متاورس رنگ و ارز ریال !

2

متاورس رنگ و ارز ریال !

قابلیت های ارز ریال در متاورس رنگ چیست؟

و چه امکاناتی را در اختیار متقاضیان داخلی قرار می دهد؟

آیا تورم روز افزون در بازار ارز  شرایط استفاده از ارز ریال را در متاورس رنگ برای متقاضیان داخلی سخت نمی کند؟

c76a94b997b3715f0537762c12f1394b4187781c 227 - متاورس رنگ و ارز ریال !

nazanin سوال پاسخ داده شده آوریل 14, 2024
گذاشتن نظر
4

متاورس رنگ و ارز ریال

 در دنیای موازی متاورس رنگ برای این که ارزی را که دارید بتوانید خیلی راحت تر استخراج کنید و در دنیای فیزیک استفاده کنید از ارز ریال که ارز کشورمان است استفاده شده که باعث میشود شما دیگر نیاز به تبدیل ارز خودمان به ارزهای دیگر نشوید که همین موضوع باعث میشود تراکنش های ارز داخلی بیشتر شود.پ

مرضیه ثاقب علیزاده 

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g26 3 - متاورس رنگ و ارز ریال !

 

متاورس رنگ و ارز ریال محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش بیست و ششم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متارنگ

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: سلامت باشید

حسین قدیری هستم به سوالات شما پاسخ میدهیم, سوالاتی که در انجمن متاورس ایران در خصوص پروژه متاورس رنگ بارگذاری شده. پاسخ به سوالات را به صورت ویدیویی در شبکه های اجتماعی یوتیوب, نماشا, آپارات, جعبه, دالفک بارگذاری میشود و همین ویدیو را به صورت محتوای متنی زیر سوالی که در انجمن پرسیده شده است هم بارگذاری میکنیم. خیلی دوست داریم نظرات, انتقادات و پیشنهاداتتون را زیر همین سوال بارگذاری کنید.

مدنی: بله مبحث امروز ما در رابطه با متاورس و ارز ریال است

مدنی: سوال پرسیده شده است که قابلیت های ارز ریال در متاورس رنگ چیست؟

قدیری: خب قابلیت های ارز ریال, یکی از مهم ترین هایش این است که شما سرمایه ای را که جمع کرده اید را به نحوی میتوانید از متاورس رنگ خارج کنید و در دنیای فیزیک استفاده کنید اصلا متاورس بر پایه این آمده است که یک سری خدمات را ببرد بالا, یک سری اشتغال ها ایجاد کند و در نهایت برای کسانی که سرمایه گذار هستند و دوست دارند افزایش سرمایه داشته باشند پروژه های متاورسی را پیش ببرند و تعامل داشته باشند و شرکت بکنند. خب پروژه های خارجی با ارزهای کشور خودشان کار کرده اند و ایران را هم تحریم کرده اند یعنی نمیزارند شما هیچ کاری بکنند و اگر کاری هم بکنند نمیگذارند شما ارزتان را خارج بکنید. خب ما آمده ایم چه کاری کرده ایم؟ پروژه ی بومی, ایرانی با فناوری های نوین را در دست عموم قرار میدهیم که این پروژه قابلیت های خیلی ویژه ای دارد

یکی از قابلیت هایش این است که با ارز بومی کار میکند با ارز ریال, خب شما اگر داخل متاورس رنگ زمینی تهیه کردید, ملکی دارید و یا خدماتی را میخواهید ارائه بدهید آن خدمات را هم با ارز داخلی که PSC  است میتوانید انجام بدید و هم با ارز ریال. اگر خدماتتان را با ارز ریال ارائه بدید و متقاضی ارز ریال پرداخت بکند, ارز ریال داخل کیف پولتان جمع میشود و در نهایت میتوانید خارج بکنید و در دنیای فیزیک استفاده کنید. این یکی از خصوصیات و قابلیت هایش است.

مدنی: بله, خب سوال بعدی پرسیده شده است که چه امکاناتی  در اختیار متقاضیان قرار میگیرد؟

 قدیری: در اختیار متقاضیان کیف پول قرار میگیرد که باید یک کیف پول داشته باشید تا ارزهایتان را داخلش بگذارید و تعاملاتتان را انجام بدید خب درگاه اینکه شما به درگاه نیاز دارید, اینکه ارز ریال را چه جایی بتوانید خارج بکنید یک سری بازه های زمانی در نظر گرفته شده است و یک سری روش های خارج کردن و اینکه چگونه بدون وارد کردن ارز ریال بتوانیم ارز ریال به دست بیاوریم باز هم از خدمات متاورس رنگ است که یک سری چالش ها و فعالیت ها برای شما ایجاد کرده است که با این چالش ها و قعالیت ها میتوانید تعاملاتی داخل متاورس رنگ داشته باشید و در نهایت به ارز ریال دست بیابید و ارزی را که داخل کیف پولتان است را خارج بکنید داخل حساب بانکی ای که ثبت کرده اید.

 مدنی: یک سوال بسیار مهمی پرسیده اند که آیا تورم روز افزون در بازار ارز شرایط استفاده از ارز ریال را برای متقاضیان متاورس رنگ سخت نمیکند؟

قدیری: عرضم به حضورتان باید بدانیم که با چه ارزی کار میکنیم خب مسلما ارز ریال اگر شما خریدی هم بخواهید انجام بدهیم خب با ارز دلار که انجام نمیدهید مسلما با ارز ریال خرید میکنید خب متاورس رنگ ارز ریال را گذاشته که شما راحت بتوانید ارز متاورس خارج بکنید و تبادل انجام بدهید اینکه حالا چه اتفاقی میخواهد بیوفتد و اینکه این ارز ریالمان چقدر در کشورهای خارجی ارزشمند میخواهد بشود و یا در کشور خودمان ارزشمند خواهد بشود این جز سیاست های ما نیست و ما بهش فکر نمیکنیم ما بیشتر به این فکر میکنیم بتوانیم خدمات را با واحد پولی ای که در حال حاضر در کشور ما هست پیش ببریم و کمک میکنیم گردش مالی و تراکنش ها در متاورس یعنی دنیای موازی انقدر افزایش پیدا بکند که به همین منظور ارز کشور ارزشش بالا برود چون هر چقدر زنده تر باشد ارز در حال گردش باشد ارزشمند تر میشود این چیزی است که در حال توسعه است.

مدنی: بله خب دوستان به انتهای بیست و ششم رسیدیم طبق روال همیشه ما به سوال هایی مثل شهر مجازی ایران با ارز ریال چیست؟پروژه شهر مجازی ایران با ارز ریال؟ ارز ریال و نقش آن در متاورس رنگ چیست ؟ صحبت میکنیم.

قدیری: بسیارعالی این سوالاتی که پرسیده شده است همه پشت سر هم در رابطه با ارز ریال است چرا که واقعا بسیار مهم است متاورس هایی که توسعه پیدا کرده است در کشورهای خارجی هیچ کدام با ارز ریال نیستند و وقتی تحریم میکنند کشور را ما وقتی بخواهیم وارد هم بشویم ضرر و زیان و کمیسیون و این حرفا است. خب پس سوالاتشان بسیار مهم بوده است انگاری یک ضربه شدیدی هم خورده اند که بسیار توجه دارند بر روی ارز ریالبله خیلی خوشحال شدم که تا همینجای ویدیو ما را دنبال کرده اید نظرات, انتقادات, پیشنهادات فراموش نشود چرا که در توسعه متاورس رنگ بسیار به ما کمک میکند پیروز و سربند باشید.

مدنی: منتظر ویدیو های بعدی ما باشید.

 

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:50 قابلیت های ارز ریال در متاورس رنگ چیست؟

02:26 و چه امکاناتی را در اختیار متقاضیان داخلی قرار می دهد؟

03:30 آیا تورم روز افزون در بازار ارز  شرایط استفاده از ارز ریال را در متاورس رنگ برای متقاضیان داخلی سخت نمی کند؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال متاورس رنگ و ارز ریال

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 25, 2024

بسیار عالی بود

nazanin اظهار نظر کرد

بسیار مفید بود ، موفق باشید

m6hdixx اظهار نظر کرد

خیلی عالی ممنون

berlin اظهار نظر کرد

ممنونم بابت ویدیو خوبتون

Awmin اظهار نظر کرد

ممنون از شما برای پاسخ های حرفیی

عالی بود

nazanin اظهار نظر کرد

ایده استفاده از ارز ریال در متاورس رنگ، ابتکاری خلاقانه و مفید است که مزایای متعددی را برای کاربران ایرانی به ارمغان می‌آورد.

گذاشتن نظر
0

متاورس رنگ، پلتفرمی نوآورانه در دنیای مجازی ایران است که با استفاده از ارز ملی، ریال، به کاربران خود تجربه‌ای منحصر به فرد ارائه می‌دهد. این پلتفرم با تمرکز بر سهولت استفاده و کاربری آسان، بستری را فراهم کرده تا افراد بتوانند به آسانی در دنیای مجازی به فعالیت‌های مختلف از جمله خرید و فروش، بازی، آموزش و سرگرمی بپردازند.

استفاده از ارز ریال در متاورس رنگ:

یکی از ویژگی‌های بارز متاورس رنگ، استفاده از ارز ملی، ریال، در تمامی تراکنش‌ها و مبادلات است. این موضوع مزایای متعددی برای کاربران ایرانی به همراه دارد، از جمله:

  • عدم نیاز به تبدیل ارز: کاربران می‌توانند بدون نیاز به تبدیل ریال به ارزهای دیگر، به فعالیت در متاورس رنگ بپردازند. این امر، تراکنش‌ها را آسان‌تر و سریع‌تر می‌کند و از هزینه‌های اضافی تبدیل ارز جلوگیری می‌کند.
  • حمایت از اقتصاد ملی: استفاده از ریال در متاورس رنگ، به رونق اقتصاد ملی و حمایت از تولید داخلی کمک می‌کند.
  • افزایش شفافیت: استفاده از یک ارز واحد در تمامی تراکنش‌ها، شفافیت را در مبادلات افزایش می‌دهد و از بروز مشکلات و سوءاستفاده‌ها جلوگیری می‌کند.

مزایای استفاده از متاورس رنگ:

علاوه بر استفاده از ارز ریال، متاورس رنگ مزایای دیگری نیز برای کاربران ایرانی دارد، از جمله:

  • دسترسی آسان: متاورس رنگ از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل قابل دسترس است و کاربران می‌توانند به آسانی و در هر زمان و مکانی به این پلتفرم دسترسی داشته باشند.
  • رابط کاربری ساده: رابط کاربری متاورس رنگ به گونه‌ای طراحی شده است که استفاده از آن برای همه افراد، حتی افراد کم‌تجربه، آسان باشد.
  • تنوع فعالیت‌ها: متاورس رنگ طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها را برای کاربران خود ارائه می‌دهد، از جمله خرید و فروش کالاهای مجازی و فیزیکی، بازی، آموزش، سرگرمی و تعامل با سایر کاربران.
  • امنیت بالا: متاورس رنگ از بالاترین سطح امنیت برای محافظت از اطلاعات کاربران خود استفاده می‌کند.

متاورس رنگ با ارائه خدمات نوآورانه و استفاده از ارز ملی، ریال، به عنوان پلتفرمی منحصربه‌فرد در دنیای مجازی ایران شناخته می‌شود. این پلتفرم با مزایایی از جمله سهولت استفاده، تنوع فعالیت‌ها و امنیت بالا، فرصتی عالی را برای کاربران ایرانی فراهم می‌کند تا به طور کامل از مزایای دنیای مجازی بهره‌مند شوند.

ad7cf67db67ee42eeed81866bb325c2860e83b5b 2922 - متاورس رنگ و ارز ریال !

nazanin سوال پاسخ داده شده آوریل 14, 2024
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1603 times
  • پاسخ ها2 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات