NFT های متاورس رنگ چیست ؟

3

NFT هایی که در متاورس رنگ مورد استفاده قرار می گیرند چه نام دارد؟

5889ab987e8b5ee11fc33c71cbe805a8c612fdc6 550 - NFT های متاورس رنگ چیست ؟

به طور کلی این NFT ها شامل چه چیز هایی بوده و چه نامیده می شوند؟ آیا نام آن ها مشابه نام NFT های موجود در بازار است؟

ناشناس سوال پاسخ داده شده اکتبر 20, 2022
گذاشتن نظر
5

NFT های متاورس رنگ چیست ؟

در دنیای موازی متاورس رنگ پلیگان ها و زمین ها NFT محسوب میشود زیرا در هر نقطه از موقعیت جغرافیایی که دارای طول و عرض باشد تنها یک عدد موجود است و مشابهی ندارد به همین دلیل NFT محسوب میشود و هر فردی که پلیگان و یا زمین خود را خریداری نمایید میتواند به هر قیمتی که تمایل دارد قیمت گذاری نماید و برای فروش بگذارد

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

G21 3 - NFT های متاورس رنگ چیست ؟

 

NFT های متاورس رنگ محتوای متنی استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش بیست و یکم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس ایران تحت عنوان پروژه متارنگ

سلام آقای قدیری.

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: درود بر شما, حسین قدیری هستم در بخش بیست و یکم به یک سوال ویژه پاسخ میدهیم در خصوص NFT ها

مدنی: طبق روال همیشه ویدیو قبلی توضیح دادیم که در این قسمت در رابطه با چه مبحثی قرار است صحبت کنیم ویدیو ما در رابطه با NFT ها است که کلمه بومی سازی که ما برایش انجام دادیم سند مالکیت مجازی است سوال پرسیده شده است که NFT  هایی که در متاورس رنگ وجود دارد چه نام دارد؟

قدیری: خدمت شما عارض هستم NFT ها همان زمین هایی هستش که متقاضیان از خود متاورس رنگ تهیه میکنند و در نهایت بین شهروندان و افراد دیگر داخل متاورس عرضه میکنند که خب مسلما هر پلیگان و هر زمین در موقعیت مکانی که وجود دارد یک عدد است و هر شهروند اگر آن را تهیه کند سندش به نام آن فرد است و از فوایدش میتواند بهره مند شود در حال حاضر NFT  های اصلی متاورس رنگ همان زمین های متاورس رنگ است که خب قابلیت عرضه دارد بین شهروندان, قیمت گذاری توسط صاحب ملک به هر قیمتی که تمایل داشته باشد و خدماتی که میتواند رویش داشته باشد.

مدنی: این پاسخی که شما دادید درباره همه متاورس ها بود؟

قدیری: هر متاورسی که زمین بخواهد عرضه کند زمین ها به صورت NFT حساب میشود و یا همان سند مالکیت مجازی که یک عدد است آن فرد تمایل داشته باشد میفروشد, نمیفروشد و یا هر قیمتی که خودش تمایل داشته باشد قیمت گذاری میکند چون صاحب آن ملک است و روی بستر موقعیت جغرافیایی یک نقطه که طول و عرض جغرافیایی داشته باشد یک عدد نقطه است یعنی نمیشود در یک جای دیگر نقشه همان طول و عرض جغرافیایی وجود داشته باشد خب زمین ها در کمترین حالتشان سه تا نقطه دارند که آن سه نقطه شاخص است و زمین کلا شاخص به حساب می آید که حالا به صورت  NFT محسوب میشود.

مدنی: قیمت گذاری این NFT  ها توسط خود مالک زمین است یا نه به نسبت قیمت منطقه است؟

قدیری: ببینید اینکه سیاست های قیمت گذاری چه جوری پیش میرود, در متاورس های دیگر بر اساس موقعیت مکانی زمین, قیمت منطقه, چه صاحبینی چه مقدار زمین دارند محاسبه میشود ولی خب در متاورس رنگ توسط خود صاحب ملک قیمت گذاری میشود ما نمیتوانیم بیاییم سیاستی را اعمال کنیم.از سمت خودشان قیمت گذاری میشود ولی ما پایه قیمت را که در کمترین حالتش چه میزان میتواند باشد را ما اعلام میکنیم

مدنی: بله, سوال بعدی به طور کلی این NFT ها شامل چه چیزایی بوده و چه نامی دارند؟ آیا نام آنها مشابه NFT های موجود در بازار است؟

قدیری: NFT های موجود در بازار آثار هنری میشود گفت, اقدامی که به صورت مجازی عرضه میشوند و یک صاحبی دارند شما در نظر بگیرید یک عکسی در محیط نشرال گرفته شده است و این عکس یک بار در مجیط نشرال گرفته شده است و عکس نشرالی است خب میتوانند این را به صورت NFT عرضه کنند. پلیگان ها, زمین ها همه در موقعیت جغرافیایی یک عدد هستند و شاخص اند خب مسلما همان NFTهستند و هر چیزی که شاخص باشد قابلیت قیمت گذاری داشته باشد وسندی بتوان زد به نام فرد دیگر ما به عنوان NFT در نظر میگیریم

یک سری  NFT ها هم هست داخل بازار های فروش NFT خب فرد تعداد مشخص میکند براش برای مثال یک عکسی را میگوید این عکس 10 تا میخواهم بفروشم و 10 تا میفروشد. ولی خب زمین هایی که داخل متاورس رنگ است یک دونه است یعنی از هر زمین یک عدد است و مشابه ای ندارد.

مدنی: خب دوستان به انتهای بخش بیست و یکم رسیدیم و در بخش های آینده ما درباره این سوالات از آقای قدیری سوال خواهیم پرسید: بهترین متاورس فروش زمین چیست؟ سرمایه گذاری در متاورس رنگ چگونه است؟ اولین متاورس ایران با ارز ریال افتتاح میشود؟ و….

قدیری: خیلی خوشحال شدم از اینکه دنبالمان کردید, این ویدیو را تماشا کردید هر انتقاد, نظرو پیشنهادی که در ذهنتان وجود دارد میتوانید در انجمن متاورس ایران زیر همین سوال بارگذاری کنید خیلی خوشحال میشیم که انتقادات شما را بشنویم چرا که انتقادات شما سازنده است و مرا به سه سمت توسعه و خدمات بهتر همراه میکند. پیروز و سربلند باشید

مدنی: منتظر بخش های بعدی باشید

قدیری: خدانگهدار

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:42 NFT هایی که در متاورس رنگ مورد استفاده قرار می گیرند چه نام دارد؟

01:42 این پاسخی که شما دادید درباره همه متاورس ها بود؟

02:30 قیمت گذاری این NFT  ها توسط خود مالک زمین است یا نه به نسبت قیمت منطقه است؟

03:10 به طور کلی این NFT ها شامل چه چیز هایی بوده و چه نامیده می شوند؟ آیا نام آن ها مشابه نام NFT های موجود در بازار است؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال NFT های متاورس رنگ چیست ؟

 

fa ارسال نظر جدید اکتبر 18, 2022
m6hdixx اظهار نظر کرد

ممنون خیلی مفید

nazanin اظهار نظر کرد

مطالب کاملا جامع و کاربردی ، تشکر

Awmin اظهار نظر کرد

ممنون از پاسخ های گویای شما

بسیار عالی و کامل بود

berlin اظهار نظر کرد

بابت توضیحات خوبتون ممنون

fa اظهار نظر کرد

ممنون

گذاشتن نظر
1

امکان مبادله یک دارایی با دارایی‌های مشابه بدون از بین رفتن ارزش آن گفته می‌شود. NFT مخفف عبارت Non-Fungible Token به معنی غیرقابل تعویض است. این برنامه با استفاده از سیستمی مشابه ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین ساخته‌شده است.

b05a7114e0fc769156ccf4a2574c1c8a5852a9d2 225 - NFT های متاورس رنگ چیست ؟

حسین قدیری تغییر وضعیت برای انتشار نوامبر 18, 2022
گذاشتن نظر
0
abdi zahra (anonymous) 0 Comments

NFT یکی از جدیدترین نواوری هاز ارزهای دیجیتال بحساب می ایند.NFTفقط یک دارایی نیست و شامل اطلاعات اضافی است که ارزش ان اف تی را به بیش از یک ارز خالص افزایش می دهد و آن را به قلمرو واقعی خود می رساند.

حسین قدیری تغییر وضعیت برای انتشار نوامبر 2, 2022
گذاشتن نظر
0

NFT های متاورس رنگ
مانند دیگر متاورس ها  در متاورس رنگ هم nft داریم و  می توانیم با آن خرید فروش انجام دهیم و کسب سود کنیم

ناشناس ارسال نظر جدید اکتبر 20, 2022
fatemeh.nsy82 اظهار نظر کرد

Nft در متاورس رنگ حکم ارز را دارد که در متاورس برای تهیه ی ابزارها میتوان از آنها استفاده کرد.

گذاشتن نظر
0

Nft ها در متاورس رنگ یا در همان متارنگ  میتوان تعامل خوب و زیادی انجام داد که این دارایی ها مخصوص یک فرد در فضای موازی میباشد

ناشناس ارسال نظر جدید نوامبر 2, 2022
Negin pariar اظهار نظر کرد

توضيحات بسيار كامل و مفيد بود. NFTهاي متاورس رنگ در واقع واحد هاي ارزي هستند و كاربران مستوانا از آن بهره ببرند و آنها را خريداري كنند.

گذاشتن نظر
0

Nft در متاورس رنگ SMN میباشد و شروندان میتوانند ان را در متاورس استخراج کنند

Awmin سوال پاسخ داده شده اکتبر 19, 2022
گذاشتن نظر
0

nft های متاورس رنگ در واقع همان ارز مورد استفاده در بازی خواهد بود که با انها میتوان تعامل کرد و ملزومات لازم را تهیه کرد .

nazanin سوال پاسخ داده شده اکتبر 19, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها642 times
  • پاسخ ها7 پاسخ ها

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده