چالش جنسیس در متاورس آپلند و کسب اسپارک و upx

2

629aae29782368e238776c28 2500x1400 Medium 114q01p GW Challenge - چالش جنسیس در متاورس آپلند و کسب اسپارک و upx

چالش جنسیس در متاورس آپلند و کسب اسپارک و upx 4 ژوئن 2022 چالش پیدایش

اما صبر کنید بیشتر وجود دارد! برای گره زدن تمام فعالیت‌های هفته جنسیس شما، ما میزبان چالش جنسیس هستیم، یکی از بزرگترین هدایای Upland تا کنون! هر روز در طول هفته جنسیس، Uplanders می‌توانند با انجام فعالیت‌های خاص در سراسر Upland، وارد چالش جنسیس شوند. فرصتی برای برنده شدن MV Motors Series 1 Genesis Trim در راه است و نقشه‌های روزانه برای شانس شما برای برنده شدن Spark، UPX ، Genesis ’22 Block Explorer و یک جایزه مخفی وجود دارد ! هر چه بیشتر بازی کنید، شانس بیشتری برای برنده شدن دارید.

زمان شروع: دوشنبه، 6 ژوئن 2022، ساعت 6:00 صبح به وقت محلی 

زمان پایان: جمعه، 10 ژوئن 2022، ساعت 9:00 صبح به وقت محلی

برنده MV Motor Series 1 Genesis Trim شوید!

چالش جنسیس آخرین شانس شما برای برنده شدن در قرعه کشی جایزه بزرگ برای بی نظیر MV Motors Series 1 Genesis Trim است! در زیر بخوانید که چگونه می توانید یک ورودی از چالش جنسیس را برنده شوید.

همچنین می‌توانید با قرار گرفتن برترین فرد در رویدادهای خاص هفته جنسیس، شانس بردن جایزه بزرگ را به دست آورید. شانس دریافت جایزه بزرگ را از طریق:

 • قبل از هر کس دیگری مسابقات Light It Upland Hunt را به پایان برسانید
 • تکمیل بیشترین مجموعه در چالش مجموعه هفته جنسیس
 • صرفه جویی ترین معامله گر در Thrifty Trader 2.0: Genesis Edition Challenge
 • یافتن بیشترین گنج ها در Treasure Rush برای برتری در جدول برتر چالش Master Treasure Hunter

One Uplander جنسیس Week را با مدل Genesis Trim سری 1 ام وی موتور ترک خواهد کرد. ممکن است شما باشید!

پاداش

در چالش جنسیس جوایز زیادی برای گرفتن وجود دارد. در پایان چالش، یک Uplander خوش شانس شانس برنده شدن MV Motors Series 1 Genesis Trim در قرعه کشی جایزه بزرگ را خواهد داشت. همه 1000 امتیاز را جمع آوری کنید و با Gold Genesis ’22 Block Explorer پاداش خواهید گرفت . و در نهایت، هر روز نقاشی های روزانه وجود دارد و 81 Uplanders برنده جایزه خواهند شد! 

نقاشی های روزانه:

 • 1 برنده: جایزه مخفی
 • 5 برنده: 0.1 اسپارک
 • 25 برنده: 25 هزار UPX
 • 50 برنده: Blue Genesis ’22 Block Explorer (200 ضرابخانه)

629aae394ed1a86d9d1f4ce2 v6MkJ86FCUWyohK13TTqpqG079IfL32rSlsCUbgsxhB7fFowtW1TMCfWwH0d6CzsUgBqb1bxzdTkpWzTSjIGMOGJndnDmL1RzGJr7B2cmwZrKydqBmpIBp LV0EB4CM72gMU5kBDB4sUdjK8nw - چالش جنسیس در متاورس آپلند و کسب اسپارک و upx

توجه: Uplanders فقط یک بار در هر قرعه کشی می توانند برنده شوند و فقط می توانند 1 مورد از هر آیتم را در طول هفته پیدایش برنده شوند.

ورودی های کسب درآمد

از دوشنبه، 6 ژوئن 2022، ساعت 6:00 صبح PT ، با بازی Upland و جمع‌آوری امتیاز در هفته جنسیس، وارد بخش Genesis Challenge Giveaway شوید. هر امتیاز به شما یک بار ورود به Genesis Challenge Giveaway می دهد. اقدامات خاص در Upland مقدار متفاوتی امتیاز برای شما به ارمغان می آورد و می توانید حداکثر 1000 امتیاز در طول چالش کسب کنید. 

در حالی که هر روز حداکثر امتیازی وجود دارد که می توانید به ازای هر اقدام کسب کنید، شمارنده هر روز در ساعت 9:00 صبح PT بازنشانی می شود. اولین بازنشانی در روز سه‌شنبه، 7 ژوئن، ساعت 9:00 صبح به وقت محلی انجام می‌شود که چهار دوره 24 ساعته را در طول چالش ایجاد می‌کند. تعداد ورودی ها برای هر قرعه کشی روزانه، مجموع امتیازاتی است که در طول هفته به دست آورده اید. بنابراین به کسب امتیاز ادامه دهید تا شانس بیشتری برای برنده شدن داشته باشید!

629aae398192daf785731e43 uDCYrvpkwzbqqcTKpyXGY6ygyMgx28FhTDty97vrh0wOS6R5Vexi0QnwCR1l makZfqhrHxxXJTpAtfNd2Ihjg1Kb1U27V t0 WRdaFjYPHunTSZSbT3xb3 zpFjHeVKhJnseDpY4GG4DNF 6Q - چالش جنسیس در متاورس آپلند و کسب اسپارک و upx

 • ارسال می کند – برای شما Block Explorer را به یک Property می فرستد
 • Property Mints – ضرابخانه جدید
 • فروش ملک – فروش ملک به Uplander دیگر
 • خرید ملک – خرید ملک از Uplander دیگر
 • معاوضه املاک – معاملات املاک با Uplander دیگر
 • Spawn a Standard Treasure – تخم ریزی یک گنج در حالت استاندارد Treasure Hunting
 • تکمیل یک مجموعه – برای تکمیل مجموعه، ویژگی ها را به یک مجموعه اضافه کنید
 • رقابت در Treasure Rush – در حالت جدید استاندارد Treasure Rush شرکت کنید
 • تور مرتفع تاریخی را تکمیل کنید – پنجشنبه 9 ژوئن به تور بپیوندید (ثبت نام از 8 ژوئن شروع می شود). برای کسب امتیاز از همه مکان‌های تور بازدید کنید
 • تور Light It Upland را کامل کنید – در روز سه شنبه 7 ژوئن به هانت بپیوندید (ثبت نام از 6 ژوئن شروع می شود). برای کسب امتیاز، همه مکان‌ها را در Hunt پیدا کنید

توجه : هر “روز” در ساعت 9:00 صبح به وقت محلی بازنشانی می شود. اولین بازنشانی روزانه در روز سه‌شنبه، 7 ژوئن، ساعت 9:00 صبح بعد از ظهر انجام می‌شود. روز اول چند ساعت اضافی برای محاسبه شروع Treasure Rush خواهد داشت.

بلافاصله پس از شروع چالش جنسیس، برای مشاهده امتیازات کسب شده خود، دوباره اینجا را بررسی کنید.

پس بیرون بروید، فعال بمانید و تا جایی که ممکن است در چالش جنسیس امتیاز کسب کنید! از هفته پیدایش لذت ببرید و ما شما را آنجا خواهیم دید!

شرایط و ضوابط رویداد

 1. رویداد Genesis Challenge بین ساعت 6:00 صبح PT در 6 ژوئن 2022 و 9:00 صبح PT در 10 ژوئن 2022 برگزار خواهد شد. این رویداد توسط سازنده Upland: Uplandme, Inc. (در اینجا: “بازی” برگزار می شود. اپراتور”). این شامل چندین رویداد است که در اینجا به عنوان رویدادهای خاص با قوانین و زمان های خاص خود در این هفته تعیین می شود. جزئیات خاصی از این رویدادها در اینجا ذکر شده است، در حالی که برخی دیگر از روی طراحی قرار است در طول این رویداد در رسانه های اجتماعی فاش شوند.
 2. هیچ خریدی برای واجد شرایط بودن برای جوایز لازم نیست.
 3. همه کاربران Upland تا زمانی که دارای حساب Upland هستند و به شرط رعایت و رعایت شرایط استفاده اپراتور بازی (AKA: شرایط و ضوابط یا شرایط خدمات) واجد شرایط شرکت در مسابقات هستند.
 4. شرکت در این رویدادها به کاربر اجازه ورود به یک قرعه کشی برای جوایز را می دهد (به بخش 7 زیر مراجعه کنید). کاربران ممکن است در چندین رویداد شرکت کنند و واجد شرایط دریافت چندین اثر برای قرعه کشی جایزه بزرگ هستند.
 5. داشتن بیش از یک حساب برای هر نفر اکیدا ممنوع است. اگر استفاده از چندین حساب توسط یک فرد شناسایی شود، ممکن است واجد شرایط بودن کاربر مذکور در همه فعالیت‌ها و طراحی‌ها، به اضافه سایر مجازات‌ها یا عواقب احتمالی که توسط اپراتور بازی وضع می‌شود، از بین برود.
 6. برندگان جوایز هر روز قرعه کشی می شوند و قرعه کشی جوایز بزرگ در روز جمعه 10 ژوئن 2022 انجام می شود.
 7. در صورت برنده شدن هیچ کاربری در رویداد خاصی، توزیع جوایز باقیمانده به تشخیص اپراتور بازی خواهد بود.
 8. هر گونه تغییر در رویدادهای کلی یا تک به صلاحدید اپراتور بازی است.

خرید هرگونه ارزداخلی و خارجی متاورس مخصوصا متاورس آپلند توصیه نمیشود ، چرا که متاورس آپلند برای بازگشست سرمایه ایرانیان را تحریم کرده است .

در روزهای آینده متاورس رنگ اولین متاورس ایرانی و تخصصی ترین متاورس جهان در اختیار جامعه ایرانی قرار خواهد گرفت .

مرضیه ثاقب علیزاده تغییر وضعیت برای انتشار دسامبر 29, 2023
گذاشتن نظر
1

موفق باشید برگزاری این مسابقات به کاربران شور و هیجان خاصی میدهد . فقط در صورت موجود تخلف در شرایط گذاشته شده چه جریمه ای در نظر گرفته اید؟

مرضیه ثاقب علیزاده پاسخ ویرایش شده آگوست 12, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها1070 times
 • پاسخ ها1 پاسخ
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات