چرا هر فرد در متاورس رنگ یک شهروند است ؟

3

چرا هر فرد در متاورس رنگ یک شهروند است ؟

  • شهروند در شهر مجازی ایران به چه معناست ؟ و اساسا به چه کسی در دنیای موازی متاورس رنگ شهروند گفته می شود ؟
  • تفاوت یک شهروند در شهر مجازی ایران با بازیکن و کاربر در دیگر انواع شهرهای مجازی متاورسی در چیست ؟ و چه چیزی شهروند دنیای موازی متاورس رنگ را دیگر همتایانش در متاورس های دیگر جهان متمایز می سازد ؟
  • آیا شهروندی در شهر مجازی ایران یک سطح همگانی است که هر فردی که به این شهر متاورسی وارد می شود این عنوان را تصاحب می کند ؟ یا آنکه سطحی خاص بوده که بعد از طی مراحل و بدست آوردن امتیازاتی در دنیای موازی متاورس رنگ به این عنوان خواهد رسید ؟
  • یک شهروند در شهر مجازی ایران از چه اختیاراتی برخوردار بوده  که خاص و ویژه شهروند بودن او می باشد ؟ و به عبارت دیگر فرق شهروند با یک غیر شهروند در چه کدام اختیاراتی ست که در دنیای موازی متاورس رنگ به او داده شده است ؟
  • شهروند در شهر مجازی ایران در ابتدای ورود از چه تسهیلات و امکاناتی برخوردار می گردد ؟ و این امکاناتی که در ابتدای ورود به شهروندان داده می شود در دنیای موازی متاورس رنگ چه تفاوتی با دیگر نمونه های متاورس دارد ؟
  • یک شهروند برای خرید زمین در شهر مجازی ایران در هنگام شروع آیا از سوی سیستم کوپن و یا ارز داخلی دریافت می کند ؟این کمک برای خرید زمین شامل همه شهروندان در دنیای موازی متاورس رنگ می شود ؟
  • آیا در شهر مجازی ایران همانطور که برای کاربران از نام شهروند استفاده شده است اهداف فرهنگی نیز دنبال می شود ؟ تا با فرهنگ سازی جامعه مجازی بهتری نسبت به دنیای حقیقی در دنیای موازی متاورس رنگ ساخته شود ؟

acdb53502a118a55f3dc8073cb3b4b0b83a6a7a8 227 - چرا هر فرد در متاورس رنگ یک شهروند است ؟

مرضیه ثاقب علیزاده تغییر وضعیت برای انتشار نوامبر 26, 2023
گذاشتن نظر
5

با سلام

هرفرد به محض ورود و ثبت نام در دنیای مجازی متاورس رنگ شهروند نامیده میشود.

متاورس رنگ برپایه نظرات و خواسته های شهروندان گام برمیدارد, چیزی که شهروندان متاورس رنگ را از بقیه کاربرهای متاورس های دیگر متمایز میکند این است که هر شهروند میتواند در تمامی مسائل مهم اعم از مسائل اقتصادی, فرهنگی, سیاسی شهری در متاورس رنگ نظر و رای دهند که مجموع این آرا تعیین کننده نتیجه انتخابات میشود همچنین میتوانند در رای گیری برای افتتاح منطقه جدید آبادی نظر و رای دهند. در دنیای مجازی متاورس رنگ قابلیت چت کردن انلاین هست همچنین میتوانند شهروندان با همدیگر دوست شوند و در دنیای حقیقی همدیگر را ملاقات کنند,با ایجاد سلسله و معرفی کردن اعضای خانواده خود (پدر, مادر, خواهر, برادر, همسر, فرزندان) میتوانند پوینت های مثبت زیادی به دست بیاورند که به روند حضور و پررنگ شدن نقش شهروندیشان کمک میکند و در آخر یکی از مهمترین قابلیت های شهروندان متاورس رنگ که میتواند برای آنها کسی در آمد خوبی داشته باشد این است که میتوانند فروشگاه ها و مغازه های خود که در دنیای حقیقی در آن اشتغال دارند را در دنیای مجازی متاورس رنگ نیز داشته باشند و اجناس خود را به فروش برسانند.

همانگونه که بالا خدمتتان عرض کردم هر فرد در بّدو ورود شهروند نامیده میشود ونیازمند سطح و لول خاصی نیست

شهروندان در ابتدای حضور هیچ محدودیتی نخواهند داشت و میتوانند هر زمینی که میخواهند را خریداری نماییند. وقتی مانند دنیای حقیقی از کلمه شهروند استفاده میشود پس دنیای مجازی متاورس رنگ دنباله روی دنیای حقیقی است و در آن به ترویج فرهنگ و تمدن کشورمان ایران میپردازد.

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 21, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

سپاس از پاسخ شما
در مورد پاسخ مطرح شده توسط دوست عزیز که به عنوان پاسخ درست انتخاب شده است چالشی در ذهن من ایجاد شد و آن هم اینکه شما گرچه از یک پلتفرم کاربری صحبت نمودید اما نکته اینجاست که بعد از طی کردن گام های نخست و عبور از لایه های دو بعدی و محدود , اگر متاورس ملی رنگ توانسته باشد به معنای واقعی زندگی موازی مخاطبانش را احاطه کند و آن تعریف مرسوم متاورس در استاندارد بین المللی آن که نهایتا باید یک متاورس باشد تا دنیای موازی شکل بگیرد , را اجرایی سازد . بنا به این تعاریف جآن زمان یک جامعه مجازی و سپس جامعه موازی شکل می گیرد که آنگاه کلمه و نام شهروند” اهمیت بسزایی می یابد . در وهله ای اول گمان نمی کنم تعریف شما از یک شهروند ” در متاورس رنگ به این خصوصیات محدود باشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بنابراین اگر ممکن است تفسیر و تصویر روشن تری از یک شهروند” در متاورس رنگ ارائه دهید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nazanin اظهار نظر کرد

من فکر می کنم که قابلیت رای دادن شهروندان به مسائل مهم، یک ویژگی بسیار خلاقانه و ارزشمند است. این قابلیت، به شهروندان این امکان را می دهد تا در شکل گیری آینده متاورس رنگ مشارکت داشته باشند.

گذاشتن نظر
3

چرا هر فرد در متاورس رنگ یک شهروند است ؟

دنیای موازی متاورس رنگ با وجود شهروندان زنده خواهد ماند و پس از ورود هر فرد به دنیای موازی متاورس رنگ نقش شهروند را به خود اهدا خواهد کرد .

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 21, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

شهروندی در متاورس رنگ، فرصتی برای ایجاد یک جامعه جدید و بهتر است. این فرصتی است برای اینکه همه افراد، فارغ از ملیت، نژاد و مذهب، در یک جامعه برابر و عادلانه زندگی کنند.

گذاشتن نظر
1

اگر بخواهیم یک پاسخ منطقی برای پرسش ” چرا هر فرد در متاورس رنگ یک شهروند است ؟ ” در نظر بگیریم باید بیان کنیم از آنجایی که متاورس رنگ یک جهان موازی و مجازی برای تعاملات و ارتباطات مالی و اجتماعی افراد است و این ارتباطات تنها با وجود و فعالیت افراد امکان پذیر است . حال باید توجه داشت هر شخص در جهان از حقوق طبیعی و قانونی برخور دار است و به همین منظور است که آنرا شهروند مینامند . با توجه به این تفسیر باید بیان کنیم هر شخص با پا گذاشتن در جهان موازی از حقوق طبیعی ای برخور دار میشود که این حقوق شامل حق خرید و فروش ، حق اعتراض ، حق فعالیت و … خواهد بود ، حال فرد با بدست آوردن این حقوق یک شهروند نامیده میشود و میتواند با فعالیت سطح خود را افزایش داده و در عین حال به سرمایه گذاری و انواع کسب درآمد بپردازند . 8c0a6f8323eaea9b3e7ab12b05d10bd5a42d91d2 2922 - چرا هر فرد در متاورس رنگ یک شهروند است ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده می 13, 2023
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1563 times
  • پاسخ ها3 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات