خرید ارز ریال در متاورس رنگ چگونه است ؟

3

خرید ارز ریال در متاورس رنگ چگونه است ؟

ارز ریال در متاورس رنگ چگونه مبادله می شود ؟

دسترسی به ارز ریال برای متقاضیان خارج از کشور به چه شکل انجام می گیرد ؟

آیا برای خرید ارز ریال در متاورس رنگ سقفی وجود دارد ؟

ae8e0b7259feb0c5e9cdc2773471d3ff1dc17da7 227 - خرید ارز ریال در متاورس رنگ چگونه است ؟

مرضیه ثاقب علیزاده تغییر وضعیت برای انتشار اکتبر 1, 2022
گذاشتن نظر
6

خرید ارز ریال در متاورس رنگ چگونه است ؟

در دنیای موازی متاورس رنگ برای خرید ارز ریال میبایست شما از طریق درگاه های بانکی موجود در متاورس رنگ اقدام به خرید ارز ریال نمایید و ارز خود را در کیف پول خود ذخیره کنید تا برای خرید زمین ها از شهروندان و یا خرید محصولات سه بعدی و محصولات فیزیکی از آن استفاده نمایید.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

38 3 - خرید ارز ریال در متاورس رنگ چگونه است ؟

 

خرید ارز ریال در متاورس رنگ محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش سی و هشتم پاسخ دهی به انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متارنگ

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: سلامت باشید

حسین قدیری هستم در بخش سی و هشتم به یک سوال ویژه شما پاسخ میدهیم محتوای ویدیویی این سوال را در رسانه ها و شبکه های ویدیویی اعم از یوتیوب, آپارت, نماشا, جعبه, دالفک بارگذاری میکنیم محتوای متنی همین پاسخ را در انجمن متاورس ایران زیر سوالی که شما مطرح کرده اید بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشیم که نظرات, انتقادات و پیشنهادات خودتان را زیر سوال مطرح کنید.

مدنی: بله خب دوستان این بخش ما بازهم در رابطه با ارز ریال است اما عنوان در رابطه با چگونه داخل متاورس رنگ خریدمان را انجام بدیم.

پرسیده شده است که استفاده از ارز ریال در متاورس رنگ چگونه است؟

قدیری: عرضم به حضور شما پلتفرم متاورس رنگ برای اینکه بتوانند یک ارزی را, ارز داخلی کشور را وارد دنیای موازی یا مجازی بکند مسلما نیاز دارد که درگاه داخلی داشته باشد به همین منظور ما از درگاه های ایرانی, درگاه های بانکی ایرانی استفاده میکنیم تا شما بتوانید خیلی ساده ارز ریال را وارد دنیای موازی متاورس رنگ کنید و در کیف پول خودتان ذخیره بکنید حالا خب در دنیای موازی متاورس رنگ عموم شهروندان میتوانند محصولات و خدمات خودشان را به دو حالت عرضه بکنند به صورت PSC واحد ارز داخلی متاورس رنگ و به صورت ارز ریال اگر خدمات, محصول و یا اون پکیج های خودشان را به صورت ریالی قیمت گذاری کرده باشند شما به سادگی میتوانید اون کیف پولی که دارید و ارزی را که دارید آن خدمات را تهیه بکنید و بهره مند بشید

مدنی: بله خیلی هم عالی

 

پرسیده شده است ارز ریال در متاورس رنگ چگونه مبادله میشود؟

قدیری: ارز ریال اینکه با یک کالا بخواهد مبادله بشود مسلما در متاورس رنگ شما کیف پول دارید و ارز ریال داخلش است و یک شهروند و یک شخصی هم خب یک خدماتی دارد که قیمت گذاری کرده متناسب با ارز ریال مثلا یک زمینی , یک ملکی یک پلیگانی به قیمت 400 هزارتومان که میشود 4 میلیون ریال قیمت گذاری کرده شما اگر آن میزان 4 میلیون ریال را داشته باشید میتوانید روی آن ملک کلیک بکنید و خرید را انجام بدید به همین صورت ارزی که شما در کیف پول دارید به کیف پول اون شخص منتقل میشود و دارایی و سند آن ملک به نام شما زده میشود و برای شما میشود

مدنی: بله ممنون از توضیحاتتون

 

پرسیده شده است که دسترسی به ارز ریال برای متقاضیان خارج از کشور به چه شکل است؟

قدیری: ببینید در حال حاضر ip های خراج از ایران, هر ip که خارج از ایران باشد مسدود میشود البته این در فاز اول اینطوری پیش میرویم اینکه فعلا خارج را کلا محدود میکنیم که وارد این پروژه نشوند . اگر ایرانی خارج از ایران باشید و بخواهید این خدمات رابهره مند بشید الویت این است که داخل ایران وارد متاورس رنگ بشود احراز را انجام بدهد ثبت نام را انجام بدهد و در نهایت یک پیام از داخل خود متاورس رنگ برای تیم پشتیبانی ارسال بکند که میخواهد از ایران خارج بشود و ip که قرار است از ان ip خارج از ایران وارد پروژه متاورس رنگ بشود آن را برای ما بفرستد تا ما آن ip را در لیست سفید قرار بدیم که از خارج از ایرانم بتواند وارد پروژه متاورس رنگ بشود

مدنی: بله

 

پرسیده شده است که آیا برای خرید ارز ریال در متاورس رنگ سقفی وجود دارد؟

قدیری: محدودیتی وجود ندارد ما فعلا سقفی نذاشته ایم چون خدماتی که داخل متاورس رنگ هست خیلی گسترده است و قیمت گذاری توسط شهروندان انجام میشود و مسلما نمیشود محدوده برای حالا کیف پول ها لحاظ کرد.

مدنی: خیلی ممنون از دوستان که تا اینجای بخش با ما همرا بودند بخش سی و هشتم هم به اتمام رسید طبق روال همیشه دوستان ما در بخش های آینده در رابطه با خرید زمین مجازی با ارز ریال در متاورس رنگ, متاورس رنگ دست کیست؟و سرمایه گذاران اولیه متاورس رنگ چه کسانی هستند صحبت میکنیم

قدیری: خیلی هم عالی خیلی خوشحال شدیم که ویدیو ما را تا این بخش دنبال کردید ما در شبکه های اجتماعی اعم از اینستاگرام, فیسبوک, تاملر, لینکدین, پرینترست و شبکه های داخلی جعبه, نماشا, دالفک, آپارات محتوا را بارگذاری میکنیم سعی میکنیم اطلاع رسانی از اخبار متاورس داخل شبکه بگذاریم تا شما سریعا مطلع بشید. پیروز و سربلند باشید.

مدنی: خداوند یارو نگهدارتان

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:56 خرید ارز ریال در متاورس رنگ چگونه است ؟

02:02 ارز ریال در متاورس رنگ چگونه مبادله می شود ؟

02:50 دسترسی به ارز ریال برای متقاضیان خارج از کشور به چه شکل انجام می گیرد ؟

03:54 آیا برای خرید ارز ریال در متاورس رنگ سقفی وجود دارد ؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال خرید ارز ریال در متاورس رنگ چگونه است ؟

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 29, 2023
berlin اظهار نظر کرد

تمام مطلب خوانا بود سپاس

nazanin اظهار نظر کرد

تشکر بابت مطالب مفید شما

بسیار عالی بود

saeed.zajkani اظهار نظر کرد

استفاده از درگاه‌های بانکی داخلی در متاورس رنگ به شهروندان ایرانی این امکان را می‌دهد که به سادگی و با استفاده از ریال، ارز داخلی خود را به دنیای موازی متاورس رنگ منتقل کنند و در کیف پول متاورس خود ذخیره کنند. این امکانات برای شهروندان متاورس رنگ این فرصت را ایجاد می‌کنند تا به راحتی محصولات و خدمات خود را با قیمت‌گذاری به ریال و یا واحد ارز داخلی متاورس رنگ به فروش بگذارند و از منابع موجود در دنیای متاورس بهره‌برداری کنند. این نوع ارتباط با ارزهای داخلی و درگاه‌های بانکی به شهروندان ایرانی امکان می‌دهد تا به طور آسان و امن در دنیای موازی فعالیت کنند و از مزایای اقتصادی متاورس رنگ بهره‌برداری کنند.

nazanin اظهار نظر کرد

در دنیای موازی متاورس رنگ، برای کسب ارز ریال برای کارهای مجازی خود نیاز است از درگاه‌های بانکی موجود درون پلتفرم استفاده کنید. با خرید ارز ریال از طریق این کانال‌های مجازی بانکی، می‌توانید ارز خود را به صورت ایمن در کیف پول دیجیتال خود ذخیره کنید. این فرآیند معاملات را سهل می‌کند و به شما اجازه می‌دهد که زمین‌های مجازی از شهروندان هم‌وطن خود بخرید یا همچنین محصولات مجازی و فیزیکی را در دنیای موازی متاورس رنگ تهیه کنید. یک لایه از واقعیت و کارایی به دینامیک اقتصادی این جهان موازی و پویا اضافه می‌شود.

گذاشتن نظر
3

با سلام

پلن های خرید ارز ریال در متاورس رنگ به زودی ارائه می شود.

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 29, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

اطلاعات جالبی که منتظر آن بودیم! ارائه پلن‌های خرید ارز ریال در متاورس رنگ به عنوان یک توسعه مهم برای جامعه مجازی، امکانات جدیدی را به کاربران فراهم خواهد کرد. ما منتظر به اشتراک گذاری جزئیات بیشتر هستیم و امیدواریم این اقدام جدید باعث افزایش دسترسی و تجربه بهتر کاربران در دنیای موازی متاورس رنگ شود.

گذاشتن نظر
2

فعلا در خصوص خرید ارز ریال از طریق متاورس رنگ برنامه ریزی نشده است ولی درنظر گرفته شود مبادله در متاورس رنگ با ارز ریال امکان پذیر است .

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 29, 2023

با سلام منتظر پلن های جذاب شما در دنیای موازی متاورس رنگ هستیم.

nazanin اظهار نظر کرد

احتمالاً بسیاری از کاربران را شگفت‌زده و شوق‌زده خواهد کرد. منتظر اطلاعات بیشتر و توسعه‌های آینده در این زمینه هستیم

گذاشتن نظر
1

سلام بزودی نحوه مبادله ارز ریال مشخص میشود

Awmin سوال پاسخ داده شده آگوست 31, 2022
گذاشتن نظر
1

سپاس از مطالب کامل شما ، منتظر برنامه دقیق تر برای استفاده ارز ریال در برنامه متاورس رنگ هستیم

nazanin سوال پاسخ داده شده آگوست 30, 2022
گذاشتن نظر
1

باید فعالیت ها در اون هم با ارزش باشن و به کاربران انگیزه بده فعالیت داشته باشن.

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 29, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

برنامه‌ها و فعالیت‌هایی که در متاورس رنگ ارائه می‌شوند، باید نه تنها ارزشمند و جذاب باشند بلکه به کاربران انگیزه و احساس ارتباط فعّال با این دنیای مجازی را به آنها بخشایند. این اصل اساسی برای جلب و نگه‌داری کاربران و ایجاد یک تجربه فراگیر و مفید در این فضا حائز اهمیت است. امیدواریم که این رویکرد به توسعه فعّالیت‌ها و ارتقاء تجربه کاربری در متاورس رنگ کمک کند.

گذاشتن نظر
1

با سلام وادب واحترام

خرید ارز ریال در متاورس رنگ یک امکان ویژه والبته عالی است و حس اطمینان پروژه را نشان می دهد وایت عالی است انشالله در آینده توضیح جامعه در این صفحه داده می شود

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 29, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

امکان خرید ارز ریال در متاورس رنگ نه تنها امکان ویژه‌ای است بلکه نشان‌دهنده تعهد و اعتماد به پروژه است. این تصمیم باعث افزایش اطمینان کاربران می‌شود و نشان از پیشرفت و رونق پروژه دارد. امیدواریم که در آینده، جامعه بیشتری از این امکانات بهره‌مند شود و توضیحات جامع‌تری ارائه شود. برای روز‌آینده شما موفقیت و پیشرفت بیشتری را آرزو می‌کنیم!

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها3245 times
  • پاسخ ها7 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات