طراحان متاورس ایرانی

2
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

چه کسانی متاورس ایرانی را طراحی کردند و هدف انها از این کار چه بوده؟

در ایران بقیه طراحان در هر کاری  ابتدا به فکر جیب خودشون هستند و زمانی که به درامد میرسند و جیبشان پر میشود سایت اونا پایین میاد و افرادی که در ان سرمایه گذاری میکنن متضرر میشوند

حسین قدیری سوال پاسخ داده شده می 15, 2022
گذاشتن نظر
2
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سلام و درود به شما دوست گرامی

پاسخ به سوالات شما هدف ماست و در این راستا عنوان مطرح شده در این تاپیک که “ چه کسانی متاورس ایرانی را طراحی کرده اند “ را پاسخ خواهم داد .

متاورس ایرانی یا همان متارنگ زیرنظر شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت میباشد و این شرکت همان طور که در انتهای سایت مشاهده میکنید پشتوانه ۱۵ سامانه تخصصی در راستای بهبود عملکرد خدمات به جامعه ایرانی میباشد و در راستای ایجاد یک متاورس بومی سرمایه گذاری نمونده است .

متاورس ایرانی یا همان شهر مجازی ایران دارای ساختاری هدفمند به موجب رفع نیاز شهروندان میباشد و پس از افتتاح فاز یک اجرایی متاورس شاهد بخشی از خدمات خواهید بود .

متاورس ایران شمارا وادار به سرمایه گذاری نخواهد کرد ولی سرمایه در اختیار سما قرارخواهد داد .

متاورس ایران قابلیت کسب درآمد را بدون صرف هزینه در اختیار شهروندان قرارداده تا زنجیره ای هدفمند به منظور اشتغال آفرینی ایجاد گردد .

در این خصوص که سایت یا سامانه ای در ایران ایجاد میشود و جیب خود را پر می‌کند و سپس پایین میاد نظری ندارم و در این خصوص اگر شما دچار آسیب شده اید نام سایت و یا خدمات را اعلام کنید و در غیر اینصورت بیان این موارد سودی جز اختلال روانی ایجاد نخواهد کرد و برداشت توهین آمیز تلقی میشود .

حسین قدیری پاسخ انتخاب شده به عنوان بهترین می 13, 2022
گذاشتن نظر
2
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سلام وخسته نباشید.

اول از توضیحاتتون کمال تشکر را دارم و اصلا قصد جسارت به شما رو نداشتم.

ما در خیلی از شرکت های هرمی وارد شدیم و متاسفانه گول اعتماد را خوردیم و متضرر.

شاید نحوه پرسیدن من اشتباه بوده در هر صورت اصلا منظورم به کار شما نبوده و اتفاقا وقتی سوالات رو میخوندم کاملا به قانونی بودن و امنیت متارنگ ایمان اوردم.

منظور من از پرسیدن این سوال این بود که یک شفاف سازی بکنید تا همه خیالشون راحت باشه که در چه پلتفرمی سرمایه گذاری میکنن.که البته در جوابهای دیگری از شما خواندم و خیال ما راحت شد.

ممنون از شما

simorgh4194 سوال پاسخ داده شده می 14, 2022
گذاشتن نظر
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

درود بر شما به منظور بهبود سطح تفکر در خصوص پشتوانه متارنگ توسط شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت و دیگر سامانه های منسجم به موضوعات ذکر شده توسط شما پاسخ دقیق تری خواهیم داد :

  1. ما در خیلی از شرکت های هرمی وارد شدیم و متاسفانه گول اعتماد را خوردیم و متضرر. متارنگ یک مجموعه هرمی نمیباشد و اجبرای برای سرمایه گذاری نیست هدف ما ارائه خدمات به تمامی ایرانیان در زمینه های ، علمی ، فرهنگی ، پژوهشی ، سلامت جسم و روان ، اشتغال آفرینی ، توسعه کسب و کار آنلاین ، بهبود عرضه و تقاضا ، امنیت پرداخت ، افزایش سود در چرخه رضایت ، سطح بندی در شرایط نوین ، مدیریت هوش مصنوعی شخصی و دیگر موارد میباشد . درخصوص شرکت های هرمی پتانسیل های متفاوتی وجود داشت و به دلیل کمبود علوم اقتصادی و بازاریابی متقاضیان متضرر میشدند و همچنین درنظر داشته باشید بنیان شرکت های هرمی در خارج از ایران میباشد و تارگت ها کاهش ارز ملی جامعه ایرانی بوده است و ما در این ساختار تمامی فرایند ها را متمرکز در بیس بومی کشور قرارداده ایم و دفاتر خدماتی و پشتیبانی در نقاط مختلف شهر ها ایجاد خواهد شد .
  2. منظور من از پرسیدن این سوال این بود که یک شفاف سازی بکنید تا همه خیالشون راحت باشه که در چه پلتفرمی سرمایه گذاری میکنن.که البته در جوابهای دیگری از شما خواندم و خیال ما راحت شد.  عرضم به حضور شما درنظر داریم تمامی تراکنش های صورت گرفته در شهر مجازی متارنگ را به صورت آماری و جزئیات کامل در اختیار جامعه شهروندان قرار دهیم و هیچ گونه عملکرد قراردادی ، خرید و فروش ، تحقیقات ، توسعه ، سیاست های داخلی و خارجی و غیره را به صورت ریل تایم درآورده و در لحظه تمامی شهروندان شاهد عملکرد سیستم باشند و برای توسعه سیستم قدم بردارند . یکی از خصوصیات خاص متارنگ ایجاد سیستم رای گیری عمومی بر پایه سلسله حد تاثیر میباشد که در این هدف بزرگ اقدامات خاص اعم از قرارداد های بین المللی ، صادرات های تخصصی ، ایجاد جایگاه ، افزایش قیمت سراسری و غیره توسط خود شهروندان تایید و توسط سیستم اجرایی خواهد شد .

ما به دنبال بهبود کیفیت زندگی جامعه ایرانی در دنیایی متفاوت از ایرادات فیزیکی میباشیم و این فرایند را تنها با همکاری متقابل خواهیم داشت .

حسین قدیری سوال پاسخ داده شده می 15, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها70 times
  • پاسخ ها3 پاسخ ها

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

دم روباه شاهد ماست !! 3 پاسخ ها | 1 رای
باغ حیوانات درنده 4 پاسخ ها | 2 آرا