تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ | متاورس رنگ

2

فروشگاه متاورس رنگ چیست؟

تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ چگونه است؟

نحوه تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ را شرح دهید؟

de630c2f30da85e12b381b334e3f473f2f34f21a 2427 - تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ | متاورس رنگ

نحوه کسب درآمد از فروشگاه متاورس رنگ را شرح دهید؟

میزان درآمد یک فروشگاه در متاورس رنگ چقدر است؟

محمد فلاح سوال پاسخ داده شده سپتامبر 5, 2022
گذاشتن نظر
6

تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ

برای تاسیس یک فروشگاه در متاورس رنگ لازم است که شما اقدام به خرید زمینی با کاربری تجاری کنید. در متاورس رنگ زمین هایی با کاربری تجاری به رنگ قرمز نمایش داده میشود بعد از خرید زمین خود شروع به ساخت بنا برای تاسیس فروشگاه خود کنید و برای راه اندازی فروشگاه باید مجوز مربوطه را تهیه نمایید. توجه داشته باشید تاسیس فروشگاه ها, ارائه خدمات و محصولات آینده مالی خوبی به همراه خواهد داشت.

 مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g4 05 - تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ | متاورس رنگ

 

محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم, خیلی خوش آمدید به بخش چهارم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متارنگ. سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی, حسین قدیری هستم, بخش چهارم یکی از سوالات شما را به صورت تخصصی پاسخ میدهیم و در زیر همین سوال در انجمن متاورس بارگذاری میکنیم تا به صورت ویدیویی هم پاسخ را داشته باشید.

مدنی: بله, سوال پرسیده شده است که فروشگاه متاورس رنگ چیست؟

قدیری: خدمت شما عرض شود فروشگاه متاورس رنگ, خب یک فروشگاه است که ارز های داخلی را در اختیار عزیزان قرار میدهد و میتوانند ارز ها را داخل فروشگاه خود متاورس رنگ تهیه کنند.

یک سری ما ابزار داریم و یک سری ارز داریم که هر جفت آنها داخل فروشگاه است.

ابزارها سه رنگ است رنگ زرد, آبی و قرمز است که هر کدام این رنگ ها متناسب با کاربری تعبیه شده و شما برای اینکه بتوانید یک ملک مسکونی, تجاری یا آموزشی تهیه کنید باید رنگ داشته باشید چرا که در شروع یک آبادی ملک ها متناسب با کاربری با رنگ عرضه میشود و همینطور در بخش ارز در فروشگاه متاورس رنگ ارز PSC وارز ریال را داریم .

مسلما ارز ریال هر میزان که بخرید در کیف پول شما قرار داده میشود و ارز PSC هم که یک واحدی است که شما میتوانید تهیه کنید و  برای تبادل های داخلی استفاده میشود و ریال هم به همین صورت, که میتوانید از آن ها بهره مند بشوید.

مدنی: پرسیده شده است که تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ چگونه است؟

قدیری:   سوال قبلی یک جوری است که فکرکنم منظورشان فروشگاهی بوده که داخل خود متاورس رنگ است اما خوب ما پاسخی که دادیم به خود فروشگاه مرکزی متاورس رنگ بود ولی خب میرویم برای سوال تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ چگونه است؟ ببینید متاورس رنگ یک بیس مجازی بر اساس موقعیت مکانی در اختیار شما قرار میدهد که شما میتوانید توی آبادی ای که آزاد شده اون پلیگان تجاری, اون زمین تجاری را تهیه کنید. زمین ها ابعاد مشخص دارند و هرکدام بر اساس تراکم طبقه بندی شده اند. تراکم سه طبقه, چهارطبقه, پنج طبقه بندی شده اند.

ملکی که تجاری است به رنگ قرمز هست و مسلما وقتی بخواهید از خود آبادی, از خود متارنگ تهیه کنید باید واحد ابزار رنگ قرمز را داشته باشید تا بتوانید تهیه کنید.

اینکه یک فروشگاه چگونه تاسیس میشود خب اول شما یک ملک تجاری تهیه میکنید به نام خودتان (شما صاحب ملک میشوید) بعد فروشگاهتان را روش بنا میکنید ما یک سری ملک های تجاری به صورت پیش فرض برای پلیگان ها آماده کرده ایم که واحد ها بر اساس متر است در ابعاد 5*5 , 10*10 , 15*15 , 20*20 , 25*25 , 30*30 , 40*40 , 50*50 که در شروع تمام این ملک ها سه واحدی هستند و یک بازه زمانی نیاز دارد تا این ملک بر روی این زمین ساخته شود, که پیش نیاز ساخت این ملک واحد رضایت است که داخل خود متارنگ این را کسب میکنید و میتوانید ملکتان را بسازید.

وقتی ملک ساخته میشود یک محیط سه بعدی, یک بیس سه بعدی بر اساس آن متراژ ملکتان در اختیارتان قرار میگیرد که شما میتوانید داخل اون فروشگاه محصولات سه بعدی خودتان را ارائه بدهید و میتوانید هر مواد خاصی را که دوست دارید از لحاظ دیزاینی, دکوری به صورت سه بعدی داخل آنجا قرار بدید و مخاطبینتان وارد بشوند و محصولتان را ببینند و بتوانند بخرند و در نهایت در دنیای فیزیک محصولی را ارائه بدید که در دنیای مجازی فایل سه بعدی آن را نمایش داده اید. این میشود همان فروشگاهی که شما میخواهید تاسیس کنید.

مدنی: پرسیده اند که نحوه کسب درآمد درفروشگاه متاورس رنگ را توضیح دهید.

قدیری: بله, خدمت شما عرض شود که فروشگاه ما در دنیای فیزیک به کسی میگوییم که فروشگاه دارد و یک سری محصول را داخل فروشگاه قرار میدهد و این محصول را به صورت مستقیم عرضه میکند .در دنیای موازی متاورس رنگ هم همینطور است شما میتوانید محصولی که حالا به صورت سه بعدی داخل اینجا قرار داده اید را عرضه بکنید اگر آن محصول در دنیای فیزیک هم محصول شما باشد میتوانید دو محصول بفروشید یعنی هم محصولتان به صورت سه بعدی در اختیار متقاضی قرار داده میشود و هم میتوانید در دنیای فیزیک ارسال کنید درب منزلشان . خب این یکی از خروجی های درآمدی و میتوانند فروشگاه مرکز خدمات شما باشه, خدماتتون را ارائه بدید. خروجیتان هم که میتوانید محصولات را به ارز ریال بفروشید و یا به ارز PSC بفروشید.

ارز ریال را راحت میتوانید خارج کنید در یک بازه زمانی و در دنیای فیزیک استفاده کنید.

مدنی: پرسیده شده است که میزان درآمد یک فروشگاه در متاورس رنگ چه جوری میباشد؟

قدیری: عرضم به حضور شما که محدودیت ندارد, ببینید اینکه شما چقدر محصول, چقدر تراکنش انجام میدید محدودیت نداره و متناسب با آن فایل های سه بعدی که یا متخصصین برای شما طراحی کردند و بارگذاری کردید و یا اینکه خودتان یادگرفته اید و بارگذاری کرده اید, هرچقدر محصولتان مخاطب داشته باشد شما میتوانید فروش بیشتری داشته باشید و این محدودیتی ندارد و اینکه شما یکبار محصول سه بعدی خودتان را بارگذاری میکنید و تا موقعی که محصول شما توی فیزیک هست شما میتوانید عرضه کنید و ما خدمات تبلیغات, خدمات جذب مشتری را به شما یاد میدهیم که بدانید چه جوری بفروشید, چقدر بفروشید و محدودیت خاصی هم ندارد.

مدنی: سوالات بخش چهارم هم به اتمام رسید.

قدیری: بسیار عالی

مدنی: ممنون که همراه ما بودید

قدیری: تا ویدیو بعدی که بخش پنجم است شما را به خدای بزرگ میسپارم. خدانگهدار

مدنی:خدانگهدار.

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:35 فروشگاه متاورس رنگ چیست؟

01:50 تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ چگونه است؟

04:33 نحوه کسب درآمد از فروشگاه در متاورس رنگ به چه صورت است؟

05:41 میزان درآمد یک فروشگاه در متاورس رنگ چه جوری است؟

ویدیو پاسخ دهی به سوال پروژه متاورس ایران چیست ؟

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 2, 2023
m6hdixx اظهار نظر کرد

ممنون از کامنت عالی تون

nazanin اظهار نظر کرد

مطالب کاملا کاربردی 👍

Awmin اظهار نظر کرد

بسیار عالی

مطالب بسیار کامل بود

از انتشار ویژه و تخصصی شما سپاسگذارم

ممنون از ایده های خوبتون

nazanin اظهار نظر کرد

“تاسیس یک فروشگاه در متاورس رنگ نیازمند اقدام به خرید زمینی با کاربری تجاری است. در متاورس رنگ، زمین‌هایی با کاربری تجاری با رنگ قرمز نمایش داده می‌شوند. پس از خرید زمین، به ساخت بنا برای تأسیس فروشگاه خود بپردازید و برای راه‌اندازی فروشگاه، لازم است مجوز مربوطه را تهیه کنید. توجه داشته باشید که تأسیس فروشگاه‌ها و ارائه خدمات و محصولات در آینده با موفقیت مالی خوبی همراه خواهد شد.”

گذاشتن نظر
2

در پروژه متاورس رنگ می توانید با خرید یا اجاره یک زمین تجاری هر کسب و کار مجاز در ایران را راه اندازی کنید.

کسب درآمد در ملک های تجاری به این صورت است که می توانید بناهای از پیش ساخته شده را خریداری یا اجاره کنید و در آن بنا که در ملک خریداری یا اجاره شده توسط شما پیاده سازی می شود شروع به فعالیت تجاری خود کنید.

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 2, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

“در پروژه متاورس رنگ، شما می‌توانید با خرید یا اجاره یک زمین تجاری، هر کسب و کار مجاز در ایران را راه‌اندازی کنید. درآمدزایی از ملک‌های تجاری به این صورت است که می‌توانید بناهای از پیش ساخته شده را خریداری یا اجاره کرده و در آن بنا، که توسط شما خریداری یا اجاره شده است، شروع به فعالیت تجاری خود کنید.”

گذاشتن نظر
1

تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ این گونه است که شما میتوانید  با خرید یک ملک تجاری فروشگاه خود راتاسیس کنید

فروشگاه های متاورس رنگ بصورت ۲ بعدی و ۳ بعدی در دنیای موازی متاورس رنگ است و میتوانند  در آن فضا فعالیت تجاری کنند

f4128429ae89ac573ef05fea4b8aa52725a3dd9c 2924 - تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ | متاورس رنگ

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 2, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

“تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ به شما این امکان را می‌دهد که با خرید یک ملک تجاری، فروشگاه خود را ایجاد کرده و در دنیای موازی متاورس رنگ، به صورت ۲ بعدی و ۳ بعدی، فعالیت تجاری کنید. این فضاها ارائه دهنده محیط‌های جذاب و نوآورانه برای راه‌اندازی و مدیریت کسب و کار شما هستند.”

گذاشتن نظر
1

با توجه به توضیحات کامل شما اونطور که بنده متوجه شدم پس باید برای تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ باید در ابتدا رنگ خرید سپس توسط اون رنگ یک ملک متناسب با کاربری موردنظر خود خریداری کرده و فروشگاه خود را روی آن ملک بنا کنیم.

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 2, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

“درسته! برای تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ، ابتدا با خرید یا اجاره زمین تجاری ویژه با رنگ مشخص، شما می‌توانید ملکی را انتخاب و خریداری کنید. سپس با اجرای بنا بر روی این زمین، فروشگاه خود را در دنیای موازی گسترش دهید. این فرآیند باعث ایجاد فضاهای جذاب و نوآورانه برای انجام فعالیت‌های تجاری شما در متاورس رنگ می‌شود.”

گذاشتن نظر
1

فروشگاه متاورس رنگ یک بیس اختصاصی برای صاحبان  فروشگاه های واقعی در دنیای امروزی هست که این افراد میتواند در این بستر  فروشی پر سود در دنیای موازی داشت که واقعا قابلیت خوبی میباشد  و سود خوبی به افرادی که فروشگاه واقعی دارند میرساند

b53614ff2707f2c5729064ddec11afc3801000cc 2903 - تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ | متاورس رنگ

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 2, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

“فروشگاه‌های متاورس رنگ به واقعیت فروشگاه‌های فیزیکی ارتقا داده‌اند و به صاحبان فروشگاه‌های واقعی فرصتی فراهم کرده‌اند تا در دنیای موازی به فروش پر سود دست یابند. این بستر اختصاصی برای آنها فراهم شده است تا با استفاده از تکنولوژی متاورس رنگ، تجربه‌ی فروش منحصر به فرد و سودآور را تجربه کنند. این امکانات و قابلیت‌ها واقعاً یک فرصت خوب برای توسعه و بهبود کسب و کار واقعی فروشگاه‌ها فراهم کرده است.”

گذاشتن نظر
1

فروشگاه در متاورس برای رفاه مردم از خرید تاسیس شده به کمک میکنه که هرجای که باشید میتونید خرید خود را انجام دهید حالا میتواند زمین یا … باشد و به بهبود زندگی مردم کمک میکندa3e7acbc196e9916538ab995115fd3408f0e8663 2912 - تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ | متاورس رنگ

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 16, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

من معتقدم که فروشگاه‌های متاورس می‌توانند به بهبود زندگی مردم کمک کنند. این فروشگاه‌ها می‌توانند به مردم این امکان را بدهند که وقت و پول خود را صرف کارهای مهم‌تری کنند و از خرید لذت بیشتری ببرند.

گذاشتن نظر
1

هر جایی که مردم ومود داشته باشند ، نیاز به برطرف کردن نیاز های روزمره مردم نیز دیده میشود که علت تاسیس فروشگاه در متاورس را به روشنی توضیح میدهد

nazanin سوال پاسخ داده شده سپتامبر 4, 2022
گذاشتن نظر
1

بسیار عالییی

berlin سوال پاسخ داده شده آگوست 30, 2022
گذاشتن نظر
1

سلام و درود بر شما دوست گرامی بابت تاخیر در پاسخ گویی پوزش میطلبم و در خصوص این تاپیک با عنوان ” تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ | متاورس رنگ ” اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهم داد .

تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ یا همان دنیای موازی شهر متارنگ بسیار ساده است و با داشتن یک زمین با کاربری تجاری شما قادر خواهید بود که یک فروشگاه با شرایط و مقررات متارنگ تاسیس نمایید و این فرایند میتواند هم به صورت دو بعدی و هم به صورت سه بعدی باشد .

در زیر میپردازیم به سوالات مطرح شده در شرح تاپیک و تک به تک پاسخ هایی ارائه خواهد شد .

  1. فروشگاه متاورس رنگ چیست؟ فروشگاه یک بستر اختصاصی برای صاحب ملک تجاری و یا ملک اجاره شده میباشد که متصدی آن میتواند بر اساس نوع کسب و کار ثبت شده اقدام به فروش محصولات خود نماید و در دنیای فیزیک محصولات را در زمان مشخص و مقررات نوشته شده توسط خود فروشنده ارائه دهد . این ساختار دارای بیس مدیریت شخصی میباشد و عملکرد فروشگاه توسط ساختار متارنگ مورد بررسی قرار میگیرد و به جهت بهبود عملکرد پاداش به فروشگاه های مورد اعتماد اختصاص میابد .
  2. تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ چگونه است؟ با تهیه یک زمین تجاری شما قادر خواهید بود بر روی آن فروشگاه شخصی خود را تاسیس کنید ، ملک های تجاری از پیش ساخته شده توسط شهروندان را شما میتوانید کرایه کنید و یا خریداری کنید . عملکرد تاسیس فروشگاه منوط به قوانین فیزیک و دنیای موازی متارنگ می باشد .
  3. نحوه تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ را شرح دهید؟ این سوال به صورت ویدیوی آموزشی در بخش تاسیس فروشگاه در دنیای موازی متارنگ قابل مشاهده خواهد بود .
  4. نحوه کسب درآمد از فروشگاه متاورس رنگ را شرح دهید؟ فروش محصولات ، کرایه محصولات ، خدمات جانبی از مواردی است که در فروشگاه ها در دنیای فیزیک درآمد کسب میشود و در دنیای موازی نیز این فرایند ها برای کسب درآمد حائز اهمیت است و در دنیای موازی متارنگ گزینه های دیگری هم اضافه خواهد شد .
  5. میزان درآمد یک فروشگاه در متاورس رنگ چقدر است؟ میزان درآمد یک فروشگاه در دنیای موازی متارنگ بستگی به نوع کالا و میزان رضایت متقاضیان از عملکرد فروشگاه دارد و مسلما سقفی دراین خصوص درنظر گرفته نشده است و هیچ گونه محدودیتی برای فروش لحاظ نشده است ، البته این فرایند ممکن است دارای محدودیت هایی در آینده به منظور جلوگیری از آسیب های سیستمی باشد .

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 16, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

با تشکر از توضیحات جامع و کامل شما در خصوص تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ.

تاسیس فروشگاه در متاورس رنگ یک فرصت بسیار جذاب برای کسب درآمد و گسترش کسب و کار در دنیای مجازی است. با توجه به توضیحات شما، فرآیند تاسیس فروشگاه بسیار ساده و قابل دسترس است و می تواند برای طیف گسترده ای از کسب و کارها مناسب باشد.

در خصوص میزان درآمد یک فروشگاه در متاورس رنگ، همانطور که اشاره کردید، این میزان به نوع کالا و میزان رضایت متقاضیان از عملکرد فروشگاه بستگی دارد. با این حال، با توجه به اینکه در حال حاضر محدودیتی برای فروش لحاظ نشده است، پتانسیل درآمدزایی بسیار بالایی برای فروشگاه ها در متاورس رنگ وجود دارد.

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها4191 times
  • پاسخ ها9 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات