شرکت های سرمایه گذار در متاورس | فروشگاه مجازی

1

لطفا در خصوص شرکت های سرمایه گذاردر متاورس توضیح دهید.

dc64a2668734ce3848b148742bb41c89608458bc 2427 - شرکت های سرمایه گذار در متاورس | فروشگاه مجازی

اگر امکانش هست میزان سرمایه گذاری که هر شرکت در این پروژه کرده را هم شرح دهید.

متاورس آینده من سوال پاسخ داده شده آگوست 23, 2022
گذاشتن نظر
2

به غیر از نام‌های برتر مانند مایکروسافت، سونی و فیس‌بوک، مشارکت سایر شرکت‌ها در متاورس مطمئناً نکته مهمی در پرسش‌های متداول متاورس است. برخی از شرکت های دیگری که در توسعه متاورس سرمایه گذاری کرده اند عبارتند از Nvidia، Niantic، Apple و Decentraland. 

0d4ef83aa60d3a60624bdbacc2cc6edacf5e4b7e 225 - شرکت های سرمایه گذار در متاورس | فروشگاه مجازی

به عنوان مثال، انویدیا Omniverse Enterprise خود را در سال 2021 برای سازندگان اعلام کرد تا در پروژه‌های مختلف مانند مدل‌سازی سه بعدی، شبیه‌ سازی و طراحی همکاری کنند. Decentraland یکی از مدافعان آشکار متاورس از زمان پیدایش آن بوده است و اخیراً فروش املاک مجازی به ارزش بیش از 2 میلیون دلار را ثبت کرده است. نیانتیک، شرکت پشتیبان پوکمون گو نیز در تلاش برای ساخت متاورس است. این شرکت سرمایه گذاری 300 میلیون دلار را برای توسعه متاورس هزینه کرده است.

ناشناس ارسال نظر جدید آگوست 26, 2022

بسیار عالی ممنون از اطلاعاتی ک در اختیار قرار دادید.

عباس اظهار نظر کرد

از اینکه شرکتهای بزرگی مانند فیسبوک و اپل پا به عرصه متاورس گذاشته اند می شود فهمید که متاورس چه جایگاهی در آینده بشر دارد.

گذاشتن نظر
1

شرکت های بزرگی مانند فیس بوک که حتی برای متاورس نام شرکت خود را از فیسبوک به متاورس تغییر داد و شرکت های دیگری مانند ماکروسافت نتفلیکس  و….

m6hdixx سوال پاسخ داده شده آگوست 22, 2022
گذاشتن نظر
0

شرکت های سرمایه گذار بزرگی وارد این عرصه شدند مثل ماکرسافت . فیس بوک و …  این نشاندهندی بزرگی کار است ولی به نظر بنده سرمایه فقط پول نیست ایده و نحوی پیاده سازی آن از همه مهمتر است آروزی موفقیت می کنم ببرای شما

متاورس آینده من سوال پاسخ داده شده آگوست 23, 2022
گذاشتن نظر
0

شرکت هایی مثل nothy dog

 

easport, billizard و خیلی از شرکت های بازی سازی دیگه در متاورس سرمایه گذاری های عظیمی انجام داده اند

berlin سوال پاسخ داده شده آگوست 23, 2022
گذاشتن نظر
0

اطلاعات کاملا کاربردی و بسیار جالب ممنون بابت مطالب مفیدتون 👏

nazanin سوال پاسخ داده شده آگوست 22, 2022
گذاشتن نظر
0

معرفی برترین شرکت های فعال در حوزه متاورس بعد از این که قیمت بیت کوین رشد کرد و ترند شد، بعد بیت کوین ارزهای دیجیتال و بعد از اون  NFT ها، الان نوبت به متاورس رسیده. متاورس رو میشه یکی از داغ‌ترین و تازه ترین موضوع های مطرح و پرتکرار امروز دونست.

Saeedeza@gmail.com سوال پاسخ داده شده آگوست 22, 2022
گذاشتن نظر
0

روند ساخت متاورس نیازمند زمان و تلاش است. با این حال، چه کسی زیرساخت مورد نیاز توسعه آن را فراهم می‌کند. یکی از بزرگ‌ترین موضوع‌ها در رابطه با Metaverse این است که قابل ساخت توسط یک نهاد نیست.

مطالب بسیار کامل بود

ناشناس ارسال نظر جدید آگوست 26, 2022
Abbas اظهار نظر کرد

از اینکه شرکتهای بزرگی مانند فیسبوک، مایکروسافت و اپل پا به عرصه متاورس گذاشته اند می شود فهمید که متاورس چقدر برای آینده بشریت اهمیت دارد.

متاورس یک عرصه بسیار بزرگ و دارای آینده ای بسیر روشن است که سرمایه گذاری در آن قطعا موفقیت آمیز خواهد بود و این را حضور شرکت های بزرگ در این عرصه تایید میکنند

Awmin اظهار نظر کرد

شرکت های بسیار بزرگ و غول صنعت کامپیتوری مانند فیسبوک و ماکروسافت در متاورس سرمایه گذاری بزرگی کردند و حتی شرکت بزرگ فیسبوک بخاطر پروژه متاورس نام کمپانی خود را به متا meta تعقییر داده است

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها3378 times
  • پاسخ ها7 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات