اولین متاورس ایران با ارز ریال راه اندازی شد

5

اولین متاورس ایران با ارز ریال راه اندازی شد 

آیا با توجه به ازرش  پایین ریال در بازار ارز  استفاده از این این ارز  در متاورس رنگ ریسک بزرگی نیست؟

و چه تضمینی در موفقیت آن وجود دارد؟

و ایا می توان گفت که قدرت بازار متاورس رنگ در رشد ارزش ریال نیز تاثیر گذار شده و باعث ترقی آن شود؟

7ca5e52b7a89abbb0bb15356f888a901568b2398 227 - اولین متاورس ایران با ارز ریال راه اندازی شد

nazanin سوال پاسخ داده شده فوریه 23, 2024
گذاشتن نظر
4

اولین متاورس ایران با ارز ریال راه اندازی شد

دنیای موازی متاورس رنگ با ارز داخلی کشورمان ریال کار میکند, استفاده از این ارز برای اینکه بخواهید مقادیری را که داخل متاورس وجود دارد را خارج بکنید راحت است و هدف از این کار این است که تراکنش های داخلی را افزایش دهیم و جلوگیری کنیم از حارج شدن ارز از کشور.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g24 3 - اولین متاورس ایران با ارز ریال راه اندازی شد

 

اولین متاورس ایران با ارز ریال محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش بیست و چهارم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس ایران تحت عنوان پروژه متارنگ.

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: سلامت باشید

قدیری: حسین قدیری هستم در بخش به یک سوال شما پاسخ میدهیم این سوال را در شبکه های اجتماعی یوتیوب, آپارت, نماشا, جعبه, دالفک بارگذاریی میکنیم و همینطور محتوای متنی را زیر سوالی که در انجمن متاورس ایران مطرح شده است بارگذاری میکنیم منتظر انتقادات, نظرات, پیشنهادات شما هستیم

مدنی: بله خب مبحث این بخش ما درباره این است که متاورس رنگ یا متاورس ایران با ارز ریال است یا نه؟ ایا با توجه به ارزش پایین ریال در بازار ارز استفاده از ای ارز در متاورس رنگ ریسک بزرگیست؟

قدیری: عرضم به حضور ما شما ارز ملی کشورمان ریال است و در متاورس رنگ استفاده میکنیم برای اینکه بخواهید ارزی را و مقادیری را که حالا داخل متاورس رنگ هست را بخواهید خارج بکنید و هدف ما این است که ارز ملی کشورمان را بالا ببریم , ارزشش را بالا ببریم و اینکه بخواهیم ازش استفاده بکنیم ریسکی نیست و مسلما ارز داخلی متاورس است برای خارج کردن سرمایه شما از متاورس رنگ و خب ما هیچ ریسکی را نمیبینیم و نه ارزشش پایین است نه ما همچین چیزی را نمیبینیم و مسلما ما تلاشمان را میکنیم که ارزش این ارز را ببریم بالا. به همین منظور داخل متاورس رنگ داریم استفاده میکنیم ازش

مدنی: بله و در ادامه همین سوال پرسیدن که چه تضمینی در موفقیت آن دارد ؟

قدیری: خب اینکه متاورس رنگ چه موفقیتی دارد خب مسلما پروژه ای که رو به توسعه میرود و اهدافش خدماتی است و اینکه حالا چه تضمینی است خود ارز ریال داخلش بیاید حالا ربطی ندارد که ارز ریال داخلش بیاید یا چه ارزهای دیگر. پروژه ایئ قدرتمند باشد پروژه باید خدماتی باشد و بخواهد در توسعه آن اهدافی که دارد قدم های بزرگی بردارد اینکه حالا چه ارزی داخلش است و ارز ممکن باشد بخواهد آسیب بزند نه ما همچین چیزی داخل ذهنمان نیست و ارز ریال را هم بخواهیم بگوییم مسلما چون ارزشش الان در بازار جهانی خیلی پایین است بخواهد به پروژه آسیب بزند نه ما همچین چیزی را در نظر نداریم چون خود روژه هدفمند است و اهداف وسیعی دارد و اهدافش هم خدماتی است و آسیبی هم نمیزند

مدنی: ارز ملیمان است و داریم داخل این کشور زندگی میکنیم و داریم ازش استفاده میکنیم

مدنی: پرسیده شده است که آیا میتوان گفت قدرت بازار متاورس رنگ در رشد ارز ریال تاثیر گذار میباشد و باعث پیشرفت آن میشود؟

قدیری: خدمت شما عارض هستم که پروژه متاورس رنگ وقتی رونمایی میشود و به سمت جلو و به سمت پیشرفت ثدم برمیدارد روی هر چیزی تاثیرمثبت میگذارد روی ارتباطات داخلی, عرضه و تقاضا و خیلی چیزهای دیگر

مهمترین تاثیری که در دارد روی گردش مالی کشور, افزایش تراکنش های مالی کشور مسلما وقتی تراکنش های کشور با ارز داخلی کشور بالا برود و این ارز بخواهد با روش های مختلف و نوینی جا به جا بشود تاثیر مثبتی دارد و روی روند افزایش ارزش این ارز تاثیر مثبتی میتواند داشته باشد و در زمینه بالا بردن تراکنش های در متاورس رنگ خیلی قدم ها برمیداریم و نقشه هایی برایش کشیده ایم

مدنی: خب دوستان ممنون که همراه ما بودید بخش بیست و چهارم هم به اتمام رسید ما در ویدیوهای آینده پاسخگو سوالات متاورس با ارز ریال چیست؟ متاورس رنگ و ارز ریال و… صحبت میکنیم ممنون که همراه ما بودید

قدیری: خیلی خوشحال شدیم محتوای متنی همین سوال و همین پاسخ را در انجمن بارگذاری میکنیم مسلما اگر انتقاد, پیشنهاد و نظری داشتید زیر سوال بارگذاری کنید خیلی خوشحال میشیم انتقادات شما ما را به سمت پیشرفت میبرد و خیلی خوشحال میشیم ما را دنبال کردید پیروز و سربلند باشید

مدنی: خدا یار و نگهدارشما باشد.

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:55 آیا با توجه به ازرش  پایین ریال در بازار ارز  استفاده از این این ارز  در متاورس رنگ ریسک بزرگی نیست؟

02:00 چه تضمینی در موفقیت آن وجود دارد؟

03:07  ایا می توان گفت که قدرت بازار متاورس رنگ در رشد ارزش ریال نیز تاثیر گذار شده و باعث ترقی آن شود؟

 

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال اولین متاورس ایران با ارز ریال راه اندازی شد

فاطمه نصیری ارسال نظر جدید اکتبر 18, 2022
berlin اظهار نظر کرد

ممنون بابت توضیحاتتون

بسیار عالی و کامل بود

m6hdixx اظهار نظر کرد

خیلی. ممنون

Awmin اظهار نظر کرد

تبدیل ویدو به متن عالی است

تشکر از شما

گذاشتن نظر
2

اولین متاورس ایران با ارز ریال 

دنیای کریپتو و ارزهای دیجیتال به دلیل داشتن نوسان های زیاد و خطرات ورشکستگی مالی بستر مورد اطمینان ما نبوده و به همین منظور متاورس رنگ ساختار استخراج ارزی خود را از دنیای موازی متاورس رنگ به دنیای فیزیکی توسط ارز ریال انجام خواهد داد .

متاورس رنگ اولین متاورس ایران با هدف توسعه ساختار های هدفمند به منظور ایجاد دنیای موازی میباشد که در آن اقتصادی نوین و چرخه مالی منحصر به فردی را برای شهروندان به ارمغان خواهد آورد .

ارز داخلی متاورس رنگ قبل از افتتاح ارز ریال توسط دولت بر پایه تومان انتقال خواهد یافت و شهروندان برای استخراج ارز از متاورس رنگ میتوانند به سادگی با ثبت شماره حساب خود درخواست استخراج را بر اساس بازه زمانی تنظیم نمایند .

اولین متاورس ایران با بیش از صد ها متد کسب درآمد ایجاد و برای بهبود عملکرد عرضه و تقاضای داخلی توسعه خواهد یافت .

ساختار متاورس رنگ به صورتی طراحی شده است که به موازات دنیای فیزیکی و بر بیس های موقعیت جغرافیایی بنا و سند املاک مجازی در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت .

دنیای متاورس رنگ با بیش از صد ها پروژه منسجم توسط متخصصین ایرانی در حال توسعه میباشد .

جهت کسب اطلاعات در خصوص متاورس رنگ میتوانید محتوای این صفحه را مطالعه نمایید .

درنظر گرفته شود متاورس رنگ با هدف کاهش خروج ارز از کشور تمامی ساختار های اجرایی ، مدیریتی و ذخیره سازی اطلاعات را بومی سازی کرده است .

پاسخ به سوالات شما در این تاپیک در کمتر از 5 ساعت صورت خواهد گرفت .

مرضیه ثاقب علیزاده پاسخی انتخاب نشده است سپتامبر 10, 2022

منظور شما این است که هر متاورسی که بر پایه ارزهای دیجیتال بنا شود مشکلاتی در آینده خواهد داشت ؟
یک سوال هم دارم از شما و آن این است که متاورس هایی که با ارز دیجیتال یعنی توکن های زیرشاخه اتریوم فعالیت میکنن در ابران می‌توانند خدمات دهند و اینکه اگر درگاه متاورس به ارز دیجیتال خارجی متصل باشد چه میزان ارز از کشور خارج میشود ؟

سلام دوست گرامی از اینکه در خصوص اولین متاورس ایران با ارز ریال سوالات نود را مطرح میکنید سپاسگذارم .
درصورتی که متاورسی با ارز دیجیتال خارجی درگاهی داشته باشد در هر صورت ارز از کشور خارج میشود .
ارزهای دیجیتال زیرشاخه که به صورت توکن ساخته میشود خود میبایست خروجی ارزی به کوین مادر پرداخت کنند و این اولین و بزرگترین خروجی ارزی از کشور است .
ارزهای خارجی به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند و بدون پشتوانه میباشند و ممکن است هر لحظه ارزش دارایی شما کاهش و یا حتی ۰ شود .
طی بررسی های بعمل آمده تمامی متاورس هایی که با ارزهای دیجیتال و زیرشاخه کوین ها هستند درحال برشکستگی میباشند و آسیب جدی به سرمایه گذاران وارد شده است .
متاورسی که با ارز دیجیتال خارجی بخواهد در ایران فعالیت کند مسلما تنها تفکر خارج کردن ارز از کشورمیباشد و این ساختار مورد قبول بنده نیست .
درنظر داشته باشید متاورس می‌تواند ارزداخلی داشته باشد و بیش ساختار در ایران ایجاد شده باشد و وابسته به ارز های خارجی نباشد تا خروجی ارزی از کشور در این مورد به ۰ برسد .
درخصوص پروژه های متاورسی عرض شود بهترین پروژه متاورس در ایران میبایست متصل به درگاه بانکی ایرانی باشد تا تمامی تراکنش ها در بانک مرکزی ایران ثبت گردد تا سرمایه گذاران دچار هیچگونه مشکلی نشوند .
درنظر داشته باشید ارتباط کشور ها به یکدیگر در دنیای موازی متاورس بر پایه ارزهای داخلی متاورس که مورد تایید کشور ها است شکل خواهد گرفت .
پروژه متاورس رنگ یا همان متارنگ اولین متاورسی خواهد بود که با ارزهای داخلی فعالیت خود را استارت و با بیش از صد ها متد اقتصادی گردش مالی نوینی‌را ایجاد خواهد کرد .
اقتصاد در گردش در متاورس رنگ به سادگی قابلیت برداشت خواهد داشت .
اگر سوال دیگری در خصوص اولین متاورس ایران و نیز ارزهایی که می‌توانند به متاورس متصل شود داشته باشید به سادگی در همین تاپیک مطرح نمایید .

m6hdixx اظهار نظر کرد

این اولین پروژه متاورس قانونی ایران هست و اولین پروژه هست که نظر و اعتماد ما مردم ایران زمین رو جلب کرده و خیلی تاثیر مثبتی تو زندگی ما اقشار ضعیف داره و ارزش ریال رو جابجا میکنه. من منتظرم این پروژه استارت بشه و من توس فعالیت بکنم

berlin اظهار نظر کرد

استفاذه از ارز ریال باعث می شود که امنیت در فعالیت های اقتصادی بالاتر رفته چرا که شهروندان ایرانی می‌توانند به سادگی به درگاه های متاورس رنگ متصل شده و در حین حال از نوسانات بازار ارز در امان باشد و این ویژگی ها قطعا تاثیرات مفیدی را به ارمغان میاورد

گذاشتن نظر
1

سلام خدمت اعضای انجمن

پروژه های متاورسی بیگانه به دلیل خروج ارز از کشور سبب کاهش ارزش ارز ملی می شوند و به اقتصاد کشور آسیب می رسانند.

اما از طرف دیگر پروژه متاورس ملی یا همان متارنگ به دلیل کار با ارز ملی (ریال) سبب افزایش ارزش این ارز می شود.

پس چه بهتر که با پشتیبانی از این نوع پروژه های ملی سبب با ارزش شدن ارز ملی شویم که تاثیر مثبت بسزایی بر اقتصاد کشور خواهد گذاشت.

محمد فلاح سوال پاسخ داده شده آگوست 1, 2022
گذاشتن نظر
1
سعید (anonymous) 0 نظر

پروژه آینده داری است. بطوری که میتوان آینده زیبایی برای ایران داشته باشد.

saeed.zajkani تغییر وضعیت برای انتشار آگوست 1, 2022
گذاشتن نظر
1

درود و سپاس جناب آقای قدیری عزیز از پاسخ روشن و راهگشایی که ارائه فرمودید در ادامه مطالب سودمند شما نکاتی را باید اضافه نمایم  :

در دنیای کریپتوکارنسی  ماینرها نقش مهمی ایفامی کنند و علیرغم ادعای دنیای مدرن به تمام ماشینی بودن تراکنش ها و عدم نقش انسان در فرایند تکنولوژی بلاک چین بازهم انسان در این روند حضور داشته و علاوه بر خطاهای سهوی توسط انسان باید نگران خطاهای عامدانه توسط او نیز باشیم . بلاک چین کریپتو یک سیستم غیرمتمرکز است. به این معنی که هیچ کسی مدیریت اطلاعات آن را بر عهده ندارد. بنابراین، برای نگهداری، تایید و ثبت تراکنش‌ها به کاربرانی نیاز است که به آن‌ها «ماینر» گفته می‌شود. وظیفه اول ماینرها نگهداری داده‌های تراکنش‌ها است. اطلاعات تمام تراکنش‌ها توسط تمام ماینرها نگهداری می‌شود تا در صورتی که اطلاعات یکی از ماینرها دستکاری شد یا اطلاعات اشتباه به آن اضافه شد، بقیه کاربران از آن آگاه باشند و اجازه انجام این کار را نمی دهند .

423f08d6eea34fa956fe3d5220dab39f775d89d5 227 - اولین متاورس ایران با ارز ریال راه اندازی شد

امروزه در بسیاری از کاربردهای روزمره از کریپتو استفاده نمی‌شود. دلیل این امر را می‌توان در موراد زیادی جستجو کرد. مهم‌ترین دلیل، عدم حمایت دولت‌ها از رمزارزها است. کریپتوها در فضای غیرمتمرکز ایجاد می‌شوند و دولت‌ها نمی‌توانند نقش زیادی در آن‌ها ایجاد کنند. بنابراین، امکان سیاست‌گذاری مالی و اقتصادی در این فضا وجود ندارد. دولت‌ها می‌توانند برای گسترش استفاده از رمزارزها، کریپتوی دولتی متمرکز را ایجاد کنند. این رمزارزها اگرچه امنیت بالایی خواهند داشت و انتقال سریع پول را امکان‌پذیر می‌کنند اما به دلیل متمرکز بودن، همچنان امکان ایجاد ارزهای جدید در آن‌ها توسط دولت وجود دارد که ممکن است منجر به بی‌ارزش شدن پول افراد شود.

5babea56f8655171a37d54c8df94fd3a3e568997 227 - اولین متاورس ایران با ارز ریال راه اندازی شد

مشکل دوم و اصلی در استفاده عمومی از کریپتو، نوسانات قیمتی شدید آن‌ها است. با توجه به این‌که رمزارزها غیرمتمرکز هستند، بازیگران مختلف در هر لحظه می‌توانند با تغییر در عرضه و تقاضا، قیمت لحظه‌ای ارزها را دچار نوسان کنند.

یکی دیگر از مشکلات کار کردن با ارز های دیجیتال  مشکل بزرگی به نام صرافی ها می باشد  که از طرفی برخی صرافی های معتبر خارجی کاربران ایرانی را تحریم نموده و امکان تعامل با ایشان وجود ندارد و از طرف دیگر صرافی هایی که اعتبار کافی را نداشته و علرغم اینکه با کاربران ایرانی مشکلی ندارند اما امکان هک و کلاهبرداری این صرافی ها بسیار زیاد می باشد . همچنین مالیلتی که در هنگام خرید ارز دیجیتال به قیمت ان افزوده می شود .

اما در اولین متاورس ایران آیا می توان به استفاده از کریپتوکارنسی  تکیه نمود ؟

استفاده از درگاه امن برای انتقال ارز , بدون پرداخت مالیات خروج ارز و بدون نگرانی از هک شدن و یا کلاهبرداری کیف پول دیجیتال  شاید از کمترین مزایای بکارگیری ارز داخلی در اولین متاورس ایران باشد .

اگر چه کشور ما در چاله ای به نام تحریم از طرف غرب گرفتار آمده است و همین امر موجب گردید تا بسیاری ازمعادلات اقتصادی و تجاری ایران شکلی پیچیده به خود بگیرد اما  با این حال راه اندازی چرخه ی جدیدی از ارز داخلی در اولین متاورس ایرانی می تواند راهگشای ارتباط با دنیای دیگری باشد که آماده روابطه حسنه با ایران نیز هستند . کشورهایی مانند روسیه و چین که در دراز مدت و پس از شکلگیری پایه های اقتصاد نوین و قدرتمند از طریق متاورس ملی در ایران  می توانند دروازه های  ورود ایران به جامعه جهانی باشند و با داشتن یک سوم جمعیت جهان و همینطور مرزهای گسترده جغرافیایی به شکوفایی تجارت و صادرات خارجی کشور ما یاری برسانند .

علاوه بر این نخستین تکیه ما ایرانیان خود ایران است چراکه  با استفاده از ارز داخلی و حمایت دولت و شهروندان ایرانی و سهولت استفاده  از آن در روابط مختلف اقتصادی دنیای موازی متاورس رنگ می تواند شکوفایی قابل توجهی در اقتصاد ایران ایجاد نماید .

برای آشنایی بیشتر با اولین متاورس ایران یا همان متاورس ملی ایران  به این صفحه مرجعه نمایید .

149086fce96d7dabe37f1208abb648b8619fc384 227 - اولین متاورس ایران با ارز ریال راه اندازی شد

حسین قدیری نظر ویرایش شده ژوئن 20, 2022

درود بر شما جناب آقای زاجکانی ،
درخصوص استفاده یا عدم استفاده از ارزهای دیجیتال می‌توان گفت ارزی که پشتوانه دولتی داشته باشد خطرات ناشی از آسیب های هک و دیگر موارد را می‌توان بیمه و نیز اسناد موجود آن را در دولت پیگیری نمود .
در اولین متاورس ایران یا همان متارنگ ساختار در گام اول ارزداخلی متاورس رنگ و ارز ملی کشور است .
در گام دوم از پروژه متاورس رنگ تجارت با کشور های هم هدف صورت خواهد گرفت و در آن بازه زمانی ارز دیجیتال ریال میتواند بیس معاملات خارجی باشد .
درحال حاضر هیچ برنامه ای برای استفاده از ارزهای دیجیتال فعلی صورت نگرفته است .

گذاشتن نظر
0

اولین متاورس ایرانی با نام “متاورس رنگ” با استفاده از ارز داخلی کشورمان، ریال، راه اندازی شد. این اتفاق نقطه عطفی در دنیای دیجیتال ایران به حساب می آید و نویدبخش تحولات بزرگی در زمینه های مختلف از جمله تجارت، آموزش، سرگرمی و تعاملات اجتماعی است.

مزایای استفاده از ریال در متاورس رنگ:

  • سهولت استفاده: کاربران به راحتی می توانند با استفاده از ریال، دارایی های دیجیتال خود را خریداری و مبادله کنند.
  • جلوگیری از خروج ارز: استفاده از ریال در متاورس رنگ به حفظ و تقویت ارزش پول ملی کمک می کند و از خروج ارز از کشور جلوگیری می کند.
  • افزایش تراکنش های داخلی: استفاده از ارز ریال در متاورس رنگ، رونق بخش تراکنش های داخلی و توسعه اقتصاد دیجیتال کشور خواهد بود.

کاربردهای متاورس رنگ:

  • تجارت: خرید و فروش کالا و خدمات به صورت مجازی در محیطی امن و جذاب
  • آموزش: برگزاری دوره های آموزشی آنلاین و تعاملی
  • سرگرمی: بازی های آنلاین، کنسرت ها و رویدادهای مجازی
  • تعاملات اجتماعی: برقراری ارتباط با دوستان و خانواده در دنیای مجازی

آینده متاورس رنگ:

با توجه به مزایای متعدد استفاده از ریال در متاورس رنگ، انتظار می رود که این پلتفرم با استقبال گسترده کاربران ایرانی مواجه شود. توسعه و گسترش این پلتفرم می تواند تحولات عظیمی در زمینه های مختلف ایجاد کند و ایران را در مسیر پیشرفت و توسعه در دنیای دیجیتال قرار دهد.

این اتفاق نویدبخش آینده ای روشن برای دنیای دیجیتال ایران است.

ad4b4d32a21be444d370bc331eb83bc342f48794 2922 - اولین متاورس ایران با ارز ریال راه اندازی شد

nazanin سوال پاسخ داده شده فوریه 23, 2024
گذاشتن نظر
0

اولین متاورس ایرانی با اسم متاورس رنگ یا همان متارنگ که شناخته میشود که خروجی ارز ریال با سود به کاربران ارائه میدهد

m6hdixx سوال پاسخ داده شده اکتبر 25, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها3339 times
  • پاسخ ها7 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات