معرفی Metaventures & Venture Dees | سرمایه گذاری در بازی متاورس آپلند

0

6196f463f3380919bea0ea70 1920x1080%20 %20Event%20Image%401X%20(1) - معرفی Metaventures & Venture Dees | سرمایه گذاری در بازی متاورس آپلند

18 نوامبر 2021

معرفی Metaventures & Venture Dees | سرمایه گذاری در بازی متاورس آپلند

این روزها به نظر می رسد که بازی متاورس آپلند Upland با سرعتی باورنکردنی در حال توسعه است، و ما هیجان زده هستیم که برخی به روز رسانی ها را در مورد مشاغل متعلق به بازیکنان به اشتراک بگذاریم، که اکنون از آنها به عنوان “Metaventures” یاد خواهیم کرد. این تغییر همچنین نشان‌دهنده دور شدن از مدل کسب‌وکار قبلی ما است، که برای آن چندین نقص در ترویج اصول اقتصادی سالم شناسایی کرده‌ایم. به این ترتیب، ما مدل کارمزد «مبلغ سرمایه‌گذاری» را معرفی خواهیم کرد که پیامدهایی بر نحوه راه‌اندازی و حفظ متاونچرهای بازیکنان در آینده خواهد داشت.

کسب و کار مجوز مدل

مدل اصلی همه بازیکنان را ملزم می‌کرد که مجوز کسب‌وکار NFT را دریافت کنند تا بتوانند آن‌ها را به بازیکنان دیگر اهرم یا اجاره دهند. سپس بازیکنان می توانند از مجوز کسب و کار صادر شده NFT (بر اساس نوع کسب و کار) استفاده کنند که آنها را قادر می سازد در یک شهر خاص فعالیت کنند. روی کاغذ، این مدل منطقی به نظر می رسد، اما پس از بررسی دقیق، مشخص شد که این مدل با محدودیت های قابل توجهی همراه بوده است.

محدودیت ها به مدل

تحت مدل قبلی، فقط بازیکنان خاصی فرصت باز کردن مشاغل را داشتند که برای امضای فعالیت‌هایشان نیاز به تأیید ذهنی از تیم متاورس آپلند Upland داشت. علاوه بر این، این بدان معناست که بازیکن باید بدون داشتن فرصتی برای آزمایش بازار ابتدا مبلغی را برای دسترسی به یک تجارت بپردازد. صدور مجوز کسب و کار NFT برای یک شهر معین نیز مشکل ساز بود، زیرا به این معنی بود که پس از اینکه تعداد مشخصی از مجوزها قبلاً در گردش بودند، می توانستیم به طور موثر دسترسی را قطع کنیم. ناگفته نماند چالش های نحوه توزیع آن مجوزها و پارامترهای پذیرش چیست.

بازیکنان همچنین احتمالاً در مورد ارزش NFT های مجوز کسب و کار خود گمانه زنی می کردند و این آزادی را حفظ می کردند که روی مجوز خود بنشینند بدون اینکه واقعاً هرگز از آن استفاده کنند. از آنجایی که بازیکنان دارای دارایی های خود در متاورس آپلند Upland هستند، هیچ راهی برای متاورس آپلند Upland وجود نداشت که دخالت کند. به بیان ساده، هیچ راهی برای تنظیم صحیح توزیع وجود نداشت، زیرا تنها گزینه ما صدور مجوزهای بیشتر است که به طور بالقوه می تواند تعداد مجوزهای تجاری موجود را بیش از حد افزایش دهد.

به طور کلی، این مدل موانع زیادی برای ورود، هزینه‌های اولیه قابل توجه، سفته‌بازی و رقابت را کاهش داد. مدل بدهی های سرمایه گذاری با هدف حذف این نگرانی ها برای ایجاد یک بازار سالم تر و خودتنظیم تر است.


‌اگر به دنبال دریافت UPX رایگان از کشور های خارجی هستید روی این محتوا کلیک کنید .

مدل دیون سرمایه گذاری

برای کاهش نگرانی‌های ذکر شده در بالا، ما از مدل «مبلغ سرمایه‌گذاری» استفاده می‌کنیم که رقابت باز را تشویق می‌کند، موانع ورود فوق‌الذکر را از بین می‌برد و فعالیت بازار سالم را به صورت مداوم تضمین می‌کند.

هر ماه، صاحبان Metaventures ملزم به پرداخت هزینه متغیری هستند که بر اساس سهم متوسط ​​UPX از صاحبان مشاغل (از همان نوع در همان منطقه) به استخر جامعه متاورس آپلند Upland محاسبه می شود. مانند تمام معاملات بازار ثانویه، خریداران و فروشندگان همیشه موظف به پرداخت هزینه اندکی به Community Pool UPX هستند. که متعاقباً از طریق درآمدهای دارایی و سایر فعالیت ها به جامعه توزیع می شود. بازیکنانی که از طریق Metaventures تراکنش می‌کنند، مشمول هزینه‌های بازار یکسانی خواهند بود و حق الزحمه هر مالک بر اساس درصدی از سهم متوسط ​​آن هزینه‌ها خواهد بود.

ساختار کارمزد یک مقیاس کشویی است که بر اساس تعداد هر نوع کسب و کار در یک منطقه (هر شهر) وجود دارد. اگر فقط چند متاونچر در یک منطقه وجود داشته باشد، تا زمانی که به تعداد بهینه کسب و کارها برسد، درصد سهم متوسط ​​پرداختی کمتر خواهد بود. پس از عبور از این آستانه، برای هر کسب و کاری که از آن آستانه عبور می کند، کارمزدها به صورت تصاعدی افزایش می یابد. این بدان معناست که باز کردن یک کسب‌وکار فراتر از این آستانه، هزینه‌ها را برای همه صاحبان مشاغل از یک نوع در همان منطقه افزایش می‌دهد. هر شهر ظرفیت بهینه خود را برای متاونچرها خواهد داشت که با کمک سیستم جدید طبقه بندی شهر ما به آن کمک می کند.. جدول زیر نمونه ای از ظاهر این مدل است. به عنوان مثال، اگر میانگین مشارکت در استخر انجمن 500 هزار UPX باشد، هر صاحب کسب و کار ملزم به پرداخت 50 هزار UPX در ماه آینده خواهد بود. با فرض ظرفیت بهینه برای Metaventures.

6196f3f4d0224178d7412aaf d490e68d4e27fdb985e3aae1d23cfc6f - معرفی Metaventures & Venture Dees | سرمایه گذاری در بازی متاورس آپلند
توجه: اعداد بالا نمونه هستند. اعداد نهایی متفاوت و سفارشی برای هر نوع کسب و کار خواهد بود.

مزایای مدل جدید

مدل Venture Dues به هر بازیکنی این فرصت را می دهد که Metaventure خود را در متاورس آپلند Upland باز کند و موفقیت آنها صرفاً به توانایی آنها در مقیاس و رشد بستگی دارد. هدف تشویق رقابت سالم بین صاحبان مشاغل و معرفی بازدهی کاهشی در صورت اشباع بیش از حد بازار است. مالکان همچنین برای اجتناب از کارمزدهای بالا و سرمایه گذاری در بازارهای در حال توسعه، گزینه انتقال Metaventure های خود را خواهند داشت.

مانند سایر مکانیک های متاورس آپلند Upland ، ما به دقت نتایج این مدل جدید را زیر نظر خواهیم گرفت و هر گونه تنظیمات لازم را برای مطابقت با نیازهای کارآفرینان متاورس خود انجام خواهیم داد. مبلغ سرمایه گذاری همچنین دارای مزیت اضافه ای است که تضمین می کند متاورس به طور کلی مفید است و فعالیت بازار به بزرگترین شهرها و بازارها محو نمی شود. بیش از هر چیز، این بدان معنی است که Metaventures عمدتاً خود تنظیم خواهد شد و به دخالت کمی از تیم متاورس آپلند Upland نیاز دارد. به عبارت دیگر، ما کارها را به دست جامعه و بازار آزاد می سپاریم.

با نگاه به آینده

با نزدیک‌تر شدن به راه‌اندازی Metaventures، لطفاً به خاطر داشته باشید که موارد فوق هنوز در حال انجام است و ممکن است قبل از شروع به کار این ویژگی، تغییرات جزئی وجود داشته باشد. برنامه ما این است که ابتدا Metaventures را برای گروه بتا Businesses خود فعال کنیم و بعد از اینکه زمان کافی برای اندازه‌گیری نتایج داشتیم، همه چیز را برای عموم باز کنیم. به این ترتیب، اولین فروشگاه های Block Explorer که در metaverse ظاهر می شوند، در زمان انتشار تحت این ساختار هزینه کار نخواهند کرد.

‌اگر به دنبال دریافت UPX رایگان از کشور های خارجی هستید روی این محتوا کلیک کنید .

با هدف راه اندازی فروشگاه های Block Explorer در آینده نزدیک، ما بسیار هیجان زده هستیم که این سیستم جدید و پویا را به اکوسیستم Upland اضافه کنیم. در نهایت، Metaventures یک توسعه پیشگامانه است که بازیکنان را قادر می‌سازد تا با متاورس آپلند Upland Upland به روش‌هایی بر خلاف هر بازی دیگری در بازار درگیر شوند. ما نمی توانیم منتظر باشیم تا Metaventures را به دست کارآفرینان متاورس آپلند Upland خود برسانیم تا ببینیم آنها چه کاری می توانند انجام دهند!

منبع » اخبار متاورس

منبع : upland

حسین قدیری تغییر وضعیت برای انتشار دسامبر 30, 2021
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها922 times
  • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات