متخصص به چه کسی گفته میشود

1

متخصص به چه کسی گفته میشود و باید دارای چه شرایطی برای این کار باشد

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
0

سلام و عرض ادب خدمت شما

فریلنسر به کسی گفته می‌شود که به صورت پروژه‌ای کار می‌کند. فریلنسر فردی است که یک حرفه و تخصص مثل طراحی سایت، برنامه نویسی و … دارد و به صورت پروژه ای و آزاد برای دیگران کار می‌کند.یک سری سایت هم وجود دارند که واسط بین مشتری و فریلنسر هستند ، که البته بر اساس خدماتی که ارائه می دهند ؛ هزینه هایی هم از فریلنسر دریافت می کنند .

فریلنسر یا آزاد کار به کسی گفته می شود که به عنوان متخصص و نیروی کار جامعه می تواند پروژه هایی را به صورت دورکاری انجام می دهد این افراد بدون این که به صورت تمام وقت در شرکتی یا کارخانه ای استخدام شوند می توانند به صورت دورکاری یا از راه دور پروژه هایی را برای شرکت ها یا افرادی دیگر به انجام برسانند.اما این نوع فعالیت که در اغلب کشور های جهان جا افتاده است به عنوان یک شغل برای افراد متخصص در نظر گرفته می شود و مزایای زیادی را هم برای این افراد و هم برای کارفرمایان دارد.

در ای متن منظور از فریلنسر همون متخصص هست و سامانه میتونه برای افراد متخصص سامانه ای برای رسیدن به درآمد باشد و اینکه هیچ شرایط خاصی برای این کار نیاز نیست جز علم و تجربه که اون هم با کار کردن و تمرین به دست میاد .

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 1 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .
فروشگاه ملی | پرسش و پاسخ
فروشگاه ملی مرکز خرید و فروش محصولات ایرانی
آموزش ویدیویی رایگان | مرکز آموزش ویدیویی | پرسش و پاسخ
آموزش ویدیویی مرکز تخصصی آموزش های آنلاین
بنر معرفی در انجمن پرسش و پاسخ
معرفی در انجمن