سلسله خانوادگی در متاورس رنگ چیست ؟

3

سلسله خانوادگی در متاورس رنگ چیست ؟

 • در شهر مجازی ایران  هر فرد یا شهروند آیا می تواند با اعضای خانواده خود یک سلسله خانوادگی تشکیل دهد ؟  و اساسا معنا و مفهوم سلسله خانوادگی در دنیای موازی متاورس رنگ چیست؟
 • شهر مجازی ایران برای چند سلسله خانوادگی ظرفیت داشته ؟ و آیا به تعداد همه شهروندانی که در دنیای موازی متاورس رنگ عضویت دارند می توان سلسله خانوادگی در ان ایجاد نمود ؟
 • برای شکل گیری یک سلسله در شهر مجازی ایران چه عوامل و شرایطی نیاز است ؟ و این عوامل و شرایط تا چه میزان به خود شهروندان بستگی داشته و چه میزان به سیستم دنیای موازی متاورس رنگ ؟
 • اصلی ترین رکن شکلگیری یک سلسله خانوادگی چیست ؟ و چه رکنی باید در شکلگیری یک سلسله خانوادگی در دنیای موازی متاورس رنگ حتما رعایت گردد  ؟ تا ساختاری محکم در یک سلسله ایجاد گردد ؟
 • آیا در شهر مجازی ایران  به تشکیل یک سلسله خانوادگی توسط شهروندان پاداشی تعلق می گیرد ؟ این پاداش از چه روی برای تشکیل سلسله خانوادگی به شهروندان در دنیای موازی متاورس رنگ اعطا می شود ؟
 • از دیگر مزایای تشکیل یک سلسله توسط شهروندان در شهر مجازی ایران به چه مواردی می توان اشاره نمود ؟ آیا تشکیل یک سلسله خانوادگی انقدر مزایا دارد که شهروندان را به ایجاد ان در دنیای موازی متاورس رنگ ترغیب نماید ؟
 • آیا تشکیل سلسله خانوادگی در شهر مجازی ایران در گرفتن وام از این شهر متاورسی برای شهروندان تشکیل دهنده آن تاثیرگذار خواهد بود ؟ این تاثیرگذاری برروی  اعطای وام در دنیای موازی متاورس رنگ به چه شکل می باشد ؟
 • یک سلسله خانوادگی حداقل از چند نفر اعضا باید تشکیل شده باشد در شهر مجازی ایران تا بدان یک سلسله خانوادگی بتوان نام نهاد ؟ و اعضای این سلسله بر چه اساسی در طبقات ان سلسله در دنیای موازی متاورس رنگ قرار می گیرد ؟

2b9f43665e6bb9b6e7da8fef489605abd4311f2a 227 - سلسله خانوادگی در متاورس رنگ چیست ؟

مرضیه ثاقب علیزاده تغییر وضعیت برای انتشار دسامبر 2, 2023
گذاشتن نظر
1

سلسله خانوادگی در متاورس رنگ چیست ؟

یکی از ارگان مهم متاورس رنگ, سلسله خانوادگی است با تاسیس سلسله خانوادگی میتوانید از پاداش های متاورس رنگ در این بخش بهره ببرید.

orgi 4 - سلسله خانوادگی در متاورس رنگ چیست ؟

محتوای متنی ویدیو سلسله خانوادگی در متاورس رنگ چیست ؟

سلام دوستان مرضیه ثاقب علیزاده هستم. در این بخش از ویدیو ها قراره به سواالتی که شما عزیزان که در انجمن متاورس ایران مطرح کردید پاسخ بدیم. سوالی که امروز قراره به اون بپردازیم:

سلسله خانوادگی در متاورس رنگ چیست است؟

در پاسخ به این سوال خدمت شما عزیزان باید عرض کنم در دنیای موازی متاورس رنگ مانند دنیای فیزیک، خانواده از اهمیت زیادی برخورداره. برای همین داخل متاورس رنگ یک بخشی به عنوان سلسله خانوادگی معرفی شده که شما میتونید اعضای خانواده خودتون رو که داخل فیزیک با شما نسبت خونی دارند رو داخل سلسله خانوادگی خودتون دعوت کنید و پاداش و جوایزی زیادی رو کسب کنید خب این سلسله خانوادگی شما شامل پدر، مادر، خواهر، برادر، همسر و فرزندان هستش. که متناسب با هر کدوم از این اعضای خانواده شما یک پاداشی رو دریافت میکنید و خروجی هایی که براتون داره رو میتونید بهرهمند بشید. حاال باهم دیگه وارد دنیای موازی متاورس رنگ بشیم تا اونجا بهتون نشون بدم که تاسیس سلسله به چه صورته؟ برای ورود به سامانه متاورس رنگ metaverse/com.irpsc.rgb رو وارد میکنیم.
با کلیک بر روی دکمه ورود وارد دنیای موازی متاورس رنگ میشیم. خب همونطور که میبینید متاورس رنگ از بخش های مختلفی تشکیل شده یکی از این بخش ها سلسله خانوادگی هستش و سپس روش کلیک میکنیم.
خب اگر شما قبالً سلسله خانوادگی تشکیل نداده باشید این جدول سمت راست برای شما نمایش داده نمیشه. من سلسله خانوادگی خودم رو تشکیل دادم و یکی از ساختمون های مسکونی که سمت چپ نمایش داده میشه رو به عنوان سلسله خانوادگی خودم، محله سلسله خانوادگی خودم رو انتخاب کردم.
اینجا رو نگاه کن نوشته ملک سلسله 11-1814TO خب این به این معنا هستش که ملک مسکونی هستش و بنده روش سلسله خانوادگی خودم رو تشکیل دادم متراژ این ملک من 0391 تا هست و تراکمش هم .01 خب یک ساختمون خیلی بزرگی هستش که من سلسله خانوادگی خودم رو روش تاسیس کردم. افزایش سود از ملک من 0 درصده و تعداد اعضای سلسلم 4 نفره یعنی پدر، مادر، خودم و برادرم رو داخل این سیستم من اضافه کردم و قابلیت انتقالش هم رو این هستش که من بازه زمانیم 1 شده میتونم ملکم رو تغییر بدم و هر کدوم از این ملک هایی که اینجا میبینید که همه ی این VOD ها یک VOD مسکونی هستند. خب داخل این بخش میتونیم اعضای خانواده رو مشاهده کنیم که در صدر کسی هستش که سلسله خانوادگی رو تشکیل داده،
اینجا پدر، مادر، خواهر، برادر، همسر و فرزندان رو میتونید مشاهده کنید که روی هرکدومشون کلیک کنید اینجا اگر روی خواهر کلیک کنید، میتونید خواهر خودتون رو شناسش و یا نامش رو جستجو کنید این دکمه رو بزنید و بعد دعوتش کنید که وارد سلسله خانوادگی شما بشه. خب داخل این بخش درخواست های ارسالی هستش، درخواست هایی که برای ما ارسال شدن. خب یک سری سواالتی هم در ادامه پرسیده شده که باهم دیگه به اون ها پاسخ میدیم:
خب پرسیده شده در شهر مجازی ایران هر فرد یا شهروند آیا میتواند با اعضای خانواده خود یک سلسله خانوادگی تشکیل دهد؟ و اساساً معنا و مفهوم سلسله خانوادگی در دنیای موازی متاورس رنگ چیست؟
خب سلسله خانوادگی یک محیطی هستش که شما در اون میتونید تعامل داشته باشید با خانواده خودتون، گفتگو کنید، با همدیگه ویدیوکال کنید، مشاوره بگیرید از همدیگه حاال بابت خرید یک زمینی، یا هرچیز دیگه ای، شروع فعالیت خودتون میتونید با خانواده خودتون داخل سلسله خانوادگی خودتون مشورت کنید.
خب همونطوری هم که گفتم شما با اضافه کردن هر یک از اعضای خانوادتون پاداشی رو دریافت میکنید و رتبتون افزایشی پیدا میکنه خب این باعث میشه که داخل متاورس رنگ همینجوری شما ذرهذره قدرت بیشتری کسب کنید و برید مرحله های بالاتر
پرسیده شده شهر مجازی ایران برای چند سلسله خانوادگی ظرفیت داشته و آیا به تعداد همه شهروندانی که در دنیای موازی متاورس رنگ عضویت دارند میتوان سلسله خانوادگی در آن ایجاد نمود؟
خب اصالً محدودیتی برای تاسیس سلسله وجود نداره مثالً من سلسله خانوادگی رو تشکیل دادم، پدر، مادر و برادرم وارد این سلسله خانوادگی من شدن حاال همینطور که من سلسله خانوادگی تشکیل دادم، پدرم هم میتونه سلسله خانوادگی تشکیل بده و مادرم، خودم و برادرم رو داخل سلسله خانوادگی Add کنه. همینطور برادرام هم میتونه سلسله خانوادگی خودش رو داشته باشه فقط تنها چیزی که برای سلسله خانوادگی نیازه، نیاز هستش که شما یک VOD مسکونی داشته باشین، چرا که برای تشکیل سلسله خانوادگی خودتون باید یک ملک مسکونی داشته باشید چرا که این سلسله خانوادگی روی فقط VOD های مسکونی بنا میشه
پرسیده شده برای شکلگیری یک سلسله در شهر مجازی ایران چه عوامل و شرایطی نیاز است و این عوامل و شرایط تا چه میزان برای خود شهروندان بستگی دارد؟ و چه میزان به سیستم متاورس رنگ؟
خب در پاسخ به این سوال باید بگم که چه عواملی نیاز هستش، عواملی که نیاز هستش این هست که اعضای خانواده ای که میخوایم داخل سیستم متاورس رنگ عضویتشون رو تائید کنید اونها باید داخل متاورس رنگ ثبتنام کرده باشن و احراز هویت خودشون رو کامل کرده باشن این یکی از عوامله، عامل دومش همون تهیه VOD مسکونی هست که شما باید حتماً یک VOD مسکونی داشته باشید. خب یک چیز دیگه ای که باید داخل این بخش بهش بپردازم این هستش که شما اگر به یک شهروندی درخواستی بدید که به سلسله خانوادگی شما وارد بشه و اگر اون شهروند نسبت خونی با شما در دنیای فیزیک نداشته باشه و اون شهروند اگر در سیستم متاورس درخواست شما رو تائید کنه خب این یک کار اشتباهی هستش و خالف قوانین متاورس رنگ هستش و اگر سیستم متاورس رنگ متوجه این موضوع بشه، ممکنه با شما برخورد کنه.
پرسیده شده اصلیترین رکن شکل گیری یک سلسله خانوادگی چیست؟ و چه رکنی باید در شکل گیری یک سلسله خانوادگی در دنیای موازی متاورس رنگ حتماً باید رعایت گردد تا ساختاری محکم در یک سلسله ایجاد گردد؟
خب اصلیترین چیز در دنیای موازی متاورس رنگ برای تاسیس سلسله داشتن یک VOD مسکونی هستش که شما میتونید این VOD رو از سیستم متاورس رنگ یا از سایر شهروندان تهیه کنید و اگر بخواید از سیستم متاورس رنگ تهیه کنید باید ابزار رنگ زرد شما داشته باشید
پرسیده شده از دیگر مزایای تشکیل یک سلسله توسط شهروندان در شهر مجازی ایران به چه مواردی میتوان اشاره نمود؟ و آیا تشکیل یک سلسله خانوادگی آنقدر مزایا دارد که شهروندان را به ایجاد آن 6 در دنیای موازی متاورس رنگ ترغیب کند؟
خب صددرصد مزیت های زیادی داره برای شما آپشن های زیادی رو فراهم میکنه باعث میشه شما قدرت بیشتری داشته باشید، چون وقتی سلسله خانوادگی خودتون رو داخل دنیای موازی متاورس رنگ تشکیل بدید اونوقت متوجه تمام این قدرت ها و امکاناتی میشه که به شما داده میشه توسط سلسله خانوادگی خودتون
پرسیده شده که آیا تشکیل سلسله خانوادگی در شهر مجازی ایران در گرفتن وام از این شهر متاورسی بر روی شهروندان تشکیل دهنده آن تاثیرگذار خواهد بود؟ این تاثیرگذاری بر روی اعطای وام در دنیای موازی متاورس رنگ به چه شکل میباشد؟
یک سلسله خانوادگی حداقل از چند نفر اعضا باید تشکیل شده باشد در شهر مجازی ایران تا بدان یک سلسله خانوادگی بتوان نام نهاد و اعضای این 7 سلسله بر چه اساسی در طبقات آن سلسله در دنیای موازی متاورس رنگ قرار میگیرد؟
خب همونطور که گفتم سلسله خانوادگی از اعضای پدر، مادر، خواهر، برادر، همسر و فرزندان تشکیل شده که شما میتونید هرکدوم از این اعضا رو به سلسله خانوادگی خودتون دعوت کنید.
خب دوستان پاسخ دهی به این بخش از سواالت ما اتمام رسید، خیلی خوشحالم که تا انتهای این ویدیو همراه من بودید این ویدیو رو میتونید داخل سامانه های ویدیویی اعم از یوتوب، آپارات، نمایش، نماشا، جعبه، دالفک، فیلو و 4mp مشاهده کنید. محتوای متنی این ویدیو رو میتونید در انجمن متاورس زیر همین سوالی که مطرح شده مشاهده کنید. خیلی خوشحال میشم که نظرات و انتقادات خودتون رو برای ما ثبت کنید.

موضوعاتی که در ویدیو به آنها پرداخته شده است:

00:00 مقدمه

00:15 سلسله خانوادگی در متاورس رنگ چیست است؟

04:20 در شهر مجازی ایران هر فرد یا شهروند آیا میتواند با اعضای خانواده خود یک سلسله خانوادگی تشکیل دهد؟ و اساساً معنا و مفهوم سلسله خانوادگی در دنیای موازی متاورس رنگ چیست؟

05:28شهر مجازی ایران برای چند سلسله خانوادگی ظرفیت داشته و آیا به تعداد همه شهروندانی که در دنیای موازی متاورس رنگ عضویت دارند میتوان سلسله خانوادگی در آن ایجاد نمود؟

06:40برای شکلگیری یک سلسله در شهر مجازی ایران چه عوامل و شرایطی نیاز است و این عوامل و شرایط تا چه میزان برای خود شهروندان بستگی دارد؟ و چه میزان به سیستم متاورس رنگ؟

08:12 اصلیترین رکن شکل گیری یک سلسله خانوادگی چیست؟ و چه رکنی باید در شکل گیری یک سلسله خانوادگی در دنیای موازی متاورس رنگ حتماً باید رعایت گردد تا ساختاری محکم در یک سلسله ایجاد گردد؟

 

مشاهده ویدیو پاسخ دهی به سوال سلسله خانوادگی در متاورس رنگ چیست ؟

saeed.zajkani ارسال نظر جدید اکتبر 23, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

توضیحات شما درباره سلسله خانوادگی در دنیای موازی متاورس رنگ بسیار جامع و مفهوم بود. این توضیحات به خواننده‌ها ایده‌ای دقیق از اینکه چگونه می‌توانند در این دنیای مجازی سلسله خانوادگی را تشکیل داده و کارکرد آن را درک کنند، ارائه می‌دهد. همچنین، توضیح شما درباره ملک‌های مسکونی و جزئیات مرتبط با آنها نیز بسیار مفهوم بود. این توضیحات به خواننده‌ها کمک می‌کند تا با اصول و عملکرد این بخش از Metaverse آشنا شوند.

گذاشتن نظر
2

خانواده یکی از مهم‌ترین عوامل در زندگی انسان است. خانواده به عنوان یک واحد اجتماعی، محل ایجاد ارتباطات عاطفی و اجتماعی و تبادل عاطفه و علم و تجربه است

بنابه این دلیل خانواده در متاورس رنگ نیز نقش پررنگی دارد برای تشکیل سلسله خانوادگی در مرحله اول شما میبایست یک VOD با کاربری مسکونی تهیه نمایید در صورتی که اعضای خانوادتان اعم از پدر،مادر، خواهر، برادر و همسرو فرزندانتان در متاورس رنگ ثبت نام و حضور داشته باشند برایشان دعوت نامه ای ارسال کرده که به سلسله خانوادگی شما بپیوند و یک سلسله و گروه خانوادگی را تشکیل دهید با تایید و ورود اعضای خانوادتان به سلسله شما با توجه به نسبت خانوادگی شهروند با شما، جوایزی از سمت سیستم متاورس رنگ به شما تعلق خواهد گرفت همچنین واحد رضایت نیز کسب خواهید کرد که این واحد نقش بسیار بسزایی در فعالیت های شما در متاورس رنگ دارد یکی از فواید واحد رضایت در متاورس رنگ تسریع بخشیدن به ساخت و ساز بر روی VOD شما است.

saeed.zajkani ارسال نظر جدید اکتبر 23, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

خانواده در متاورس رنگ نه تنها به عنوان یک واحد اجتماعی، بلکه به عنوان یک عنصر فعال در فرآیند بازی مطرح است.
ایجاد و تقویت سلسله‌های خانوادگی در این فضای مجازی با جوایز و مزایای خاصی همراه است.
واحد رضایت یک ویژگی ارزشمند در متاورس رنگ محسوب می‌شود که در بهره‌برداری و پیشرفت بازیکن نقش مؤثری دارد.

saeed.zajkani اظهار نظر کرد

توضیحات شما در مورد نقش خانواده در متاورس رنگ و نحوه تشکیل سلسله خانوادگی بسیار مفهوم و جامع بود. شما به خوبی توضیح داده‌اید که چگونه خانواده در این دنیای مجازی نقش مهمی ایفا می‌کند و چگونه اعضای خانواده می‌توانند با تشکیل سلسله خانوادگی و تعامل با یکدیگر به جوایز و فعالیت‌های مختلف دست یابند. همچنین، اشاره به واحد رضایت و نقش مهم آن در تسریع فرآیند ساخت و ساز در متاورس رنگ بسیار مفهومی بود. این توضیحات به خوانندگان کمک می‌کند تا بهترین استفاده را از این امکانات در دنیای موازی انجام دهند.

گذاشتن نظر
2

سلسله خانوادگی در متاورس رنگ چیست ؟

فعال سازی سلسله خانوادگی خروجی های متفاوتی برای شهروند دارد و هر شهروند که اقدام به معرفی سلسله خود کند میتواند از پورسانت های ویژه ای بهره مند شود .

هدف از سلسله خانوادگی ایجاد ارتباط گرم میان خانواده ها حتی در دنیای موازی میباشد .

مرضیه ثاقب علیزاده پاسخی انتخاب نشده است اکتبر 22, 2023
گذاشتن نظر
1

با توجه به پرسش مطرح شده ” سلسله خانوادگی در متاورس رنگ چیست ؟ ” میبایست پاسخ داد ، در جهان حقیقی خانواده از بالاترین درجه در ارتباط انسان ها برخوردار است به طوری که این ارزش با هیچ یک از توقعات و حقوق مالی افراد برابری نخواهد کرد ، متاورس رنگ نیز برای حفظ این کانون گرم و توسعه آن ، برنامه هایی در جهان موازی و مجازی متاورس رنگ در نظر گرفته است و یکی از مهم ترین این برنامه قابلیت تشکیل سلسله خانوادگی از طرف هر شهروند است به طوری که هر شخص میتواند با دعوت اعضا درجه یک خانواده خود سلسله خانوادگی خود را تاسیس نماید و حائز اهمیت است که شهروندان با ارسال دعوت نامه برای اعضا خانواده خود و پس از قبول کردن آنان ، جوایز منحصر به فردی را به دست آورند که در کیفیت زندگی مجازی آنان بسیار تاثیر گذار خواهد بود .

3e8c99aff02b7dbbdf1fa9907154881f6d3f72ed 2922 - سلسله خانوادگی در متاورس رنگ چیست ؟

saeed.zajkani ارسال نظر جدید اکتبر 23, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

توضیحات شما درباره سلسله خانوادگی در متاورس رنگ بسیار جامع و مفهوم بود. شما به خوبی توضیح داده‌اید که سلسله خانوادگی در دنیای موازی این پلتفرم چگونه عمل می‌کند و چگونه اعضای آن با دعوت و پذیرش جوایز و تاثیرات مثبت در تجربه آنان در دنیای مجازی دخیل می‌شوند. این توضیحات به خوانندگان اطلاعات مهمی ارائه می‌دهند تا با این ابزار در دنیای موازی بهتر آشنا شوند.

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها1468 times
 • پاسخ ها4 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات