طراحان متاورس ایرانی

2
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

چه کسانی متاورس ایرانی را طراحی کردند و هدف انها از این کار چه بوده؟

در ایران بقیه طراحان در هر کاری  ابتدا به فکر جیب خودشون هستند و زمانی که به درامد میرسند و جیبشان پر میشود سایت اونا پایین میاد و افرادی که در ان سرمایه گذاری میکنن متضرر میشوند

حسین قدیری سوال پاسخ داده شده 3 روز ago
گذاشتن نظر
2
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سلام و درود به شما دوست گرامی

پاسخ به سوالات شما هدف ماست و در این راستا عنوان مطرح شده در این تاپیک که “ چه کسانی متاورس ایرانی را طراحی کرده اند “ را پاسخ خواهم داد .

متاورس ایرانی یا همان متارنگ زیرنظر شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت میباشد و این شرکت همان طور که در انتهای سایت مشاهده میکنید پشتوانه ۱۵ سامانه تخصصی در راستای بهبود عملکرد خدمات به جامعه ایرانی میباشد و در راستای ایجاد یک متاورس بومی سرمایه گذاری نمونده است .

متاورس ایرانی یا همان شهر مجازی ایران دارای ساختاری هدفمند به موجب رفع نیاز شهروندان میباشد و پس از افتتاح فاز یک اجرایی متاورس شاهد بخشی از خدمات خواهید بود .

متاورس ایران شمارا وادار به سرمایه گذاری نخواهد کرد ولی سرمایه در اختیار سما قرارخواهد داد .

متاورس ایران قابلیت کسب درآمد را بدون صرف هزینه در اختیار شهروندان قرارداده تا زنجیره ای هدفمند به منظور اشتغال آفرینی ایجاد گردد .

در این خصوص که سایت یا سامانه ای در ایران ایجاد میشود و جیب خود را پر می‌کند و سپس پایین میاد نظری ندارم و در این خصوص اگر شما دچار آسیب شده اید نام سایت و یا خدمات را اعلام کنید و در غیر اینصورت بیان این موارد سودی جز اختلال روانی ایجاد نخواهد کرد و برداشت توهین آمیز تلقی میشود .

حسین قدیری پاسخ انتخاب شده به عنوان بهترین 5 روز ago
گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 3 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها37 times
  • پاسخ ها3 پاسخ ها

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

دم روباه شاهد ماست !! 3 پاسخ ها | 1 رای
باغ حیوانات درنده 4 پاسخ ها | 2 آرا