فعالیت های روزانه سعید زاجکانی

1

a4a9a356905bda40f06674636a58f285ef944411 227 - فعالیت های روزانه سعید زاجکانی

       ( هو الحق )     

از حضور ذهن و ادراک تان

و حوصله مزاج و سلیقه تان

را که هزینه در راهنمایی من ، حتی در مقام تماشاگری گمنام ، 

خرج می کنید  سپاسگذاری نموده  و هر بار آمد و شدی را ارج نهاده خوشآمد می گویم .

و برای آغاز هر حرفی و کلامی  مفتخرم به مرام حق و پیروی از حق و اطاعت از حق و در این راستا می بالم اگر لایق باشم  که حلقه ای از  زنجیره تامین بهشت باشم .

در گذر عمر جان فدای فکر شد

هستی از دست شد

و شخص همواره آواره ,

با هنر جلوگر شد 

عاقبت افسانه ها بر دار شد

مرغ زیرک هم ، بار دار شد

انجمن خالی نشد از اهل او

او به تدبیری سر دار شد 

و روزگار نو را با خدمت به عشق و عرق دیرینم یعنی جهان حیوانات و طبیعت میسپارم به زمان گر چه گاه سخت بر تن می گذرد اما لذتی مضاعف توامان دارد  با گسب تکلیف از هو در سامانه حیوانات .

ارادتمند شما

سعید زاجکانی

از ترک زبانان روستاهای اطراف قزوین اما با اصالتی کردی از شهر بیجار که اجدادش همه از نام خورشید او یکی تنها معدنی از زاج .

کودکی افسانه باف در خیال هم توامان ، همیشه در فکر سفر به کوه پشت سر با نقشه پیش رو . آزارسانی نادان تنها از روی وظیفه.این بود سرشته تصویر دنباله داری که هفت سال زندگی مرا دربرگرفت ، افسانه ای که به بهشت منتهی خواهد شد و سکوت , تنها با گفتن سه بار بیداری ، بیداری، بیداری که می توان کلید آن را در جهانی توامان و همواره ممزوج و در گردش به دست قدرتی لایزال یافت و در این وادی به این مطلب خوی کرد که

در مذهب رندان نباشد اهل حق را چله نشینی

چون که  باید دایما کار باشد سرلوحه هر چشمه ای

پس مرادم دست من ، بگرفت

وُ بر طریق ادب

مرا از چشمه حق سیراب کرد

………………………………………………………………………………………………………………………سزا .

saeed.zajkani سوال پاسخ داده شده آگوست 16, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

امروز ویرایش متن ویزیت تولیدکنندگان و همینطورارسال تبلیغات پیامکی در شبکه های مجازی را انجام می دهم

saeed.zajkani اظهار نظر کرد

امروز در راستای اهداف سازمانی شرکت تعاونی زنحیره تامین بهشت برای انجام وظایف خود تنفیذ مسولیت شده و سمت مسئول فرهنگی را عهده دار شدم و قصد دارم تا برنامه های خودرا برای هرچه بهتر پیش بردن این وظیفه را طراحی کنم

saeed.zajkani اظهار نظر کرد

امروز متن کاملی از رزومه و فعالیت های گذشته و حال خود تنظیم نموده تا برای تهیه و ساخت پورت فوریوی شخصی مورد استفاده قرار گیرد

سلام آقا سعید درود بر شما .
خدمت شما عرض شود امروز یک ویدئوی آموزشی در خصوص ساخت portfolio آماده کردم که میتواند کمک خوبی در خصوص طراحی به شما و دوستانی که تا الان پورت فولیو خودشون رو طراحی نکردن داشته باشه .
آموزشی که در انجمن به صورت ویدئویی بارگذاری کردم قابلین طرح سوال هم داره میتوانید زیر همان سوال porfolio چیست بعد از تماشای ویدئو سوالات خود را بنویسید و بنده در خدمت هستم که پاسخگو باشم .
برای ورود به بخش آموزش portfolio چیست روی کزینه ادامه مطالب کلیک کنید .

saeed.zajkani اظهار نظر کرد

و می فرماید :
چه می دانند که خداوند در این جهان حامی نازپروران است …
آنان که خدا دلهایشان را پاک نمی گرداند , در این جهان رسوایی ودر آخرت عذابی جاودان در انتظارشان است .
اما در جایی دیگر فرمود :
که میان آنان دیواری قرار داده اند که در آن دروازه هایی هست …
که ظاهرش روی به عذاب دارد و باطنش رحمت است .
چرا که او صبورترین بخشنده ی مهربان است و هر راهی سرانجام به سوی (( او )) ست .

گذاشتن نظر
2

خواهش میکنم

kotam145 سوال پاسخ داده شده می 1, 2022
گذاشتن نظر
2

بسیار عالیی.مطالبی که گذاشتین اطلاعات خیلی خوبی به من داد.ممنون از وقتی که گذاشتین.

saeed.zajkani ارسال نظر جدید آوریل 30, 2022
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

ممنونم از شما که انقدر بزرگوارید و برای مطالب من وقت گرامی تون گذاشتین موفق و پیروز باشید .

گذاشتن نظر
1

حق…آ

باری گفتنش ؛ گزاف

عاری ز غیرو ،

در اخلاص یکی

اما جز این مقدر نیست ؛

که پیمان سربازی ، ازلی بوده

و در احاطه ی تو بودن

رسوایی ابدی ست.

ای  که در مهر ، بی رحمی ؛

دریغ مدار مرا ز اسیری خود

که شیدایی تو سِزای من است

و کدامین جزا…

بهتر از سِزا ست .

68a00ddb4daf9b254d8c3adb3742ad0b8dbb3e12 227 - فعالیت های روزانه سعید زاجکانی

حسین قدیری ارسال نظر جدید سپتامبر 4, 2022

استاد این تصویر به من جانی دباره بخشید .

کانَ النّاسُ أُمّةً واحِدَةً فَبَعَثَ اللّهُ النّبِیِّینَ مُبَشِّرینَ وَ مُنْذِرینَ وَ أَنْزَلَ مَعَهُمُ الْکِتابَ بِالْحَقّ‏ِ لِیَحْکُمَ بَیْنَ النّاسِ فیمَا اخْتَلَفُوا فیهِ[31]
مردم امت واحد بودند و بر این اساس خداوند پیامبران را فرستاد تا مردم را بشارت و بیم دهند و همراه آنان کتابی را به حق فرستاد تا میان آنها نسبت به آنچه اختلاف می‌کنند، داوری کنند

گذاشتن نظر
1

امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ خورشیدی در میانه راهی پر تلاطم و طوفانی قرار دارم که پایان این راه تکلیف سزای آینده من رو می ده .
راهی توامان ، جنگ با درون و لایه های آشکار و نهان پیش روی برای غلبه بر سرکشی عصیانگر ذهن من و روح من که مدام مرا از مسیریا همان صراط مستقیم دور می کند .
درگیری با نیازهای جسمانی و عبور از لایه های فرار برای رسیدن به فعالیتی مفید و سازنده چرا که رمز بهشت کار است نه استراحت و آنان کاشتند برداشتند.
و استراحت از آن آنانی ست که آنقدر کار کردن و ساختند که دیگر نیازی به وجود خودشان نیست . آنان که زن و مرد در آزادی محض در امنیت فیض خداوندی آنگونه اند که می خواهند و آنان که رمز بهشت را می دانند هرگز از جنب و جوش باز نمی شینند و در جریان پایان ناپذیر امواج خروشان آفرینش فنا شده و به صوت محوی در موسیقی آفرینش بدل می شوند.

همانطور که در سوره واقعه می فرماید :

(( شما چه می دانید !؟ که ما شما را برداشته و به آنچه نمی دانید پدیدار گردانیم ))

و این نکته را یادآور می شوم که در قرآن صراحتا مساله چرخش دوار  روح و تاکید چندین و چند باره در قرآن کریم  به این جمله که میمرانیم و زنده میگردانیم و دوباره میمرانیم و تاکید سه باره بر عملی چرخشی به اختصار و قد اکتفا .

و آنجایی که خداوند از حمایت خود از جماعت یسار یا دست چپ  در این دنیا سخن می گوید و می فرماید در سوره واقعه که :

(( و خداوند رحمان در دنیا حمایتگر آنانی ست که ناز دارند ))

و باز در جایی دیگر از تورات ، آورده شده از نسخه تنخ :

(( ای موسی خداوند تو یهوه بسیار غیور است ))

و ما می فهمیم که خداوند هم به تعبیری به دلیل بخشندگی و رحمت و مهربانی و عشقی که دارد آنان که در بندگی او ناز دارند را بیشتر دوست می دارد یا بهتر بگویم جهنم آنان از همان لحظه ناز از حمایت بی دریغ پروردگار برخوردار شده و به قول مولانا که الان اصل شعر خاطرم نیست اما محتوای مثنوی ش این بود که :

(( که فرعون را از همه عالم بی نیاز بنموده ایم

تا که از درد هرگز او را نباشد آگهی

تا از برای دردی به ناچار خدا را فریاد زند …))

و در تعبیری دیگر چنین است جهنم خداوند :

وقتی پای شما بر روی صراط مستقیم می لغزد و نارضایتی از خود ، اول در خود شما شکل می گیرد و واکنش شما در مقابل این نارضایتی انفعال و تخریب خود اگر باشد شما در جهنم به سر می برید و این سزای تفکر و عمل شماست و تا زمانیکه بر همان روال پیش بروید در این جهنم خداوند باقی مانده و تا زمانیکه دست از ساختن و تلاش کردن برای ساختن ، برنداشته و مستمر و مداوم در حالیکه هم از کار خود احساس لذت و شادابی برده و هم رضایت قلبی از درستی انجام دارید در بهشت خداوند زندگی می کنید و در آن جاودانه خواهید بود .

71d3cc25273b886f4c202c603a96516e9ea72eb5 227 - فعالیت های روزانه سعید زاجکانی

saeed.zajkani سوال پاسخ داده شده آوریل 25, 2022
گذاشتن نظر
1

آغاز تولید محتوا برای پروژه متاورس ملی ( رنگ ) امروز در بیستمین روز از فروردین سال 1401 خورشیدی بارگذاری محتوا برای پروژه متاورس ملی رسما کلید خورد .

184ed42ab7a43dc36bb5f7b58458c8668e562026 227 - فعالیت های روزانه سعید زاجکانی

saeed.zajkani پاسخ ویرایش شده آوریل 25, 2022
گذاشتن نظر
1

یکی از فعالیت های انجام شده توسط بنده در روزهای اخیر که نوعی بیانیه و الگوسازی برای مناطق حفاظت شده می باشد . ساخت پروفایل آگهی 

( باغ حیوانات درنده ) در سامانه حیوانات و دامپزشک  به آدرس http://animal.irpsc.com  است

که در واقع هدف از این آگهی  تولید محتوایی پیرامون اهمیت حیوانات شکارچی و یا اصطلاحا درنده در طبیعت می باشد که باید به شکل اصولی مورد حفاظت و حمایت قرار بگیرند نه تنها برای بحث حمایت از حیوانات بلکه برای اینده انسان بر روی زمین که علرغم همه تکنولوژی ها انسان وابسته زمین و طبیعت ان است و باید خرابی ها را تا می توان جبران نمود به امید حق .

باغ حیوانات درنده :

اگر در تعریف یک باغ و حش می گنجد اما به صورت کاملا تخصصی به گونه خاصی از جانداران در دسته ای خاص پرداخته که مربوط به پستانداران درنده یا شکارچی می باشد
باغ حیوانات درنده و دلیل شکلگیری آن :
باغ حیوانات درنده از آنجایی طرح ریزی شده و سنگ بنای آن نهاده شد که گونه های حیوانات شکارچی که از اهمیت فوق العاده ای در طبیعت برخوردارند در کشور ما در خطر کاهش جمعیت و حتی در بعضی گونه ها تا حد انقراض پیش رفت
از این رو و به دلیل آنکه حیوانات شکارچی نقش مهمی در اکوسیستم و چرخه طبیعت ایفا می کنند نبود آنها یا حتی کمبود آنها موجب به هم ریختن اکوسیستم طبیعت و نظم آن می شود پس بر خود لازم دانستیم تا کمر همت نهاده شروع به طراحی و برنامه ریزی برای ساخت باغ بزرگی جهت حفاظت از این گونه ها ارزشمند کردیم .
باغ حیوانات درنده و عملیات ساخت:
برای ساخت و تشکیل باغ حیوانات درنده نیازمند زمینها و مراتعی بودیم که محل زندگی گونه های باقی مانده در طبیعت مانند گرگها ، روباه ها ، شغال ها ، پلنگ ها، یوزپلنگ ها ، گربه های وحشی و خرس ها باشد پس بهترین محل برای اینکار را جنگل های گرگان یافتیم و سپس با صرف نیروی انسانی و ماشزنی عملیات ساخت منطقه حفاظت شده در دستور کار قرار گرفت و امکانات لازم جهت دسترسی به حیوانات منطقه فراهم گردید
باغ حیوانات درنده و حفاظت از حیوانات و طبیعت:
از آنجایی که هدف اولیه باغ حیوانات درنده حفظ محیط زیست و جانداران آن است لذا از همان آغاز همکاری های لازم جهت این امر خطیر با جنگلبانی و محیطبانی انجام شد و بخشی از مسئولیت حفاظت بر عهده آنها قرار گرفت اما نکته مهم در بحث حفاظت شناسایی و سرشماری تعداد قلاده های این حیوانات است تا تمامی وضعیت آنها در طول سال و تغییرات فصل کنترل شده و در صورت امکان با تزریق حداکثر میکروچیپ به حیوانات آنها در دسترس کارشناسان باغ حیوانات درنده باشد .
باغ حیوانات درنده و جذب گردشگر به منطقه:
از جمله برنامه هایی که در دستور کار باغ حیوانات درنده قرار دارد جذب گردشگران داخلی و خارجی به این منطقه می باشد از این رو با توجه به وسعت منطقه و عدم سهولت دسترسی به حیوانات منطقه و خطرات روبه رو شدن با آنها تور هایی به همراه مربیان و لیدر های خبره در درون منطقه برای گردشگران تدارک دیده شده تا هم علاوه بر دیدن محل زندگی طبیعی حیوانات درنده با زیبیایی بکر طبیعت منطقه نیز آشنا شوند
باغ حیوانات درنده و دهکده نمایش:
اما علاوه بر تور گردشگری در منطقه با هیجانات و جاذبه های خود در داخل باغ حیوانات درنده منطقه صاف و دشت گونه به وسعت چند هکتار تدارک دیده شده که محل احداث دهکده ای از انواع حیوانات شکارچی می باشد با یک طراحی ویژه که هیچ تناقضی با بکری منطقه نداشته باشد و در داخل این دهکده انواع حیوانات شکارچی ایرانی و خارجی و کمیاب با شرایط کاملا اصولی و صحیح نگهداری می شوند و گردشگران می توانند همزمان در این دهکده نیز به تفریح و گردش بپردازند .
وابستگی باغ حیوانات درنده به سازمان انقلاب حیوانات :
در تمامی تفکرات سنگ بنایی و اهدافی و همینطور در اجرای اصول و روش های کاری باغ حیوانات درنده ریشه های تفکرات سازمان انقلاب حیوانات مشاهده می شود و در واقع شکلگیری باغ حیوانات درنده خود در راستای اهداف سازمان انقلاب حیوانات است و در واقع می توان گفت این یکی از اشکال عینی و جلوه های انقلاب حیوانات است

saeed.zajkani سوال پاسخ داده شده آوریل 1, 2022
گذاشتن نظر
1

به عهده گیری مسئولیت بارگذاری سوال پیرامون پروژه بزرگ متاورس رنگ در انجمن پرسش و پاسخ :

در روزهای اخیر یعنی هفته دوم فروردین سال 1401 بعد دوره ای از ناکامی و عملکرد ضعیف از سوی من که باعث شد سمتی مهم یعنی مسئولیت مدیریت انجمن و پرسش و پاسخ را از دست دادم دوباره لطف خدا شامل حالم گردید و فرصتی به من داده شد تا خود را برای خدمتی هرجچند ناچیز و کم اهمیت آماده کنم.

به همین خاطر در این روزها در اینکه مشغول انجام وظیفه خود در زنجیره تامین بهشت می باشم خوشحال و مسرور و شکرگذار خداوندم که مرا دوباره به صراط مستقیم که همان راه حق است بازگرداند.

امید که به لطف پروردگار انحراف از مسیر حق هر چه کمتر صورت گیرد و این بنده حقیر روی رستگاری را ببیند 

……………………………………………………………………………………….(( یا حق ))

96441631c033c8b555351f8234043065c413f64f 227 - فعالیت های روزانه سعید زاجکانی

saeed.zajkani سوال پاسخ داده شده آوریل 1, 2022
گذاشتن نظر
1

636b9b3777e5d934f075f9211662406709356a94 227 - فعالیت های روزانه سعید زاجکانیاما کار دیگری که امروز موفق به انجام آن شدم تکمیل بسته کمپین حمایت از پرندگان تحت عنوان  ( شاخه پرندگان ) که در واقعه منشعب از سازمان انقلاب حیوانات بوده و زیر نظر آن فعالیت می کند از این رو نیازمند تهیه آگهی اطلاعیه در سامانه حیوانات و دامپزشک به عنوان مرجع اصلی داشت تا شکلگیری چنین اندیشه و هدفی را اعلام کند . در این قسمت بخشی از مانیفست شاخه پرندگان را می خوانیم

کمپین حمایت از پرندگان ( شاخه پرندگان )

این کمپین برای بهبود شرایط زندگی پرندگان به ویژه آن دسته از پرندگان که در خطر انقراض قرار دارند تشکیل شده است

کمپین حمایت از پرندگان و سنگ بنای آن :

سنگ بنای حمایت از پرندگان در جایی گذاشته شد که ما شاهد آن بودیم که این موجودات زیبا به رغم آزادی گرفتار تغییرات و خسارات زیست محیطی شدند که انسانها با نادانی و زیاده روی خود مسبب آن بوده و بسیاری از زیست بوم های آنان را از بین برده و در طرف دیگر دست به شکار بی رویه این جانداران زدند به طوری که در طی دهه های اخیر بسیاری از گونه های پرندگان منقرض گردیده یا در خطر انقراض قرار گرفته اند و حتی فارغ از بحث انقراض شرایط زندگی برای گونه های دیگر نیز سخت و دشوار گردیده

کمپین حمایت از پرندگان ، قدم اول:

بنابراین با وجود چنین اتفاقات غم انگیزی بر خود واجب دانستیم تا از نقش یک تماشاگر خارج شده و به صحنه بیاییم و در قدم نخست همفکران خود را جمع کرده و تشکیل یک اتاق فکر دادیم تا قبل از هر کاری مشکلات را واکاوی کرده و توانایی خود را ارزایابی کنیم و سپس با یک برنامه ریزی هدفمند و اصولی کار را آغاز نماییم اهداف کمپین حمایت از پرندگان :

• آمارگیری از پرندگان نادر و تزریق میکروچیپ

• طرح کمک به محیط بانان در حفاظت از مناطق زیستگاهی پرندگان

جلوگیری از قاچاق و خرید و فروش پرندگان وحشی

طرح توسعه و احیای زیستگاه تخریب شده

• آموزش و گسترش فرهنگ رفتار صحیح با پرندگان

• مبارزه با شکارچیان

• مبارزه با حیوان آزاری

• ترویج فرهنگ گیاهخواری

• پرورش و مراقبت از پرندگان بی سرپرست و مصدوم کمپین حمایت از پرندگان و آمارگیری از پرندگان نادر و تزریق میکروچیپ :

یکی از اهداف اصلی کمپین حمایت از پرندگان آگاهی از تعداد دقیق پرندگان نادر و محل زندگی آنهاست چراکه از این طریق می توان به این موجودات زیبا دسترسی یافت و آنها را تحت مراقبت قرار داده تا از مرگ و میر آنها جلوگیری شود و تزریق میکروچیپ می تواند اطلاعات کامل از آن پرنده را در اختیار کارشناسان قرار داده و او را کاملا در دسترس قرار دهد

کمپین حمایت از پرندگان و طرح همکاری با محیطبانان در حفاظت از زیستگاه ها :

از دیگر راه هایی که می توان به بقای نسل پرندگان کمک نمود تلاش در حفظ زیستگاه طبیعی آنها مانند تالاب ها ، مرداب ها ، برکه ها ، جنگل ها و … می باشد که از آنجایی کار حفاظت از این مناطق به تنهایی و بدون تخصص امکان پذیر نیست لازم است که این عمل با همکاری تخصصی محیط بانان صورت گیرد تا از طرفی هم کار به صورت تخصصی انجام شود و هم باری از دوش محیط بانان برداشته شود

کمپین حمایت از پرندگان و جلوگیری از قاچاق و خرید و فروش پرندگان :

از دیگر مواردی که بسیار آسیب زننده و تاسف بار است بحث قاچاق و خرید و فروش پرندگان وحشی و کمیاب است پرندگانی که اساسا به طبیعت تعلق داشته و مناسب قفس و محیط شهری نیستند و تنها در این محیط ها آسیب دیده و جانشان را از دست می دهند برای جلوگیری از اتفاق شوم دو راهکار وجود دارد اول راه فرهنگ سازی و آموزش که البته زمانبر است و دیگر مبارزه از طریق مراجع قانونی در مورد راه اول می توان از طریق فضای مجازی و کتب آموزشی از پایه اساسا پدیده قفس را نهی کرده و به نسل جدید آموخت که قفس هرگز هیچ موجودی را خوشحال نمی کند و در مورد راه دوم ابتدا باید تلاش هایی در جهت تصویب قوانین سفت و محکم در مورد قاچاق پرندگان و حیوانات صورت گیرد تا بتوان با پشتوانه آن افراد خاطی را پیگیری قضایی نموده و ترس را در عاملان قاچاق حیوانات ایجاد کرد

کمپین حمایت از پرندگان و طرح احیای زیستگاه های تخریب شده :

و از دیگر اهداف کمپین حمایت پرندگان احیای زیستگاه تخریب شده میباشد در این طرح کمپین حمایت از پرندگان در نظر دارد تا با کمک سازمان های خیریه و مردم نهاد و همچنین حمایت مستقیم حامیان حیوانات در حد توان خود تالاب ها و جنگل های ویران شده را بازسازی کرده تا قدمی برای آیندگان برداشته شود تا دوباره با شکلگیری این تالاب ها و جنگل ها پرندگان مهاجر به این سرزمین بازگردند کمپین حمایت از پرندگان و فرهنگ رفتار صحیح با پرندگان :

هیچ موجودی در قفس خوشحال نیست .

بله هیچ موجودی … این را باید به همه انسانها آموخت که برای خوشحالی و تفریح خود موجودات دیگر رادر قفس زندانی می کنند . و اما گفتن این جمله نیاز به فرهنگسازی و آموزش از طریق رسانه های مختلف دارد از همین رو کمپین حمایت از پرندگان کار خود را از قویترین رسانه مربوط به حیوانات یعنی سامانه حیوانات و دامپزشک یا https://animal.irpsc.com آغاز کرد تا از این طریق نخستین قدم خود را بسیار محکم برداشته باشد

مبارزه با شکارچیان در کمپین حمایت از پرندگان :

مبارزه با شکارچیان یکی از مهمترین اهداف کمپین حمایت از پرندگان می باشد به طوری که در این زمینه نه تنها از طریق فرهنگ سازی و حتی قضایی اقدامات بسیاری صورت گرفته بلکه به صورت میدانی نیز با کمک محیط بانان در عملیات های مبارزه با شکارچیان افراد کمپین حضور به عمل می رسانند

مبارزه با حیوان آزاری در کمپین حمایت از پرندگان : حیوان آزاری کثیف ترین و شنیع ترین جنایتی ست که سوی سازمان انقلاب حیوانات به عنوان قطب مرکزی کمپین های حمایتی حیوانات گناهی ست نابخشودنی از این رو در کمپین حمایت از پرندگان نیز با افراد خاطی به شدت برخورد شده و هرگز مورد عفو قرار نمیگیرند .

ترویج فرهنگ گیاهخواری در کمپین حمایت از پرندگان :

نفرین تو باد اهورا مزدا به آنان که هنگام ذبح حیوانی ، شادمانی می کنند .

گیاهخواری تنها یک سلیقه غذایی نیست . گیاه منبع تمامی نیاز های بدن انسان است و طبیعت مادر انسان هر آن چیزی که آدمی بخواهد چه از روی نیاز چه از روی هوس در خود دارد و پیش از آن که آدمیان نخست به خوردن حیوانات رو بیارند این گیاه پر نعمت بود که او را از هر چه می خواست سیراب می کرد و دیگر آنکه گیاهخواری درمان تمامی دردها و بیماری های بشر ااست در حالی که روح او را نیز سبک بال و سپید روی می کند توصیه و ترویج گیاهخواری نه تنها به نجات حیوانات از قتل عام بی رویه می انجامد بلکه انسان را به سوی سلامتی روح و جسم سوق می دهد

پرورش و مراقبت از پرندگان بی سرپرست و مصدوم در کمپین حمایت از پرندگان :

از دیگر برنامه های کمپین حمایت از پرندگان پرورش جوجه های یتیم و بی سرپرست به شکل اصولی با قوانین طبیعی به شکلی پس طی دوران طفولیت قادر به بازگشت به طبیعت باشد و از طرف دیگر نگهداری و مراقبت از پرندگان آسیب دیده با احداث یک درمانگاه مجهز و کادر پزشکی برای بهبود سلامت پرندگان. چشم انداز کمپین حمایت از پرندگان :

کمپین حمایت از پرندگان به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده و آنچه در چشم انداز این کمپین میتوان مشاهده کرد ابتدا چالش هایی ست که سوی عوامل آسیب رسان به محیط زیست ایجاد خواهد شد و این امریست طبیعی چنانچه یاران کمپین از همکنون زره پولادین و کفش های آهنین خود را برتن کردند اما جدای این چالشها آنچه ما را دلگرم می دارد نجات پرندگان در حال انقراضی ست که دیگر خطر انقراض آنها را تهدید نخواهد کرد و احیای زیستگاه های طبیعی ست که محل تجمع انواع گونه های پرندگان زیبا خواهد شد و ترویج فرهنگ نه به قفس در میان همه انسانها و حیوانات تا همه لذت آزادی را با همه وجود بچشند

saeed.zajkani پاسخ ویرایش شده مارس 26, 2022
گذاشتن نظر
1

از این پس بنا دارم تا خود را طبق آزمایش قرار داده و عملکرد خود را شفاف در این بخش یعنی فعالیت های روزانه سعید زاجکانی بیان کنم امروز کار بر روی پروژه سازمان انقلاب حیوانات را دوباره آغاز کردم و این کار را به رسم سنت دیرینه زنجیره تامین بهشت از طرح سوال در انجمن پرسش و پاسخ شروع کردم و بنا دارم در روز های آتی ساختاری منسجم و تئوریک از آن ایجاد کرده و بر مبنای آن برنامه ریزی دقیقی برای فعالیت های میدانی صورت دهم.  در اینجا بخشی از مانیفست تهیه شده برای سازمان انقلاب حیوانات را مشاهده می فرمایید سازمان انقلاب حیوانات

سازمان انقلاب حیوانات نهادی متشکل از انسانها و خود حیوانات است ودر واقع در ابتدا یک جریان فکری ست سازمان انقلاب حیوانات در مرکزیت انقلابی بزرگ در زندگی حیوانات و روابط آنها با انسانها قرار دارد سازمان انقلاب حیوانات و ریشه های فکری آن عمر بلند زمین و حیات مخلوقات خداوند در آن بسیار بلند و بسیار کوتاه است و در این بین آنچه خلقت را معنا می بخشد تلاطم استوار نور و تاریکی در اتم در اتم و الی … که کثرت را وحدت و وحدت را کثرت می دهد و این تعریف در عین حال به هر قالبی از مخلوقات ارزشی ویژه داده چراکه نوعی تجلی هستند سازمان انقلاب حیوانات و شکل گیری اندیشه انقلاب؛

اما در عبور از خدعه ای به نام زمان که سمت سوی مشخصی هم ندارد این جلوه های آفرینش به عمق پیچیدگی های آفرینش رسوخ کرده و در دو شکل مادی و معنوی زندگی را می گذرانند پس صاحب نیاز و امیال و خواسته و توان و ناتوانی و… شده و نظم جدیدی را می سازنند و این نظم نه اکنون بلکه قرن هاست که توسط یک گونه از موجودات بر علیه سایرین برهم خورده و نیاز بزرگی را به وجود آورده که همانا تغییر یا انقلاب است دلایل اصلی تشکیل سازمان انقلاب حیوانات؛

از دلایل اصلی تشکیل سازمان انقلاب ایران می توان به موارد زیر به شکل کلی نام برد

 • براندازی نظم کهن انسانسالاری و انسان محوری تغییر مفاهیم مستبدانه بکار رفته علیه حیوانات
 • براندازی و مبارزه با تسلط جانی حیوانات
 • آزادی و استقلال غریزی و طبیعی همه مخلوقات
 • مبارزه با شکار و شکار چیان
 • مبارزه با انواع سواستفاده های رایج و عرف
 • مبارزه و براندازی هرگونه حیوان آزاری
 • اصلاح نژاد های مشکل دار نه با حذف بلکه با درمان و به نژادی
 • ارتقا سطح هوش و کارایی حیوانات از طریق آموزش های ویژه در جهت آسان و همسان شدن زندگی همه ی حیوانات و انسانها با یکدیگر و پایان برتری انسان نسبت به سایر مخلوقات خداوند و پایان انواع بردگی های حیوانات

سازمان انقلاب حیوانات و مدیریت راهبردی آن:

همانطور که اشاره شد ریشه های استبداد علیه حیوانات دلایل شکلگیری انقلاب حیوانات بوده و از این رو راهبرد انقلاب حیوانات نیز بر اساس رفع همین استبداد کهن بنا نهاده شده و مدیریت و رهبری انقلاب حیوانات توسط جریانی صورت می گیرد که با روح و جان خود آفرینش را درک کرده و مهم تر از آن در تلاش برای درک خالق یکتا باشند

طبقه بندی برنامه های سازمان انقلاب حیوانات ؛

در سازمان انقلاب حیوانات بر اساس اولویت بندی اهداف و ضرورت مشکلات برنامه ریزی انجام گرفته تا ضمن از پیش رو برداشتن مشکلات در راه مبارزه با استبداد هم پیشرفت حاصل گشته و آرمان های سازمان انقلاب حیوانات محقق گردد bad7640dddea93b58a424a1ec59ba654eabb562f 227 - فعالیت های روزانه سعید زاجکانی

saeed.zajkani تغییر وضعیت برای انتشار مارس 26, 2022
گذاشتن نظر
1

81402c1872541aa5c45ab53fad6b1b904a5ab4ae 227 - فعالیت های روزانه سعید زاجکانیامروز ۶ فروردین ۱۴۰۱ در ساعتی از شب وقتی فعالیت های مختلف خودم رو  در اولین سال قرن چهاردهم خورشیدی مرور می کردم در نهایت اصلا از خودم راضی نبوده و نیستم علرغم فرصت ها و کمک هایی که وجود داشت من درصد عملکرد درست از من خیلی پایین بود  اما به هر حال باید ادامه داد… پس آن راه ویرانگر که نبودم لایق اش وانهادم در دل ، سر به سودای دلی بردن و آن شد حکایت عاشقی من و سامانه حیوانات و قدرت قانون گذار … پس باید جای لاف  : کار کار کار

saeed.zajkani پاسخ ویرایش شده مارس 26, 2022
گذاشتن نظر
0

سخت می چکاند

چکه چکه

آب شور

زحمت , از پس خواهش خویش

این همان سخت پند روزگار است

یا دریغ است

یا شفیع.

saeed.zajkani سوال پاسخ داده شده آگوست 16, 2023
گذاشتن نظر
0

نه چنین است و نه چنان

بند … بند … التماس

شرط اخلاص را در تهی یافتن !

این است انتظار !!؟؟

چاره ای کن وُ مرا فنا کن .

ز درگاهت رهایم مکن

که از بندگی 

دارم افتخار ...

saeed.zajkani پاسخ ویرایش شده ژانویه 23, 2023
گذاشتن نظر
0

سوگند رسوایی

پیمانِ ازلی بوده , 

تا سرانجام…

پنهان جامه درآید 

تا دری بگشاید از چار سوی

سخن تازه کند ز نیک

در توبه پندار زشت !؟

saeed.zajkani سوال پاسخ داده شده ژانویه 23, 2023
گذاشتن نظر
0

روزهای مهم 

گرچه کارنامه ی خوبی تاکنون به جای نگذاشته ام اما هر روز ام جنگی بود به وسعت یک جهان . روزگاری نو که با قرن چهاردهم خورشیدی آغاز شد و چو چرخ دوار می چرخد و می چرخد تا ناکجا …

اما در میانه سوگند سپید سرما وقت آن شد باز خلوتی بیابم و عرض حالی کنم

کین مگس قند پرست تا هواخواه توشد   پر و بالش بین که فر همایی دارد

در این روزها که قطره ای از شیره جان زنجیره به بار نشسته و در حال رشد و نموست خاکساری دیگر توجیح شرمندگی نیست …اینبارر حتی اگر لاف هم سلاحی باشد کارا باید آنرا به کار بست و ترک سنگر نکرد  .

……………………………………………………………………………………………………………….یا حق .

saeed.zajkani سوال پاسخ داده شده ژانویه 22, 2023
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها6180 times
 • پاسخ ها14 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات