پروژه متاورس رنگ چه خروجی های برای ایرانیان دارد ؟

0

پروژه متاورس رنگ چه خروجی های برای ایرانیان دارد ؟

در پروژه متاورس رنگ چه بخش از مشکلات جامعه ایرانی در اولویت گره گشایی قرار گرفته است ؟

با توجه به تحریم توهین آمیز ایران توسط بازی آپلند آیا پروژه متاورس رنگ موجب احیا و تقویت غرور ملی و اعتماد به نفس در ایرانیان خواهد شد ؟

پروژه متاورس رنگ با توجه به تولید دانش بنیان آن چه دستاورد های علمی و آموزشی برای ایرانیان خواهد داشت ؟

0d0fe40382d2b4a2026d31ae174c4e9fcbddbc76 227 - پروژه متاورس رنگ چه خروجی های برای ایرانیان دارد ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده نوامبر 17, 2023
گذاشتن نظر
2

پروژه متاورس رنگ چه خروجی های برای ایرانیان دارد ؟

در پروژه متاورس رنگ خروجی های بسیار زیاد و ماندگاری برای ایرانیان وجود دارد که میتواند به شروع یک کسب و کار، درآمد زایی, آموزش, خرید و فروش ملک، کسب علم و دانش، آشنایی با علوم روز دنیا باشد که تمام این خدمات جدا از خدماتی است که در دنیای فیزیک نیز وجود دارد زیرا در دنیای موازی متاورسی نیز خدمات دنیای فیزیک نیز ارائه میشود

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g56 1 - پروژه متاورس رنگ چه خروجی های برای ایرانیان دارد ؟

محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو پروژه متاورس رنگ چه خروجی های برای ایرانیان دارد ؟

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش پنجاه و ششم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متارنگ

مدنی: سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: سلامت باشید

سلام دوستان از اینکه در این ویدیو به یک سوال ویژه شما پاسخ بدهیم خیلی خوشحالیم.

مدنی: عنوان این مبحث ما در رابطه با پروژه متاورس رنگ چه خروجی هایی برای ایرانیان دارد ؟ است.

قدیری: خدمت شما عرض شود که متفاوت است از اینکه پروژه های متاورس خارجی درگاهی برای وارد کردن ارز ریال و خارج کردن ارز ریال ندارند، متاورس رنگ اولین خروجی اش این است که تبادل و تعامل داخل این پروژه با ارز داخلی صورت میگیرد و در استارت پروژه متاورس رنگ کاملا بومی است و هیچ خروجی به رابط برنامه نویسی کاربردی  (API) به کشورهای دیگر ندارد پس یک پروژه بومی است، گزینه ی بعدی انگار فارسی است و مشاورین و آموزش های اولیه همه فارسی است که یکی از خروجی های خوبش است که به زبان کشورمان است و در نهایت شروعش تماما با رابط برنامه نویسی کاربردی (API)  ایران است و هیچ کشور دیگری در شروع تا گام اجرایی یک به اتمام نرسید نمیتواند وارد این پروژه بشوند و مسلما فقط ایرانیان هستند که میتوانند از این خدمات پروژه بهره مند شوند.

مدنی:

پرسیده شده است که پروژه متاورس رنگ چه خروجی هایی برای افراد حاضر در خارج از کشور دارند؟

قدیری: به هر دلیلی وقتی داخل پروژه متاورس رنگ ثبت نام کرده اید اگر ایرانی باشند و داخل ایران باشند و به هر دلیلی به خارج از کشور بروند، اینکه در خارج IP (آدرس نشانی منحصر به فرد که به اینترنت متصل میشود) ثابت داشته باشند در رنج IP های سیستم ذخیره میکنیم یعنی درخواستشان را میدهند به پشتیبانی و اعلام میکنند که ما در خارج از ایران حضور داریم و در این بازه زمانی میخواهیم مقیم این کشور باشیم و چون میخواهیم از خدمات متاورس رنگ استفاده کنیم میخواهیم حضور داشته باشیم و این IP تعریف میشود و آن IP قابلیت ورود دارد و با آن حساب کاربری میتوانید وارد شوید.

مدنی:

پرسیده شده است که در پروژه متاورس رنگ چه بخش هایی از مشکلات جامعه ایرانی در اولویت گره گشایی وجود دارد؟

قدیری: یکی از مواردش اشتغال است چون وقتی ما بخواهیم بسترهای جدیدی را برای اشتغال کشور ایجاد بکنیم خودش یک چرخه اقتصادی خیلی بزرگی به وجود می آید، اینکه تبادل های مالی خیلی بیشتر میشود وخب یکی از فواید این اشتغال این است که چون پروژه متاورسی با علم روز است توسعه خیلی زیادی در علم و ورود تکنولوژی در کشور دارد. به همین منظور خروجی های خیلی مفیدی و خدماتی میتواند داشته باشد و موارد دیگری هم است.

مدنی:

پرسیده شده است که با توجه به تحریم های توهین آمیز ایران توسط بازی آپلند آیا پروژه متاورس رنگ موجب احیا و غرور ملی دو اعتماد به نفس در کشور خواهد شد یا خیر؟

قدیری: ببینید اینکه یک پروژه ورودی هایش را گرفته و ایرانیان واردش شده اند و در نهایت نمام IP های ایران را میبندد عملا توهین آمیز است اگر تمام وجه های ورودی را برگردانند ولی خب باز چون تحریم هستیم این کار را نمیکنند پس مسلما برای اینکه ما این مبحث را داخل ایران پیاده سازی کنیم و با خدمات خیلی بهتر برای ایرانیان پیاده سازی بکنیم میشود گفت غرور آفرین است اینکه یک پروژه خارجی را در بازه زمانی کوتاه بومی سازی میکنید و خیلی فراتر از آن اطلاعات مینویسی و خروجی برای کشور ایران ایجاد میکنی یک چیزخیلی مفید میتواند باشد، بخشی از این پروژه با دیگاه، چون پروژه موقعیت جغرافیایی است مثل آپلند است وگرنه آپلند محیط های سه بعدی برای مجموعه خودش ندارد و یک پلیگان تنها شما تهیه میکنید و این پروژه ادغامی از چندین متاورس است و همه آنها میشود گفت با درگاه های ایرانی کار نمیکند

مدنی:

پرسیده شده است پروژه متاورس رنگ با توجه به تولیدات دانش بنیان آن چه دست آوردهای علمی و آموزشی برای ما ایرانیان خواهد داشت؟

قدیری: خدمت شما عرض شود که چون این پروژه تمام API هایش، یعنی همه داده کاوی هایی که انجاک میشود همش بومی است و همش از داخل سرور های ایران دارد صورت میگیرد خودش یک بانک علمی است یعنی شما تکنولوژی که داخل این پروژه پیاده سازی شده در هیچ پروژه دیگری پیاده سازی نشده و این خودش برای توسعه علم کشور خیلی مفید است چرا که پروژه متاورسی خدماتی موازی با دنیای فیزیک فعلی ما دارد هر چه قدر که دنیای فیزیک ما توسعه پیدا میکند، دنیای موازی و مجازی نیز باید توسعه پیدا کند و برای توسعه آن نیاز به علم دارد و هرچقدر که این تکنولوژی داخلی انجام شود به علم کشور کمک بزرگی خواهد کرد.

مدنی: خب دوستان ما طبق روال همیشه در بخش های آینده به پروژه متاورس رنگ با کرونا مبارزه خواهد کرد ؟پروژه متاورس رنگ در توسعه کشور چه نقشی دارد؟ پرووژه متاورس رنگ در توسعه اشتغال کشور چه نقشی خواهد داشت؟ و… میپردازیم

قدیری: خیلی خوشحال شدیم از اینکه تا انتهای این ویدیو همراه ما بودید خیلی علاقه داریم انتقادات، پیشنهادات و نظرات خودتان را در زیر همین سوال در انجمن متاورس ایران مطرح کنید و اگر این ویدیو را از رسانه های ویدیویی اعم از یوتیوب، آپارات، نماشا، جعبه ، دالفک، فیلو، MP4  تماشا میکنید خیلی خوشحال میشویم نظراتتان را بدهید. پیروز و سربلند باشید.

مدنی: خداوند یار و نگهدارتان.

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:25 پروژه متاورس رنگ چه خروجی های برای ایرانیان دارد ؟

02:41 در پروژه متاورس رنگ چه بخش از مشکلات جامعه ایرانی در اولویت گره گشایی قرار گرفته است ؟

03:34 با توجه به تحریم توهین آمیز ایران توسط بازی آپلند آیا پروژه متاورس رنگ موجب احیا و تقویت غرور ملی و اعتماد به نفس در ایرانیان خواهد شد ؟

05:15 پروژه متاورس رنگ با توجه به تولید دانش بنیان آن چه دستاورد های علمی و آموزشی برای ایرانیان خواهد داشت ؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال پروژه متاورس رنگ چه خروجی های برای ایرانیان دارد ؟

 

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 1, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

بسیار عالی است که پروژه متاورس رنگ به عنوان یک پروژه بومی و با تمرکز بر روی بازار داخلی شروع به کار کرده است. این نکته نشان از توجه به نیازها و ترجیحات کاربران ایرانی دارد و امکان فعالیت و استفاده مستقیم از این پروژه را برای افراد در داخل کشور ایجاد می‌کند. همچنین این پروژه به عنوان یک منبع آموزش و مشاوره در زبان فارسی می‌تواند به افراد کمک کند تا به بهترین شکل از این دنیای مجازی بهره‌برداری کنند. این نوع پروژه‌ها به توسعه فضای فناوری و کسب و کار در کشورهای مختلف کمک زیادی می‌کنند.

nazanin اظهار نظر کرد

“پروژه متاورس رنگ با خروجی‌های بسیار زیاد، فرصت‌های فراوانی را برای ایرانیان به ارمغان می‌آورد. این فرصت‌ها شامل شروع یک کسب و کار، ایجاد منابع درآمد، امکانات آموزشی، خرید و فروش ملک، کسب علم و دانش، و آشنایی با علوم روز دنیا می‌شود. مهمترین نکته این است که این خدمات به صورت موازی با دنیای فیزیک نیز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، این به معنای ارتقاء تجربه کاربری و افزایش امکانات برای جامعه متاورس رنگ می‌باشد.”

گذاشتن نظر
0

در پروژه متاورس رنگ، یک فضای دیجیتال به وجود آمده است که فرصت‌های بسیاری را برای ایرانیان فراهم می‌کند. این فرصت‌ها شامل خروجی‌های متنوعی می‌شوند که می‌توانند به شکل‌دهی به زندگی شهروندان در دنیای مجازی واقعی و موازی کمک کنند.

یکی از این خروجی‌ها، ایجاد فرصت‌های کسب و کار در دنیای متاورس رنگ می‌باشد. شرکت‌ها و کسب‌وکارها می‌توانند در این فضا فعالیت‌های خود را آغاز کنند و محصولات و خدمات خود را به شکل متاورس ارائه دهند. این امکان به کسب و کارها اجازه می‌دهد تا با مشتریان در دنیای مجازی تعامل کرده و بازاری بزرگتر را هدف قرار دهند.

همچنین، از طریق پروژه متاورس رنگ، ایرانیان می‌توانند منابع درآمدی جدیدی را ایجاد کنند. به عنوان مثال، ایجاد VODها و فروش آنها می‌تواند یک منبع مالی مستقل برای افراد باشد. همچنین، ایجاد محتواهای آموزشی و آموزش آنلاین به دانش‌آموزان و علاقه‌مندان به کسب علم و دانش امکان پذیر است و این می‌تواند به توسعه مهارت‌ها و افزایش دانش مردم کمک کند.

آموزش نیز یکی از جوانب مهم در این پروژه می‌باشد. در دنیای متاورس رنگ، امکانات آموزشی جدیدی وجود دارد که افراد را به آموزش مهارت‌ها و علوم روز دنیا ترغیب می‌کند. این امکانات شامل آموزش‌های تعاملی، سیموالتورها، و ابزارهای آموزشی متاورس هستند که به دانش‌آموزان و دانشجویان کمک می‌کنند تا مهارت‌ها و دانش خود را بهبود دهند.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پروژه متاورس رنگ این است که این فضا جدا از دنیای فیزیک نیز فعالیت می‌کند و به شهروندان ایرانی امکان دسترسی به خدمات و محتواهای متاورس و دنیای فیزیک را فراهم می‌کند. این تنوع و ترکیب از دو دنیا به افراد امکان می‌دهد تا تجربه‌های جذابی را در هر دو فضا داشته باشند و از فرصت‌های منحصر به فردی در دنیای متاورس رنگ بهره‌مند شوند.

به طور خلاصه، پروژه متاورس رنگ با ارائه خروجی‌های متنوع و ماندگار به ایرانیان، به شکل‌دهی به زندگی اجتماعی، اقتصادی، آموزشی و علمی آنها کمک می‌کند. این پروژه امکان ایجاد کسب و کارهای نوین، تولید درآمد، ارتقاء دانش و آموزش، و همچنین ترکیب دنیای مجازی و فیزیک را فراهم می‌کند که به توسعه جامعه و افراد کمک می‌کند.

2b29a80d2a60495cb0334f0564761d7cda1e8edb 2922 - پروژه متاورس رنگ چه خروجی های برای ایرانیان دارد ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده نوامبر 17, 2023
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1375 times
  • پاسخ ها2 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات