اولین متاورس ایران با ارز ریال راه اندازی شد

1
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اولین متاورس ایران با ارز ریال راه اندازی شد 

آیا با توجه به ازرش  پایین ریال در بازار ارز  استفاده از این این ارز  در متاورس رنگ ریسک بزرگی نیست؟

و چه تضمینی در موفقیت آن وجود دارد؟

و ایا می توان گفت که قدرت بازار متاورس رنگ در رشد ارزش ریال نیز تاثیر گذار شده و باعث ترقی آن شود؟

7ca5e52b7a89abbb0bb15356f888a901568b2398 227 - اولین متاورس ایران با ارز ریال راه اندازی شد

حسین قدیری بعنوان سوال برجسته علامت گذاری شد 7 روز ago
گذاشتن نظر
1
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اولین متاورس ایران با ارز ریال 

دنیای کریپتو و ارزهای دیجیتال به دلیل داشتن نوسان های زیاد و خطرات برشکستگی مالی بستر مورد اطمینان ما نبوده و به همین منظور متاورس رنگ ساختار استخراج ارزی خود را از دنیای موازی متاورس رنگ به دنیای فیزیکی توسط ارز ریال انجام خواهد داد .

متاورس رنگ اولین متاورس ایران با هدف توسعه ساختار های هدفمند به منظور ایجاد دنیای موازی میباشد که در آن اقتصادی نوین و چرخه مالی منحصر به فردی را برای شهروندان به ارمغان خواهد آورد .

ارز داخلی متاورس رنگ قبل از افتتاح ارز ریال توسط دولت بر پایه تومان انتقال خواهد یافت و شهروندان برای استخراج ارز از متاورس رنگ میتوانند به سادگی با ثبت شماره حساب خود درخواست استخراج را بر اساس بازه زمانی تنظیم نمایند .

اولین متاورس ایران با بیش از صد ها متد کسب درآمد ایجاد و برای بهبود عملکرد عرضه و تقاضای داخلی توسعه خواهد یافت .

ساختار متاورس رنگ به صورتی طراحی شده است که به موازات دنیای فیزیکی و بر بیس های موقعیت جغرافیایی بنا و سند املاک مجازی در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت .

دنیای متاورس رنگ با بیش از صد ها پروژه منسجم توسط متخصصین ایرانی در حال توسعه میباشد .

جهت کسب اطلاعات در خصوص متاورس رنگ میتوانید محتوای این صفحه را مطالعه نمایید .

درنظر گرفته شود متاورس رنگ با هدف کاهش خروج ارز از کشور تمامی ساختار های اجرایی ، مدیریتی و ذخیره سازی اطلاعات را بومی سازی کرده است .

پاسخ به سوالات شما در این تاپیک در کمتر از 5 ساعت صورت خواهد گرفت .

حسین قدیری نظر ویرایش شده 2 روز ago
مهران فلاح اظهار نظر کرد

منظور شما این است که هر متاورسی که بر پایه ارزهای دیجیتال بنا شود مشکلاتی در آینده خواهد داشت ؟
یک سوال هم دارم از شما و آن این است که متاورس هایی که با ارز دیجیتال یعنی توکن های زیرشاخه اتریوم فعالیت میکنن در ابران می‌توانند خدمات دهند و اینکه اگر درگاه متاورس به ارز دیجیتال خارجی متصل باشد چه میزان ارز از کشور خارج میشود ؟

حسین قدیری اظهار نظر کرد

سلام دوست گرامی از اینکه در خصوص اولین متاورس ایران با ارز ریال سوالات نود را مطرح میکنید سپاسگذارم .
درصورتی که متاورسی با ارز دیجیتال خارجی درگاهی داشته باشد در هر صورت ارز از کشور خارج میشود .
ارزهای دیجیتال زیرشاخه که به صورت توکن ساخته میشود خود میبایست خروجی ارزی به کوین مادر پرداخت کنند و این اولین و بزرگترین خروجی ارزی از کشور است .
ارزهای خارجی به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند و بدون پشتوانه میباشند و ممکن است هر لحظه ارزش دارایی شما کاهش و یا حتی ۰ شود .
طی بررسی های بعمل آمده تمامی متاورس هایی که با ارزهای دیجیتال و زیرشاخه کوین ها هستند درحال برشکستگی میباشند و آسیب جدی به سرمایه گذاران وارد شده است .
متاورسی که با ارز دیجیتال خارجی بخواهد در ایران فعالیت کند مسلما تنها تفکر خارج کردن ارز از کشورمیباشد و این ساختار مورد قبول بنده نیست .
درنظر داشته باشید متاورس می‌تواند ارزداخلی داشته باشد و بیش ساختار در ایران ایجاد شده باشد و وابسته به ارز های خارجی نباشد تا خروجی ارزی از کشور در این مورد به ۰ برسد .
درخصوص پروژه های متاورسی عرض شود بهترین پروژه متاورس در ایران میبایست متصل به درگاه بانکی ایرانی باشد تا تمامی تراکنش ها در بانک مرکزی ایران ثبت گردد تا سرمایه گذاران دچار هیچگونه مشکلی نشوند .
درنظر داشته باشید ارتباط کشور ها به یکدیگر در دنیای موازی متاورس بر پایه ارزهای داخلی متاورس که مورد تایید کشور ها است شکل خواهد گرفت .
پروژه متاورس رنگ یا همان متارنگ اولین متاورسی خواهد بود که با ارزهای داخلی فعالیت خود را استارت و با بیش از صد ها متد اقتصادی گردش مالی نوینی‌را ایجاد خواهد کرد .
اقتصاد در گردش در متاورس رنگ به سادگی قابلیت برداشت خواهد داشت .
اگر سوال دیگری در خصوص اولین متاورس ایران و نیز ارزهایی که می‌توانند به متاورس متصل شود داشته باشید به سادگی در همین تاپیک مطرح نمایید .

گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 2 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها280 times
  • پاسخ ها2 پاسخ ها

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده