اولین متاورس ایران با ارز ریال راه اندازی شد

1
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اولین متاورس ایران با ارز ریال راه اندازی شد 

آیا با توجه به ازرش  پایین ریال در بازار ارز  استفاده از این این ارز  در متاورس رنگ ریسک بزرگی نیست؟

و چه تضمینی در موفقیت آن وجود دارد؟

و ایا می توان گفت که قدرت بازار متاورس رنگ در رشد ارزش ریال نیز تاثیر گذار شده و باعث ترقی آن شود؟

7ca5e52b7a89abbb0bb15356f888a901568b2398 227 - اولین متاورس ایران با ارز ریال راه اندازی شد

حسین قدیری بعنوان سوال برجسته علامت گذاری شد 7 روز ago
گذاشتن نظر
1
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اولین متاورس ایران با ارز ریال 

دنیای کریپتو و ارزهای دیجیتال به دلیل داشتن نوسان های زیاد و خطرات برشکستگی مالی بستر مورد اطمینان ما نبوده و به همین منظور متاورس رنگ ساختار استخراج ارزی خود را از دنیای موازی متاورس رنگ به دنیای فیزیکی توسط ارز ریال انجام خواهد داد .

متاورس رنگ اولین متاورس ایران با هدف توسعه ساختار های هدفمند به منظور ایجاد دنیای موازی میباشد که در آن اقتصادی نوین و چرخه مالی منحصر به فردی را برای شهروندان به ارمغان خواهد آورد .

ارز داخلی متاورس رنگ قبل از افتتاح ارز ریال توسط دولت بر پایه تومان انتقال خواهد یافت و شهروندان برای استخراج ارز از متاورس رنگ میتوانند به سادگی با ثبت شماره حساب خود درخواست استخراج را بر اساس بازه زمانی تنظیم نمایند .

اولین متاورس ایران با بیش از صد ها متد کسب درآمد ایجاد و برای بهبود عملکرد عرضه و تقاضای داخلی توسعه خواهد یافت .

ساختار متاورس رنگ به صورتی طراحی شده است که به موازات دنیای فیزیکی و بر بیس های موقعیت جغرافیایی بنا و سند املاک مجازی در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت .

دنیای متاورس رنگ با بیش از صد ها پروژه منسجم توسط متخصصین ایرانی در حال توسعه میباشد .

جهت کسب اطلاعات در خصوص متاورس رنگ میتوانید محتوای این صفحه را مطالعه نمایید .

درنظر گرفته شود متاورس رنگ با هدف کاهش خروج ارز از کشور تمامی ساختار های اجرایی ، مدیریتی و ذخیره سازی اطلاعات را بومی سازی کرده است .

پاسخ به سوالات شما در این تاپیک در کمتر از 5 ساعت صورت خواهد گرفت .

حسین قدیری نظر ویرایش شده 2 روز ago
مهران فلاح اظهار نظر کرد

منظور شما این است که هر متاورسی که بر پایه ارزهای دیجیتال بنا شود مشکلاتی در آینده خواهد داشت ؟
یک سوال هم دارم از شما و آن این است که متاورس هایی که با ارز دیجیتال یعنی توکن های زیرشاخه اتریوم فعالیت میکنن در ابران می‌توانند خدمات دهند و اینکه اگر درگاه متاورس به ارز دیجیتال خارجی متصل باشد چه میزان ارز از کشور خارج میشود ؟

حسین قدیری اظهار نظر کرد

سلام دوست گرامی از اینکه در خصوص اولین متاورس ایران با ارز ریال سوالات نود را مطرح میکنید سپاسگذارم .
درصورتی که متاورسی با ارز دیجیتال خارجی درگاهی داشته باشد در هر صورت ارز از کشور خارج میشود .
ارزهای دیجیتال زیرشاخه که به صورت توکن ساخته میشود خود میبایست خروجی ارزی به کوین مادر پرداخت کنند و این اولین و بزرگترین خروجی ارزی از کشور است .
ارزهای خارجی به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند و بدون پشتوانه میباشند و ممکن است هر لحظه ارزش دارایی شما کاهش و یا حتی ۰ شود .
طی بررسی های بعمل آمده تمامی متاورس هایی که با ارزهای دیجیتال و زیرشاخه کوین ها هستند درحال برشکستگی میباشند و آسیب جدی به سرمایه گذاران وارد شده است .
متاورسی که با ارز دیجیتال خارجی بخواهد در ایران فعالیت کند مسلما تنها تفکر خارج کردن ارز از کشورمیباشد و این ساختار مورد قبول بنده نیست .
درنظر داشته باشید متاورس می‌تواند ارزداخلی داشته باشد و بیش ساختار در ایران ایجاد شده باشد و وابسته به ارز های خارجی نباشد تا خروجی ارزی از کشور در این مورد به ۰ برسد .
درخصوص پروژه های متاورسی عرض شود بهترین پروژه متاورس در ایران میبایست متصل به درگاه بانکی ایرانی باشد تا تمامی تراکنش ها در بانک مرکزی ایران ثبت گردد تا سرمایه گذاران دچار هیچگونه مشکلی نشوند .
درنظر داشته باشید ارتباط کشور ها به یکدیگر در دنیای موازی متاورس بر پایه ارزهای داخلی متاورس که مورد تایید کشور ها است شکل خواهد گرفت .
پروژه متاورس رنگ یا همان متارنگ اولین متاورسی خواهد بود که با ارزهای داخلی فعالیت خود را استارت و با بیش از صد ها متد اقتصادی گردش مالی نوینی‌را ایجاد خواهد کرد .
اقتصاد در گردش در متاورس رنگ به سادگی قابلیت برداشت خواهد داشت .
اگر سوال دیگری در خصوص اولین متاورس ایران و نیز ارزهایی که می‌توانند به متاورس متصل شود داشته باشید به سادگی در همین تاپیک مطرح نمایید .

گذاشتن نظر
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه

درود و سپاس جناب آقای قدیری عزیز از پاسخ روشن و راهگشایی که ارائه فرمودید در ادامه مطالب سودمند شما نکاتی را باید اضافه نمایم  :

در دنیای کریپتوکارنسی  ماینرها نقش مهمی ایفامی کنند و علیرغم ادعای دنیای مدرن به تمام ماشینی بودن تراکنش ها و عدم نقش انسان در فرایند تکنولوژی بلاک چین بازهم انسان در این روند حضور داشته و علاوه بر خطاهای سهوی توسط انسان باید نگران خطاهای عامدانه توسط او نیز باشیم . بلاک چین کریپتو یک سیستم غیرمتمرکز است. به این معنی که هیچ کسی مدیریت اطلاعات آن را بر عهده ندارد. بنابراین، برای نگهداری، تایید و ثبت تراکنش‌ها به کاربرانی نیاز است که به آن‌ها «ماینر» گفته می‌شود. وظیفه اول ماینرها نگهداری داده‌های تراکنش‌ها است. اطلاعات تمام تراکنش‌ها توسط تمام ماینرها نگهداری می‌شود تا در صورتی که اطلاعات یکی از ماینرها دستکاری شد یا اطلاعات اشتباه به آن اضافه شد، بقیه کاربران از آن آگاه باشند و اجازه انجام این کار را نمی دهند .

423f08d6eea34fa956fe3d5220dab39f775d89d5 227 - اولین متاورس ایران با ارز ریال راه اندازی شد

امروزه در بسیاری از کاربردهای روزمره از کریپتو استفاده نمی‌شود. دلیل این امر را می‌توان در موراد زیادی جستجو کرد. مهم‌ترین دلیل، عدم حمایت دولت‌ها از رمزارزها است. کریپتوها در فضای غیرمتمرکز ایجاد می‌شوند و دولت‌ها نمی‌توانند نقش زیادی در آن‌ها ایجاد کنند. بنابراین، امکان سیاست‌گذاری مالی و اقتصادی در این فضا وجود ندارد. دولت‌ها می‌توانند برای گسترش استفاده از رمزارزها، کریپتوی دولتی متمرکز را ایجاد کنند. این رمزارزها اگرچه امنیت بالایی خواهند داشت و انتقال سریع پول را امکان‌پذیر می‌کنند اما به دلیل متمرکز بودن، همچنان امکان ایجاد ارزهای جدید در آن‌ها توسط دولت وجود دارد که ممکن است منجر به بی‌ارزش شدن پول افراد شود.

5babea56f8655171a37d54c8df94fd3a3e568997 227 - اولین متاورس ایران با ارز ریال راه اندازی شد

مشکل دوم و اصلی در استفاده عمومی از کریپتو، نوسانات قیمتی شدید آن‌ها است. با توجه به این‌که رمزارزها غیرمتمرکز هستند، بازیگران مختلف در هر لحظه می‌توانند با تغییر در عرضه و تقاضا، قیمت لحظه‌ای ارزها را دچار نوسان کنند.

یکی دیگر از مشکلات کار کردن با ارز های دیجیتال  مشکل بزرگی به نام صرافی ها می باشد  که از طرفی برخی صرافی های معتبر خارجی کاربران ایرانی را تحریم نموده و امکان تعامل با ایشان وجود ندارد و از طرف دیگر صرافی هایی که اعتبار کافی را نداشته و علرغم اینکه با کاربران ایرانی مشکلی ندارند اما امکان هک و کلاهبرداری این صرافی ها بسیار زیاد می باشد . همچنین مالیلتی که در هنگام خرید ارز دیجیتال به قیمت ان افزوده می شود .

اما در اولین متاورس ایران آیا می توان به استفاده از کریپتوکارنسی  تکیه نمود ؟

استفاده از درگاه امن برای انتقال ارز , بدون پرداخت مالیات خروج ارز و بدون نگرانی از هک شدن و یا کلاهبرداری کیف پول دیجیتال  شاید از کمترین مزایای بکارگیری ارز داخلی در اولین متاورس ایران باشد .

اگر چه کشور ما در چاله ای به نام تحریم از طرف غرب گرفتار آمده است و همین امر موجب گردید تا بسیاری ازمعادلات اقتصادی و تجاری ایران شکلی پیچیده به خود بگیرد اما  با این حال راه اندازی چرخه ی جدیدی از ارز داخلی در اولین متاورس ایرانی می تواند راهگشای ارتباط با دنیای دیگری باشد که آماده روابطه حسنه با ایران نیز هستند . کشورهایی مانند روسیه و چین که در دراز مدت و پس از شکلگیری پایه های اقتصاد نوین و قدرتمند از طریق متاورس ملی در ایران  می توانند دروازه های  ورود ایران به جامعه جهانی باشند و با داشتن یک سوم جمعیت جهان و همینطور مرزهای گسترده جغرافیایی به شکوفایی تجارت و صادرات خارجی کشور ما یاری برسانند .

علاوه بر این نخستین تکیه ما ایرانیان خود ایران است چراکه  با استفاده از ارز داخلی و حمایت دولت و شهروندان ایرانی و سهولت استفاده  از آن در روابط مختلف اقتصادی دنیای موازی متاورس رنگ می تواند شکوفایی قابل توجهی در اقتصاد ایران ایجاد نماید .

برای آشنایی بیشتر با اولین متاورس ایران یا همان متاورس ملی ایران  به این صفحه مرجعه نمایید .

149086fce96d7dabe37f1208abb648b8619fc384 227 - اولین متاورس ایران با ارز ریال راه اندازی شد

حسین قدیری نظر ویرایش شده 7 روز ago
حسین قدیری اظهار نظر کرد

درود بر شما جناب آقای زاجکانی ،
درخصوص استفاده یا عدم استفاده از ارزهای دیجیتال می‌توان گفت ارزی که پشتوانه دولتی داشته باشد خطرات ناشی از آسیب های هک و دیگر موارد را می‌توان بیمه و نیز اسناد موجود آن را در دولت پیگیری نمود .
در اولین متاورس ایران یا همان متارنگ ساختار در گام اول ارزداخلی متاورس رنگ و ارز ملی کشور است .
در گام دوم از پروژه متاورس رنگ تجارت با کشور های هم هدف صورت خواهد گرفت و در آن بازه زمانی ارز دیجیتال ریال میتواند بیس معاملات خارجی باشد .
درحال حاضر هیچ برنامه ای برای استفاده از ارزهای دیجیتال فعلی صورت نگرفته است .

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها278 times
  • پاسخ ها2 پاسخ ها

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده