اشتغال در پروژه متاورس رنگ چگونه است ؟

1

اشتغال در پروژه متاورس رنگ چگونه است ؟

  • ظزفیت اشتغاال زایی در متاورس رنگ تا چه حد می باشد و تا چه حد قابل افزایش می باشد ؟
  • در پروژه متاورس رنگ چه نوع مشاغلی را می توان در اولویت قرار داد؟
  • نیاز های کشور در چه مشاغلی بیشتر احساس می شود تا کمبود ها و کاستی های ان را در متاورس رنگ جبران شود ؟
  • اشتغال در صنعت کشور چه تغییرات و پیشرفت هایی خواهد داشت وقتی پروژه متاورس رنگ به اجرا دراید ؟ 

0ee60cfd0de71ae9bbad9890aec5454b6da88b92 227 - اشتغال در پروژه متاورس رنگ چگونه است ؟

parham aminloo سوال پاسخ داده شده آگوست 26, 2023
گذاشتن نظر
0

اشتغال در پروژه متاورس رنگ چگونه است ؟

در متاورس رنگ محدودیتی برای اشتغال زایی وجود ندارد هر شهروند میتواند با داشتن دانش و توانایی های خود به شروع یک کسب و کار بپردازد و کسب درآمد خود را آغاز نماید.

orgi 2 - اشتغال در پروژه متاورس رنگ چگونه است ؟

سلام دوستان مرضیه ثاقب علیزاده هستم، در این بخش از ویدیو ها قراره به سوالاتی که شما عزیزان در انجمن متاورس ایران مطرح کردید پاسخ بدیم.

سوالی که امروز قراره به اون بپردازیم اشتغال در پروژه ی متاورس رنگ چگونه است؟

در پاسخ به این سوال باید خدمت شما عزیزان عرض کنم که در متاورس رنگ تمامی سنین می توانند اشتغال زایی کنند، یعنی هر فرد متناسب با تجربه و دانشی که دارد میتواند اشتغال زایی کند، یه شغلی رو ایجاد کند و کسب درآمد بکند. همچنین علاوه بر این که شما می توانید با توجه به دانش خودتون یک شغلی را ایجاد کنید می توانید از طریق کسب کردن هر سطح اشتغالی داشته باشید. چرا که شما وقتی یک امتیازی رو درون سیستم متاورس رنگ کسب میکنید وارد یک سطح جدیدی می شوید در سیستم متاورس رنگ.

به طور مثال وقتی وارد سطحی میشوید (مثلا سطح اول که سطح شهروندی هست) وقتی وارد آن میشوید یک پنل در دسترستان قرار می گیرد که با این پنل شما می توانید اشتغال زایی کنید. مثلا سطح دوم ما سطح خبرنگار هست، سطحی هست که هدیه ی همراهش دوربین عکاسی هست و شما میتوانید از طریق این دوربین عکاسی اشتغال زایی کنید عکس های تبلیغاتی برای بیلیبورد های داخل شهری بگیرید برای معرفی محصولات بگیرید و خیلی کارهای دیگر نیز میتوانید با پنل مدیریتی خودتان انجام دهید و کسب درآمد کنید.
خب یکسری سؤالات پرسیده شده است که باهم به آنها پاسخ میدهیم.

ظرفیت اشتغال زایی در متاورس رنگ در چه حد می باشد و تا چه حد قابل افزایش می باشد؟

خب در پاسخ به این سؤال باید بگویم که ظرفیتی برای اشتغال زایی وجود ندارد هر فرد می تواند متناسب با اون علمی که دارد با اون دانشی که دارد می تواند اشتغال زایی کند و به کسب درآمد برسد حالا این اشتغال زایی می تواند در زمینه های مختلفی باشد.
میتواند دفاتر اداری بزند کارهای اداری انجام بدهد می تواند فروشگاه تأسیس کند مراکز فروشگاهی تأسیس کند، یکسری محصولات در آنها قرار بدهد و آنها را بفروشد و حتی می تواند یک علم یا دانشی را که دارد توسط آموزشگاه ها و مدارس به سایر شهروندان ارائه بدهد و کسب درآمد کند. که هرکدام از اینها را شما بخواهید این مراحل را سپری کنید باید یکسری اقدامات انجام بدهید، برای تهیه ی یک فروشگاه باید یک VOD تجاری تهیه کنید برای اینکه تدریسی داخل متاورس رنگ صورت بدهید و علمی را شما پرورش بدهید به سایر شهروندان باید یک VOD آموزشی تهیه کنید و برای اینکه حالا یک دفتر اداری داشته باشید داخل سیستم به صورتی که مثلا شما مشاوره ی املاک باشید داخل متاورس رنگ مشاوره بدید برای تهیه ی VOD های باید یک VOD تجاری تهیه کنید. که بعد از اینکه تهیه کردید میتوانید فعالیت خودتان را آغاز کنید می توانید تبلیغاتی را انجام بدهید و توسط این تبلیغات شهروندان را طرف کار خودتون کسب و کار خودتون جذب کنید و کسب درآمد کنید.

در پروژه ی متاورس رنگ چه نوع مشاغلی را میتوان در اولویت قرار داد؟

ببینید داخل پروژه ی متاورس رنگ تمام شغل ها تمام مشاغل می توانند مشاغل نوینی باشند می توانند مشاغل خیلی جذابی باشند و طرفداران خودشان را داشته باشند. خب یک بحث سر این هستش که شما میتوانید توسط تکنولوژی این فروشگاه خودتون این کسب و کار خودتون رو با تکنولوژی پیش ببرید و جذب مخاطب داشته باشید. حالا این می تواند توسط مشاوره باشد می تواند تدریس های آنلاینی باشد که درون محیط های سه بعدی شکل می گیرد میشود فروش محصولات باشد که این محصولات هم میتواند محصولات سه بعدی باشه و هم می تواند فیزیکی باشد همه ی اینها به خودتان بستگی دارد. اما شغل هایی که داخل اولویت هستند شغل هایی هستند که داخل ایران خیلی شغل های نوینی هستند و افراد کمتری به آنها توجه می کنند، این شغل ها می توانند داخل متاورس رنگ خیلی پر قدرت تر باشند. اما خب همه ی شهروندان با هر سنینی که باشند می توانند اشتغال زایی کنند.

برای شما یک مثالی میزنم، برای مثال بچه ای در سن 10 سالگی یا کمتر 4 سالگی 7 سالگی رفته کلاس و چرتکه یاد گرفته است. والدین این بچه میتوانند برایش زمینه ای ایجاد کنند که بنواند داخل متاورس رنگ به هم سالان خودش این کلاسهای چرتکه را یاد بدهد خب این برای این فرزند خیلی می تواند مفید واقع بشود چرا که اول می تواند برایش یک کسب درآمدی باشد، میتواند برایش سرگرمی ای را ایجاد کند و اصلا این میتواند یک ارتباطی هستش که باعث می شود این فرزند از همین کودکی خودش تجربه ی ارتباط رو داشته باشد، با دیگران ارتباط برقرار میکند اجتماعی میشود و توی اجتماع قرار میگیره(خیلی روابط عمومی اش بهتر می شود) پس اصلا شرایط سنی ای نداریم بنابراین هر شغلی میتوند از بهترین شغل ها باشد.

نیاز های کشور در چه مشاغلی بیشتر احساس میشود تا کمبود ها و کاستی های آن در متاورس رنگ جبران شود؟

ببینید کشور به یک بیس هایی نیاز داره برای توسعه خب این بیس ها میتونه مثلا طراحی مدل های سه بعدی باشد که داخل متاورس رنگ میتونه یک شغل جدید و خیلی پرطرفدار باشه که خیلی هم نیاز هست می تواند کد نویسی باشد حالا در زمینه ی بک اند، در زمینه ی فرانت می تواند باشد. این ها همه مشاغلی هستند که داخل متاورس رنگ می توانند اشتغال زایی بکنند و خیلی طرفدار دارند و می توانند جذب نیروی خودشان را هم داشته باشند و کسب درآمد کنند.

اشتغال در صنعت کشور چه تغییرات و پیشرفت هایی خواهد داشت وقتی پروژه ی متاورس رنگ به اجرا در بیاد؟

خب ببینید الان داخل دنیای فیزیکی خودمون خیلی از شغل ها وجود دارند که این شغل ها شغل های سنتی ای هستند و خیلی کم به آنها توجه می شود. خب وقتی این شغل ها وارد متاورس رنگ بشوند و و با تکنولوژی پیش بروند و مشاوره بگیرند حالا توسط پشتیبان های متاورس رنگ یا حالا افرادی که داخل سیستم متاورس رنگ مشاوره می دهند و اگر مشاوره بگیرند می توانند یک شغل های بشوند که دوباره اون جذابیت سابق خودشان را داشته باشند. حتی می توانند باعث این بشوند که محصولات خودشون رو حتی صادر بکنند چرا که داخل متاورس رنگ در فاز های جلوتر خب ما بخش صادرات را هم داریم، کشور های دیگر به سیستم متاورس رنگ وارد می شوند می توانند خب خدماتی که داخل متاورس رنگ هست محصولاتی که داخل متاورس رنگ هستش رو مشاهده کنند و حتی میتوانند جذب کنند محصولی که شما دارید ارائه میدهید رو خب میتوانند تقاضا کنند که شما محصول رو برایشان ارائه کنید.
یک چیزی هستش که در تمام جهان می تواند اشتغال زایی بکند شما اصلا شغلی نیستش که فقط بگید شغل هایی که داخل کشور ایران هستش رو میتونید داخل سیستم متاورس رنگ به اجرا در بیارید! اصلا اینطور نیستش…!
شغل هایی که در سرتاسر جهان هست رو شما میتوانید داخل متاورس رنگ ایجاد بکنید حالا بستگی دارد اون شغل چه چیزی باشد و به چه چیز هایی نیاز داشته باشد اگر مجوزی بخواهد که باید از سیستم متاورس رنگ آن مجوز رو کسب بکنید تا بتوانید آن اشتغال را ایجاد بکنید و محدودیتی در زمینه های سن، شغل و اینجور چیز ها ما اصلا نداریم و شما اصلا می توانید راحت کسب درآمد کنید.

خب دوستان سؤالات این بخش ما به اتمام رسید این بخش هایی که مربوط می شود به اشتغال زایی و کسب درآمد خیلی می تواند برای شما عزیزان مفید باشد می تواند راهی باشد که به شما نقطه ای را نشان بدهد که این نقطه نقطه ی آغازی برای شما باشد برای پیشرفت شما برای کسب درآمد شما بالاخره این نقطه ها را جدی بگیرید به دلیل اینکه می توانند راهی را به شما نشان بدهند که منتظرش بودید.خیلی خوشحال شدم تا انتهای این ویدیو همراه من بودید محتوای متنی این ویدیو رو می توانید داخل انجمن متاورس ایران زیر همین سوالی که مطرح شده مشاهده کنید همچنین می توانید این ویدیو رو داخل سامانه های ویدیویی مثل آپارات، یوتیوب، نمایش، نماشا، جعبه، فیلو، دالفک، ام پی فور و… مشاهده کنید خوشحال میشم سوالات ونظرات خودتان را برای ما ثبت کنید.

 

موضوعاتی که در ویدیو مطرح شده است:

00:00 مقدمه

00:20 اشتغال در پروژه متاورس رنگ چگونه است ؟

02:03 ظرفیت اشتغال زایی در متاورس رنگ تا چه حد می باشد و تا چه حد قابل افزایش می باشد ؟

04:03 در پروژه متاورس رنگ چه نوع مشاغلی را می توان در اولویت قرار داد؟

06:20 نیاز های کشور در چه مشاغلی بیشتر احساس می شود تا کمبود ها و کاستی های ان را در متاورس رنگ جبران شود ؟

07:13 اشتغال در صنعت کشور چه تغییرات و پیشرفت هایی خواهد داشت وقتی پروژه متاورس رنگ به اجرا دراید ؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال اشتغال در پروژه متاورس رنگ چگونه است ؟

 

saeed.zajkani ارسال نظر جدید نوامبر 5, 2023

در متاورس رنگ، ایجاد فرصت‌های اشتغال برای افراد با توجه به تجربه و دانش شخصی یکی از جوانب مهم است. این امکان که هر فرد می‌تواند با توجه به تخصص و علایق خودش شغلی ایجاد کند و درآمد کسب کند، بسیار جذاب است. همچنین، سیستم پیشرفت در سطوح مختلف اشتغالی با توجه به امتیازهای کسب شده، افراد را به تلاش و پیشرفت ترغیب می‌کند.

گذاشتن نظر
1

پاسخ سوال اشتغال در متاورس رنگ

در دنیای موازی متاورس رنگ شهروندان بدون محدودیت میتوانند اقدام به شروع کسب و کار کنند و اشتغال زایی نمایند.

هر فرد با توجه به قوانین جمهوری اسلامی میتوانند شغل های را در دنیای موازی متاورس رنگ ایجاد کند فقط شهروندان باید به این موضوع توجه داشته باشند که کسب و کارهایی را که میخواهند شروع کنند باید دارای مجوز مربوطه در دنیای فیزیک باشند تا بتوانند در دنیای موازی نیز همان شغل را داشته باشند.

در بعضی موافع شغل هایی هستند که به علم روز در ارتباط هستند و هنوز مجوزی برای آنها در دنیای فیزیک لحاظ نشده است در این جور مواقع دنیای موازی متاورس خودش به شهروندانی که دارای علوم روز هستند و میخواهند از این علم استفاده کنند مجوز شروع فعالیت میدهند.

در دنیای موازی متاورس رنگ هیچ محدودیتی برای اشتغال زایی وجود ندارد و هر شهروند میتواند کسب و کار خود را ایجاد نماید.

saeed.zajkani ارسال نظر جدید نوامبر 5, 2023

نظام متاورس رنگ این امکان را به افراد می‌دهد که از مهارت‌ها و تخصص‌های خود در جهت کسب درآمد استفاده کنند و حتی می‌توانند در زمینه‌هایی که تجربه‌ی آن‌ها محدود است، با یادگیری و توسعه مهارت‌های جدید، فعالیت کنند. این امکانات باعث افزایش شغف و انگیزه افراد برای بهبود و گسترش حرفه‌های خود می‌شود و این امر به نفع همه اعضای جامعه در متاورس رنگ است.

گذاشتن نظر
0

در حال حاضر هزاران فرصت شغلی در متاورس وجود دارد که شامل معماران متاورس، طراحان سه بعدی، طراحان سخت‌افزار، مدیران دیجیتال و موارد دیگر می‌شود که ممکن است در آینده در دسترس قرار گیرند.متاورس صرفاً به تعامل و ساختارها بستگی دارد که نیاز به اشیا، طرح‌ها و تجربه دارد تا متاورس به واقعیت تبدیل شود. نیروی اصلی توسعه متاورس معماران آن (Metaverse architects) هستند

saeed.zajkani ارسال نظر جدید نوامبر 5, 2023

به طور کلی، این فضا به افراد امکان می‌دهد تا با توانایی‌ها و تخصص‌های خود در دنیای مجازی فعالیت کنند و درآمدزایی کنند، همچنین می‌تواند به ایجاد فرصت‌های جدید و توسعه شغف‌ها و تخصص‌های فردی کمک کند.

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1310 times
  • پاسخ ها3 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات