شغل های متاورس رنگ در چه زمینه هایی است ؟

3

شغل های متاورس رنگ در چه زمینه هایی است ؟

مشاغل در متاورس رنگ تنها به تیم پشتیبانی محدود می شود ؟

آیا ایجاد مشاغل مجازی در فضای متاورس رنگ در دستور کار مدیران این پروژه قرار دارد؟

این مشاغل در چه حوزه هایی را شامل می شود  و دارای چه گستردگی ها و محدودیتی هایی می باشد؟

d6ac83a5163bcdb53ed542a916a8fc1cd6615cf2 227 - شغل های متاورس رنگ در چه زمینه هایی است ؟

nazanin پاسخی انتخاب نشده است اکتبر 18, 2022
گذاشتن نظر
8

شغل های متاورس رنگ در چه زمینه هایی است ؟

در دنیای موازی متاورس رنگ محدودیتی برای ایجاد مشاغل وجود ندارد در دنیای موازی متاورسی میتوان همه شغل هایی را که در دنیای فیزیک فعالیت دارند را ایجاد کرد اعم از فروشندگی, مشاوره, مترجمی, تدریس, خرید و فروش زمین و…. که میبایست شما تخصص و علم در آن زمینه را داشته باشید و اگر نیاز به دریافت مجوز دارد مجوز را کسب و قعالیت خود را آغاز کنید.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g45 3 - شغل های متاورس رنگ در چه زمینه هایی است ؟

 

شغل های متاورس رنگ در چه زمینه هایی است محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش چهل و پنجم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متارنگ

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: درود بر شما

حسین قدیری هستم در بخش چهل و پنجم به یک سوال ویژه شما پاسخ میدهیم پاسخ یوال را به صورت ویدیویی در رسانه های ویدیویی اعم از یوتیوب, نماشا, جعبه, آپارات, دالفک بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشویم که نظرات, انتقادات و پیشنهادات خودتان را زیر همین ویدیویی که مشاهده میکنید کامنت منید

مدنی: بله خب دوستان مبحث امروز در رابطه با شغل های وابسته به متاورس رنگ و شغل هایی که در متاورس رنگ ایجاد میشود هست

پرسیده شده است که شغل های متاورس رنگ در چه زمینه هایی است؟

قدیری: شعل هایی که در دنیای موازی متاورس رنگ ارائه میشود و شهروندان  میتوانند از این شغل ها بهره اقتصادی ببرند همان شغل هایی است که در دنیای فیزیک در حال حاضز خدمات میدهید یا محصولات را ارائه میدهید خب بهره میبرید همین شغل ها در دنیای موازی متاورس رنگ هم قابل اجرا دارد برای مثال شغل هایی که محصولات در فروشگاه ها, مشاوره ای, آموزشی, توسعه ای و هر شغلی که در حال حاضر با مجوز در دنیای فیزیک قابلیت ارائه خدمات دارند.

مدنی:

پرسیده شده است که مشاغل در متاورس رنگ تنها به توسعه متاورس رنگ ختم میشود؟

قدیری: ببینید تیم پشتیبانی متاورس رنگ تا همین الان یک 9 ماهی میشود که در حال ساخت و اجرای بخش پایانی متاورس رنگ هستند و در حال حاضر جزیی از اشتغال شرکت محسوب میشوند. در آینده هم پروژه متاورس رنگ رو به توسعه است اشتغال به صورت مستقیم زیاد میشود بیشتر این شغل ها هم شغل هایی است که اعم از طراحی, کدنویسی و …. ولی خب  شغل هایی که در دنیای متاورس رنگ است مجزا از این شغل هایی که هست یعنی شما اگر یک خدماتی داشته باشید  برای مثال یک زبانی را تخصص داشته باشید و بتوانید ترجمه بکتید مختوایی بگذارید به زبان انگلیسی, ترکی یا هر زبان دیگری این یک شغل است در دنیای متاورس رنگ, اگر شما فروشگاهی داشته باشید در دنیای فیزیک و فروشگاهتان محصولی را اراده بدهد در دنیای موازی متاورس میتواند فروشگاه را داشته باشید و به صورت  سه بعدی یا دو بعدی خدمات را ارائه بدید این هم یک شغل است

مدنی:

پرسیده شده است این مشاغل در چه حوزه هایی شامل میشود و دارای چه گستردگی ها و چه محدودیت ها میباشد؟

قدیری:بله خب شغل هایی که در در دنیای موازی و مجازی ارائه خدمات میدهند میشود گفت محدودیت خاصی ندارند یعنی هر شغلی که به فروش محصول ختم شود مسلما در دنیای موازی خیلی بهتر میتواند نمایش داده شود حالا به صورت دو بعدی و سه بعدی و خب میشود گفت اگر ما بیاییم و شغل ها را دسته بندی بکنیم در دنیای موازی متاورس رنگ هست دسته بندی شغل های آموزشی, فروش پکیج های آموزشی, شغل های خدماتی, برای مثال طراحی ها, طراحی بنر, کدنویسی, شغل هایی اعم از فروشندگی, شغل هایی دارای کسب و کار فروشگاهی و چه بسا فروش املاک و تجارت مالی.

مدنی: بله, خب دوستان بخش چهل و پنجم به اتمام رسید ممنون که همراه ما بودید طبق روال همیشه در بخش های  آینده ما درباره چه کسانی در متاورس رنگ فعال هستند؟ امتیاز در متاورس رنگ چگونه است؟ آیا انجمن یا متاورس رنگ ادغام خواهد شد یا خیر؟

قدیری: خیلی خوشحال شدیم تا اینجا همراه ما بودید محتوای متنی این ویدیو را در انجمن  متاورس ایران زیر سوالی که دوست عزیزمان مظرح کرده اند به صورت پاسخ بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشویم نظرات,انتقادات و پیشنهادات خودتان را زیر پاسخ بارگذاری کنید چه بسا انتقادات شما باعث توسعه پروژه متاورس رنگ خواهد شد. پیروز و سربلند باشید.

مدنی: خداوند یار و نگهدارشما

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:48 شغل های متاورس رنگ در چه زمینه هایی است ؟

01:41 مشاغل در متاورس رنگ تنها به تیم پشتیبانی محدود می شود ؟

04:21 آیا ایجاد مشاغل مجازی در فضای متاورس رنگ در دستور کار مدیران این پروژه قرار دارد؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال شغل های متاورس رنگ در چه زمینه هایی است ؟

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 12, 2023
Abbas اظهار نظر کرد

متاورس رنگ پتانسیل ایجاد فرصتهای شغلی زیادی را دارد. به طور مثال در زمینه تولید و فروش آثار هنری.

شغل ها در متاورس رنگ همچون دنیای واقعی میتواند دارای تنوع زیاد و در زمینه های مختلفی چه به صورت تخصصی و چه به صورت آموزشی وجود داشته باشند تا افراد بتوانند با توجه به زمینه تخصصی خود شروع به کسب درآمد کنند

saeed.zajkani اظهار نظر کرد

در دنیای موازی متارنگ اشتغال برای شهروندان هیچگونه محدودیتی نخواهد داشت چرا که با ایجاد مشاغل کوچک و در عین حال تخصصی هر شهروند می تواند متخصص شغل خود باشد و چرخه ای طویلی از مشاغل می تواند شکل بگیرد .
البته در دنیای موازی متارنگ به مبحث آموزش نیز بسیار بها داده شده و با فراهم شدن امکان یادگیری تخصص های مختلف با هزینه پایین برای شهروندان ، دیگر مانعی برای اشتغالزایی تخصصی نخواهد بود

با سلام مجدد خدمت شما دوستان عزیز ممنون بابت ثبت نظرات گرانقدرتان
تمام فرمایش های شما عزیزان درست است هر فرد با داشتن توانایی و استعداد های خود میتواند در آن زمینه شروع به اشتغال زایی کند.
یک سری از شغل ها در متاورس رنگ نیز وجود دارد که شغل های بنیانگذاری برای متاورس رنگ هستند مانند Gis که بنده در زمینه Gis متاورس رنگ فعالیت میکنم یا دوستانم در زمینه های بکند و فرانتد و یونیتی که واقعا برای پیشرفت و کیفیت متاورس رنگ زحمت میکشند.

مطالب بسیارعالی بود

saeed.zajkani اظهار نظر کرد

در دنیای موازی متاورس رنگ، شغل‌ها و خدماتی که در دنیای فیزیک ارائه می‌شوند، به صورت مشابه و بهبود یافته قابلیت اجرا دارند. این امکان به افراد اجازه می‌دهد تا از تجربیات و مهارت‌های حاصل از شغل‌های فیزیکی خود در دنیای موازی بهره‌برداری کنند. مثلاً فروشگاه‌ها می‌توانند محصولات خود را در دنیای موازی عرضه کنند، مشاوران می‌توانند مشاوره‌های آنلاین ارائه دهند، آموزشگاه‌ها می‌توانند کلاس‌ها و آموزش‌های آنلاین را ارائه دهند و شغل‌های دیگر نیز به مشابهت انجام دهند. این فرصت‌ها برای افراد و کسب‌وکارها به منظور گسترش فعالیت‌ها و کسب درآمد اقتصادی بیشتر در دنیای موازی فراهم می‌کند.

nazanin اظهار نظر کرد

این مصاحبه نشان می‌دهد که دنیای موازی متاورس رنگ فرصت‌های شغلی گسترده‌ای ارائه می‌دهد و توسعه اشغالزایی در این حوزه‌ها امکان‌پذیر است. همچنین، تیم پشتیبانی از شفافیت و شرکت مردم در پروژه متاورس رنگ اهمیت زیادی می‌دهد و نظرات و پیشنهادات اعضای انجمن را قدردانی می‌کند.

گذاشتن نظر
2

با سلام خدمت اعضای انجمن

در متاورس رنگ تمامی مشاغل مجاز در کشور را می توان راه اندازی کرد فقط پیش نیاز این کار، داشتن یک ملک تجاری در فضای متاورس رنگ است.

پس از خرید یک ملک تجاری و انجام کارهای لازم برای تاسیس یک واحد تجاری، میتوانید اجناس کسب و کار یا تولیدی خود در فضای حقیقی را در فضای مجازی و موازی متاورس رنگ هم به فروش برسانید.

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 24, 2024
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

بسیار جالب است که پروژه متاورس رنگ به شغل‌های متفاوت و نیازمند تخصص‌های گوناگون در دنیای متاورس رنگ امکان فراهم کرده است. این نوع اشتغالات و تخصص‌های مختلف می‌توانند چندین بخش از اقتصاد را تحت تأثیر قرار دهند و امکان ایجاد فرصت‌های شغلی جدید را فراهم کنند. مهمترین نکته این است که این شغل‌ها به صورت آنلاین و در دنیای موازی متاورس رنگ ایجاد شده‌اند، که به شکلی جدید و نوآورانه به اشتغالزایی و اقتصاد دیجیتال کمک می‌کنند. این نکته نشان از اهمیت بسیار بالای توسعه فضای مجازی و تخصص‌های مرتبط با آن دارد.

nazanin اظهار نظر کرد

خوشبختانه، همانطور که در متن اشاره شده، تقریباً تمامی مشاغل مجاز در کشور را می‌توان در متاورس رنگ راه‌اندازی کرد.
این تنوع شغلی، فرصتی بی‌نظیر برای افراد با مهارت‌ها و علایق مختلف فراهم می‌کند تا در دنیای متاورس به کسب درآمد بپردازند.

گذاشتن نظر
2

با سلام و خسته نباشید به تیم متاورس رنگ و انجمن. پرسش و پاسخ

شغل های متاورس رنگ در چه زمینه هایی است ؟

مشاغل در متاورس رنگ تنها به تیم پشتیبانی محدود می شود ؟ نه خیر متاورس رنگ یا همان متارنگ به چند بخش تقسیم میشود اعم از تیم برنامه نویسی که به بخش های Front-end ,back-end,unity developer, ui ux, بخش طراحی مدل های ۳بعدی ،بخش پشتیبانی تقسیم میشوند

آیا ایجاد مشاغل مجازی در فضای متاورس رنگ در دستور کار مدیران این پروژه قرار دارد؟ بله  ایجاد مشاغل مجازی تقریبا در تمامی حوضه ها و صنایع ایران

این مشاغل در چه حوزه هایی را شامل می شود  و دارای چه گستردگی ها و محدودیتی هایی می باشد؟  در خوضه. پوشاک، خرید فروش در هر زمینه ای که قابلیت مجازی شدن را داشته باشد،موسیقی ،سفر 

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 24, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

خوشبختانه، همانطور که اشاره کردید، مشاغل در متاورس رنگ به تیم پشتیبانی محدود نمی‌شود و تنوع بسیار بالایی دارد.
این تنوع شغلی، فرصتی بی‌نظیر برای افراد با مهارت‌ها و علایق مختلف فراهم می‌کند تا در دنیای متاورس به کسب درآمد بپردازند.

گذاشتن نظر
1

همانطور که گفته شد متاورس یک فراجهان است. این امکان وجود دارد که بسیاری از مشاغلی که در فضای واقعی وجود دارد به متاورس نیز منتقل شوند. برای نمونه چهار شغل و فرصت های درآمد زایی در متاورس را متذکر می شویم.

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 24, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

با سلام و تشکر از متن مفید شما
همانطور که اشاره کردید، متاورس به عنوان یک دنیای مجازی، فرصت‌های جدیدی برای ایجاد و انتقال مشاغل از دنیای واقعی به دنیای مجازی ایجاد می‌کند.

گذاشتن نظر
1

با عرض سلام وخسته نباشید

به نظر بنده شغل های متاورس رنگ به  دو دسته تقسیم می شود

۱ کسانی متاورس را راه‌اندازی می کنند

شامل طراح ها توسعه دهندگان و …

۲ کسانی که کسب و ‌کار های خود را در متاورس راه‌اندازی می کنند  شغل های مانند فروشگاهای لباس و ..

چند انقلاب در پیشرفت بشریت وجود دارد به نظر من این انقلابي  هم طراز انقلاب صنعتی می باشد به امید موفقیت و پیشرفت

nazanin ارسال نظر جدید مارس 6, 2024

با سلام
دوست عزیز متن شما دارای غلط املایی است. لطفا ویراستایی نمایید.

nazanin اظهار نظر کرد

کامنت شما در مورد مشاغل متاورس بسیار جالب و دقیق بود. تفکیک شغل‌ها به دو دسته “راه‌اندازان متاورس” و “کسب‌وکارهای متاورسی” ایده روشنی از تنوع فرصت‌های شغلی در این دنیای نوظهور ارائه می‌دهد.
موافقم که متاورس انقلابی در پیشرفت بشریت خواهد بود و هم‌طراز انقلاب صنعتی، تحولات عظیمی در زندگی و کار انسان‌ها ایجاد خواهد کرد.

گذاشتن نظر
1

شغل هایمتاورس رنگ در چه زمینه هایی است ؟

تیم پشتیبانی متارنگ یا متاورس رنگ شمال :

همان متارنگ به چند بخش تقسیم میشود اعم از تیم برنامه نویسی که به بخش های Front-end ,back-end,unity developer, ui ux, بخش طراحی مدل های ۳بعدی ،بخش پشتیبانی تقسیم میشوند

اما در دنیای متارنگ تنوع شغلی بسار زیاد است از راننده تاکسی تا کارمند و … در دنیای متارنگ وجود دارد 

nazanin ارسال نظر جدید اکتبر 18, 2022

با سلام
دوست عزیز متن شما دارای غلط املایی است لطفا ویراستایی کنید.

nazanin اظهار نظر کرد

بسیار جامع و عالی بود

گذاشتن نظر
1

شغل های متاورس رنگ در چه زمینه هایی است ؟

تیم پشتیبانی  به چند بخش تقسیم میشود اعم از تیم برنامه نویسی که به بخش های Front-end ,back-end,unity developer, ui ux, بخش طراحی مدل های ۳بعدی ،بخش پشتیبانی تقسیم میشوند.

در متاورس رنگ تمامی شغل ها و صنعت های ایرانی وجود دارد و به مرور شغل ها آپدیت میشود از این جهت میشه گفت در متاورس رنگ محدودیتی در شغل نیست

nazanin ارسال نظر جدید مارس 6, 2024
Parham اظهار نظر کرد

برای مثال شغل های مثل برنامه نویسی چگونه است یا …

nazanin اظهار نظر کرد

متن شما در مورد شغل های متاورس رنگ بسیار آموزنده بود. توضیحات شما در مورد تنوع شغل ها در تیم پشتیبانی و همچنین وجود تمامی شغل ها و صنعت های ایرانی در متاورس رنگ، دیدگاه روشنی از فرصت های شغلی در این دنیای نوظهور ارائه می دهد.

گذاشتن نظر
0

از انجایی که متاورس دنیای جدید و بدون محدودیتی است که پیش روی بشر امروزی است پس اگر بخواهیم منطقی شغل های موجود در ان را بررسی کنیم با اطمینان می توان گفت که شغل های موجود در این جهان بسیار بیشتر و پیشرفته تر از جهان امروزی ماست زیرا این جهان نیاز به پشتیبان .مهندس و همچنین متخصصانی برای اداره کردن این جهان دارد و به علاوه  نیاز به تمامی مشاغل امروزی اعم از تمامی زمینه های اموزشی خدماتی پزشکی و… انکار نشدنی است و وقتی جهانی نو پیش روی ما باشد قطعا نیاز به مشاغل و مهارت های جدید بیش از پیش نمایانگر می شود .

nazanin سوال پاسخ داده شده آگوست 14, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها3363 times
  • پاسخ ها8 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات