پروژه متاورس رنگ اشتغال آفرین است ؟

1

پروژه متاورس رنگ اشتغال آفرین است ؟

متاورس رنگ علاوه بر تیم پشتیبانی که افراد زیادی را به خود مشغول خواهد داشت آیا می تواند زمینه را برای نسل های بعدی و پیشرفته تر همین مشاغل را فراهم نموده و آنها برای این کار تربیت کند؟

اشتغال آفرینی آموزشی به صورت پایه و به شکل استعدادیابی ایا از برنامه های متاورس رنگ است ؟

علاوه بر بحث فوق متاورس رنگ آیا میتواند مشاغل جدیدی به وجود اورده که بیشتر نظیرشان در جامعه نبوده باشد ؟

متاورس رنگ آیا می تواند بازار های جدید برای عرضه محصولات سنتی و مشاغل سنتی فراهم نماید تا موجب مرگ مشاغل و ایجاد بیکاری نشود ؟

ef737cfd8c8aa23e0573223b73b89eadd9ddc7b0 227 - پروژه متاورس رنگ اشتغال آفرین است ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده دسامبر 1, 2023
گذاشتن نظر
1

پروژه متاورس رنگ اشتغال آفرین است ؟

پروژه متاورس رنگ یک پروژه بومی سازی شده است که یکی از اهداف مهم آن اشتغال زایی و کسب درآمد در آن است, در متاورس رنگ مشاغل جدید با علوم روز ادغام و ترکیب میشوند تا خروجی و بازخورد خوبی برای جامعه ایرانی به همراه خواهد داشت. تنها کافی است دانش و مهارت اولیه برای ایجاد کسب و کار خود را داشته باشید.

مرضیه ثاقب علیزاده

 

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g53 1 - پروژه متاورس رنگ اشتغال آفرین است ؟

محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو پروژه متاورس رنگ اشتغال آفرین است ؟

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش پنجاه و سوم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متارنگ

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: سلامت باشید

خیلی خوشحالیم که در این بخش هم میخواهید همراه ما باشید تا به یک سوال ویژه شما که در انجمن متاورس ایران مطرح کردید پاسخ بدیم.

مدنی:

پرسیده شده است که پروژه متاورس رنگ اشتغال آفرین است یا خیر؟

قدیری: خب مسلما تا همین الانش خیلی اشتغال ایجاد کرده از نظر اینکه پشت پروژه خیلی از دوستان فعالیت میکنند و مسلما بابت خدماتی که ارائه میدهند هزینه ای دریافت میکنند و همینطور پروژه متاورس رنگ  با هدف ایجاد اشتغال طراحی شده و اشتغالش هم در بیس ایران است و تمام اقشار ایران و تمام سنین اشتغال ایجاد کنیم. چیزی است که داریم پیش میبریم.

مدنی:

پرسیده شده است که متاورس رنگ علاوه بر تیم پشتیبانی که افراد زیادی را به خود مشغول خواهد داشت آیا میتواند زمینه ای را برای نسل های بعدی و پیشرفته تر همین مشاغل را فراهم نموده و آن را تربیت کند؟

قدیری: عرضم به حضور شما, متاورس خب یک بیس بسیار عظیم و بی انتهایی است که شما هر چه قدر داخلش خدمات بدهید متقاضیان خودتان را جذب میکنید و متقاضیان شما برای گرفتن خدمات مسلما تبادلی با شما انجام میدهند یا مبلغی را در اختیار شما قرار میدهند تا خدمات را ببینند. اینکه شما داخل محدوده بی انتهای متاورس, محدوده اختصاصی برای خودتان داشته باشید و خدماتتان را داخل آن ارائه بدهید یک بیس درآمدی است, برای مثال شما در دنیای فیزیک یک ملکی را کرایه میکنید که داخلش خدمات خودتان را ارائه میدهید و مسلما وجهی دریافت میکنید, متاورس هم همین طور است فقط اصطحلاکش کمتره, خدماتش خیلی بیشتره و سرعت تبادل هم خیلی خیلی داخلش بیشتره و شما میتوانید خدماتتون را از یک نقطه به سراسر دنیا خدمات بدهید.

مسلما این یکی از بیس های درآمدی است و اشتغالزایی است حالا اینکه چقدر وسعت دارد برای اشتغال میشود گفت هرچیزی که داخل متاورس رنگ هست یعنی از سمت شما ایجاد میشود و یا از سمت شما تهیه میشود عملا قابلیت عرضه دارد, اینکه شما هر چیزی داخل محیط سه بعدی وارد میکنید یک کد یکتا برای شما ثبت میشود و میتوانید کد یکتای آن محصولتان را به فردی دیگر بفروشید, کرایه بدید یا هر چیز دیگری.محدودیت ندارد حالا اکر بخواهیم درباره تک تک اشتغال هایی که داخل متاورس رنگ هست و این مباحث را باز بکنیم یک چیز خیلی گسترده ای است و در ادامه این مسیر به یک سری اشتغال های گسترده در متاورس رنگ بیشتر اشاره میکنیم

مدنی: یکی حداکثر مشاغل وارد متاورس رنگ خواهند شد و محدودیت ندارد

مدنی:

پرسیده شده است اشتغال آفرینی آموزشی به صورت پایه و به صورت استعداد یابی آیا در برنامه متاورس رنگ است یا خیر؟

قدیری: ببینید فکر کنم در سوال هزار و خورده ای در همین دانشگاه متاورس حتما دوستان دیده اند یا اگر ندیده اند بروید ببینید حدود 1500 تا سوال در متاورس رنگ مطرح شده که تازه پنجاه و دومین سوال را داریم پاسخ میدهیم و میریم جلو.

مدنی: پنجاه و سه

قدیری: بله پنجاه و سومین سوال, سوالات انتهایی که خیلی تخصصی شده درباره این است که همین استعدادیابی که حالا یک شخصی علاقه دارد ویا یک کودکی وارد بخش ریشه یابی آن بخش بشود خانواده آن کودک متوجه آن خواهد شد که علاقه این فرزند به چه صورتی است و به چه سمتی برود خیلی علاقه دارد و خروجی خوبی بگیرید, متاورس خیلی وسعت دارد چون عملا فراتر از دنیای فیزیک را دارید میبینید چرا که تصویری که برای شما نمایش داده میشود حالا با هدست یا حالا داخل محیط تبلت و یا گوشی شما ساخته شده و چون ساخته شده است محدود نیست هر چیزی قابلیت ساخت دارد. پس ما میتوانیم با رنگ ها با آن افکار اساتید یک محیط هایی را ایجاد کنیم که عملا فرزند و هر شخصی وارد آن محیط میشود بتواند تصمیمی بگیرد بر پایه ان نیاز خودش, بر پایه علاقه خودش که خب مسلما باز هم محدودیت ندارد. حالا اگر من برای شما یک مثال بزنم وقتی وارد یک محیط مجازی میشیم و کلی ابزار اطرافتون است, وقتی میبینید ابزار های شیمی کنارتون است, ابزارهای الکترونیک کنارتون است یا ابزار های فیزیک آنکه شما به کدام ابزار علاقه دارید و به کدام سمت گرایش پیدا میکنید و با آن ابزار کار میکنید آن مسیری است که انتخاب کردید و ان مسیر هم برای خودش توسعه دارد پس خب ریشه یابی خیلی ساده تر و حرفه ای تر داخل متاورس صورت میگیرد.

مدنی:

من یک چیزی در رابطه با سوال در ذهنم است اینکه آموزشی که داخل متاورس رنگ انجام میشود حالت تحمیلی نیست دلخواهی است اینکه فضای مدرسه ای که داریم, فضای آموزشی داریم یک سرس درسو تحمیلی است و شما باید آن ها را حتما بخوانید و پاس کنید تا بروید جلو ولی خب اینجا خیلی راحت دستت باز است.

قدیری: ریشه یابی خیلی حرفه ای صورت میگیرد.

مدنی:

پرسیده شده است که علاوه بر بحث فوق متاورس رنگ آیا میتواند مشاغل جدید را به وجود آورد که بیشتر نظیرشان در جامعه نباشد؟

قدیری: برای مثال اره یک چیزی است که مسلما در داخلش است میشود گفت برای مثال شما, در دنیای فیزیک فروشنده یک مغازه میشوید و سر ساعت باید در مغازه حضور داشته باشید و خیلی خدمات دیگر, داخل متاورس رنگ شما میتوانید در یک بازه زمانی فروشنده مغازه مجازی آن شخص باشید و مصنولات مجازی را بفروشید و با مدیریت هوش مصنوعی فروش خودتان توسط پنلی که در اختیارتان قرار داده میشود برای فروش محصول, وقتی شما یک بار می آیید یک محصول را میفروشید می آیید ضبط میکنید ان فرایندی که انجام شده است را اگر مناسب بود و رضایت بخش بود و محصولی عرضه شده بود آن رکورد را میتوانید در نبود خودتان پیاده سازی کنید. یعنی شما اگر الگوریتم برای فروش هوش مصنوعی فروش خودتان را پیاده سازی کرده اید را میتوانید بر روی فروشگاه های مختلفی پیاده سازی کنید این یک شغل روز و هنوز هم فکرنکنم در جامعه جهانی پیاده سازی شده باشد.

مدنی:

پرسیده شده است متاورس رنگ آیا میتواند بازارهای جدید برای عرضه محصولات سنتی و مشاغل سنتی فراهم نماید تا موجب مرگ مشاغل و بیکاری نشود؟

قدیری: ببینید اینکه دچار بیکاری نشود و اینکه مشاغل سنتی, ببینید عمل دارد پیشرفت میکند شما نمیتوانید بگویید تا اخر این سال یک سری شغل ها باید بماند و ختی ده سال بعد یک سری شغل ها باید بماند نه خب یک سری شغل ها جایگزین میشوند و یک سری شغل ها حذف میشود مثلا شمشیر سازی, آهنگری, ما در شهرمان شمشیرسازی نداریم ولی خب صد سال پیش مسلما این ها بوده است. خب نمیشود گفت یک سری شغل های سنتی حتما باید بمانند و مسلما از بین میروند.

و دنیای مجازی, متاورسی در آینده ای نچندان دور متصل میشود به ربات ها, اینکه شما فعالیتی برای ملکتان, زمینتان, فروشگاهتان حتی در فیزیک میخواهید انجام بدید نیازی نیست حضور داشته باشید ربات ها این کار را انجام میدهند چون سیستمی است که تنظیم شده است. با برنامه ریزی که شما انجام داده اید و تجویزی که شده آن خدمات را بهتر ارائه میدهند. پس به دنبال این نباشید که باید شغل های سنتی بمانند و یا هرچیزی. ما هدفمان این است که شغل ها جدید را با علم روز ادغام کنیم که کشور از علم روز عقب نماند ما بیشتر به این فکر هستیم.

مدنی: الان مثلا داخل کشور ژاپن, رستوران ها به جای خدمه از ربات استفاده میکنند و این یک پیشرفتی است

مدنی: خب دوستان قسمت پنجاه و سوم هم به اتمام رسیده ممنون که همراه ما بودید و سوال هایی که قرار است در قسمت های بعدی پاسخ داده شود: چه میزان اشتغال آفرینی ایجاد خواهد شد؟ چه میزان تولید در متاورس رنگ صورت میگیرد؟پروژه متاورس رنگ چه خروجی هایی برای ایرانیان دارد؟ و….

قدیری: خیلی خوشحال شدیم این برنامه را همراهمان بودید حتما در رسانه های یوتیوب, آپارات, نماشا, جعبه, دالفک, فیلو, mp4  دنبال کنید نظری, پیشنهادی داشتید میتوانید زیر ویدیو بارگذاری کنید

میتوانید نظرات خودتان را در انجن متاورس ایران زیر همین سوالی که مطرح شده ما این ویدیو را بارگذاری میکنیم مطرح کنید.خیلی خوشحال میشیم با نظرات و پیشنهادات شما مسیر بهتری را برای توسعه متاورس ملی قدم گذاری کنیم. پیروز و سربلند باشید.

مدنی: خداوند یار و نگهدارتان.

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:30 پروژه متاورس رنگ اشتغال آفرین است ؟

01:10 متاورس رنگ علاوه بر تیم پشتیبانی که افراد زیادی را به خود مشغول خواهد داشت آیا می تواند زمینه را برای نسل های بعدی و پیشرفته تر همین مشاغل را فراهم نموده و آنها برای این کار تربیت کند؟

03:30 اشتغال آفرینی آموزشی به صورت پایه و به شکل استعدادیابی ایا از برنامه های متاورس رنگ است ؟

06:15 علاوه بر بحث فوق متاورس رنگ آیا میتواند مشاغل جدیدی به وجود اورده که پیشتر نظیرشان در جامعه نبوده باشد ؟

07:59 متاورس رنگ آیا می تواند بازار های جدید برای عرضه محصولات سنتی و مشاغل سنتی فراهم نماید تا موجب مرگ مشاغل و ایجاد بیکاری نشود ؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال پروژه متاورس رنگ اشتغال آفرین است ؟

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 1, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

متاورس به عنوان یک دنیای متاورسی با امکانات بی‌پایان و امکان‌های اقتصادی و اشتغالی وسیع، امکانات فراوانی را برای ایجاد شغل‌ها و کسب درآمد فراهم می‌کند. این دنیا به افراد و توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا خدمات و محصولات مختلف را داخل محیط سه‌بعدی ایجاد کرده و ارائه دهند. این شامل اشتغال‌های گسترده از هر نوع از هوش مصنوعی تا آموزش و مشاوره و موارد دیگر می‌شود. همچنین، متاورس به شما امکان می‌دهد تا محیط اختصاصی خود را ایجاد کرده و خدمات خود را داخل این محیط ارائه دهید و از طریق تبادل اطلاعات و محصولات، درآمدزایی کنید.

nazanin اظهار نظر کرد

“پروژه متاورس رنگ یک نمونه از بومی سازی و نوآوری است که هدف اصلی آن ایجاد اشتغال و کسب درآمد در جامعه محلی است. در این پروژه، مشاغل جدید با ادغام علوم و فنون نوین به شکلی هوشمندانه پیاده سازی می‌شوند تا به جوامع ایرانی خدمت کنند. با داشتن دانش و مهارات ابتدایی، افراد قادر به ایجاد کسب و کارهای خود در این فضا متنوع و نوپا خواهند بود. متاورس رنگ فرصت‌های جدیدی برای کارآفرینان و افراد متخصص فراهم می‌کند تا به خلق و خویشتن‌داری در این دنیای مجازی بپردازند.”

گذاشتن نظر
1

“پروژه متاورس رنگ یکی از اقدامات مهم در جهت بومی سازی و تحول در زندگی اقتصادی جامعه ایرانی است. این پروژه به منظور ایجاد اشتغال و فراهم کردن فرصت‌های درآمدزایی برای افراد مختلف، یک راهکار نوآورانه و جذاب است. در دنیای متاورس رنگ، مشاغل جدید با ترکیب علوم روز و فناوری‌های نوین پیشرفت می‌کنند، ایجاد یک محیط پویا و خلاقانه. این ادغام علوم با تبیین مسیرهای جدید برای کسب و کارها، منجر به خلق خروجی‌های نوآورانه می‌شود که بازخوردهای مثبتی را در جامعه ایرانی به همراه دارد. با داشتن دانش و مهارت‌های اولیه، هر کسی می‌تواند در دنیای متاورس رنگ، راه خود را بپیماید و کسب و کار خود را با شکوهی جدید ایجاد کند.”

1fd07d8228548e0498b7bea625ce76b6e637a7ef 2922 - پروژه متاورس رنگ اشتغال آفرین است ؟

saeed.zajkani ارسال نظر جدید دسامبر 2, 2023

پروژه متاورس رنگ به عنوان یک راهکار نوآورانه و جذاب، نه تنها به ایجاد اشتغال و فرصت‌های درآمدزایی کمک می‌کند بلکه با ادغام علوم و فناوری‌های نوین، محیطی پویا و خلاقانه را برای افراد فراهم می‌کند. این پروژه به وضعیت اقتصادی جامعه ایرانی افتخار می‌آورد و افراد را تشویق به خلق و کسب و کارهای نوآورانه می‌کند. با استفاده از دانش و مهارت‌های فردی، هر کس می‌تواند در دنیای متاورس رنگ، راه خود را با ابتکار و خلاقیت بپیماید و به خلقی جدید و موفقیت‌آمیز دست یابد.

گذاشتن نظر
1

شما هر کاری در چارچوب قانون که در دنیای حقیقی انجام می دهید را می توانید در متاورس رنگ هم اجام دهید. بنابراین به راحتی می توانید در متاورس رنگ کارآفرینی کنید.

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 1, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

“در متاورس رنگ، مرزهای قانونی جامعه حقیقی به یک دنیای مجازی گسترده تبدیل شده‌اند. این به شما این امکان را می‌دهد که هر فعالیتی که در دنیای حقیقی انجام می‌دهید را با راحتی و امنیت در متاورس رنگ تکرار کنید. از این طریق، شما قادر به کارآفرینی و انجام فعالیت‌های مختلف در این فضا خواهید بود و با آسایش از امکانات گسترده این دنیای مجازی بهره‌مند خواهید شد.”

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1603 times
  • پاسخ ها3 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات