیشنهاد بنده به شما مطالعه شهر مجازی ایران است .

kotam145 ارسال نظر جدید 6 روز ago
kotam145 اظهار نظر کرد

بسیار عالی.روزشماری میکنیم تا پروژه متارنگ استارت بخوره تا همه ی مردم ما بتونن از این بستر نهایت استفاده رو بکنن

گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 1 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها150 times
 • پاسخ ها1 پاسخ

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

دم روباه شاهد ماست !! 3 پاسخ ها | 1 رای
باغ حیوانات درنده 4 پاسخ ها | 2 آرا