کمیسیون در متاورس رنگ چقدر است | متاورس رنگ

5

کمیسیون در متاورس رنگ چقدر است | متاورس رنگ

آیا متاورس رنگ برای خرید فروش ها کمیسیون هم وجود دارد، اگر دارد چند درصد مبلغ معامله می باشد؟

b9338074b0a3f4c9d36467f92eb959f833d01431 2427 - کمیسیون در متاورس رنگ چقدر است | متاورس رنگ

اگر کمیسیون در این پلتفرم وجود دارد، این مبلغ به جیب چه شخص یا مجموعه ای میرود و اینکه آیا امکان کاهش درصد کمیسیون با روش هایی مانند زیرمجموعه گیری وجود دارد؟

مصطفی قدیری پاسخ انتخاب شده به عنوان بهترین سپتامبر 29, 2022
گذاشتن نظر
7

کمیسیون در متاورس رنگ چقدر است

در متاورس رنگ مانند سایر متاورس های موجود  برای چرخش اقتصاد کمیسیون در نظر گرفته شده است که در زمان خرید و فروش پلیگان و زمین ها هم از سمت خریدار و هم از سمت فروشنده درصدی کمیسیون دریافت میشود

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g16 3 - کمیسیون در متاورس رنگ چقدر است | متاورس رنگ

 

محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم, خیلی خوش آمدید به بخش شانزدهم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس, تحت عنوان پروژه متاورس رنگ

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی, حسین قدیری هستم در بخش شانزدهم به یک سوال شما پاسخ میدهیم و سوال شما را در انجمن و سامانه های ویدیویی و شبکه های اجتماعی متاورس رنگ بارگذاری میکنیم تا بتوانیم به صورت تخصصی اشتراک ویژه برای کسانی که دوست دارند داخل متاورس رنگ حضورداشته باشند بارگذاری میکنیم.

مدنی: پرسیده شده است که آیا متاورس رنگ برای تاسیس فروشگاه کمیسیون دریافت میکند و اگر دریافت میکند چند درصد از معامله را دریافت میکند؟

قدیری: عرضم به حضور شما آقای مدنی خب چرخه اقتصادی متاورس رنگ بر اساس کمیسیون برگذاری شده است یعنی هر شخصی زمینی, ملکی, پلیگانی را بخواهد جا به جا بکند خب مسلما متاورس رنگ باید کمیسیونی دریافت کند ما این کمیسیون را برگرفته از یکسری سامانه های متاورسی خارج درنظر گرفته ایم که کمیسیون هم از سمت فروشنده گرفته میشود و هم کمیسیون از سمت خریدار و مسلما این کمیسیون برای چرخه متاورس رنگ برای پشتیبانی, توسعه متاورس رنگ . اشتغال زایی که ایجاد شده خیلی مهم است ما مبلغی را که درنظر گرفتیم برای کمیسیون درصدی است, فروشنده ها برای دریافت ملک و پس آن فروش آن سملما باید 5 درصد از مبلغ ملک را دریافت کنند یعنی شما وقتی یک ملکی را قیمت گذاری میکنید همان حین 5 درصد محاسبه میشود و به شما اعلام میشود اگر این ملک را به این قیمت بارگذاری کنید این مبلغ به عنوان کمیسیون از شما گرفته میشود و اگر تایید کردید مسلما زمین شما با آن قیمت بارگذاری میشود و متقاضی میتواند زمین را از شما تهیه کند.

طرف دوم معامله که خریدار است, خریدار هم میبایست 5 درصد از مبلغی را که میخواهد پرداخت کند را به عنوان کمیسیون تحویل متاورس رنگ بدهد که به صورت اوتوماتیک برداشته میشود به چه صورت؟ خب شما یک زمینی را قیمت گذاری کرده اید به هر قیمتی خریدار میخواهد از شما تهیه کند میبایست 5 درصد بیشتر از اون مبلغ زمین پرداخت کند و خب اون 5 درصد محاسبه میشود و برای شما نوشته میشود اگر تمایل داشتید این معامله صورت میگیرد .

مدنی: پرسیده شده است که اگر کمیسیون در این پلتفرم وجود دارد این مبلغ به جیب چه شخص و شرکتی میرود و آیا امکان کاهش درصد کمیسیون با روش های زیرمجموعه گیری امکان دارد؟

قدیری: عرضم به حضور شما که این مباحث ریزمجموعه گیری و رفرال تاثیر مستقیمی فعلا روی کمیسیون ندارد و ما برنامه ای برایش نداریم درحال حاضر کمیسیون همین مبلغی است که بنده گفتم درآینده ممکن است بخش های مختلفی مانند سلسله, ایجاد اتحاد, گرفتن سطح دریافت رضایت بومی تاثیری در پایین آوردن کمیسیون داشته باشد و همینطور ما به این فکر هستیم که در تقویم ایرانی بر اساس یک سری مناسبت ها کمیسیون ها را کاهش دهیم ولی خب فعلا در فاز اول برنامه ای در این زمینه چیده نشده و طبق روالی که توضیح دادیم کمیسیون دریافت میشود .

مدنی: بله خیلی هم عالی به انتهای بخش شانزدهم پاسخ دهی به سوالات رسیدیم در سری های بعدی ما در رابطه با خرید و فروش در متاورس رنگ قانونی است؟ آیا زمین ها در متاورس رنگ دارای سند است ؟ و آیا متاورس رنگ تنها برای فروش زمین است و بسیاری سوال های دیگر میپردازیم.

قدیری: بسیار خوشحال شدم که این ویدیو را تماشا کردید در انجمن متاورس ایران نظر, انتقاد, پیشنهادی را که دارید را مطرح کنید همین سوال را اگر داخل مرورگر گوگل جستجو کنید به انجمن میرسید و یا میتوانید ویدیو های ما را تماشا کنید.زیر ویدیو ها ما دوباره لینک همین سوال را بارگذاری کردیم . داخل انجمن, خب یک انجمن باز است میبایست ثبت نام بکنند میتوانید به سادگی نظر خودتان را, پاسخ خودتان را از سمت خودتان و پیشنهاداتتان را مطرح کنید. خیلی خوشحال میشویم که انتقادات شما را بشنویم چرا که انتقادات شما باعث پیشرفت ماست. خیلی خوشحال شدم خدانگهدار

مدنی: خیلی ممنون که همراه ما بودید.

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:48 آیا متاورس رنگ برای خرید فروش ها کمیسیون هم وجود دارد، اگر دارد چند درصد مبلغ معامله می باشد؟

02:50 اگر کمیسیون در این پلتفرم وجود دارد، این مبلغ به جیب چه شخص یا مجموعه ای میرود و اینکه آیا امکان کاهش درصد کمیسیون با روش هایی مانند زیرمجموعه گیری وجود دارد؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال کمیسیون در متاورس رنگ چقدر است؟

fa ارسال نظر جدید اکتبر 18, 2022

آیا کمیسیون در متاورس رنگ بصورت ارز های داخلی متارنگ است یا ارز های آزاد ؟

Awmin اظهار نظر کرد

مرسی از پاسخ های گویا شما

berlin اظهار نظر کرد

هم سوال هم ویدیو عالی بود

nazanin اظهار نظر کرد

تشکر از تولید محتوا حرفه ای و توضیحات خوب شما

fa اظهار نظر کرد

خیلی ممنون

گذاشتن نظر
2

درود بر اعضای محترم انجمن

باید خدمت شما عرض کنم که کمیسیون در متاورس رنگ وجود دارد که شامل بخشی مبلغ مورد معامله در خرید و فروش و حتی اجاره ها می شود.

همچنین در مناسبت های خاص و حتی با کارهای ساده ای مانند زیرمجموعه گیری میتوانید از درصد کمیسیون معاملات خود بکاهید.

محمد فلاح سوال پاسخ داده شده سپتامبر 19, 2022
گذاشتن نظر
2

آیا امکان کاهش درصد کمیسیون با روش هایی مانند زیرمجموعه گیری وجود دارد؟

باید در جواب به این پاسخ جواب داد که بله وجود دارد و حتی در بعضی از مناسبت ها امکان وجود تخفیف و یا کاهش بسیار کمسیون در متاورس رنگ وجود دارد b249aaf06a4ce6130b266f6e273ee066c9d313f5 2912 - کمیسیون در متاورس رنگ چقدر است | متاورس رنگ

parham aminloo سوال پاسخ داده شده سپتامبر 17, 2022
گذاشتن نظر
1

درمتاورس رنگ یا همان متارنگ که اولین پروژه بومی ایران است در این موضوع کمسیون تفکرات زیادی شده است که این قابلبت به نفع کاربر باشد که کاربر راحت بتواند در این دنیای موازی فعالیت بکند

m6hdixx سوال پاسخ داده شده سپتامبر 18, 2022
گذاشتن نظر
1

مجموعه متاورس هر روزه در حال گسترش و بهبود مجموعه خود به کمک مشاوران و متخصصان مجرب است که اگر کمیسیونی وجود نداشته باشد ، بهبود پروژه متاورس رنگ توقف خواهد شد  ، کمیسیون در متاورس رنگ امری بسیار منطقی و قابل تامل است .

nazanin سوال پاسخ داده شده سپتامبر 18, 2022
گذاشتن نظر
1

آیا متاورس رنگ برای خرید فروش ها کمیسیون هم وجود دارد؟

بله طبیعتا بخشی از درآمد متارنگ از طریق همین کمیسیون ها خواهد بود.

f35be5f33cd7c305453236ad4056b0a48cad6edf 2924 - کمیسیون در متاورس رنگ چقدر است | متاورس رنگ

محمد فلاح پاسخ ویرایش شده سپتامبر 19, 2022
گذاشتن نظر
1

کمیسیون در متاورس رنگ

احتمالا بله کمیسیون دارد ولی فکر نکنم درصد زیاادی باشد و برای بهبود متاورس برای خدمت رسانی بهتر شود این کاربا آروز ی موفقیت برای  تیم متاورس رنگ

523c9b621b6fc6cda88a5a9fdbff36cc3ac3791b 2907 - کمیسیون در متاورس رنگ چقدر است | متاورس رنگ

متاورس آینده من سوال پاسخ داده شده سپتامبر 17, 2022
گذاشتن نظر
1

بسیار عالی

nazanin سوال پاسخ داده شده سپتامبر 5, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1090 times
  • پاسخ ها8 پاسخ ها

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده