خرید زمین مجازی در متاورس رنگ با ارز ریال چگونه است ؟

4

خرید زمین مجازی در متاورس رنگ با ارز ریال چگونه است ؟

زمین های مجازی در متاورس رنگ  با ارز ریال چگونه معامله می شود؟

آیا خرید و فروش زمین های مجازی در متاورس رنگ  بر اساس همان الگوی آپلند است ؟

با توجه به ارزش ریال در بازار ارز قیمت زمین های مجازی نیز در متاورس رنگ نجومی خواهد بود ؟

384f34440e79ba9a23c3790c62d4ee79c925ac07 227 - خرید زمین مجازی در متاورس رنگ با ارز ریال چگونه است ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده نوامبر 18, 2023
گذاشتن نظر
9

خرید زمین مجازی در متاورس رنگ با ارز ریال چگونه است ؟

در دنیای موازی متاورس رنگ خرید زمین ها به صورتی است که برای خرید زمین از طریق ارز ریال میبایست شما زمین, پلیگان را از شهروندان تهیه نمایید اول میبایست زمین کیف پول خود را با قیمت زمینی که قصد خرید دارید شارژ نمایید سپس اقدام به خرید مینمایید در این مرجله مبلغ خربد زمین ار کیف پول شما کسر میشود و سند مالکیت مجازی زمین به نام شما خواهد خورد.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g39 3 - خرید زمین مجازی در متاورس رنگ با ارز ریال چگونه است ؟

 

خرید زمین مجازی در متاورس رنگ با ارز ریال محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش سی و نهم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متارنگ

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: سلامت باشید

حسین قدیری هستم در بخش سی و نهم به یک سوال ویژه شما پاسخ میدهیم ان سوال را به صورت ویدیویی در رسانه های ویدیویی اعم از آپارات, یوتیوب, نماشا, دالفک, جعبه بارگذاری میکنیم همین محتوای متنیش را درانجمن متاورس ایران زیر سوالی که شما مطرح کردید به صورت پاسخ بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشیم که نظرات , انتقادات و پیشنهادات خودتان را در زیر سوال در انجمن متاورس مطرح کنید بریم که به سوالات پاسخ بدیم.

مدنی: بله این بخش , بخش سی و نهم است در این بخش ما بازهم با ارز ریال در خدمت شما عزیزان هستیم که آخرین بخش ارز ریال میشود.

عنوان این بخش ما این است که خرید زمین مجازی در متاورس رنگبا ارز ریال چگونه ممکن است؟

قدیری: عرضم به حضور شما خب متاورس رنگ یکی از اهدافش عرضه زمین ها , پلیگان ها و اسناد مجازی بر اساس موقعیت مکانی است یک سری پلیگان ها خرید و فروشش بین متاورس رنگ و شهروندان است و بعد از این بین شهروندان و شهروندان اتفاق میوفتد اینکه با ارز ریال چگونه یک تبادل داخل پروژه متاورس رنگ داشته باشیم و بتوانیم زمین داشته باشیم و خرید و فروش داشته باشیم مسلما نیاز دارد که شما یک کیف پول ریالی داشته باشید و متاورس رنگ به یک درگاه داخلی متصل باشد خب احراز ها انجام میشود و درگاه های ایرانی در اختیار شهروندان قرار میگیرد و کیف پول برای تمامی شهروندان ایجاد شده به همین منظور شما با شارژ کردن کیف پول خودتان با ارز ریال میتوانید زمین هایی را که توسط یک شهروند دیگر قیمت گذاری شده با ارز ریال را تهیه کنید به این صورت که اگر زمینی با ارز ریال با هرکاربری ای حالا مسکونی, تجاری, آموزشی یا هر کاربری دیگه وقتی قیمت گذاری میشود به ارز ریال اگر در کیف پولتان آن میزان پول ریال را داشته باشید با زدن گزینه خرید اون میزان مبلغی که آن شهروند قیمت گذاری کرده وارد حساب شهروند میشود و آن زمینی که شهروند برای فروش گذاشته است به شما تعلق میگیرد

مدنی: بله خیلی هم عالی

پرسیده شده است که زمین های مجازی در متاورس رنگ با ارز ریال چگونه معامله میشود ؟

قدیری: خب میشود گفت این همون سوال قبلی است الان ما برای فروشش را میگوییم, من نویی از شهرداری متاورس رنگ یک زمین تهیه میکنم درشروع زمین با واحد رنگ حالا بر اساس آن کاربری با رنگ معامله میشود بعد از اینکه زمین در اختیار من قرار گرفت و در حساب کاربری من ثبت شد . سند به نام من خورد من آن زمین را میتوانم برای فروش بگذارم البته روش های مختلفی برای فروش است یک بخشیش بازار آزاد است و یک بخشیش هم بازار داخلی است فروش داخلی با دو واحد میشود انجام داد یک واحد PSC ارز داخلی متاورس رنگ و دیگری واحد ارز ریال است ارزی که میتوانید از خود متاورس رنگ حارج بکنید و در دنیای فیزیک از آن استفاده بکنید خب شما به راحتی میتوانید زمینتان را با ارز ریال قیمت گذاری کنید آن قیمتی را که مد نظرتان است را بارگذاری کنید و در نهایت برای فروشش بگذارید یک موضوع بسیار مهمی هم است که داخل این پروژه روش فکر کردیم و به امید خدا اجرایی شد اینکه شما درآن واحد میتوانید با دو واحد ارز هم میتوانید زمین را قیمت گذاری بکنید هم میتوانید زمینتان را با PSC قیمت گذاری بکنید هم میتوانید با ریال. هر دو واحد را بگذارید و اگر متقاضی هر دو واحد را داشت زمین خریداری شود.

مدنی:

خب پرسیده شده است که آیا خرید و فروش زمین های مجازی در متاورس رنگ بر اساس همان الگوی متاورس های خارجی مثل آپلند است یا خیر؟

قدیری: ببینید آپلند یک سری خدمات گذاشته و زمین هایش را خرید و فروش میکند و اینکه یک واحدش ارز داخلیش UPX گذاشته بود و یک واحد هم ارز USD یکی ارز دلاری که خب مسلما شما برای اینکه زمینتان را بفروشید یک سری احراز باید انجام بدید تا بتوانید به صورت USD  قیمت گذاری بکنید و در نهایت یک وریفای بسیار مهم باید انجام میدادید توی شرکت تیلا که پشتیوانه آپلند بود برای اینکه بتوانند ارزها را از داخل آپلند خارج کنند به دلار و ای بخش فروش زمین ها یک مشابهتی دارد با آپلند و یک خصوصیت ویژه داره این است که با دو واحد میتوانید همزمان قیمت گذاری کنید و این را آپلند ندارد, آپلند فقط میتوانستید شما فقط یا UPX  بگذارید یا USD و نمیتوانید همزمان جفتش را بهم بگذارید ولی خب متاورس رنگ این قابلیت را دارد که جفتش را همزمان بگذارید و خوبیش این است که داخل ایران است یعنی چیزی نیست که مثل آپلند تحریم باشیم و نتوانیم ارز را خارج بکنیم داخل ایران است و مبادله با واحد ملی کشور است.

مدنی: بله من داخل آپلند میدیدم زمانی که میخواستیم بزاریم روی حالت دلار که درآمد داشته باشیم یک احرازهایی میخواست که منی که شهروند ایران هستم که کلا حسابام بسته میشد

قدیری: اصلا نمیزارند شما موقعیت مکانی را باید ثبت بکنید بگید که در این نقطه دارم زندگی میکنم, فیش آب و برق میخواست برای اینکه بگوید شما حتما ساکن هستید گواهی نامه رانندگی میخواست, پاسپورت میخواست, یک جورایی هدفشان این بود که ارز را وارد سیستم بکنند برای خارج کردن خیلی کشورها را تحریم  و به دلایل مختلفی ارز را به ان شهروند برنگردونند ولی خب خداروشکر پروژه بومی شده است و این سختی ها را ندارد

مدنی:

پرسیده شده است که با توجه به ارزش ریال در بازار ارز قیمت زمین های متاورس رنگ نیز     خواهد بود یا خیر؟

قدیری: ببینید اینکه قیمت ها در متاورس رنگ چگونه پیش میرود خب قیمت گذاری اولیه توسط متاورس رنگ است و مشابه متاورس های دیگر نیست مثلا متاورس آپلند یک فاز سیاسی داشت میامد یک منطقه را, یک شهری را آزاد بکند میآمد یک منطقه را تست استرس میزاشت که در یک تایمی مثلا یک روز ساعتی از هفته آن منطقه باز میشود با آن تعداد زمین, بررسی میکرد که چه تعداد شهروند وارد این زمین شدند, چه تعداد یوزر اولیه تازه وارد وارد شده و در چه بازه زمانی ای زمین ها کامل به فروش میرسد این برایشان خیلی مهم بود که براساس این تست استرس میآمدند اگر یک منطفه مثلا لس آنجلس 25 تا منطقه بود یک عددش را اینجوری تست اسنرس میگرفت تا 24 منطقه دیگر را قیمت گذاری بکنند یعنی نوسان ها را ببینند اینها را در متاورس رنگ نداریم قیمت ها در استارت ثابت است و حالا هر منطقه ای باشد بر اساس نوع کاربری قیمت ها فرق دارند.

مدنی: خب دوستان بخش سی و نهم نیز به اتمام رسید ممنون که تا اینجا همراه ما بودید قسمت های ارز ریال به اتمام رسید میرسیم به سوال های متفاوت مثل متاورس رنگ دست کیست؟ سرمایه گذاران اولیه متاورس رنگ چه کسانی هستند؟ آینده و اشتغال کشور در متاورس رنگ چگونه است؟ و ….

قدیری: چه سوال های جذابی مخصوصا آینده و اشتغال کشور خیلی خوشحال شدیم که ویدیو ما را دنبال کردید ما اخبار مقالات ومحتوای آموزشی را در رسانه های دیجیتال اعم از لینکدین, آپارات, یوتیوب,تاملر و نماشا, دالفک و دیگر رسانه ها بارگذاری میکنیم پیگیر موضوعات متاورس رنگ باشید چرا که چالش ها و مسابقات ویژه ای را برای شهروندان ایرانی در نظر گرفته تا برنامه بعدی خداحافظ

مدنی: خدایار و نگهدارشما

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

02:46 زمین های مجازی در متاورس رنگ  با ارز ریال چگونه معامله می شود؟

05:02 آیا خرید و فروش زمین های مجازی در متاورس رنگ  بر اساس همان الگوی آپلند است ؟

07:28 با توجه به ارزش ریال در بازار ارز قیمت زمین های مجازی نیز در متاورس رنگ نجومی خواهد بود ؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال خرید زمین مجازی در متاورس رنگ با ارز ریال چگونه است ؟

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 18, 2023

سپاس از پاسخ شما
لطفا سایز را به سایر ویرایش کنید .

berlin اظهار نظر کرد

ممنون از جواب شما

nazanin اظهار نظر کرد

بسیار مفید

مطالب مفیدی بود

saeed.zajkani اظهار نظر کرد

فرآیند خرید و فروش زمین‌ها و اسناد مجازی در متاورس رنگ با استفاده از ارز ریالی و کیف پول‌های داخلی به نظر می‌رسد که به شهروندان امکان دسترسی آسان به این منابع را فراهم می‌کند. این فرآیند از مراحلی مانند قیمت‌گذاری توسط شهروندان و احراز هویت تا انتقال مالکیت و پرداخت ارزی متناسب با ارزش معامله را دربرمی‌گیرد. با این رویکرد، متاورس رنگ به شهروندان امکان می‌دهد که به عنوان یک بازار مجازی برای خرید و فروش املاک و اسناد مجازی عمل کنند و از منابع موجود در دنیای متاورس بهره‌برداری کنند. این امکانات می‌توانند ارزش اقتصادی و اشتغال در کشور را افزایش دهند و به شهروندان ایرانی فرصت‌های جدیدی در دنیای متاورس فراهم کنند.

nazanin اظهار نظر کرد

در متاورس رنگ، روش خرید زمین با استفاده از ریال و پلیگان‌ها بسیار جذاب و آسان است. با شارژ کیف پول خود به مقدار مورد نیاز، می‌توانید زمین‌های مورد نظر خود را از دیگر شهروندان تهیه کرده و به عنوان مالک مجازی ثبت نمایید. این فرصت جالبی برای سرمایه‌گذاری در دنیای متاورس رنگ است.

گذاشتن نظر
1

در متاورس رنگ زمین هایی که توسط شهروندان با ارز ریال قیمت گذاری شده است قابلیت خرید دارد .

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 18, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

در متاورس رنگ، امکان خرید زمین‌هایی که با ریال قیمت‌گذاری شده توسط شهروندان وجود دارد، فرصتی فوق‌العاده برای سرمایه‌گذاری و تجربه مالکیت مجازی این زمین‌هاست. این امکان به شهروندان این فرصت را می‌دهد تا به عنوان مالکان مجازی زمین‌های خود در دنیای متاورس رنگ ثبت شوند و از این امتیاز لذت ببرند.

گذاشتن نظر
0

در دنیای موازی متاورس رنگ، فرآیند خرید زمین‌های مجازی به شکلی جالب و منحصر به فرد انجام می‌شود که بسیاری از افراد به آن علاقه دارند. این سیستم خرید زمین، از طریق ارتباط میان شهروندان و سیستم ارزی داخلی این دنیای مجازی کار می‌کند. در اینجا یک نگاه دقیقتر به فرآیند خرید زمین در متاورس رنگ خواهیم انداخت.

اولین گام برای خرید زمین در متاورس رنگ، شارژ کردن کیف پول مجازی شما با استفاده از ارز ریال است. شما می‌توانید مقدار ریالی که می‌خواهید به زمین مجازی خود اختصاص دهید را به کیف پول خود منتقل کنید. این می‌تواند با استفاده از درگاه‌های بانکی مختلف صورت گیرد.

بعد از شارژ کردن کیف پول، حالا می‌توانید به دنبال زمین مورد نظر خود بروید. در متاورس رنگ، زمین‌ها معمولاً توسط شهروندان دیگر به فروش گذاشته می‌شوند. شما می‌توانید از طریق بازار یا پلتفرم خرید و فروش متاورس رنگ به دنبال زمین‌های مختلف بگردید.

هنگامی که زمین مورد نظر خود را پیدا کردید، می‌توانید پیشنهاد خرید خود را ثبت کنید. این پیشنهاد خرید به معنای تمایل شما به خرید زمین است و میزان مبلغی که می‌خواهید بپردازید را نیز شامل می‌شود. اگر فردی تایید پیشنهاد شما کند، مبلغ معین برای خرید زمین از کیف پول شما کسر خواهد شد و سند مالکیت مجازی زمین به نام شما ثبت می‌شود.

در اصل، این سیستم خرید زمین در متاورس رنگ به شما امکان می‌دهد تا به عنوان یک سرمایه‌گذار در این دنیای مجازی فعالیت کرده و ملکی مجازی را به نام خود داشته باشید. این فرآیند تا حد زیادی به شکلی متفاوت از خرید و فروش ملک در دنیای واقعی انجام می‌شود و تجربه جالبی را برای کاربران ایجاد می‌کند.

36f756e31b91cf331b2b3c2c8a35a80d7e7efada 2922 - خرید زمین مجازی در متاورس رنگ با ارز ریال چگونه است ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده نوامبر 18, 2023
گذاشتن نظر
0

با ارز ریال می توانید ارزهای داخلی متاورس رنگ را خریداری کنید و سپس هر زمینی که آزاد شده را خریداری کنید.

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 18, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

استفاده از ارز ریال در متاورس رنگ به شما امکان می‌دهد ارزهای داخلی این دنیای مجازی را به دست آورده و به راحتی زمین‌های متاورس را خریداری کنید. این روند ساده به شما فرصت می‌دهد تا در مالکیت زمین‌ها در این دنیای موازی شرکت کنید و تجربه‌ی جذابی را تجربه کنید.

گذاشتن نظر
0

خرید زمین در متاورس رنگ

یکی از بهترین خصوصیات متاورس رنگ رد پای ریال بر تمامی معاملات است از جمله خرید زمین و این ویژگی باعث خارج نشدن حجم بسیار زیادی ارز از کشور میشود.

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 1, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

این ویژگی یکی از نقاط قوت متاورس رنگ است که می‌تواند تأثیر مثبتی بر اقتصاد کشور داشته باشد. با ردپای ریال بر تمامی معاملات، کاربران ایرانی می‌توانند بدون نیاز به تبدیل ارز، به راحتی در متاورس رنگ سرمایه‌گذاری کنند. این امر باعث می‌شود که حجم زیادی ارز از کشور خارج نشود و به اقتصاد کشور کمک کند.

گذاشتن نظر
0

یکی از بهترین آپشن های متاورس رنگ نسبت به نسخه های خارجی این برنامه این است که با ارز ریالی و داخلی کشور عزیزمان نیز میتوانیم زمین و سایر مادیات را تهیه کنیم و نیازی به تبدیل واحد نیست و این گزینه همیشه باعث کسری از بودجه ما میشد که خداروشکر این موضوع حل شده است و میتوان با تمامی ارز ها خرید انجام داد .👏

nazanin سوال پاسخ داده شده آگوست 21, 2022
گذاشتن نظر
0

خرید زمین مجازی در متاورس رنگ با ارز ریال چگونه است ؟ با تبدیل  ریال به ارز های بازی

زمین های مجازی در متاورس رنگ  با ارز ریال چگونه معامله می شود؟ اولین کاربر باید ارز مخصوث خرید زمین را با ریال تبدیل بکند 

آیا خرید و فروش زمین های مجازی در متاورس رنگ  بر اساس همان الگوی آپلند است ؟خیر در متاورس رنگ سیاست پشت پرده ای وجود ندارد

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 18, 2023
Awmin اظهار نظر کرد

متاورس ترکیبی از چندین عنصر فناوری از جمله واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و ویدئو است که در آن، کاربران در یک جهان دیجیتال زندگی می کنند حمایت کنندگان متاورس تصور می کنند که کاربران آن در همه چیزاز کنسرت ها و کنفرانس ها گرفته تا سفرهای مجازی به سراسر جهان، کار، بازی و…، ارتباط با دوستان خود را حفظ می کنند.

nazanin اظهار نظر کرد

در متاورس رنگ، خرید و فروش زمین مجازی با استفاده از ارز ریال به راحتی انجام می‌شود. این فرصت به کاربران اجازه می‌دهد که با تبدیل ریال به ارزهای بازی، به مالکیت زمین‌های مجازی بپردازند. البته، متاورس رنگ با الگوی آپلند متفاوت است و سیاست پشت پرده‌ای ندارد، بنابراین فرآیند خرید و فروش به شفافیت بیشتری انجام می‌شود.

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها2895 times
  • پاسخ ها7 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات