نظرتون در رابطه با کتاب کتاب بیوشیمی احسانی چیه؟

1

بیوشیمی احسانی پوران پژوهش یک کتاب هفده فصلی است که در آن به مباحثی همچون تعادل اسید و باز، کربوهیدرات‌ها، آمینواسیدها و ساختمان آن‌ها پرداخته می‌شود. بیوشیمی یکی از علوم مادر برای تمام علوم زیستی است.

کتاب بیوشیمی احسانی پوران پژوهش به‌عنوان یکی از مراجع دانشگاهی، در بسیاری از رشته‌ها نظیر پزشکی، پیراپزشکی، بیولوژی، میکروبیولوژی، علوم غذایی، هماتولوژی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بدان جهت که در این کتاب مطالب بیوشیمی مانند کتاب رفرنس بیوشیمی لنینجر مورد بررسی قرار می‌گیرند با این تفاوت که در این کتاب مطالب به‌صورت ساده و روان توضیح داده شده‌اند؛ به همین دلیل نیز این کتاب توسط اساتید و دانشجویان مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است.

علم بیوشیمی به قدری گسترده است که چندین کتاب از آن ترجمه شده و در دانشگاه‌ها تدریس می‌شوند. کتاب بیوشیمی استرایر، بیوشیمی لنینجر، بیوشیمی دولین و … نمونه‌ای از این کتاب‌ها هستند. بیوشیمی احسانی نیز یکی از این کتاب‌ها است. یکی از ویژگی‌های مثبت بیوشیمی انتشارات پوران پژوهش تنظیم فصل به فصل سؤالات چهار گزینه‌ای است که همراه با پاسخ تشریحی در پایان هر فصل آورده شده‌اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت بوک مدیکال مراجعه کنید.

ارسال نظر جدید

کتاب بسیار عالی برای دوستانی که به دنبال علوم پزشکی هستند . بنده هم مطالعه کرده ام و رضایت خود را نسبت به این کتاب اعلام میکنم .

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
فروشگاه ملی | پرسش و پاسخ
فروشگاه ملی مرکز خرید و فروش محصولات ایرانی
آموزش ویدیویی رایگان | مرکز آموزش ویدیویی | پرسش و پاسخ
آموزش ویدیویی مرکز تخصصی آموزش های آنلاین
بنر معرفی در انجمن پرسش و پاسخ
معرفی در انجمن