چالش متاورس آپلند UPLAND | حملات بازدیدکنندگان شیکاگو ! اخبار متاورس

0

61e70e801bb17503ad606530 275c304 2500x1400 Medium - چالش متاورس آپلند UPLAND | حملات بازدیدکنندگان شیکاگو ! اخبار متاورس

18 ژانویه 2022
چالش متاورس آپلند UPLAND | حملات بازدیدکنندگان شیکاگو ! اخبار متاورس

هی Uplanders – امیدواریم مشغول بوده باشید! بین حراج‌ها، چالش‌ها و شکار گنج، مطمئناً محتوای زیادی برای فرو رفتن در بازی متاورس آپلند Upland Metaverse وجود دارد، اما ما در اینجا متوقف نمی‌شویم! ما خوشحالیم که یک روش کاملاً جدید را برای حمایت از اعضای جامعه شما با حملات بازدیدکنندگان اعلام می کنیم، که در آن بازدیدکنندگان می توانند برای فرصتی برای حمله به اموال خود با ارسال هایی از Uplanders همکار خود ثبت نام کنند.

چگونه کار می کند

بازدیدکنندگان فرمی را برای شانس انتخاب شدن به عنوان یکی از 10 بازدیدکننده برای Raid که در شیکاگو برگزار می شود تکمیل می کنند. این بدان معناست که فقط بازدیدکنندگانی که دارایی در شیکاگو هستند واجد شرایط حمله بازدیدکننده خواهند بود.

بازیکنان برای شانس بردن 0.03 Spark ، با 10 برنده در هر ملک (مجموعا 100 برنده!) به دارایی های این بازدیدکنندگان ارسال می کنند. برندگان بر اساس هر ملک قرعه کشی می شوند و بازیکنان 24 ساعت فرصت خواهند داشت تا برای هر یک از ملک ها ارسال کنند. برندگان اسپارک روز پنجشنبه پس از پایان پنجره 24 ساعته مشخص خواهند شد. شما فقط می توانید 1 ورودی در هر ملک در حمله کسب کنید.

این شانس شماست که بیشتر از دارایی های اعضای جامعه خود را کاوش کنید و در عین حال یک جایزه پرسود اسپارک برنده شوید!

ثبت نام بازدیدکنندگان

اگر شما یک بازدید کننده هستید و علاقه مند به ثبت نام هستید، روی لینک زیر کلیک کنید تا فرمی را تکمیل کنید تا در جمع بازدیدکنندگان احتمالی قرار گیرد. افراد غیر بازدید کننده برای شرکت در رویداد نیازی به تکمیل هیچ فرمی ندارند. تکمیل ارسال به یک ملک به عنوان یک ورودی واجد شرایط است.

ثبت نام کن!

منتظر به‌روزرسانی‌ها باشید زیرا جزئیات بیشتر را قبل از شروع حمله اعلام می‌کنیم. بازدیدکنندگان برنده در پایان حراج زنده فردا اعلام می‌شوند، بنابراین در کنار GeneralMort و X1TheGamer با آن آشنا شوید – نمی‌خواهید این را از دست بدهید!

منبع اخبار متاورس

حسین قدیری بعنوان سوال برجسته علامت گذاری شد ژانویه 18, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1064 times
  • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات