چه میزان اشتغال آفرینی در پروژه متاورس رنگ ایجاد خواهد شد ؟

1

چه میزان اشتغال آفرینی در پروژه متاورس رنگ ایجاد خواهد شد ؟

یکی از سطوحی که داخل پروژه متاورس رنگ برای اشتغال زایی ایجاد شده است را توضیح دهید.

c3683bdd8d2def10d5f9c5d52e8d6f479c9177c1 796 - چه میزان اشتغال آفرینی در پروژه متاورس رنگ ایجاد خواهد شد ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده دسامبر 1, 2023
گذاشتن نظر
2

چه میزان اشتغال آفرینی در پروژه متاورس رنگ ایجاد خواهد شد؟

دنیای متاورسی دنیای مجازی و موازی ایست که بی پایان است در دنیای موازی متاورس رنگ تمامی شغل های موجود در دنیای فیزیک میتوانند حضور داشته باشند به شرطی خود را علم روز جهان آپدیت نمایند و تلاش برای جذب متقاضیان خود نمایند. هر اشتغال نوپایی که هدف آن ارائه محصول و یا علم به شهروندان باشد در متاورس رنگ میتواند حضور داشته باشد به شرطی که به قوانین موجود پایبند باشد.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .g54 1 - چه میزان اشتغال آفرینی در پروژه متاورس رنگ ایجاد خواهد شد ؟

محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو چه میزان اشتغال آفرینی در پروژه متاورس رنگ ایجاد خواهد شد ؟

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش پنجاه و چهارم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متاورس رنگ

مدنی: سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: سلامت باشید

در بخش پنجاه و چهارم به یک سوال ویژه شما در انجمن متاورس ایران پاسخ میدهیم بریم که شروع کنیم.

مدنی:

پرسیده شده است که چه میزان اشتغال آفرینی در متاورس رنگ ایجاد خواهد شد؟

قدیری: عرضم به حضور شما آقای مدنی, اشتغال آفرینی ایجاد شغل های جدید است یعنی شما یک شغلی ایجاد بکنید که قبلا نبوده, من همچین تصوری دارم و مسلما اینکه یک عدد مشخص باشد مسلما در وسعت یک پروژه متاورسی نمیگنجد چون محدود نیست, یک پروژه متاورسی محدود به این نیست که یک محیط بسته است و بیشتر از این خدمات نمیتواند بدهد, نه پروژه متاورس وسعتش خیلی گسترده است و میشود گفت چون با علم روز میرود جلو اشتغال داخلش محدود نیست. برای مثال اشتغال هایی که در زمینه هوش مصنوعی است که مسلما هوش مصنوعی یکی از نیازهای انسان بوده چرا که شما آن دیتایی که میخواهید, ان آنالیزی که میخواهید و آن خدماتی که میخواهید ارائه بدهید را خب هوش مصنوعی خیلی سریع تر برای شما دارد پیاده سازی میکند پس مسلما داخل پروژه متاورسی هم هوش مصنوعی وجود دارد و کارایی خیلی بالایی دارد و زمینه اشتغال آفرینی است. حالا اشتغال آفرینی در دنیای موازی یک جور است, در دنیای موازی هم یک جور است. شما در دنیای موازی بتوانید خدمات دنیای فیزیک ارائه بدید مسلما یک اشتغال ایجاد شده که هم در دنیای فیزیک هستید و هم در دنیای موازی هستید و خدمات ارائه میدهید حالا اگر خدماتتون ارسال یک محصول باشه, شما محصولی را در دنیای متاورسی در داخل فروشگاهتان پیاده سازی کرده اید را در دنیای فیزیک بخواهید ارسال بکنید مسلما یک شغلی است که خروجی خوبی دارد و حالا در زمینه های آموزش, توسعه خود متاورس این ها همش اشتغال آفرینی است. و خود متاورس آقای مدنی در جریان هستید 14 سطح دارد, متاورسی که الان پیاده سازی شده شهروندان 14 سطح میگیرند و هر سطح عملا قابلیت گرفتن 5 رتبه را دارد یعنی شما در سطح یک شهروندی باشید میشوید رتبه یک شهروندی, رتبه دو شهروندی و رتبه های مختلفی کسب میکنید. شما هر سطحی کسب کنید پنل اختصاصی دریافت میکنید یعنی پنلی که برای خودتان است و میتوانید مدیریت کنید. حالا ممکن است شما در سطح وکیل تجربه وکالت داشته باشید و از پنل وکالتتون استفاده بکنید برای اینکه جرم هایی که صورت گرفته در دنیای متاورس را بیایید تحقیق کنید ببینید حالا آن شخصی که مجرم لوده واقعا مجرم بوده است و این مباحث و این اشتغال زایی در دنیای متاورس است. که سطح هایی که خدمت شما عرض کردم 14 سطح است پس هر سطح برای خودش اشتغال های خیلی زیادی  دارد و میشود گفت اولین بار است در جامعه جهانی همچین چیزی که اشتغالی بر این پایه گذاشته بشه و محدود هم نیست.

مدنی:

میشود یکی از سطح ها را توضیح بدید؟

قدیری: یکی از سطح ها سطح بازرس است که جذاب است من به عنوان شهروند یک VOD تهیه کرده ام, یک محدوده ای را تهیه کرده ام در دنیای موازی بر پایه موقعیت جغرافیایی تهیه کرده ام که بر روی VOD  آمده ام یک فروشگاه چون کاربری اش تجاری بوده تاسیس کرده ام در فروشگاهم یک سری محصول ارائه میشود حالا محصولات من میشود مدل های سه بعدی ظروف همدان باشد که عملا فیزیکش نیز موجود است. من وقتی فروشگاهم را تاسیس کردم با ذهن خودم میخواهم به متقاضیان خدمات بدهم حالا درسته که یک سری قوانین را مطالعه کردم که چگونه خدمات را ارائه بدهم ولی خب اون طراحی محیط, نوع ارائه  خدمات, نوع پاسخ دادن به مشتری یا ساعت کاری همه از دهن خودم است یک وقتی میشود یک شهروندی می آید داخل مجموعه ما ولی خدمات من براش رضایت بخش نیست این وسط شخصی باید باشد به مجموعه من یک امتیازی بدهد که عملا مجموعه من با ده تا مجموعه دیگه در یک سطح باشد یا بالا یا پایین باشد یک چیز مشخص است. میشود همان بازرس, بازرس وقتی وارد محدوده میشود بر اساس رتبه ای که دارد می آید میگوید این محموعه عملا برای سنین ده تا یازده سال آیا استاندارد است یا خیر, مجموعه ای است که فروش را راحت در دنیای فیزیک نیز ارائه دهد؟ یعنی بازرس می آید به ریز نکاتی که عملا برای متقاضی خیلی مهم باشد را میآید عنوان گذاری میکند و دکمه هایی که قرار است تیک بزند را خودش طراحی میکند و برای شما, برای مجموعه شما یک فرم درست میکند و نسبت به این امتیاز اینا شما گرفتید 9 پس مسلما شما بین کسانی که دارند ظروف همدان را عرضه میکنند یک سری هستند امتیاز بالا گرفته اند و یک سری هم رتبه پایین گرفته اند. منی که نمره پایین گرفته ام می آیم آن نواقص را برطرف میکنم و دوباره با بازرس تماس میگیرم این وسط یک اشتغالی برای این بازرس رخ داده که آیا می آید دوباره ببیند, هزینه ای دریافت میکند و یک استانداردی این وسط هست در هر صورت اون شغل بازرس هست.  پس دنیای متاورس جوری است که در مسیر توسعه این خدمات و این رضایت ها این پنل های کاربری یا میآید از سمت خودش یا از سمت شهروندان یک پایه درآمدی برای اینها پیاده سازی میکند یا خود شهروندان ارزش خودشان را مشخص میکنند و میگویند منی که بارزس سطح یک هستم این مبلغ را میگیریم بیایم بازرسی را انجام بدم, یک بازرس سطح چهار میگوید من این مبلغ را میگیرم اینها یک استانداردهایی هست که توی مسیر پیاده سازی میشود و بهتر است توسط خود شهروندان پیاده سازی بشه.

این مسیری است که برای یکی از سطوح است شما برای 14تا سطوح را در نظر بگیرید و حالا البته ما این سطوحی که برای شما گفتیم بازرس سطح یک, یعنی اولین سطح بازرسی خب اینکه در هر رتبه چه اختیاراتی می آید چه قابلیت هایی می آید پیاده سازی میشود.  هدف این است هر مسیری بی انتها باشد چون اگر بی انتها باشد رو به توسعه است که شما به فکر این هستید بعد این چه خدماتی را ارائه بدهم و توسعه بدهم اتفاقاتی است که رخ میدهد.

مدنی: بله خیلی ممنون از توضیحاتتون

مدنی: خب دوستان قسمت پنجاه و چهارم هم به اتمام رسید طبق روال همیشه در مباحث بعدی درباره چه میزان تولید در متاورس رنگ صورت میگیرد, پروژه متاورس رنگ چه خروجی برای ایرانیان دارد؟, پروژه متاورس رنگ آیا با کرونا مبارزه خواهد کرد؟

قدیری: خیلی خوشحال شدیم ما را دنبال کردید نظران, پیشنهادات خودتان را اگرقابل میدانید در انجمن متاورس زیر همین سوالی که مطرح شده بارگذاری کنید اگر تمایل داشتید میتوانید در شبکه های ویدیویی که ویدیو را بارگذاری کرده ایم اعم از آپارات, نماشا, نمایش, جعبه, دالفک, یوتیوب, MP4 هرکدام از اینها نظران خودتان را بدید خیلی خوشحال شدیم.

پیروز و سربلند باشید.

مدنی: ممنون که همراه ما بودید خداوند یار و نگهدارتان.

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:25 چه میزان اشتغال آفرینی در پروژه متاورس رنگ ایجاد خواهد شد ؟

04:04 یکی از سطوحی که داخل پروژه متاورس رنگ برای اشتغال زایی ایجاد شده است را توضیح دهید.

ویدیو پاسخ دهی به سوال چه میزان اشتغال آفرینی در پروژه متاورس رنگ ایجاد خواهد شد ؟

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 1, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

شما توضیحات جالبی ارائه داده‌اید. ایجاد اشتغال و مشاغل جدید در دنیای متاورس و دنیای واقعی امکانات بی‌پایانی را باز می‌کند. متاورس به عنوان یک دنیای موازی با قابلیت‌های گسترده امکانات متعددی را برای اشتغال‌آفرینی در زمینه‌های مختلف، از هوش مصنوعی تا آموزش و مشاوره، ارائه می‌دهد. این امکانات باعث تنوع و ابتکار در ایجاد شغل و کسب‌وکار می‌شوند و به توسعه‌دهندگان و کارآفرینان این فرصت را می‌دهند تا از ظرفیت‌های دنیای متاورس بهره‌برداری کنند و اشتغال‌های نوآفرینی را آغاز کنند. همچنین، ایجاد سطوح مختلف و رتبه‌بندی در متاورس می‌تواند انگیزه‌بخش باشد و افراد را ترغیب به فعالیت در این دنیای دیجیتالی کند.

nazanin اظهار نظر کرد

“در دنیای متاورس، یک دنیای موازی و واقعیت مجازی بی‌پایان ایجاد شده است که هر شغل و فعالیت فیزیکی در دنیای حقیقی می‌تواند در متاورس رنگ به واقعیت پیوند خورده و ادامه یابد. شرط اساسی این ادغام، به‌روز بودن با آخرین دانش‌ها و جذب افراد علاقه‌مند است. هر کار جدیدی که هدفش ارائه محصول یا ارتقاء دانش به جامعه است، در متاورس رنگ جا دارد، فقط کافی است که با قوانین موجود این فضا پیش بروید.”

گذاشتن نظر
1

“در دنیای متاورس رنگ، به یک جهان موازی و مجازی وارد می‌شویم که حدود آن نامحدود است. این فضا به افراد امکان می‌دهد که از تمامی شغل‌ها و اشتغالات موجود در دنیای فیزیکی بهره‌مند شوند، به شرطی که با اطلاعات و علوم روز جهان آشنا باشند. در این دنیای موازی، اشتغالات نوظهور و نوآورانه‌ای که هدف آنها ارائه محصولات یا علم به شهروندان است، به راحتی می‌توانند در متاورس رنگ حضور داشته باشند.

هر ایده و کسب و کار نوپایی که در دنیای متاورس رنگ ایجاد شود، می‌تواند یک گویه تازه در فرآیند توسعه و پویایی این دنیای مجازی باشد. شرایط آزادی و امکاناتی که در این دنیای متاورس فراهم شده، به افراد اجازه می‌دهد که ابتکارات خود را با توجه به نیازها و تقاضای متقاضیان به راه بیاندازند.

مهم‌ترین نکته در حضور در متاورس رنگ، پایبندی به قوانین و مقررات موجود است. این اطمینان را به افراد می‌دهد که هر اشتغال نوظهوری که ایجاد می‌کنند، در چارچوب قوانین اخلاقی و حقوقی این دنیای مجازی قرار دارد. بنابراین، افراد با توانایی‌ها و آموزش‌های لازم می‌توانند با اطمینان و مسئولیت به عنوان پیشروان در جهت توسعه و پیشرفت دنیای موازی متاورس رنگ، همچنین ارائه خدمات و محصولات جدید، فعالیت کنند.”

0ba156a5ca9a4ddde40ed4d5b9b3bcd0a0cacb43 2922 - چه میزان اشتغال آفرینی در پروژه متاورس رنگ ایجاد خواهد شد ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده دسامبر 1, 2023
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها740 times
  • پاسخ ها3 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات