هر زمین میتواند یک فروشگاه باشد ؟

2

هر زمین میتواند یک فروشگاه باشد ؟

 • ایا تمام زمین های موجود در شهر های مجازی ایران در متاورس رنگ قابلیت استفاده شدن به عنوان فروشگاه را دارند ؟
 • آیا شهرداری شهرهای مجازی ایران مجوز ساخت فروشگاه را در هر زمینی به بازیکنان می دهد ؟
 • برای دریافت مجوز ساخت فروشگاه باید به کجا مراجعه نموده و چه اقداماتی انجام داده و برای دریافت مجوز ساخت فروشگاه در متاورس رنگ چه شرایط و اعتبارات و امتیازاتی را کسب نمود ؟
 • ساخت و تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ چه مزیت هایی برای بازیکنان می تواند داشته باشد ؟  و سود آوری برای بازیکنان صاحب فروشگاه در شهر های مجازی ایران  متاورس رنگ چگونه است ؟
 • چند درصد از بازیکنان در متاورس آپلند به ساخت و تاسیس فروشگاه در شهر آپلند روی می آورند ؟ با توجه به استقبال بازیکنان بازی آپلند از فروشگاه  ایا می توان حدس زد چند درصد از بازیکنان متاورس رنگ از این استراتژی در بازی استفاده نمایند ؟
 • در پلن طراحی شده توسط طراحان و برنامه نویسان متاورس رنگ در مورد ساخت فروشگاه و تاسیس و فعالیت و نحوه درامدزایی از طریق ان چه چارچوب و قوانینی چیده شده است ؟
 • ساخت و تاسیس فروشگاه در هریک از شهرهای مجازی ایران ایا دارای قوانین متفاوتی می باشد ؟
 • در هر شهر مجازی قوانین تاسیس فروشگاه توسط چه کسانی وضع می شود و چه کسانی زمین های مورد نیاز برای ساخت فروشگاه را به بازیکنان می فروشد ؟
 • چند درصد زمین های هر شهر مجازی ایران قابلیت تجاری شدن را دارا می باشند و می توان در انها فروشگاه و یا مشاغل مشابه ان راه اندازی نمود ؟
 • شهرداری های شهر های مجازی ایران در تعیین زمین مناسب برای تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ چه نقشی دارند و تا چه حد نقش انها اهمیت دارد ؟
 • علاوه بر شهرداری ساخت و تاسیس یک فروشگاه در شهرهای مجازی متاورس رنگ به کدام یک از ارگان های دولتی حاضر در متاورس رنگ مرتبط می باشد و باید از انها نیز مجوزات لازم گرفته شود ؟
 • ایا داشتن مجوزات لازم برای ساخت فروشگاه در قیمت زمین ان تاثیرگذار خواهد بود و می تواند نقش تعیین کننده داشته باشد ؟
 •  

7a983486e07d03bbca17d5ea7221e7c51dab1e89 227 - هر زمین میتواند یک فروشگاه باشد ؟

مرضیه ثاقب علیزاده پاسخ انتخاب شده به عنوان بهترین سپتامبر 6, 2023
گذاشتن نظر
2

آیا هر زمین یک فروشگاه است؟

در دنیای موازی متاورس رنگ کاربری های مختلفی وجود دارد که شما متناسب با نیاز خود میتوانید این کاربری ها را تهیه نمایید و فعالیت خوذ را آغاز نمایید. این کاربری ها عبارتند از: مسکونی, تجاری, آموزشیو فضای سبز است که شما برای تاسیس یک فروشگاه یا مجتمع تجاری میبایست یک VOD با کاربری تجاری که به رنگ قرمز نمایش داده میشود را تهیه نمایید

orgi 4 - هر زمین میتواند یک فروشگاه باشد ؟

سلام دوستان مرضیه ثاقب علیزاده هستم در این بخش از ویدیو ها قراره به سوالاتی که شما عزیزان در انجمن متاورس ایران مطرح کردید پاسخ بدهیم.
سوالی که امروز قرار است به آن پاسخ بدهیم :

آیا هر زمین یک فروشگاه است؟

در پاسخ به این سوال باید خدمت شما عرض کنم در دنیای موازی متاورس رنگ VOD های زیادی وجود دارد که هر شهروند می تواند متناسب با VOD خودش به کسب درآمد برسد خب یکی از راههای کسب درآمد داخل سیستم متاورس رنگ خب تاسیس فروشگاه هست. خب شما زمانی که یک فروشگاهی را تاسیس کنید می توانید محصولات خودتان را داخل این فروشگاه ارائه کنید و سایر شهروندان بیایند و از فروشگاه شما دیدن کنند و محصول شما را ببینند و اگر تمایل داشتن محصول شمارا ازتون سه بعدی اش را بخرند و داخل خود متاورس رنگ از استفاده کنند. خب اگر شما داخل دنیای فیزیک یک مغازه ای دارید می توانید داخل دنیای موازی متاورس رنگ آن محصولات خودتان را هم ارائه بدهید و اگر شهروندی تمایل داشت که محصول شمارا فیزیکی اش را هم دریافت کند شما می توانید داخل دنیای فیزیک محصول سه بعدی را برایش درب منزل ارسال کنید. خب این یک راه خیلی قوی برای کسب درآمد داخل این سیستم است. خب برای تاسیس یک فروشگاه داخل سیستم متاورس رنگ تنها شما باید یک VOD تجاری تهیه کنید. یعنی اگر یک VOD آموزشی تهیه کنید، یک VOD مسکونی تهیه بکنید نمی توانید فروشگاهی را بر روی آن VOD ها تاسیس کنید چرا که VOD تجاری ما که به رنگ قرمز نمایش داده می شود تنها قابلیت تاسیس فروشگاه های تجاری و دفاتر اداری را دارد و روی بقیه ی VOD ها شما نمی توانید از این قابلیت ها استفاده کنید.

خب در ادامه یکسری سوالاتی پرسیده شده که با همدیگر به آنها پاسخ می دهیم.
پرسیده شده :

آیا تمام زمین های موجود در شهر مجازی ایران در متاورس رنگ قابلیت استفاده شدن به عنوان فروشگاه را دارند؟

خب ببینید فروشگاه هدفش این است که یک محصولاتی را داخل آن فروشگاه قرار بده داخل یک محیطی قرار بده و از طریق آن محصول ها به کسب درآمد برسد. خب شما می آیید VOD های تجاری که از اسمش پیداست برای تجارت هستش می توانید فروشگاه خودتان را تاسیس کنید و به کسب درآمد برسید که محصول خودتان را حالا یا خودتان یا طراحان متاورس رنگ یا اشخاص دیگری می توانند طراحی سه بعدی اش را و داخل فروشگاهتان قرار بدهید و و یکسری شهروندان خرید می کنند و موجودی کیف پول شما شارژ می شود. در ادامه می توانید موجودی خودتان را اگر که حالا به ارز ریال بود خارج کنید و در دنیای فیزیک به حساب بانکی خودتان منتقل کنید.
پرسیده شده :

آیا شهرداری شهر های مجازی ایران مجوز ساخت فروشگاه را در هر زمینه ای به بازیکنان می دهد؟

خب همانطور که گفتم در ابتدا شما می توانید یک VOD تجاری، یک VOD مسکونی و یا یک VOD آموزشی تهیه کنید و این اصلا محدودیتی ندارد اما زمانی که شما می آیید یک سازه ای را برای این VOD خودتان قرار می دهید که حالا این سازه مشخص می کند که این VOD شما قرار است چه استفاده ای ازش بشود آن موقع است که شما نمی توانید روی یک زمین مسکونی یک سازه ای که مشخصه ی این هستش که این فروشگاه مرکز تجاری هست رو این زمین مسکونی قرار بدهید. روی یک VOD مسکونی شما فقط می توانید یک سازه ی مسکونی قرار بدهید آن سازه هایی که توی متاورس رنگ وجود دارد را می توانید مسکونی هایش را انتخاب کنید حالا اگر یک VOD تجاری بخرید فقط می توانید سازه ای که به صورت تجاری تهیه شده طراحی شده آن را می توانید شما روی سازه ی خودتان روی VOD تجاری خودتان قرار بدهید و خب فروشگاه خودتان را تاسیس کنید.

گفته شده :

برای دریافت مجوز ساخت فروشگاه باید به کجا مراجعه نمود و چه اقداماتی انجام داده و برای دریافت مجوز ساخت فروشگاه در شهر متاورس رنگ چه شرایط و اعتبارات و امتیازاتی را باید کسب نمود؟

خب ببینید من دقیق نمیدانم که در رابطه با مجوز ساخت و شرایطش اما این را می دانم زمانی که شما یک VOD تجاری را تهیه می کنید باید برای اینکه فروشگاهتان را تاسیس کنید باید یک سازه ای را روی VOD خودتان قرار دهید حالا این سازه میتواند یک سازه ی پیش فرض باشد که می توانید از پیش فرض های متاورس رنگ آنها را تهیه کنید و یا با پرداخت هزینه می توانید سازه ی خودتان را انتخاب کنید و روی  VOD تان قرار بدهید. یا می تواند سازه ی پیش فرضی باشد که گرچه که فروشگاه شما با طراحی مد نظرتان این VOD را میخواهید طراحی کنید می توانید سازه تان را طراحی کنید و روی VOD قرار بدهید بعد از اینکه سازه تان را انتخاب کردید حالا پیش فرض باشه یا سفارشی یک بازه ی زمانی ای را باید سپری کنید که این سازه بر روی VOD تجاری شما قرار بگیرد. خب بعد از اینکه این بازه ی زمانی هم سپری شدش شما می توانید فروشگاه خودتان را تاسیس کنید محصولاتتان را داخلش بچینید طراحی کنید داخلش و محیط خودتان را دیزاین کنید و خب سایر شهروندان می آیند به فروشگاه شما محصولات شما را چون سه بعدی هستش می توانند از تمامی زاویه ها نگاه کنند جزئیات را ببینند بافت روی آن مدل شمارا ببینند و خب اقدام کنند به خرید و کسب درآمد می شود برای شما.
گفته شده :

چند درصد از شهروندان در متاورس آپلند به ساخت و ساز و تاسیس فروشگاه در شهر آپلند رو آوردند و با توجه به استقبال بازی آپلند از فروشگاه آیا می توان حدث زد چند درصد از بازیکنان از این استراتژی استفاده می کنند؟

خب ببینید اصلا نمی شود این محیط سه بعدی مارا با آپلند مقایسه کرد چرا که خب یکسری ویژگی هایی دارد که خب متاورس های دیگر ندارند درسته از لحاظ بیسی شبیه هم هستش اما متاورس رنگ کاملا متفاوت است با آپلند یا هر جای دیگری شما می توانید وارد فروشگاه بشوید، محصولات را ببینید و خریداری کنید. داخل آپلند خیلی این محیط می تواند ساده تر باشد و متفاوت با متاورس ما پس من این امید را می دهم به شما که فروشگاه ها می توانند داخل متاورس رنگ منبع خیلی خوبی برای کسب درآمد شما باشند چرا که شما می توانید فروشگاه خودتان را به هوش مصنوعی متصل کنید و زمانی که اگر شما داخل این فروشگاه نبودید هوش مصنوعی دارد برای شما کسب درآمد می کند و خب این خیلی مناسب است. من نوعی در دنیای فیزیک دارم کاری را انجام میدهم همینطور که دارم در دنیای فیزیک یک کاری را انجام می دهم و کسب درآمد می کنم هوش مصنوعی فروشگاه من هم دارد برایم در دنیای موازی متاورس رنگ کسب درآمد می کند.

در پنل طراحی شده توسط طراحان و برنامه نویسان متاورس رنگ ئر مورد ساخت فروشگاه و تاسیس و فعالیت و طریقه ی درآمد زایی در آن چه چهارچوب و قوانینی چیده شده است؟

خب این را که داخل همین سوال در داخل بخش های قبلی اش برایتان توضیح دادم.

ساخت و تاسیس فروشگاه در هر یک از شهر های مجازی ایران آیا دارای قوانین متفاوتی بوده؟

خب ببینید قوانین خاصی ندارد همین که شما یک VOD تجاری خریداری کنید یعنی این که قوانینی که برای فروشگاه لحاظ شده را شما یکی از این قوانین را رعایت کردید حالا قوانین بعدی میتواند محصولاتتان باشد که محصول سه بعدی شما بهینه باید باشد فرمتش چه چیزی باید باشد این ها یکسری چهارچوب هستند که زمانی که بخواهید فروشگاه خودتان را تاسیس کنید این موارد به شما گفته می شود و باید این قوانین را رعایت کنید.

چند درصد زمین ها در شهر مجازی ایران قابلیت تجاری شدن را دارا می باشند و می توان در آنها فروشگاه یا مشاغل مرتبط با آنها را راه اندازی نمود؟

خب ببینید زمین های تجاری نمی توانیم بگوییم چند درصدش چرا که خب VOD های مسکونی ما اصولا تعدادشان بیشتر از فروشگاه ها و مراکز تجاری ما هستند خیلی بیشتر از VOD های تجاری ما هستند اما VOD های تجاری هم باز به نسبت VOD های آموزشی بیشتر هستند اما خب اولویت همیشه با کسی هستش که در دقیقه ی اول یا خرید خودش را انجام می دهد و خب صاحب یک VOD می شوند چرا که خب اگر VOD های تجاری به فروش برسند باید صبر کنید آبادی جدیدی بازسازی بشود و بتوانید آن VOD را تهیه کنید. یا یک شهروندی بخواهد VOD تجاری خودش را بفروشد و از آن شهروند تهیه اش کنید خب این ممکنه که برای شما بازه ی زمانی ای را سپری کند، یکم طولانی بشود و خب ممکن است قیمتش هم فرق کند مثلا اگر بخواهید از یک شهروند دیگر تهیه کنید ممکن است صاحب آن VOD، VOD خودش را با یک قیمت دیگری که بیشتر از تصور شماست مثلا قیمت گذاری کرده باشد.

علاوه بر شهرداری ساخت و تاسیس یک فروشگاه در شهر های مجازی متاورس رنگ به کدام یک از ارگان های دولتی حاضر در متاورس رنگ مربوط می باشد و باید از آنها نیز مجوز لازم گرفته شود؟

ببینید شما مجوزی که برای فروشگاه خودتان می خواهید تاسیس کنید باید این مجوز را از خود سیستم متاورس رنگ تهیه کنید حالا اینکه به چه صورت مجوز را باید تهیه بکنید و چه مراحلی را باید سپری کنید در ویدیو های بعدی حتما بهش می پردازیم.

خب دوستان سوالات ما به پایان رسید خیلی خوشحالم تا انتهای این ویدیو همراه من بودید محتوای متنی این ویدیو را می توانید داخل انجمن متاورس ایران زیر همین سوالی که مطرح شده مشاهده کنید همچنین می توانید این ویدیو را داخل سامانه های ویدیویی اعم از آپارات، نمایش، نماشا، جعبه، دالفک، فیلو و MP4 مشاهده کنید خیلی خوشحال می شود نظرات و پیشنهادات خودتان را برای ما ثبت کنید.

 

موضوعاتی که در این سوال به آنها پرداخته شده است:

00:00 مقدمه

00:20 آیا هر زمین یک فروشگاه است؟

02:21 آیا تمام زمین های موجود در شهر مجازی ایران در متاورس رنگ قابلیت استفاده شدن به عنوان فروشگاه را دارند؟

03:30 آیا شهرداری شهر های مجازی ایران مجوز ساخت فروشگاه را در هر زمینه ای به بازیکنان می دهد؟

04:51 برای دریافت مجوز ساخت فروشگاه باید به کجا مراجعه نمود و چه اقداماتی انجام داده و برای دریافت مجوز ساخت فروشگاه در شهر متاورس رنگ چه شرایط و اعتبارات و امتیازاتی را باید کسب نمود؟

06:44 چند درصد از شهروندان در متاورس آپلند به ساخت و ساز و تاسیس فروشگاه در شهر آپلند رو آوردند و با توجه به استقبال بازی آپلند از فروشگاه آیا می توان حدث زد چند درصد از بازیکنان از این استراتژی استفاده می کنند؟

08:26 در پنل طراحی شده توسط طراحان و برنامه نویسان متاورس رنگ ئر مورد ساخت فروشگاه و تاسیس و فعالیت و طریقه ی درآمد زایی در آن چه چهارچوب و قوانینی چیده شده است؟

08:48 ساخت و تاسیس فروشگاه در هر یک از شهر های مجازی ایران آیا دارای قوانین متفاوتی بوده؟

09:30 چند درصد زمین ها در شهر مجازی ایران قابلیت تجاری شدن را دارا می باشند و می توان در آنها فروشگاه یا مشاغل مرتبط با آنها را راه اندازی نمود؟

10:54 علاوه بر شهرداری ساخت و تاسیس یک فروشگاه در شهر های مجازی متاورس رنگ به کدام یک از ارگان های دولتی حاضر در متاورس رنگ مربوط می باشد و باید از آنها نیز مجوز لازم گرفته شود؟

 

مشاهده ویدیو پاسخ به سوال هر زمین میتواند یک فروشگاه باشد ؟

 

مرضیه ثاقب علیزاده پاسخ انتخاب شده به عنوان بهترین سپتامبر 6, 2023
گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 4 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها796 times
 • پاسخ ها4 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

خرید فرش مشهد 0 پاسخ ها | 0 آرا