آیا متاورس ایران فقط برای ایرانیان است | متاورس رنگ

3

آیا متاورس ایران فقط برای ایرانیان است | متاورس رنگ

متاورس ایران زیر نظر چه شرکتی است و آیا فقط برای ایرانیان است یا افراد ساکن در سایر کشورها هم می توانند در این فضا فعالیت داشته باشند؟

57fb1d25483ccd5085b0e9e657084d423f3d28c8 2427 - آیا متاورس ایران فقط برای ایرانیان است | متاورس رنگ

ایا سرورهای متاورس ایران در ایران است؟

nazanin سوال پاسخ داده شده مارس 5, 2024
گذاشتن نظر
7

متاورس ایران آیا فقط برای ایرانیان است ؟

متاورس رنگ برای ایران و ایرانیان در نظر گرفته شده است که هدف آن گردش اقتصاد کشور, جلوگیری از خروج ارز از کشور, اشتغال زایی, توسعه در زمینه های اقتصادی, فرهنگی, آموزشی, کمک به صادرات کشور است. متاورس رنگ یک متاورس بومی شده است

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g14 3 - آیا متاورس ایران فقط برای ایرانیان است | متاورس رنگ

 

محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم, خیلی خوش آمدید به بخش چهاردهم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس, تحت عنوان پروژه متاورس رنگ

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی, حسین قدیری هستم در بخش چهاردهم به یک سوال شما پاسخ میدهیم به امید خدا پیش میرویم تا بتوانیم یک سوال تخصصی را داخل انجمن بارگذاری کنیم و سامانه های ویدیویی

مدنی: مبحث امروز درباره این است که آیا متاورس ایران فقط برای ایرانیان است یا خیر؟

قدیری: خدمت شما آقای مدنی عرض شود که در فاز اول و شروع پروژه متاورس رنگ تمامی کشورها به جز ایران ip هایشان مسدود است و فقط پروژه برای ایرانیان استارت میخورد چرا که زمین هایی که آزاد میشود برای ایران است و خب مسلما خارجی ها قرار نیست در اینجا زمین تهیه کنند و از خدماتش بهره مند بشوند یکی دیگر از دلایلی که ما داریم پروژه را برای ایران استارت میزنیم این است که نسخه بتا است و بهتر است ایرانیان داخلش خدمات ببینند و در نهایت وقتی به گام دوم اجرایی رسیدیم زمین های کشور های دیگر را با سیاست های خودشان در اختیار خودشان میگذاریم که هم ما بتوانیم خروجی های خودمان را داشته باشیم و رضایت کافی برای کشورهای دیگر اعمال شود

مدنی: پرسیده شده است که متاورس ایران زیر نظر چه شرکتی است و آیا فقط برای ایرانیان است یا افراد ساکن در سایر کشورها هم می توانند در این فضا فعالیت داشته باشند؟

قدیری: عرضم به حضور شما متاورس ایران, متاورس رنگ اختصاصی زیر نظر شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت و خب این پروژه برای ایران شروع شده است و اصلا نیازی نیست که به این فکر باشیم که کشورهای دیگر بخواهند وارد بشوند به این پروژه و ایرانیانی که خارج از ایران هستند و تمایل دارند که وارد این پروژه بشوند باید وارد ایران بشوند و ثبت نامشان را انجام بدهند و ثبت نام اگر انجام شد میتوانند با تیم پشتیبانی هماهنگ کنند و یک ip  رابرایشان در لیست سفید قرار میدهیم و اگر خارج از کشور بودند بتوانند با همان ip  وارد بشوند و پیگیری خدمات را انجام دهند

مدنی: بله سوال بعدی پرسیده شده است که آیا سرورهای متاورس ایران در ایران است ؟

قدیری: بله کاملا در ایران است ما تمام تلاشمان را کرده ایم ک تمام مباحث امنیتی رعایت شود و اطلاعات کاملا در حوزه ایران قرار بگیرد و اینکه پروژه متاورس رنگ تمامی api هایی که قرار است از خارج بیاید و اطلاعات را جا به جا کند در حال بومی سازی است و تقریبا میشود گفت 80 درصد api ها را بومی سازی کرده ایم و ساختار کاملا داخلی است و بر روی سرور های ایران قرار دارد .

مدنی: خب سوال های این بخش هم به پایان رسید آقای قدیری

قدیری: بسیار عالی

مدنی: خب دوستان عزیز ما در بخش های بعد به سوالاتی مانند ارز داخلی متاورس رنگ چیست ؟ و کمیسیون در متاورس رنگ چقدر است ؟ خرید و فروش در متاورس رنگ قانونی است ؟ و …. میپردازیم

قدیری: بسیار عالی خیلی زحمت کشیدید خیلی خوشحال شدیم از اینکه ویدیو ما را دنیال کردید, این ویدیو به صورت متنی برای دوستانی که ناشنوایی دارند میتوانند داخل انجمن حضور داشه باشند و داخل انجمن سوال به صورت متننی بارگذاری شده است تمام این توضیحاتی که دادیم و همچنین سوال های قبلی و همینطور ویدیو هم داخل انجمن بارگذاری میشود و به غیر از این در سامانه های یوتیوب, آپارات, نماشا, جعبه, دالفک و … بارگذاری میشود و حدود 20 شبکه اجتماعی سوال بارگذاری میشود خیلی خوشحال شدم پیروز و سربلند باشید.

مدنی: ممنون که همراه ما بودید.

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:35 آیا متاورس ایران فقط برای ایرانیان است

01:30 متاورس ایران زیر نظر چه شرکتی است و آیا فقط برای ایرانیان است یا افراد ساکن در سایر کشورها هم می توانند در این فضا فعالیت داشته باشند؟

02:42 ایا سرورهای متاورس ایران در ایران است؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال متاورس ایران آیا فقط برای ایرانیان است ؟

 

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 22, 2024
Parham اظهار نظر کرد

چطور میشه که یک نفری اصلیت کشور بجز ایران را دارد و بخواهد در پروژه ثبت نام نمیاید و از آن استفاده کند چه کاری باید انجام دهد ؟

m6hdixx اظهار نظر کرد

عالیه

nazanin اظهار نظر کرد

مطالب کاملا مفید و کاربردی

berlin اظهار نظر کرد

سپاس از شما🌱

Awmin اظهار نظر کرد

ممنون از زحمات شما

ممنون از ایده های خوبتون

nazanin اظهار نظر کرد

تمرکز بر روی بومی‌سازی این پلتفرم و توجه به نیازهای جامعه ایرانی، نقطه قوتی است که می‌تواند به موفقیت این پروژه کمک کند.

گذاشتن نظر
2

ایا سرورهای متاورس ایران در ایران است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله متاورس رنگ فقط برای ایرانیان است حالا چه در داخل ایران چه در خارج از ایران میتوانند در متاورس رنگ شرکت کنند f35be5f33cd7c305453236ad4056b0a48cad6edf 2912 - آیا متاورس ایران فقط برای ایرانیان است | متاورس رنگ

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 22, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

در حال حاضر اطلاعات دقیقی از محل استقرار سرورهای متاورس رنگ منتشر نشده است. با این وجود، با توجه به تمرکز این پلتفرم بر روی جامعه ایرانی، احتمال اینکه سرورهای آن در داخل ایران باشند، قوی است.

گذاشتن نظر
2

با توجه به صحبت های گفته شده و توجه به ملی بودن  پروژه متاورس ایران که مختص ایرانیان طراحی و بهره برداری شده است . باید گفت بله این پروژه به خصوص برای ایرانیان و برای اشخاصی که api ایران را دارند قابل استفاده خواهد بود اما این موضوع نمیتواند جواب قطعی برای اینده دور داشته باشد ، زیرا در اینده نیز باید با توجه به وضعیت کشور ، مهاجران خارج کشور و غیره تصمیم گیری دوباره ای انجام گیرد .

nazanin سوال پاسخ داده شده سپتامبر 15, 2022
گذاشتن نظر
2

آیا متاورس فقط بریا ایرانیاناست

این سوال واقعا جواب نصبی دارد هر شخصی با توجه به ملیت  وIP خود می تواند زمین خریداری  کند مثلا ایرانیان در ایران . وایتالیی ها در ایتالیا د رابته در فز دوم برای بقیه کشور ها

b4b34d56bc3d327b4d70db369159126a08db332e 2907 - آیا متاورس ایران فقط برای ایرانیان است | متاورس رنگ

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 22, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

در حال حاضر، متاورس رنگ به طور خاص برای ایرانیان طراحی شده است و فقط ایرانیان می‌توانند در فاز اول زمین در این پلتفرم خریداری کنند. این موضوع به منظور حمایت از جامعه ایرانی و رونق اقتصادی در داخل کشور صورت گرفته است.

گذاشتن نظر
1

پاسخ های شما اباهامت را برطرف کرد

Awmin سوال پاسخ داده شده سپتامبر 6, 2022
گذاشتن نظر
0

متاورس رنگ، با تمرکز بر ایرانیان و نیازهای جامعه ایران، پا به عرصه ظهور گذاشته است. این پلتفرم نوین، دریچه‌ای نو به سوی دنیایی از فرصت‌ها می‌گشاید که در آن، مرزهای جغرافیایی و محدودیت‌های سنتی رنگ می‌بازند.

هدفی فراتر از مرزها:

اگرچه متاورس رنگ با در نظر گرفتن نیازهای ایرانیان طراحی شده، اما محدود به این مرزها نیست. این پلتفرم با آغوش باز پذیرای کاربران از سراسر جهان است تا در فضایی تعاملی و پویا، به تبادل ایده‌ها، تجربیات و فرصت‌ها بپردازند.

مزایای متاورس رنگ برای جهانیان:

  • تجربه‌ای منحصر به فرد از فرهنگ و تاریخ ایران: متاورس رنگ، دریچه‌ای به سوی فرهنگ غنی و تاریخ پربار ایران است. کاربران از سراسر جهان می‌توانند با حضور در این پلتفرم، از گنجینه‌های فرهنگی و تاریخی ایران بهره‌مند شوند.
  • فرصت‌های اقتصادی: متاورس رنگ، بستری مناسب برای تبادلات تجاری و اقتصادی بین ایران و دیگر کشورهای جهان فراهم می‌کند. این پلتفرم می‌تواند به رونق صادرات و جذب سرمایه‌های خارجی کمک کند.
  • همکاری و تعامل: متاورس رنگ، فضایی برای تعامل و همکاری بین افراد از سراسر جهان در زمینه‌های مختلف علمی، فرهنگی، آموزشی و اقتصادی ایجاد می‌کند.

متاورس رنگ، پلی بین ایران و جهان:

این پلتفرم نوین، فرصتی بی‌نظیر برای معرفی ایران به جهانیان و نمایش ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این کشور است. متاورس رنگ، بستری برای تبادل فرهنگ‌ها، ایده‌ها و تجربیات بین ایران و دیگر کشورهای جهان خواهد بود.

آینده‌ای روشن در انتظار:

متاورس رنگ، گامی بلند در مسیر توسعه و پیشرفت ایران است. این پلتفرم با ارائه خدمات متنوع و خلاقانه، به گردش اقتصاد کشور، جلوگیری از خروج ارز، اشتغال‌زایی و توسعه در زمینه‌های مختلف کمک خواهد کرد.

متاورس رنگ، فراتر از یک پلتفرم مجازی، پلی بین ایران و جهان است. این پلتفرم، آینده‌ای روشن را برای ایرانیان و جهانیان رقم خواهد زد.

e8072838c31ba30d0e8630a6d027ea12564f42f8 2922 - آیا متاورس ایران فقط برای ایرانیان است | متاورس رنگ

nazanin سوال پاسخ داده شده مارس 5, 2024
گذاشتن نظر
0

049859cb5b4f0ddee1ef87e64698a1a8de5ea561 2904 - آیا متاورس ایران فقط برای ایرانیان است | متاورس رنگ

بدلیل بومی بودن پروژه و بودن سرور در ایران پروژه برای ایرانیان است ولی با این حال در آینده متاورس رنگ قطعا ورود اتباع خارج اضافه میشود

berlin سوال پاسخ داده شده سپتامبر 17, 2022
گذاشتن نظر
0

متاورس ایران یا همان متارنگ کاملا برای ایرانیان طراحی و ساخته شده و کاملا بومی میباشد و حتی از ارز داخلی ریال استفاده میکند تا از خروج ارز از کشور جلورگیری کند

8984b7938038b21f61fc99e07e33e5b25149d115 2924 - آیا متاورس ایران فقط برای ایرانیان است | متاورس رنگ

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 22, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

ایده متاورس ایران یا متارنگ بسیار جالب و امیدوارکننده است! تمرکز بر روی بومی‌سازی این پلتفرم و استفاده از ارز داخلی ریال، نقطه قوتی است که می‌تواند به موفقیت این پروژه کمک کند.

گذاشتن نظر
0

بله متاورس رنگ یا همان متارنگ که اولین پروژه بومی ایرانی است برای سرور های خود را فقط برای ایرانیان. باز گزاشته اما میتوان با تیکت به پشتیانی کمی با امکانات متاورس رنگ در خارج اشنا شد

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 22, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

محدود کردن دسترسی به سرورهای متاورس رنگ به ایرانیان، اقدامی است که می‌تواند مزایا و معایبی به همراه داشته باشد.

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها3687 times
  • پاسخ ها9 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات