سال 1401 افتتاح پروژه متاورس رنگ خواهد بود ؟

1

سال 1401 افتتاح پروژه متاورس رنگ خواهد بود ؟

با توجه به تلاشهای انجام شده آیا کار طراحی و پشتیبانی شهر مجازی ایرانی در متاورس رنگ در سال 1401 به پایان می رسد ؟

با توجه به مدت زمان طراحی و اجرای متاورس رنگ  نسبت به زمان  تحریم ایران در آپلند و این فرصت کم چنین دستاوردی فارغ از ارزشمندی چه تاثیراتی در آینده تکنولوژی و علم کشور خواهد داشت؟

آیا سرعت بالا در اجرا باعث ایجاد کیفیت نامطلوب در پروژه نخواهد شد ؟

d68c93e7c7e0f9a7a8af3adc42de902d36d6169a 227 - سال 1401 افتتاح پروژه متاورس رنگ خواهد بود ؟

محمد فلاح سوال پاسخ داده شده دسامبر 7, 2022
گذاشتن نظر
0

سال 1401 افتتاح پروژه متاورس رنگ خواهد بود ؟

به امید خدا در نیم دوم سال 1401 نسخه اول بتا رونمایی میشود

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g51 3 - سال 1401 افتتاح پروژه متاورس رنگ خواهد بود ؟

محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو سال 1401 افتتاح پروژه متاورس رنگ خواهد بود

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش پنجاه و یکم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متاورس رنگ

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: درود بر شما

حسین قدیری هستم در بخش پنجاهم و یکم به یک سوال وِیژه شما پاسخ میدهیم پاسخ را به صورت ویدیویی در رسانه های ویدیویی اعم از یوتیوب, اپارات, نماشا, جعبه و دلفک بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشیم نظرات, انتقادات و پیشنهاداتتون را زیر ویدیو بارگذاری بکنید.

مدنی: بله, خب دوستان مبحث این بخش ما دررابطه   با افتتاح پروژه متاورس رنگ در سال 1401 است

پرسیده شده است سال 1401 افتتاح متاورس رنگ خواهد بود یا خیر؟

قدیری : عرضم به حضور شما ما میشود گفت پروژه متاورس رنگ را 1400 با خود شما استارتش را زدیم و خب بخاطر اینکه پروژه یک سری برنامه های ویژه دارد, اهداف خیلی قدرتمندی دارد مثل بقیه متاورس ها نیست و خب بخش های زیادی از این پروژه را مجبور شدیم بومی سازی بکنیم و البته 90 درصد بخش های ویژه این پروژه را بومی سازی کردیم و تا الان طول کشیده و مسلما در سال 1401 افتتاح میشود.

مدنی:

پرسیده شده است که با توجه با تلاش های انجام شده آیا کار طراحی و پشتیبانی ایران در متاورس رنگ در سال 1401 به پایان میرسد یا خیر؟

قدیری: خب مسلما فاز یک همین ماه جاری انشاالله نسحه ای است که در اختیار عموم جامعه ایرانی قرار میگیرد طراحیش بله نسخه 1401 فاز یکش در اختیار عموم قرار میگیرد ولی در نهایت این تمامی ندارد اینکه ما بگوییم این پروژه سال 1401 تمام میشود تمام طراحیش انجام میشود نه در همین حال حاضر تا یک سال داکیومنت نوشته شده یعنی داکیومنت هایی که همینجوری پیاپی نیرو ها در حال فعالیت هستند طراحی و حالا بخش های  مختلفش را تیم های فرانت و بکند انجام میدهند تا یک سال کار دارند البته بعد از یک ساال ما گام یک را تمام میکنیم میریم برای گام دو صادرات

مدنی:

پرسیده شده است که با توجه به مدت زمان طراحی و اجرای متاورس رنگ نسبت به تحریم زمان ایران در اپلند و دگر متاورس ها این فرصت کم فارق از ارزشمندیست و یا آینده تکنولوژی علم کشور خواهد بود؟

قدیری: خب اینکه متاورس خارجی ایران را تحریم کردند و متاورس ها نیستند که ایران را تحریم کرده اند خیلی از کشورها ایران را تحریم کردند و این خودش باعث این میشود که یک سری مسايل بومی سازی شود خودکفایی بیاید وسط و خب از یک لحاظ خوب است و از لحاظ دیگر نه خوب نیست از این لحاظ که ما یک سری تکنولوژی ها را باید خب خیلی برایشان وقت بگذاریم برای بومی سازیش و از لحاظی هم خوب است که شما بومی سازی میکنید و دیگر ارز از کشور خارج نمیشود حالا ما دوطرف را میگیریم خب میشود گفت خیلی تاثیرگذار است این تحریم ها

مدنی: شما گفتید که ایرانیان داخل متاورس خدمات ارائه نمیدهند فعلا چیزی که دیدیم این بود که چیزی برای ارائه نداشتن

قدیری: خب اکثر متاورس ها فعلا در بعد مجازیشان پیش میروند و اینکه چه جوری ارز جذب بکنند حالا اینکه بخواهند خدمات ارائه بدهند خدماتشان مجازی است بیشتر یعنی فیزیک را نتوانسته اند ادغام کنند اینکه بخواهند فیزیک را ادغام کنند عملا توسعه اقتصادی خیلی قدرتمندی به دست میاورند یعنی شما میتواند محصولات فیزیکیتان را در دنیای فیزیک بفروشید و….. و خیلی حرفه ای ارائه بدهید و بیشتر الان روی NFT ها و محصولات مجازی تمرکز کرده اند که خب گردش مالی بالایی هم داشته چون نوین بوده ولی خب اگر تمرکز روی همین باشد فقط ممکن است ورشکست شوند چون نتوانستند خدمات را موازی کنند.

مدنی:

پرسیده شده است که آیا سرعت بالا در ایجاد پروژه نامطلوب تاثیرگذار خواهد بود؟

قدیری: خب ما که سعی کردیم تمامی خدمات را که نیاز اولیه فاز یک باشد را با بالاترین کیفیت پیاده سازی کنیم از یک سری متخصصین خوب استفاده کردیم که نقاط ضعیفی به آن صورت نباشد ولی خب مسلما پروژه ای که در نسخه بتا باشد یک سری ضعف ها دارد و هدف این است که با گزارش هایی که شهروندان داخل متاورس رنگ میدهند و آنالیزهایی که به صورت مانیتورینگ انجام میدهیم سریعا هر ضعیفی است را برطرف کنیم

مدنی: بله خیلی ممنون از توضیحاتتون خب دوستان به انتهای بخش پنجاه ویکم رسیدیم ممنون که همراه ما بودید طبق روال همیشه ما در بخش های آینده در رابطه با سوال سال 1401 افتتاح پروژه متاورس رنگ خواهد بود یا خیر؟ چقدر مانده تا اتمام پروژه متاورس رنگ؟ و….

قدیری: خیلی هم عالی چقدر خوبه که شاید زمانی که به سوال سوم برسیم ممکنه حتی پروژه افتتاح خورده باشد ولی با این حال میرویم جلو و خیلی خوشحال میشیم ه در رسانه های دیجیتالی اعم از یوتیوب؛ پیرینترست, نماشا, آپارات, جعبه, تاملر, فیس بوک, لینکدین و حالا کلی رسانه های دیگه ما را دنبال کنید اخبار های متاورس رنگ را مطالعه کنید و در نهایت در انجمن متاورس ایران زیر سوالی که دوست عزیزمان مطرح کرده کا پاسخ را به صورت متنی بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشیم نظرات , انتقادات و پیشنهاد خودتان را زیر پاسخ بارگذاری بکنید پیروز و سربلند باشید

مدنی: خداوند یار و نگهدارشما

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:48 سال 1401 افتتاح پروژه متاورس رنگ خواهد بود ؟

01:45 با توجه به تلاشهای انجام شده آیا کار طراحی و پشتیبانی شهر مجازی ایرانی در متاورس رنگ در سال 1401 به پایان می رسد ؟

02:48 با توجه به مدت زمان طراحی و اجرای متاورس رنگ  نسبت به زمان  تحریم ایران در آپلند و این فرصت کم چنین دستاوردی فارغ از ارزشمندی چه تاثیراتی در آینده تکنولوژی و علم کشور خواهد داشت؟

07:56 آیا سرعت بالا در اجرا باعث ایجاد کیفیت نامطلوب در پروژه نخواهد شد ؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال سال 1401 افتتاح پروژه متاورس رنگ خواهد بود ؟

 

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 4, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

تحریم‌های بین‌المللی به علت تاثیر مخربی که بر اقتصاد کشورها می‌گذارند، ممکن است شرایطی را بومی‌سازی کنند و افراد و کسب‌وکارها را ترغیب به توسعه خودکفایی و ایجاد منابع داخلی کنند. از یک لحاظ، این اقدام می‌تواند منجر به توسعه تکنولوژی و صنایع داخلی شود و کشورها را از وابستگی به خارج خارج کند.

nazanin اظهار نظر کرد

اعمال تحریم‌های بین‌المللی، با وجود تأثیرات منفی آنها بر اقتصاد کشورها، ممکن است به طور غیرمستقیم باعث ترویج خودکفایی و تشویق افراد و کسب‌وکارها به توسعه منابع داخلی شوند. از یک جهت، این اقدام ممکن است منجر به پیشرفت تکنولوژی و صنایع داخلی شود و کشورها را از وابستگی به منابع خارجی آزاد کند. این تغییر نگرش به سمت خودکفایی ممکن است به بنیان‌های اقتصادی قوی‌تر و پایدارتری منجر شود. این نکته نشان‌دهنده این است که در مواجهه با فشارهای خارجی، کشورها می‌توانند قابلیت‌ها و توانایی‌های داخلی خود را تقویت و توسعه دهند.

گذاشتن نظر
0

در نیمه دوم سال 1401 نسخه بتا پروژه متاورس رنگ راه اندازی خواهد شد.

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 4, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

در دنیای متاورس رنگ، توانمندی‌های بومی‌سازی و خدمات محلی بسیار ارزشمند هستند. مهارت‌ها و توانایی‌هایی که به توسعه اقتصادی کشور کمک می‌کنند و همچنین ایجاد اشتغال محلی از اهمیت بالایی برخوردار هستند. این توانمندی‌ها و امکانات به افراد و کاربران متاورس امکان می‌دهند تا به خدمات و محصولات متاورسی دسترسی پیدا کنند و به اقتصاد داخلی کمک کنند.

nazanin اظهار نظر کرد

خبری فوق‌العاده که نسخه بتای پروژه متاورس رنگ در نیمه دوم سال 1401 راه‌اندازی می‌شود. این مرحله مهم نشان از پیشرفت و توسعه‌ی پروژه دارد و باعث می‌شود کاربران با شوق بیشتری منتظر امکانات و بهبودهای جدید این پلتفرم باشند. امیدوارم که این نسخه جدید، تجربه‌ی بی‌نظیری را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

گذاشتن نظر
0

سال 1401 افتتاح پروژه متاورس رنگ خواهد بود ؟

به امید خداوند در تلاشیم این ساختار را در نیمه اول سال 1401 رونمایی کنیم .

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 4, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

متاورس‌ها در حال حاضر اکثراً در حوزه‌های مجازی و محتوای دیجیتال فعالیت می‌کنند، اما امکانات بومی‌سازی و توسعه در دنیای فیزیک نیز وجود دارد که می‌تواند به ایجاد اشتغال و توسعه اقتصاد کمک کند. همچنین، امکان ادغام دنیای مجازی و فیزیک به توسعه اقتصادی و ایجاد فرصت‌های جدید اقتصادی منجر شود. تنوع در ارائه خدمات و محصولات به کاربران متاورس می‌تواند به تنوع و توسعه اقتصادی کشورها کمک کند.

nazanin اظهار نظر کرد

ین اطلاعات نشان می‌دهند که متاورس‌ها به سمت گسترش فعالیت‌های خود به دنیای فیزیک نیز حرکت می‌کنند. این تحول می‌تواند علاوه بر ایجاد اشتغال و توسعه اقتصاد، تعامل بین دنیای مجازی و فیزیک را تسهیل کند و به ایجاد فرصت‌های جدید اقتصادی منجر شود. ادغام این دو دنیا به یکدیگر، به تنوع و توسعه اقتصادی کشورها کمک می‌کند و تجربه متاورس‌ها را به یک سطح جدید از فراگیری و تفریح می‌رساند. امیدوارم که این گسترش فعالیت‌ها، به تحولات بزرگتری در عرصه‌های مختلف منجر گردد.

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1788 times
  • پاسخ ها3 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات