دریافت زمین رایگان در متاورس رنگ چگونه است ؟

2
زمان مطالعه: 2 دقیقه

دریافت زمین رایگان در متاورس رنگ چگونه است ؟

 • ایا در بازی متاورس رنگ همانند نمونه متاورس آپلند  ان از همان بدو ورود به  شما مبلغ لازم برای خرید یک زمین کوچک و کم ارزش را می دهد ؟ یا اینکه خود متاورس رنگ زمین را مستقیما به افراد داده و به نام آنان سند رسمی می زند ؟
 • در متاورس رنگ تجارت زمین تا چه حد می تواند سودآور باشد و این سودآوری با چه اقدامات و استراتژی هایی افزایش می یابد ؟
 • دریافت زمین رایگان ایا برای تمامی کاربران تازه وارد در متاورس رنگ امکان پذیر است ؟ و همه کاربران تازه به بازی امده می توانند از مزاییای زمین رایگان استفاده نمایند ؟
 • دریافت زمین رایگان بتوسط بازیکنان در متاورس رنگ به چه شکلی انجام می شود ؟ و برای دریافت زمین های رایگان ایا از کوپن های خاصی در متاورس رنگ استفاده می شود ؟
 • وضعیت قوانین سند دهی به زمینهای مجازی در متاورس رنگ بهچه شکل می باشد ؟ و ایا در متاورس رنگ برای زمینهای رایگان نیز سند صادر می شود ؟
 • ساخت و ساز در زمینهای رایگان متاورس رنگ به چه شکل می باشد ؟ ایا شهرداری متاورس رنگ اجازه ساخت و ساز بر روی زمینهای رایگان را می دهد ؟ و می توان در این زمینها بنایی را ساخت ؟
 • مجوزات لازم برای ساخت و ساز در زمین های رایگان از چه طریقی به بازیکنان داده می شود ؟ و بازیکنان چگونه می توانند برای دریافت مجوز ساخت و ساز بنا در زمین های رایگان اقدام نمایند ؟
 • آیا زمین های رایگان حکم املاک و دارایی موقتی را دارد که به صورت حمایت و کمک به بازیکنان داده می شود و پس از طی کردن سطوح و رسیدن به امتیازات بالاتر نیازی به ان ندارند ؟
 • از همین روی استفاده از زمین های مجازی رایگان نیز باید موقتی و گذار باشد ؟
 • چه زمین هایی در شهر مجازی ایران در پروژه متاورس رنگ به عنوان زمین رایگان انتخاب شده اند ؟ و معیار و شاخص انتخاب این زمینها به عنوان زمین رایگان در متاورس رنگ چه مواردی می باشد ؟
 • ایا در زمین های رایگان شهر مجازی ایران در پروژه متاورس رنگ  امکان ساخت ادارات و ارگان های دولتی و عمومی وجود دارد ؟ 
 • ارزش واقعی زمین های رایگانی که بازیکنان در شهر مجازی ایران در پروژه متاورس رنگ داده می شود چه مقدار بوده ؟ و این مقدار برای استفده کاربران چقدر کاهش یافته است ؟
 •  

16d55b483ff90ef4b141f6755d0852c5643d96e0 227 - دریافت زمین رایگان در متاورس رنگ چگونه است ؟

kotam145 سوال پاسخ داده شده می 12, 2022
گذاشتن نظر
1
زمان مطالعه: 5 دقیقه

با سلام

در راستای پاسخ به سوال شما دوست گرامی جناب آقای زاجکانی در خصوص سوال ” دریافت زمین رایگان در متاورس رنگ چگونه است ؟ ” میتوان گفت زمین های متاورس رنگ در موارد خاص به صورت رایگان و یا مزایده ای عرضه خواهد شد و میتوان موارد خاص را کمک به بیماری های خاص ، کمک به بهبود اشتغال در کشور درنظر گرفت و این ساختار توسط الگوریتم ” کار نیک ” توسعه خواهد یافت .

در زیر میپردازم به پاسخ دهی سوالات شما

 1. ایا در بازی متاورس رنگ همانند نمونه متاورس آپلند  ان از همان بدو ورود به  شما مبلغ لازم برای خرید یک زمین کوچک و کم ارزش را می دهد ؟ یا اینکه خود متاورس رنگ زمین را مستقیما به افراد داده و به نام آنان سند رسمی می زند ؟ عرضم به حضور شما متاورس رنگ به چندین روش زمین در اختیار شهروندان قرار میدهد و در خصوص بخش اول سوال شما که فرمودید مانند متاورس آپلند مبلغی در اختیار شهروندان قرار میدهد عرضم کنم بله پاداش اولیه در اختیار بازیکن ثبت نام شده قرار خواهد گرفت و شهروندان میتوانند با همان پاداش زمینی تهیه نمایند ، البته اهدای زمین در چالش ها نیز صورت میگیرد و شهروندان با صرف زمانی در شهر مجازی و ارائه خدمات داخلی میتوانند زمین های رایگان نیز بدست آورند . درخصوص ارائه مستقیم زمین نیز پلنی درنظر گرفته شده است و در سطوح دریافتی توسط شهروندان زمین هایی متناسب با سطح و هدف ساختار در اختیار شهروند قرارخواهد گرفت .
 2. در متاورس رنگ تجارت زمین تا چه حد می تواند سودآور باشد و این سودآوری با چه اقدامات و استراتژی هایی افزایش می یابد ؟ درخصوص تجارت زمین در متاورس رنگ یا همان شهر مجازی ایران میتوان گفت سود آوری با چشم انداز درنظر گرفته و پروتوکل تخصصی که برای افزایش قیمت سراسری در جریان خواهد بود از 20% شروع و تا بیش از 10000% افزایش خواهد یافت . کسب سود نیازمند ذهنی فعال در چرخه اقتصادی متاورس رنگ است و ما این فرایند را توسط مشاورین در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد . در خصوص استراتژی برای افزایش سود میتوانم عرض کنم شهر مجازی متارنگ با ذهنی گسترده در حال توسعه است و این ساختار در هر گامی که این ساختار پیش میرود سیاست های افزایش سرمایه داخلی توسط شهروندان توسعه خواهد یافت و چنین است که شما حتی با صرف وقت و زندگی روزمره میتوانید به سود رسیده و سطوح خود را افزایش دهید . ساده ترین حالت سود آوری حضور و مطالعه علوم در متارنگ است .
 3. دریافت زمین رایگان ایا برای تمامی کاربران تازه وارد در متاورس رنگ امکان پذیر است ؟ و همه کاربران تازه به بازی امده می توانند از مزاییای زمین رایگان استفاده نمایند ؟ دریافت زمین رایگان درشرایطی خاص به شهروندان داده میشود و این گزینه در مرحله تست اهدا است و نمیتوان گفت مطمئنا به تمامی شهروندان زمین رایگان به سادگی تعلق خواهد گرفت ولی با پاداش هایی که کسب میکنند میتوانند خودشان زمین که علاقه دارند را تهیه نمایند ، البته لازم به ذکر است زمین ها شرایط های متفاوتی دارند .
 4. دریافت زمین رایگان توسط بازیکنان در متاورس رنگ به چه شکلی انجام می شود ؟ و برای دریافت زمین های رایگان ایا از کوپن های خاصی در متاورس رنگ استفاده می شود ؟ تهیه زمین در متاورس رنگ یا همان شهر مجازی به صورتیست که یک واحد ارزی برای فرد ثبت نام کرده واریز میشود و آن شخص میتواند با آن اقدام به خرید نماید البته تمامی زمین ها به قیمتی نیست که با همان ارز اولیه خریداری شود ، به همین منظور ساختار دریافت پاداش در متارنگ بسیار تخصصی و گسترده است تا شهروندان بدون صرف هزینه بتوانند پاداش دریافت نمایند .
 5. وضعیت قوانین سند دهی به زمینهای مجازی در متاورس رنگ بهچه شکل می باشد ؟ و ایا در متاورس رنگ برای زمینهای رایگان نیز سند صادر می شود ؟ درگام اول اسناد زمین های خریداری شده به صورت مجازی ” NFT ” میباشد و قابلیت ذخیره اسناد نیز وجود دارد و برای بهبود عملکرد با استفاده از ایمیل و پیامک صحت خرید صورت گرفته ثبت خواهد شد و در گام بعدی اسناد زمین ها به صورت سند تک برگی در اختیار شهروند قرار خواهد گرفت . تمامی زمین های خریداری شده چه با ارز پاداش و چه با ارز خریداری شده دارای سند هستند .
 6. ساخت و ساز در زمینهای رایگان متاورس رنگ به چه شکل می باشد ؟ ایا شهرداری متاورس رنگ اجازه ساخت و ساز بر روی زمینهای رایگان را می دهد ؟ و می توان در این زمینها بنایی را ساخت ؟ درزمین های متاورس رنگ چه به صورت پاداشی خریداری شده باشد و چه با ارز خریداری شده در صورت داشتن شرایط ساخت قابلیت ساخت برای شهروند باز خواهد بود و اقدامات ساخت توسط خود شهروند صورت میگیرد . شهرداری متاورس رنگ به تمامی زمین های خریداری شده اجازه ساخت میدهد و تنها در صورتی که زمین دارای شرایط خاص و یا شهروند جریمه شده باشد ساخت متوقف و یا قفل خواهد شد .
 7. مجوزات لازم برای ساخت و ساز در زمین های رایگان از چه طریقی به بازیکنان داده می شود ؟ و بازیکنان چگونه می توانند برای دریافت مجوز ساخت و ساز بنا در زمین های رایگان اقدام نمایند ؟ مجوز ساخت بنا پس از احراز هدف از ساخت صورت میگیرد و ساخت سازه تنها در صورتی داشتن شرایط ویژه مانند سازه های درمانگاهی ، آموزشی و یکسری از موارد نیاز به دریافت مجوز و احراز ویژه نیز میباشد . ساخت محیط های مسکونی بدون داشتن مجوز میباشد و ساخت دفاتر کاری به جهت اجاره و فروش نیز بدون داشتن مجوز امکان پذیر است .
 8. آیا زمین های رایگان حکم املاک و دارایی موقتی را دارد که به صورت حمایت و کمک به بازیکنان داده می شود و پس از طی کردن سطوح و رسیدن به امتیازات بالاتر نیازی به ان ندارند ؟ زمین های خریداری شده چه از شهروندان و چه از شهرداری متارنگ پس از ثبت به هیچ عنوان به صورت موقتی نمیباشد و تنها صاحب آن تصمیم گیرنده است و درخصوص زمین هایی که متارنگ در اختیار بازیکنان و فعالان قرار میدهد و هدف از قراردادن زمین اجاره یا پیشبرد سیاست های دوطرفه میباشد این شرایط متفاوت است و در گام دوم ساختار اتحاد ها نیز میتوانند چرخه داخلی داشته باشند .
 9. از همین روی استفاده از زمین های مجازی رایگان نیز باید موقتی و گذار باشد ؟  زمین های اجاره داده شده با اهداف و سیاست های شهرداری متارنگ به دلایل مختلفی صورت خواهد گرفت و زمین هایی که توسط شهروندان خریداری میشود به صورت 100% متعلق به شهروند خریدار میباشد .
 10. چه زمین هایی در شهر مجازی ایران در پروژه متاورس رنگ به عنوان زمین رایگان انتخاب شده اند ؟ و معیار و شاخص انتخاب این زمینها به عنوان زمین رایگان در متاورس رنگ چه مواردی می باشد ؟ زمین های رایگان که در چالش ها به شهروندان داده میشود در فاز اول به صورت انتخابی توسط شهرداری متارنگ میباشد و در فاز دوم زمین ها به صورت اتوماتیک و برگفته از هوش مصنوعی متناسب با سطح چالش در اختیار شهروند قرار خواهد گرفت . معیار انتخاب زمین بر اساس سطح چالش میباشد و هرچه چالش در سطوح بالاتری باشد هوش مصنوعی با الگوریتم اختصاصی زمین مناسب را به نام شهروند ثبت خواهد کرد .
 11. ایا در زمین های رایگان شهر مجازی ایران در پروژه متاورس رنگ  امکان ساخت ادارات و ارگان های دولتی و عمومی وجود دارد ؟  در گام اول تمامی زمین های دولتی ، انتظامی ، نظامی به صورت قفل شده میباشد و در سیاست های متاورس رنگ برنامه ای در این خصوص ثبت نشده است .
 12. ارزش واقعی زمین های رایگانی که بازیکنان در شهر مجازی ایران در پروژه متاورس رنگ داده می شود چه مقدار بوده ؟ و این مقدار برای استفده کاربران چقدر کاهش یافته است ؟ ارزش زمین هایی که در چالش ها شهروندان بدست می آورند متناسب با نوع چالش و سطح چالش میباشد و متغییر هایی که درنظر گرفته شده متناسب با خروجی چالش میباشد .

پیشنهاد من به شما عزیزان مطالعه شهر مجازی ایران .

حسین قدیری پاسخ انتخاب شده به عنوان بهترین می 12, 2022
گذاشتن نظر
1
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

با عرض سلام و خسته نباشید.

ضمن تشکر از پاسخ شما به سوالات در خصوص سوال  4 لطفا بفرمایید چطور میتونیم ارز در نظر گرفته شده رو شارژ کنیم تا زمین مورد نظر خودمون رو تهیه کنیم؟

kotam145 سوال پاسخ داده شده می 12, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها120 times
 • پاسخ ها2 پاسخ ها

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

دم روباه شاهد ماست !! 3 پاسخ ها | 1 رای
باغ حیوانات درنده 4 پاسخ ها | 2 آرا