اخبار متاورس | نحوه خرید یادگاری های متاورس آپلند ، لباس و وسایل ورزشی

0

 
اخبار متاورس | نحوه خرید یادگاری های متاورس آپلند ، لباس و وسایل ورزشی

آموزش نحوه خرید یادگاری یا همان وسایل ورزشی که در حال حاضر در متاورس آپلند به فروش میرسد ، ما به شما چنین پیشنهادی نمیکنیم این تنها آموزشی از بانک محتوای متاورس آپلند میباشد .

اخبار متاورس

 
image 7 - اخبار متاورس | نحوه خرید یادگاری های متاورس آپلند ، لباس و وسایل ورزشی
چگونه یادگاری بازیکنان NFL را ضرب کنید

NFL پخش یادگاری یکی از Legits نوع هستند که پس از یک بازی خاص است که این بازیکن در بازی ضرب می باشد. این Legits شامل برخی از آمار بازیکن از عملکرد خود را. این یادگاری‌ها امتیاز طرفداران شما را افزایش می‌دهند و افزودنی عالی برای گنجاندن در مجموعه‌های شما برای افزایش بیشتر امتیاز طرفداران شما هستند. داشتن امتیاز بالای طرفداران برای یک تیم خاص، شانس شما را برای گرفتن یادگاری در زمان فروش اولیه و همچنین دریافت امضا از بازیکنان آن تیم افزایش می دهد. اینجا در مورد عملکرد و کاربرد این Legits در Upland بخوانید . اگر هنوز مطمئن نیستید که NFL Player Legits چگونه کار می کند.

image 7 - اخبار متاورس | نحوه خرید یادگاری های متاورس آپلند ، لباس و وسایل ورزشی

این چک لیست را دنبال کنید تا فرآیند ضرب Mementos را درک کنید

 1. هفته خود را برنامه ریزی کنید – اکثر بازی های NFL یکشنبه ها و برخی در پنجشنبه و دوشنبه انجام می شود. “هفته” NFL از پنجشنبه ها شروع می شود. برای ثبت نام برای ضرب یادگاری باید خود را به استادیوم یا فروشگاه موقت هواداران تیم بفرستید. در اینجا لیستی از آدرس های هر تیم آمده است . شما فقط می توانید برای یک تیم  در هر مکان  در روز ثبت نام  کنید (هر 24 ساعت یکبار). این بدان معناست که اگر شیکاگو با گرین بی بازی می کند، شما فقط می توانید برای هر یک از این تیم ها ثبت نام کنید، نه هر دو زیرا آنها در یک بخش هستند و استادیوم خانگی آنها شیکاگو است. هنگامی که شهر گرین بی وارد منطقه متاورس آپلند می شود، ضرب یادگاری های خلیج گرین در خلیج گرین انجام می شود. در ادامه با همین مثال، اگر بازی دیگری از جمله تیم‌هایی که شیکاگو را در همان روز به خانه می‌خوانند برگزار شود، نمی‌توانید برای هیچ یک از آن تیم‌ها ثبت نام کنید. تصمیم بگیرید چه تیم هایی را می خواهید چند روز قبل از اولین بازی در روز پنجشنبه صف آرایی کنید.
  • از راهنمای انجمن متاورس استفاده کنید – ما یک ربات NFL داریم که در آن می توانید برنامه ها، امتیازات، آمار و اخبار NFL آینده را مشاهده کنید. برای شرکت در بخش، حتماً به کانال “Caim Roles” بروید
  • زمان ثبت نام اولیه پرندگان را بررسی کنید. روی منو > NFLPA Legits > Stadiums کلیک کنید تا ببینید چه زمانی می توانید ثبت نام کنید. 200 بازیکن اول که برای هر تیم ثبت نام می کنند، امتیاز هواداران خود را به طور موقت افزایش می دهند، بنابراین آماده باشید. از طریق منو همچنین می توانید ببینید که فروش زودهنگام در چه زمانی شروع می شود.

image 6 - اخبار متاورس | نحوه خرید یادگاری های متاورس آپلند ، لباس و وسایل ورزشی

 1. جمع‌آوری ارسال‌ها – قبل از شروع سفر مطمئن شوید که ارسال‌های بازی به اندازه کافی دارید. درباره ارسالباز و جمع آوری آنها در اینجا بیاموزید .
 2. سفر – به اولین شهری که می خواهید ثبت نام کنید تا Mementos را در آن ضرابخانه بزنید سفر کنید. دوباره، از ربات Discord Travel ما استفاده کنید . ارزان ترین و سریع ترین مسیرهای بین هر دو شهر در Upland را به شما می گوید. اینجا را بخوانید تا با نحوه سفر بین شهرها آشنا شوید .
  مهم!مطمئن شوید که به ورزشگاه نماینده محل بازی تیم میزبان سفر می کنید. به عنوان مثال، اگر در بازی شماره 14 (نیواورلئان) به دنبال بریدن یادگاری از بازیکنان نیواورلئان هستید، باید به شهری سفر کنید که خلیج تامپا را خانه خود می نامد. تصویر زیر مربوط به فروشگاه NFLPA نیواورلئان است و شمارش معکوس ثبت نام برای بازی شماره 15 بین نیواورلئان و میامی را نشان می دهد. بازی شماره 14 هنوز بازی نشده است، اما زمان ثبت نام برای بازی آینده HOME است. اگر بخواهید به فروشگاه NFLPA تامپا بی سفر کنید، بازی شماره 14 به عنوان خلیج تامپا در مقابل نیواورلئان فهرست می شود. این بدان معناست که تامپا بی تیم میزبان و میزبان نیواورلئان است. نیواورلئان  نشان می دهد که نیواورلئان بازی را در استادیوم تامپا بی انجام می دهد.

image 8 - اخبار متاورس | نحوه خرید یادگاری های متاورس آپلند ، لباس و وسایل ورزشی

 1. سفر به استادیوم / فروشگاه – هنگامی که به شهر رسیدید، خود را به استادیوم/فروشگاه NFLPA بفرستید.
 2. ثبت نام – قبل از ثبت نام مطمئن شوید که در نسخه وب بازی هستید. استفاده از اپلیکیشن موبایل کار نخواهد کرد! کاوشگر بلوک خود را به فروشگاه یا استادیوم موقت بفرستید. تیم خود را انتخاب کنید و روی ثبت نام کلیک کنید. در حالی که در داخل مغازه هستید، کاوشگر بلوک شما مکان را ترک نمی کند. پس از پایان دوره ثبت نام، ایمیلی دریافت خواهید کرد که به شما اطلاع می دهد که در لیست حضور دارید.
 3. امتیاز طرفداران خود را افزایش دهید (اختیاری) – ممکن است تصمیم بگیرید که می خواهید Legits بیشتری جمع آوری کنید و امتیاز طرفداران خود را برای تیمی که امیدوارید از آن یادگاری بگیرید، افزایش دهید. شما می توانید تا پایان دوره ثبت نام و جمع شدن لیست، به خرید (مکانیک آینده) یا تجارت Legits ادامه دهید. فقط در آن مرحله امتیازات هواداران محاسبه می شود.
 4. یک لیست خرید ایجاد کنید – به یادگاری بازیکنی که می خواهید ضرب کنید فکر کنید. یک پلن B، C، D و غیره داشته باشید زیرا بازیکنان دیگری در فروشگاه به طور همزمان با شما هستند، بنابراین مطمئن شوید که نوبت شما برای ورود به فروشگاه است. اگر با بازیکنان آشنا نیستید، راهنمای Upland لیستی از بازیکنان را بر اساس فصل Legits 2020 شامل رتبه بندی بازیکنان تهیه کرده است. این به بازیکنانی که با این ورزش آشنایی ندارند کمک می کند تا بتوانند بازیکنان را با هم مقایسه کنند.
 5. Mint Memento به‌عنوان بخشی از فروش زودهنگام – بر اساس جایگاهی که در صف حضور دارید، زمانی که نوبت شما برای بریدن یادگاری از تیمی که در آن ثبت‌نام کرده‌اید، اعلانی دریافت خواهید کرد. یادگاری‌ها تا زمانی که ذخایر تمام می‌شوند محدود هستند، بنابراین مطمئن شوید که امتیاز طرفداران خود را افزایش داده و در ثبت نام اولیه پرنده شرکت کنید تا شانس خود را برای ضرب کردن یادگاری افزایش دهید.
  اگر در 100 نقطه برتر در صف فروش زودهنگام قرار گرفتید، برای آن تیم خاص جریمه امتیازی برای طرفداران خواهید داشت. امتیاز هواداران شما برای هر یک از چهار بازی بعدی همان تیم به طور موقت کاهش می یابد. اگر در هفته های بعدی در حالی که هنوز یک امتیاز هوادار جریمه شده است، دوباره در بین 100 نفر برتر انتخاب شوید، پنالتی امتیاز هواداران روی هم قرار می گیرد. لطفاً همچنین توجه داشته باشید که مجازات بسته به موقعیت شما بیشتر است. بازیکنانی که در ردیف اول قرار می گیرند بالاترین جریمه را دریافت خواهند کرد.
 6. Mint Memento به عنوان بخشی از فروش محدود – در پایان فروش اولیه اگر هنوز یادگاری برای ضرب کردن در دسترس باشد، هر بازیکنی می‌تواند آنها را ضرب کند. پس از نعناع کردن، یک دوره خنک شدن 5 دقیقه ای وجود دارد تا بتوانید دوباره نعناع کنید.
 7. Mint Memento به عنوان بخشی از فروش نامحدود – اگر پس از فروش محدود هنوز یادگاری در دسترس باشد، معمولاً چند ساعت پس از پایان بازی فوتبال، بازیکنان می‌توانند یادگاری‌هایی را از هر تیم بدون محدودیت خنک‌سازی ضرب کنند. این فروش تا 48 ساعت پس از پایان بازی ادامه خواهد داشت.
 8. تیم و بازیکن خود را تشویق کنید – بازی را تماشا کنید، بازیکنی را که مجاز به او ساخته اید تشویق کنید. امیدوارم او یک بازی حرفه ای داشته باشد، زیرا آمار او در یادگاری بی نظیر ثبت می شود. ممکن است در آینده بتوانید آن را امضا کنید!
 9. یادگاری خود را دریافت کنید – یادگاری های ضرب شده ظرف 3 روز کاری تحویل داده می شوند. اگر به هر دلیلی بازیکنی که برایش یادگاری بریده‌اید در بازی لباس نپوشید، Upland مبلغ خرید شما را پس می‌دهد.

جهت ورود به متاورس آپلند و دریافت 4500 upx رایگان بر روی ورود به متاورس کلیک کنید .

جهت دریافت جدید ترین اخبار روز متاورس بر روی خبر فوری متاورس کلیک کنید .

منبع : upgu

حسین قدیری تغییر وضعیت برای انتشار دسامبر 19, 2021
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها1107 times
 • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات