NFT های متاورس رنگ چیست ؟

3

NFT هایی که در متاورس رنگ مورد استفاده قرار می گیرند چه نام دارد؟

5889ab987e8b5ee11fc33c71cbe805a8c612fdc6 550 - NFT های متاورس رنگ چیست ؟

به طور کلی این NFT ها شامل چه چیز هایی بوده و چه نامیده می شوند؟ آیا نام آن ها مشابه نام NFT های موجود در بازار است؟

nazanin سوال پاسخ داده شده فوریه 23, 2024
گذاشتن نظر
5

NFT های متاورس رنگ چیست ؟

در دنیای موازی متاورس رنگ پلیگان ها و زمین ها NFT محسوب میشود زیرا در هر نقطه از موقعیت جغرافیایی که دارای طول و عرض باشد تنها یک عدد موجود است و مشابهی ندارد به همین دلیل NFT محسوب میشود و هر فردی که پلیگان و یا زمین خود را خریداری نمایید میتواند به هر قیمتی که تمایل دارد قیمت گذاری نماید و برای فروش بگذارد

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

G21 3 - NFT های متاورس رنگ چیست ؟

 

NFT های متاورس رنگ محتوای متنی استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش بیست و یکم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس ایران تحت عنوان پروژه متارنگ

سلام آقای قدیری.

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: درود بر شما, حسین قدیری هستم در بخش بیست و یکم به یک سوال ویژه پاسخ میدهیم در خصوص NFT ها

مدنی: طبق روال همیشه ویدیو قبلی توضیح دادیم که در این قسمت در رابطه با چه مبحثی قرار است صحبت کنیم ویدیو ما در رابطه با NFT ها است که کلمه بومی سازی که ما برایش انجام دادیم سند مالکیت مجازی است سوال پرسیده شده است که NFT  هایی که در متاورس رنگ وجود دارد چه نام دارد؟

قدیری: خدمت شما عارض هستم NFT ها همان زمین هایی هستش که متقاضیان از خود متاورس رنگ تهیه میکنند و در نهایت بین شهروندان و افراد دیگر داخل متاورس عرضه میکنند که خب مسلما هر پلیگان و هر زمین در موقعیت مکانی که وجود دارد یک عدد است و هر شهروند اگر آن را تهیه کند سندش به نام آن فرد است و از فوایدش میتواند بهره مند شود در حال حاضر NFT  های اصلی متاورس رنگ همان زمین های متاورس رنگ است که خب قابلیت عرضه دارد بین شهروندان, قیمت گذاری توسط صاحب ملک به هر قیمتی که تمایل داشته باشد و خدماتی که میتواند رویش داشته باشد.

مدنی: این پاسخی که شما دادید درباره همه متاورس ها بود؟

قدیری: هر متاورسی که زمین بخواهد عرضه کند زمین ها به صورت NFT حساب میشود و یا همان سند مالکیت مجازی که یک عدد است آن فرد تمایل داشته باشد میفروشد, نمیفروشد و یا هر قیمتی که خودش تمایل داشته باشد قیمت گذاری میکند چون صاحب آن ملک است و روی بستر موقعیت جغرافیایی یک نقطه که طول و عرض جغرافیایی داشته باشد یک عدد نقطه است یعنی نمیشود در یک جای دیگر نقشه همان طول و عرض جغرافیایی وجود داشته باشد خب زمین ها در کمترین حالتشان سه تا نقطه دارند که آن سه نقطه شاخص است و زمین کلا شاخص به حساب می آید که حالا به صورت  NFT محسوب میشود.

مدنی: قیمت گذاری این NFT  ها توسط خود مالک زمین است یا نه به نسبت قیمت منطقه است؟

قدیری: ببینید اینکه سیاست های قیمت گذاری چه جوری پیش میرود, در متاورس های دیگر بر اساس موقعیت مکانی زمین, قیمت منطقه, چه صاحبینی چه مقدار زمین دارند محاسبه میشود ولی خب در متاورس رنگ توسط خود صاحب ملک قیمت گذاری میشود ما نمیتوانیم بیاییم سیاستی را اعمال کنیم.از سمت خودشان قیمت گذاری میشود ولی ما پایه قیمت را که در کمترین حالتش چه میزان میتواند باشد را ما اعلام میکنیم

مدنی: بله, سوال بعدی به طور کلی این NFT ها شامل چه چیزایی بوده و چه نامی دارند؟ آیا نام آنها مشابه NFT های موجود در بازار است؟

قدیری: NFT های موجود در بازار آثار هنری میشود گفت, اقدامی که به صورت مجازی عرضه میشوند و یک صاحبی دارند شما در نظر بگیرید یک عکسی در محیط نشرال گرفته شده است و این عکس یک بار در مجیط نشرال گرفته شده است و عکس نشرالی است خب میتوانند این را به صورت NFT عرضه کنند. پلیگان ها, زمین ها همه در موقعیت جغرافیایی یک عدد هستند و شاخص اند خب مسلما همان NFTهستند و هر چیزی که شاخص باشد قابلیت قیمت گذاری داشته باشد وسندی بتوان زد به نام فرد دیگر ما به عنوان NFT در نظر میگیریم

یک سری  NFT ها هم هست داخل بازار های فروش NFT خب فرد تعداد مشخص میکند براش برای مثال یک عکسی را میگوید این عکس 10 تا میخواهم بفروشم و 10 تا میفروشد. ولی خب زمین هایی که داخل متاورس رنگ است یک دونه است یعنی از هر زمین یک عدد است و مشابه ای ندارد.

مدنی: خب دوستان به انتهای بخش بیست و یکم رسیدیم و در بخش های آینده ما درباره این سوالات از آقای قدیری سوال خواهیم پرسید: بهترین متاورس فروش زمین چیست؟ سرمایه گذاری در متاورس رنگ چگونه است؟ اولین متاورس ایران با ارز ریال افتتاح میشود؟ و….

قدیری: خیلی خوشحال شدم از اینکه دنبالمان کردید, این ویدیو را تماشا کردید هر انتقاد, نظرو پیشنهادی که در ذهنتان وجود دارد میتوانید در انجمن متاورس ایران زیر همین سوال بارگذاری کنید خیلی خوشحال میشیم که انتقادات شما را بشنویم چرا که انتقادات شما سازنده است و مرا به سه سمت توسعه و خدمات بهتر همراه میکند. پیروز و سربلند باشید

مدنی: منتظر بخش های بعدی باشید

قدیری: خدانگهدار

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:42 NFT هایی که در متاورس رنگ مورد استفاده قرار می گیرند چه نام دارد؟

01:42 این پاسخی که شما دادید درباره همه متاورس ها بود؟

02:30 قیمت گذاری این NFT  ها توسط خود مالک زمین است یا نه به نسبت قیمت منطقه است؟

03:10 به طور کلی این NFT ها شامل چه چیز هایی بوده و چه نامیده می شوند؟ آیا نام آن ها مشابه نام NFT های موجود در بازار است؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال NFT های متاورس رنگ چیست ؟

 

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 20, 2023
m6hdixx اظهار نظر کرد

ممنون خیلی مفید

nazanin اظهار نظر کرد

مطالب کاملا جامع و کاربردی ، تشکر

Awmin اظهار نظر کرد

ممنون از پاسخ های گویای شما

بسیار عالی و کامل بود

berlin اظهار نظر کرد

بابت توضیحات خوبتون ممنون

ممنون

nazanin اظهار نظر کرد

در دنیای متاورس رنگ، پلیگان‌ها و زمین‌ها به عنوان NFT شناخته می‌شوند. این به دلیل ویژگی یکتایی آنهاست، زیرا هر نقطه با مختصات طول و عرض جغرافیایی خود، یک مقدار منحصر به فرد و غیرقابل تکرار دارد. این ویژگی باعث محسوب شدن آنها به عنوان NFT می‌شود و به افرادی که پلیگان یا زمین خود را می‌خرند، اجازه می‌دهد قیمت مورد نظر خود را برای خرید و فروش تعیین کنند. این ویژگی منحصر به فرد باعث می‌شود NFT‌ها در متاورس رنگ به عنوان دارایی ارزشمندی برای کاربران و مجموعه‌داران تلقی شوند.

گذاشتن نظر
1

امکان مبادله یک دارایی با دارایی‌های مشابه بدون از بین رفتن ارزش آن گفته می‌شود. NFT مخفف عبارت Non-Fungible Token به معنی غیرقابل تعویض است. این برنامه با استفاده از سیستمی مشابه ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین ساخته‌شده است.

b05a7114e0fc769156ccf4a2574c1c8a5852a9d2 225 - NFT های متاورس رنگ چیست ؟

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 20, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

“مبادله دارایی‌ها بدون از دست دادن ارزش” امکان آفریدن NFT ها را به معنای غیرقابل تعویض ارائه می‌دهد. عبارت NFT به معنای “غیرقابل تعویض توکن” است و این برنامه از یک سیستم مشابه به ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین برای ایجاد و مبادله NFT ها استفاده می‌کند. این فناوری جدید به افراد امکان مالکیت دارایی‌های دیجیتالی یکتا را می‌دهد و برای بازارهای مختلفی از جمله هنر، بازی‌ها، و املاک مجازی بسیار معنی‌دار است.

گذاشتن نظر
0

دنیای منحصر به فرد NFT ها در متاورس رنگ

NFT ها (توکن های غیرقابل تعویض) بخش جدایی ناپذیر دنیای متاورس رنگ هستند. این توکن ها به شما مالکیت دارایی های دیجیتال منحصر به فردی مانند زمین ها، پلیگان ها و اشیاء مجازی را اعطا می کنند.

چرا NFT ها در متاورس رنگ اهمیت دارند؟

 • منحصر به فرد بودن: هر NFT در متاورس رنگ، با یک کد منحصر به فرد شناسایی می شود و مشابهی ندارد. این ویژگی، اصالت و ارزش دارایی شما را تضمین می کند.
 • مالکیت: با خرید NFT، شما مالکیت دائمی آن دارایی را به دست می آورید و می توانید آزادانه آن را مدیریت، معامله و یا به اشتراک بگذارید.
 • کاهش تقلب: NFT ها به دلیل ماهیت غیرقابل تقلبشان، امنیت و شفافیت را در معاملات متاورس رنگ افزایش می دهند.
 • قابلیت برنامه ریزی: NFT ها می توانند برای برنامه های مختلفی مانند دسترسی به خدمات، عضویت در باشگاه ها و یا دریافت پاداش مورد استفاده قرار بگیرند.

انواع NFT ها در متاورس رنگ:

 • زمین: زمین ها در متاورس رنگ، به عنوان NFT های منحصر به فرد با کاربری های مختلف (مسکونی، تجاری، آموزشی) به فروش می رسند.
 • پلیگان: پلیگان ها، واحدهای کوچکتر زمین در متاورس رنگ هستند که می توانند برای ساخت و ساز و یا ارائه خدمات مورد استفاده قرار بگیرند.
 • اشیاء مجازی: NFT ها می توانند برای نشان دادن مالکیت اشیاء مجازی مانند آواتارها، لباس ها، وسایل نقلیه و یا هر چیز دیگری در متاورس رنگ استفاده شوند.

مزایای استفاده از NFT ها در متاورس رنگ:

 • سرمایه گذاری: NFT ها به عنوان یک دارایی ارزشمند، قابلیت سرمایه گذاری و افزایش ارزش در بلندمدت را دارند.
 • کسب و کار: NFT ها می توانند برای راه اندازی کسب و کارهای جدید و ارائه خدمات به کاربران متاورس رنگ مورد استفاده قرار بگیرند.
 • خلاقیت: NFT ها بستری برای خلاقیت و خلق آثار هنری و تجربیات منحصر به فرد در دنیای مجازی هستند.
 • جمع آوری: NFT ها می توانند به عنوان اقلام کلکسیونی ارزشمند جمع آوری و نگهداری شوند.

آینده NFT ها در متاورس رنگ:

با رشد و توسعه متاورس رنگ، تقاضا برای NFT ها نیز به طور فزاینده ای افزایش خواهد یافت. NFT ها نقشی کلیدی در اقتصاد دیجیتال متاورس رنگ ایفا خواهند کرد و فرصت های جدیدی برای سرمایه گذاری، کسب و کار و خلاقیت ایجاد خواهند کرد.

e1874d5ba37450a23ce1395cc0ef3b134684a238 2922 - NFT های متاورس رنگ چیست ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده فوریه 23, 2024
گذاشتن نظر
0
abdi zahra (anonymous) 1 نظر

NFT یکی از جدیدترین نواوری هاز ارزهای دیجیتال بحساب می ایند.NFTفقط یک دارایی نیست و شامل اطلاعات اضافی است که ارزش ان اف تی را به بیش از یک ارز خالص افزایش می دهد و آن را به قلمرو واقعی خود می رساند.

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 20, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

“NFT به عنوان یکی از نوآوری‌های جذاب در دنیای ارزهای دیجیتال درخشان می‌آید. این توکن‌ها فقط دارای ارزش مالی نیستند بلکه شامل اطلاعات اضافی هستند که ارزش آنها را به بیش از یک ارز ساده افزایش می‌دهد و آنها را به دنیای واقعی می‌آورد. با استفاده از تکنولوژی NFT، افراد می‌توانند دارایی‌های یکتا را مالکیت کنند و در بازارهای مختلف به عنوان دارایی‌های دیجیتال ارزشمند عرضه کنند.”

گذاشتن نظر
0

NFT های متاورس رنگ
مانند دیگر متاورس ها  در متاورس رنگ هم nft داریم و  می توانیم با آن خرید فروش انجام دهیم و کسب سود کنیم

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 20, 2023
fatemeh.nsy82 اظهار نظر کرد

Nft در متاورس رنگ حکم ارز را دارد که در متاورس برای تهیه ی ابزارها میتوان از آنها استفاده کرد.

nazanin اظهار نظر کرد

“NFT های متاورس رنگ، همانند دیگر متاورس ها، به کاربران اجازه می‌دهند که دارایی‌های یکتای خود را مالکیت کنند و در بازارهای متاورس خرید و فروش داشته باشند. این فرصت برای کسب سود و ارتقاء تجربه دیجیتال در دنیای موازی فراهم می‌آورد.”

گذاشتن نظر
0

Nft ها در متاورس رنگ یا در همان متارنگ  میتوان تعامل خوب و زیادی انجام داد که این دارایی ها مخصوص یک فرد در فضای موازی میباشد

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 20, 2023
Negin pariar اظهار نظر کرد

توضيحات بسيار كامل و مفيد بود. NFTهاي متاورس رنگ در واقع واحد هاي ارزي هستند و كاربران مستوانا از آن بهره ببرند و آنها را خريداري كنند.

nazanin اظهار نظر کرد

“NFT ها در متاورس رنگ به کاربران این امکان را می‌دهند که در فضای موازی دارایی‌های منحصر به فردی را مالکیت کنند و تعاملات متنوعی را در این دنیای دیجیتال انجام دهند. این تکنولوژی امکانات جدیدی را برای کاربران فراهم می‌کند.”

گذاشتن نظر
0

Nft در متاورس رنگ SMN میباشد و شروندان میتوانند ان را در متاورس استخراج کنند

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 17, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

این خبر بسیار هیجان انگیز است! استفاده از NFT ها در متاورس رنگ، یک فرصت عالی برای ایجاد اقتصاد درون بازی و ایجاد درآمد برای شهروندان است. با استخراج NFT ها، شهروندان می توانند به دارایی های دیجیتالی ارزشمندی دست پیدا کنند که می توانند آنها را در متاورس رنگ یا در دنیای واقعی معامله کنند.

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها2755 times
 • پاسخ ها7 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات