تعطیلات را در گالا آپلند جشن بگیرید | اخبار متاورس

1

تعطیلات را در گالا آپلند جشن بگیرید | اخبار متاورس

حراجی که هر دو ماه یکبار توسط اعضای تیم Upland General Mort و X1TheGamer میزبانی می‌شود. هر حراج دارای بهترین املاک جامعه ما است که قابلیت کشف و ارزش آنها را افزایش می دهد.

61b9262fa12ab54853d2366a Upland Gala - تعطیلات را در گالا آپلند جشن بگیرید | اخبار متاورس

22 دسامبر 2021
تعطیلات را در گالا آپلند جشن بگیرید | اخبار متاورس

بسیاری از اعضای انجمن ما با خانه حراج  متاورس آپلند Upland آشنا هستند، حراجی که هر دو ماه یکبار توسط اعضای تیم Upland General Mort و X1TheGamer میزبانی می‌شود. هر حراج دارای بهترین املاک جامعه ما است که قابلیت کشف و ارزش آنها را افزایش می دهد. تازه موفق ترین حراج ما، ما هیجان زده هستیم که یک نسخه ویژه تعطیلات از خانه حراج آپلند، جشن آپلند، یک حراج اجتماعی با کلاس بالا و با ریسک بالا را اعلام کنیم!

چهارشنبه  ، 22 دسامبر، ساعت 19:16 PT ، ما میزبان گالا آپلند خواهیم بود که مجموعه‌ای از کمیاب‌ترین و انحصاری‌ترین دارایی‌ها را از سراسر متاورژن، از جمله چند ملک غیرمقاوم خودمان، به نمایش می‌گذارد. در جشن فصل تعطیلات، ما 50 درصد از درآمد UPX حاصل از حراج‌های خود را به عنوان کمک مالی به بیمارستان کودکان سنت جود برای حمایت از مراقبت مداوم از کودکان نیازمند تطبیق خواهیم داد. در طول نمایش، ما همچنین به 15 بازیکن خوش شانس با 25k UPX جایزه می دهیم ، بنابراین مطمئن شوید که فرصت را از دست ندهید!

حراج

این حراج شامل 10 ویژگی کمیاب و فوق کمیاب است که توسط انجمن ارائه شده است، علاوه بر این مجموعه ای از املاک انحصاری مستقیماً از تیم  متاورس آپلند Upland . این املاک شامل 5 ملک Ultra-Rare و 1 ترمینال قطار نشده است.

توجه: از بازیکنانی که برای شرکت در حراج هفته آینده درخواست می‌کنند، می‌خواهیم فقط املاک Rare و Ultra-Rare را ارسال کنند.

همانند حراج‌های معمولی، مراسم Upland Gala در کانال #حراج در سرور Upland Discord برگزار می‌شود. بازیکنان برای فرصتی برای خرید ملکی که در حال حاضر برای حراج است، پیشنهاد خواهند داد. بازیکنی که در زمان انقضای مزایده بالاترین پیشنهاد را داشته باشد برنده اعلام خواهد شد. تمامی شرکت کنندگان در حراج نیز باید قبل از شروع حراج تایید شده باشند، بنابراین حتما فرم زیر را پر کنید.

لینک زیر برای ورود و شرکت در مزایده خرید و فروش زمین در متاورس آپلند میباشد :

برای ارسال یک ملک یا تأیید صحت اینجا را کلیک کنید

مزایده و سرپوش های ضرب نشده

درآمد املاک در  متاورس آپلند Upland بر اساس ارزش اصلی ضرابخانه برای هر ملک محاسبه می شود، به این معنی که مزایده املاک غیرمجاز در گذشته یک چالش بوده است. برای این حراج نسخه ویژه، برای هر یک از املاک ذوب‌نشده که به حراج می‌روند، کلاه‌های ضربی در نظر خواهیم گرفت. بازیکنان می‌توانند بیش از قیمت ضرابخانه پرداخت کنند، اما هر UPX ی که بیش از ارزش ضرابخانه پرداخت می‌شود، در درآمد ملک به حساب نمی‌آید.

به عنوان مثال، ملکی با قیمت اولیه 100 هزار UPX و سقف ضرب 1 میلیون UPX به حراج گذاشته شده است. بازیکنان آزاد خواهند بود تا هر اندازه که دوست دارند برای این ملک پیشنهاد دهند، با این حال، درآمد اموال بر اساس سقف ضرب برای آن ملک محاسبه می شود. اگر بازیکنی این ملک را با 2 میلیون UPX خریداری کند، 1 میلیون UPX اضافی به عنوان حق بیمه پرداخت می شود.

به منظور تسهیل این تراکنش‌ها، مناقصه‌گران برنده این املاک را از حسابی که توسط تیم آپلند مدیریت می‌شود، صرفاً برای اهداف خانه حراج آپلند خریداری خواهند کرد. در غیر این صورت، این حساب ادعای مالکیت املاک اضافی را نخواهد داشت و کلیه درآمدهای UPX پس از پایان مزایده سوزانده می شود.

Upland Gala کلاسیک ترین رویدادی خواهد بود که متاورس تا به حال دیده است، ما مشتاقانه منتظر هستیم که همه شما برای این رویداد منحصر به فرد به ما بپیوندید!

منبع : upme

حسین قدیری تغییر وضعیت برای انتشار دسامبر 22, 2021
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1150 times
  • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات