چرا UPX نخرم ؟ بازی آپلند فعلا تست کامل نشده است .

1

چرا زمین در متاورس آپلند نخرم ؟

با سلام تا به امروز ما تاکید بر جلوگیری از استخراج ارز از کشور در بازی متاورس آپلند بوده ایم و دوستان زیادی به ما پیام میدهند .

918456be4fe5e93b40c436b78e8e0b683c9ab905 3 - چرا UPX نخرم ؟ بازی آپلند فعلا تست کامل نشده است .

این یک بازی آمریکایی است و میبایست تحقیقات به صورت کامل صورت گیرد و اطلاع رسانی در خصوص استخراج ارز از این بازی در همین انجمن انجام خواهد شد .

پس دوستان عزیز اگر میخواهید داخل این بازی زمین بخرید تنها از آموزش دریافت UPX رایگان استفاده کنید و این رفرال های معرفی را که پاداشی برای شما دارد در کشور های عربی فعلا استفاده کنید .

به بنده پیام زیادی در واتس آپ میشود و در خصوص روش سرمایه گذاری و خرید UPX سوال میشود بنده دقیق به شما توضیح میدهم که این سامانه در نسخه بتا است و تمامی موارد اعم از واریز و برداشت میبایست تست شود و پس از تضمین برداشت وجه البته با درنظر گرفتن تحریم بودن ایران ما به شما اطلاع خواهیم داد که میتوانید ارز وارد بازی کنید یا خرید .

شما میتوانید طبق آموزش های بارگذاری شده در انجمن اطلاعات خود را افزایش دهید تا در صورت تایید برداشت وجه آمادگی سرمایه گذاری داشته باشید .

اگر سوالی بود در همین تاپیک مطرح کنید .

حسین قدیری بعنوان سوال برجسته علامت گذاری شد ژانویه 2, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1614 times
  • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی املاک و مستغلات