سوالات اطلاعات عمومی | پرسش و پاسخ

سوالات اطلاعات عمومی | پرسش و پاسخ

سوالات اطلاعات عمومی | پرسش و پاسخ تخصصی

انجمن پرسش و پاسخ بستر نمایش سوالات اطلاعات عمومی با هدف بهبود علوم روز

در این مقاله قصد دارم بزرگترین مرکز سوالات اطلاعات عمومی ایران را به شما معرفی نمایم

سوالات اطلاعات عمومی جامعه ایران را به توسط عالمان ، مهندسین ، اساتید پاسخ خاهیم داد و این فرایند در طبقه بندی تخصصی تفکیک شده است .

سوالات اطلاعات عمومی درسی طبقه بندی شده بر اساس رشته ها را میتوانید به سادگی در همین سامانه مشاهده نمایید .

سوالات اطلاعات عمومی درسی

در کنار صفحه نمایش شما و در سمت راست گوشه یک علامت ذره بین قرمز وجود دارد با کلیک بر روی ذره بین میتوانید سوالات اطلاعات عمومی خود را جستجو نمایید و لیستی از سوال های مرتبط نیز نمایش داده میشود .

General course information questions - سوالات اطلاعات عمومی | پرسش و پاسخ

سوالات اطلاعات عمومی درسی چهار گزینه ای

سامانه انجمن پرسش و پاسخ بستری با امکانات تخصصی طرح سوال میباشد و به سادگی در این بستر سوالات چهار گزینه ای را میتوانید مشاهده نمایید .

سوال های چهار گزینه ای درسی را میتوانید به سادگی در انجمن سوالات مشاهده نمایید و یا سوال های درسی خود را در این بستر طرح نمایید تا اساتید مربوطه پاسخ آن را برای شما ثبت نمایند .

انواع سوالات اطلاعات عمومی چهار گزینه ای با طبقه بندی درسی شامل دروس پایه دانشگاهی ، دروس مدارس ابتدایی و متوسطه .

انواع سوال های عمومی چهار گزینه ای را میتوانید با استفاده از امتیازاتی که در کنار سوالات مشخص شده است مطالعه نمایید و یا سوال پربازدید یا پرطرفدار را مطالعه نمایید .

لیست سوالات اطلاعات عمومی درسی چهار گزینه ای

لیست سوال ها که به صورت چهار گزینه ای در سامانه انجمن پرسش و پاسخ طرح شده است دارای طبقه بندی کلمات کلیدی میباشد و میتوانید برای مشاهده تمامی کلمات کلیدی بر روی گزینه لیست کلمات کلیدی سوالات اطلاعات عمومی کلیک نمایید .

سوالات اطلاعات عمومی علمی

سوالات اطلاعات عمومی علمی محتوای روز برگرفته از مقالات ، تحقیقات و مجلات ایرانی و خارجی میباشد که اساتید ، دانش پژوهان و دانشجویان در این سامانه بارگذاری مینمایند .

General scientific information questions - سوالات اطلاعات عمومی | پرسش و پاسخ
سوالات اطلاعات عمومی علمی

پاسخ سوالات اطلاعات عمومی علمی

عکسر سوالات اطلاعات عمومی علمی دارای پاسخ میباشد و در صورتی که سوالی مشاهده شود که پاسخ در آن نوشته نشده باشد ، عوامل سامانه پرسش و پاسخ در کمترین بازه زمانی به سوال بی پاسخ علمی پاسخ خواهند داد .

پاسخ سوالات اطلاعات عمومی عمومی علمی میتواند کمک بسزایی به علوم ، فرهنگ کشور نماید و در این راستا از هر عضوی که در راستای کمک به علوم کشور اقدام نماید امتیاز داده خواد شد و این امتیازات خروجی بسیار بالایی برای عضو خواهد داشت .

امتیازات بدست آمده از پاسخ به سوالات اطلاعات عمومی علمی را میتوانید با کلیک بر روی لینک شهرت مشاهده نمایید .

لیست سوالات اطلاعات عمومی علمی

طبقه بندی سوالات اطلاعات عمومی علمی به همراه لیست سوالات که در هر صفحه به صورت تفکیک نمایش داده میشود را میتوانید در دسته ها مشاهده نمایید .

دسته سوالات اطلاعات عمومی علمی شامل بیش از 700 دسته علمی میباشد که در هر دسته ده ها ، صد ها و شاید هزاران سوال و جواب داشته باشد .

لیست سوالات اطلاعات عمومی علمی به سادگی قابلیت نمایش دارد و با کلیک بر روزی دسته بندی سوالات میتوانید لیست را مشاهده نمایید .

سوال های لیست شده قابلیت تفکیک و طبقه بندی بر اساس سوالات پر بازدید ، سوالات جدید ، سوالات دارای امتیاز بالا و نیز سوالات بی جواب قابلیت تفکیک دارد .

فرایند تفکیک به سادگی صورت میگیرد و در لیست سوالات در بخش سفارش داده شده توسط این امکان وجود دارد .

ویدیو از سوالات اطلاعات عمومی سامانه پرسش و پاسخ

سوالات اطلاعات عمومی علمی روز

سوالات روز علمی را میتوانید در تفکیک جدید ترین سوالات و در صفحه اصلی سامانه به سادگی مشاهده نمایید ، یکی دیگر از راه های نمایش این طبقه بندی در انتهای سامانه قرار دارد و با کلیک بر روی گزینه سوالات جدید میتوانید به لیست سوالات اطلاعات عمومی علمی روز دست پیدا کنید .

سوالات اطلاعات عمومی ایران شناسی

سوالات اطلاعات عمومی ایران شناسی بخشی خاص از انجمن پرسش و پاسخ میباشد و این بستر با هدف کمک به فرهنگ ایران به جامعه جهانی میباشد .

بستر ایران شناسی دارای سوالاتی تاریخی ، فرهنگی ، هنری میباشد و این بخش قابلیت تفکیک و طبقه بندی سوالات بر اساس جدید ترین و مهبوب ترین را دارا میباشد .

سوال های عمومی ایران شناسی با جواب و بدون جواب را میتوانید در این سامانه مشاهده نمایید و در صورت داشتن دانش پاسخ دهی به سوال های بی پاسخ کمکی مثمر به فرهنگ جامعه ایرانی نمایید .

جدید ترین سوالات اطلاعات عمومی ایران شناسی

برای کسب اطلاع از جدید ترین سوالات اطلاعات عمومی ایران شناسی میتوانید وارد دسته ایران شناسی شوید و سوالات خود را در صورت وجود مشاهده و پاسخ آن را مطالعه نمایید .

برای ورود به دسته ایران شناسی کافیست بر روی گزینه سوالات ایران شناسی کلیک نمایید .

دانلود سوالات اطلاعات عمومی

سامانه انجمن پرسش و پاسخ قابلیت کپی محتوا دارد و در صورتی که میخواهد دانلود سوالات اطلاعات عمومی را در سامانه انجمن پرسش و پاسخ انجام دهید میتوانید به سادگی با کپی محتوا این فرایند را انجام دهید .

درنظر گرفته شود برای کپی محتوا و یا دانلود سوالات اطلاعات عمومی میبایست منبع ذکر شود و منبع سامانه انجمن پرسش و پاسخ به همراه لینک https://faq.irpsc.com میباشد .

دانلود سوالات اطلاعات عمومی روز

برای دانلود سوال های روز میتوانید این فرایند را طبق توضیحات بالا و تنها با جستجوی جدید ترین سوالات این فرایند را انجام دهید .

کپی سوال های روز به سادگی صورت میگیرد و دانلود آن نیز از طریق ذخیره سوالات به صورت فایل وب امکان پذیر است .

دانلود سوالات اطلاعات عمومی پزشکی

برای دانلود و ذخیره سوالات اطلاعات عمومی پزشکی میتوانید به سادگی با جستجو بین سوالات سوال مورد نظر خود را پیدا کرده و با ذخیره فایل های سایت روی آموزش ذخیره سایت کلیک نمایید .

ذخیره سوالات اطلاعات عمومی

روش ذخیره سوالات اطلاعات عمومی به سادگی با آموزشی که برای شما در تیتر بالا بارگذاری کرده ام انجام خواهد گرفت این آموزش ذخیره سوالات با 5 روش تخصصی صورت میگیرد و شما میتوانید از هر روشی که دوست دارید این کار را انجام دهید .

درنظر گرفته شود این آموزش برای تمام صفحات وب امکان پذیر است .

ذخیره سوال و اطلاعات سایت با روش های ساده ای که در این آموزش گذاشته شده است امکان پذیر است .

تست اطلاعات عمومی

تست اطلاعات عمومی در این سامانه به سادگی صورت خواهد گرفت برای این فرایند شما میتوانید سوالات روز را مشاهده نمایید و برای این فرایند کافیست در صفحه اول سامانه به بررسی جدید ترین سوالات بپردازید .

سامانه پرسش و پاسخ

تست اطلاعات عمومی با جواب

تست اطلاعات عمومی با جواب راهکاری ساده برای بررسی سوالات اطلاعات عمومی میباشد و این فرایند شمارا با جدید ترین سوال ها و تست ها آشنا میسازد .

برای تست اطلاعات عمومی به همراه جواب میتوانید سوال های موجود در سامانه را مشاهده نمایید و سوالات با جواب را با کلیک بر روی گزینه سوالات با جواب مشاهده نمایید .

کسب اطلاعات از تست های با جواب به سادگی و با لینک بالا امکان پذیر است و شما میتوانید با پاسخ دادن به سوالات بی جواب از لینک سوالات بی جواب به سادگی سطح علمی خود را تست نمایید .

تست اطلاعات عمومی آنلاین

برای تست اطلاعات عمومی آنلاین کافی است در صفحه اصلی سامانه بر روی گزینه تست اطلاعات عمومی آنلاین و یا تست iq کلیک نمایید .

این فرایند برای کمک به بررسی هوش با استفاده از ربات های هوش مصنوعی امکان پذیر است .

سوال های عمومی به صورت تخصصی و آنلاین در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت و هر روز سوالات تغییر خواهد کرد .

این فرایند روزانه شما را با اطلاعات عمومی آنلاین آگاه خواهد کرد .

بیش از 300 پرسش و پاسخ دانش عمومی برای مسابقه مجازی شما

Question 300 - سوالات اطلاعات عمومی | پرسش و پاسخ
بیش از 300 پرسش و پاسخ دانش عمومی برای مسابقه مجازی شما

با استفاده از این سوالات برای شب بزرگ خود در … پادشاه یا ملکه مسابقه باشید.

بیایید با آن روبرو شویم، همه یک مسابقه را دوست دارند!

هیچ راه بهتری برای گذراندن یک بعد از ظهر با خانواده، یک شب در جنگل با دوستان وجود ندارد – یا به جرأت می‌توانیم بگوییم، یک تماس زوم (یا مشابه) با گروهی از مردم در مکان‌های مختلف که روی مبل‌هایشان نشسته‌اند. و اگرچه بسیاری از ما احتمالاً در طول 18 ماه گذشته یا بیشتر از زمان قرنطینه، بیش از سهم عادلانه خود در آزمون آزمایشی انجام داده‌ایم، مردم همچنان مشتاق میزبانی و شرکت در آزمون‌ها چه به صورت مجازی و چه در زندگی واقعی هستند، زیرا تا پایان سال 2021 به سرعت در حال حرکت هستیم.

اما مشکل آزمون‌ها این است که شما به سوالات نیاز دارید – و هر چه تعداد آزمون‌ها بیشتر باشد، به سوالات بیشتری نیاز دارید. 

اما هرگز نترسید، RadioTimes.com اینجاست! چه به‌دنبال بازی کردن به عنوان استاد آزمون و میزبانی مسابقه مجازی یا دورهمی خود هستید، یا فقط می‌خواهید مهارت‌های آزمون خود را با انجام چند پرسش و پاسخ برای گذراندن وقت تمرین کنید، ما تعداد زیادی سؤال و پاسخ را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم تا کار کنید. با.

از سوالات دانش عمومی در مورد تاریخ، جغرافیا، علم و ورزش – تا غواصی عمیق در دنیای تلویزیون و سرگرمی با آزمون‌های تخصصی‌تر در مورد جنگ ستارگان، هری پاتر، مارول یا فقط احمق‌ها و اسب‌ها، تیم روزنامه‌نگاران ما یک مسابقه را گردآوری کرده‌اند. برای شما.

در زیر 300 سوال نهایی ما را به همراه آزمون فوق العاده دانش عمومی که ممکن است بخواهید به عنوان پایه جلسه امتحان خود استفاده کنید، پیدا خواهید کرد. با این حال، در سراسر جهان، پیوندهایی به بسیاری از آزمون‌های تخصصی‌تر ما نیز پیدا خواهید کرد که در آن‌ها می‌توانید خود را در پرسش و پاسخ‌های فراوان گم کنید.

بنابراین، مهم نیست که به دنبال چه نوع آزمونی هستید، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

آماده، ثابت… مسابقه!

پرسش و پاسخ دانش عمومی

سوالات

 1. رباط صلیبی را در کدام قسمت از بدن خود پیدا می کنید؟
 2. نام آنتاگونیست اصلی نمایشنامه شکسپیر اتللو چیست؟
 3. کدام عنصر در جدول تناوبی با نماد شیمیایی Sn نشان داده می شود؟
 4. نام فیلم 1976 درباره رسوایی واترگیت با بازی رابرت ردفورد و داستین هافمن چیست؟
 5. چند نفر از همسران هنری هشتم کاترین نام داشتند؟
 6. محبوب ترین نام دخترانه در بریتانیا در سال 2019 چه بوده است؟
 7. کدام کمدین بعد از مارک لامار دومین مجری دائمی برنامه Never Mind the Buzzcocks بود؟
 8. کدام فرنچایز محبوب بازی های ویدیویی بازی هایی با زیرنویس World At War و Black Ops منتشر کرده است؟
 9. شهر نشویل در کدام ایالت ایالات متحده است؟
 10. کدام گروه راک توسط ترنت رزنور در سال 1988 تأسیس شد؟
 11. واحد پول دانمارک چیست؟
 12. کدام گرند اسلم تنیس روی سطح خاکی بازی می شود؟
 13. موزه Rijksum را در کدام کشور اروپایی پیدا می کنید؟
 14. آل پاچینو و رابرت دنیرو در چند فیلم با هم ظاهر شده اند؟
 15. نام قدیمی یک بار اسنیکرز قبل از تغییر در سال 1990 چه بود؟
 16. در طول جنگ جهانی دوم رئیس دولت ژاپن چه کسی بود؟
 17. کوچکترین سیاره منظومه شمسی ما کدام است؟
 18. چه کسی رمان دختر رفته و اشیاء تیز را نوشته است؟
 19. کدام هنرمند سوررئالیست افسانه ای برای نقاشی ساعت های ذوب مشهور است؟
 20. کدام باشگاه فوتبال بازی های خانگی خود را در خیابان لوفتوس انجام می دهد
 21. قاره ایالات متحده دارای 4 منطقه زمانی است، می توانید آنها را نام ببرید؟
 22. شهر استانبول ترکیه قبل از سال 1930 چه نام داشت؟
 23. منشاء گروه The Killers از کدام شهر آمریکاست؟
 24. کافی شاپ در کمدی کمدی ایالات متحده را دوستان نام ببرید
 25. در یک مسابقه چوگان چند بازیکن انسانی در هر طرف وجود دارد؟
 26. تونی بلر در چه سالی نخست وزیر بریتانیا شد؟
 27. انگلیس چند بار قهرمان جام جهانی فوتبال مردان شده است؟
 28. پایتخت نیوزلند چیست؟
 29. هنرمند خیابانی بنکسی در اصل با کدام شهر بریتانیایی مرتبط است؟
 30. ساکه روح ژاپنی از چه دانه ای ساخته می شود؟

پاسخ ها

 1. زانو
 2. یاگو
 3. ایمان داشتن
 4. همه مردان رئیس جمهور
 5. 3
 6. اولیویا
 7. سایمون آمستل
 8. ندای وظیفه
 9. تنسی
 10. میخ نه اینچی
 11. کرون
 12. مسابقات آزاد فرانسه (رولان گاروس)
 13. هلند
 14. چهار (پدرخوانده قسمت 2، گرما، قاتل صالح، مرد ایرلندی)
 15. ماراتن
 16. امپراتور هیروهیتو
 17. سیاره تیر
 18. جیلیان فلین
 19. سالوادور دالی
 20. کوئینز پارک رنجرز
 21. اقیانوس آرام، کوهستان، مرکزی، شرقی
 22. قسطنطنیه
 23. لاس وگاس
 24. مرکزی پرک
 25. چهار
 26. 1997
 27. یک بار (1966)
 28. ولینگتون
 29. بریستول
 30. برنج

سوالات و پاسخ های مسابقه دانش عمومی کودکان

سوالات

 1. هری استایلز قبل از فعالیت انفرادی خود در چه گروهی بود؟
 2. پنه چه نوع غذایی است؟
 3. کدام پرنسس دیزنی گاس و جک را دوستان خطاب کرد؟
 4. رئیس جمهور آمریکا کیست؟
 5. دیوید بکهام چه ورزشی انجام می داد؟

پاسخ ها

 1. یک جهت
 2. پاستا
 3. سیندرلا
 4. دونالد ترامپ
 5. فوتبال

سوالات و پاسخ های مسابقه دانش عمومی بیشتر بچه ها

سوالات و پاسخ های مسابقه مبهم

سوالات

 1. سگ چند دندان دائمی دارد؟
 2. پرفروش ترین طعم چیپس واکر چیست؟
 3. کدپستی کامل مجلس شورای اسلامی چیست؟
 4. کسی که معتقد به ضدتشریک گرایی است با برچیده شدن چه چیزی مخالف است؟
 5. معنی تمپوس لاتین به انگلیسی چیست؟
 6. در یک مسابقه چوگان چند چوکر وجود دارد؟
 7. به طور متوسط ​​فاصله ماه از زمین بر حسب مایل چقدر است؟
 8. چه چیزی دیگر، یک مایل دریایی یا یک مایل؟
 9. گفتن نام کدام میوه خشک برای تشویق مردم به لبخند زدن قبل از عکس در دهه 1800، قبل از عبارت “پنیر؟”
 10. کدام کشور در جهان بیشترین تعداد مایل بزرگراه را دارد؟

پاسخ ها

 1. 42
 2. پنیر و پیاز
 3. SW1A 0AA
 4. کلیسای انگلستان
 5. زمان
 6. 6
 7. 238000
 8. مایل دریایی (1.15 مایل است)
 9. آلو خشک
 10. چین

پرسش و پاسخ مسابقه موسیقی

سوالات

 1. نام آلبوم منتشر شده دوآ لیپا در سال 2020 چیست؟
 2. آهنگ و هنرمند را برای شعر زیر نام ببرید: “شاید من احمق باشم، شاید کور باشم، فکر می کنم می توانم از طریق آن ببینم و ببینم چه چیزی پشت سر است.”
 3. مت گاس، لوک گاس و کریگ لوگان کدام گروه را تشکیل دادند؟
 4. بیتلز در چه سالی از هم جدا شد؟
 5. نام واقعی پی دیدی خواننده رپ چیست؟
 6. این شعر Spice Girls را کامل کنید: “اگر می خواهی [BLANK] من باشی، باید با دوستان من ارتباط برقرار کنی”
 7. کدام دو نوازنده در Another Way To Die، آهنگ تم 007 2008: Quantum of Solace با یکدیگر همکاری کردند؟
 8. گری و مارتین کمپ در چه گروهی بودند؟
 9. مدونا نماد پاپ در چه دهه ای متولد شد؟
 10. کدام دو خواننده کانتری در سال 1983 در آهنگ Islands in the Stream با هم خواندند؟

پاسخ ها

 1. نوستالژی آینده
 2. انسان توسط Rag’n’Bone Man
 3. برادران
 4. 1970
 5. شان کامبز
 6. عاشق (از آهنگ Wannabe)
 7. آلیشیا کیز و جک وایت
 8. باله اسپانداو
 9. دهه 1950 (1958)
 10. کنی راجرز و دالی پارتون

سوالات و پاسخ های مسابقه موسیقی بیشتر

پرسش و پاسخ مسابقه ورزشی

سوالات

 1. چه کسی برنده شخصیت ورزشی سال 2019 شد؟
 2. انگلیس در جام جهانی فوتبال مردان 2018 چند گل (به استثنای ضربات پنالتی) به ثمر رساند؟
 3. بن استوکس الهام بخش پیروزی انگلیس در فینال جام جهانی کریکت 2019 مقابل نیوزیلند شد – چه کسی بیشترین تعداد دوش را در این مسابقه برای انگلیس به ثمر رساند؟
 4. از ابتدای فصل 93/92 تاکنون چند تیم مختلف قهرمان لیگ برتر شده اند؟
 5. پنج رنگ حلقه های المپیک چیست؟
 6. دان بردمن، اسطوره کریکتینگ، در طول دوران حرفه ای خود به عنوان یک بتمن چه امتیازی کسب کرد؟
 7. گرندپری بریتانیا در کدام مکان برگزار می شود؟
 8. در یک مسابقه چوگان چند اسب در هر تیم وجود دارد؟
 9. مسابقات گلف مسترز آمریکا کجا برگزار می شود؟
 10. کدام شهر اروپایی میزبان بازی های المپیک تابستانی 1936 بود؟

پاسخ ها

 1. بن استوکس
 2. 12
 3. جاس باتلر
 4. شش (منچستریونایتد، منچسترسیتی، چلسی، آرسنال، لستر، بلکبرن)
 5. آبی، زرد، سیاه، سبز و قرمز.
 6. 99.94
 7. سیلوراستون
 8. چهار
 9. باشگاه ملی گلف آگوستا
 10. برلین

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه ورزشی

پرسش و پاسخ مسابقه تلویزیونی

سوالات

 1. اولین بار برادر بزرگ چه زمانی از شبکه 4 پخش شد؟
 2. اولین مجری X Factor در بریتانیا چه کسی بود؟
 3. کدام بازیگر در فیلم Doctor Who نهمین تناسخ دکتر را بازی کرد؟
 4. سیمپسون ها اسپین آف کدام سریال آمریکایی بود؟
 5. نام بلوک برجی که دل بوی و رادنی تروتر در فیلم Only Fools and Horses در آن زندگی می کردند چه بود؟
 6. جیلیان اندرسون در کدام برنامه موفق نتفلیکس نقش یک درمانگر را بازی می کند؟
 7. نام محله خیالی ملبورن که سریال همسایگان صابون استرالیایی در آن قرار دارد چیست؟
 8. EastEnders در چه سالی شروع به پخش از BBC One کرد؟
 9. طولانی ترین مجری برنامه کودک بی بی سی Blue Peter کیست؟
 10. نام شخصیت مکنزی کروک در سریال کمدی The Office چیست؟

پاسخ ها

 1. 2000
 2. کیت تورنتون
 3. کریستوفر اکلستون
 4. نمایش تریسی اولمن
 5. خانه نلسون ماندلا
 6. آموزش جنسی
 7. ارینبرو
 8. 1985
 9. جان نوکس (12 سال از 1965-1978)
 10. گرت کینان

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه تلویزیونی

پرسش و پاسخ مسابقه فیلم

سوالات

 1. کدام بازیگر بریتانیایی در ریبوت بعدی به کارگردانی مت ریوز نقش بتمن را بازی خواهد کرد؟
 2. نام عروس با بازی اوما تورمن در فرنچایز بیل بکش کوئنتین تارانتینو چیست؟ 
 3. نئو کدام قرص رنگی را در ماتریکس می بلعد؟
 4. آهنگساز پشت موسیقی متن شیر شاه، آغاز و دزدان دریایی کارائیب را نام ببرید.
 5. کدام فیلم ست روگان در سال 2014 باعث شد که دولت کره شمالی تهدید به اقدام علیه ایالات متحده کند؟
 6. اولین بازیگر نقش دامبلدور در فیلم های هری پاتر را نام ببرید. 
 7. کدام ستاره فاجعه در نقش پیتر در فیلم Deadpool 2 نقش آفرینی می کند؟
 8. کدام زوج زن و شوهر در فیلم ترسناک A Quiet Place در سال 2018 بازی کردند؟
 9. کدام فیلم 2019 برنده جایزه تمشک طلایی بدترین فیلم امسال شد؟ 
 10. نام بریجت جونز برای نوزادش در قسمت سوم این مجموعه چیست؟

پاسخ ها

 1. رابرت پتینسون
 2. بئاتریکس کیدو
 3. قرمز
 4. اتاق هانز
 5. مصاحبه
 6. ریچارد هریس
 7. راب دیلینی
 8. امیلی بلانت و جان کرازینسکی
 9. گربه ها
 10. ویلیام

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه فیلم

پرسش و پاسخ مسابقه غذا و نوشیدنی

سوالات

 1. چند گزینه ادویه در Nandos وجود دارد؟
 2. کدام نوشابه معمولاً با اسکاتلند مرتبط است؟
 3. طبق وب سایت رسمی مک دونالد، یک بیگ مک معمولی چند کالری دارد؟ (قبول به نزدیکترین 10)
 4. دو ماده اصلی یک کوکتل تاریک و طوفانی چیست؟
 5. برنده 2019 بیک آف بریتانیایی بزرگ را نام ببرید.
 6. گودا پنیر محبوب کدام کشور است؟
 7. کوکتل پیچ گوشتی آب پرتقال، یخ و کدام روح است؟
 8. کدام شهر جنوب ایتالیا معمولاً به عنوان زادگاه پیتزا شناخته می شود؟
 9. چه عددی با توجه به انواع آنها در محصولات هاینز یافت می شود؟
 10. Pret a Manger یک ساندویچ زنجیره ای محبوب در بریتانیا است، اما معنی نام فرانسوی در انگلیسی چیست؟

پاسخ ها

 1. 6 – ساده…(ش)، میوه شور و انبه، لیمو و سبزی، متوسط، داغ، فوق العاده داغ.
 2. ایرن-برو
 3. 508
 4. رام تیره، آبجو زنجبیل
 5. دیوید (آترتون)
 6. هلند
 7. ودکا
 8. ناپل
 9. 57
 10. آماده برای خوردن

سوالات و پاسخ های مسابقه غذا و نوشیدنی بیشتر

پرسش و پاسخ مسابقه جغرافیا

سوالات

 1. پایتخت استرالیا کدام شهر است؟
 2. دونالد ترامپ در کدام ایالت آمریکا متولد شد؟
 3. اگر چالش Three Peaks را تکمیل می کردید، کدام سه کوه بریتانیا را صعود می کردید؟
 4. کدام شهر بریتانیا در غرب قرار دارد – بریستول یا ادینبورگ؟
 5. چند کشور در منطقه اروپا وجود دارد؟ (به رسمیت شناخته شده توسط سازمان ملل متحد)
 6. پایتخت فنلاند چیست؟
 7. واحد پول ویتنام چیست؟
 8. در برزیل به چه زبانی صحبت می شود؟
 9. فرانسوی ها کانال انگلیسی را چه می نامند؟
 10. چند عضو دائمی در شورای امنیت سازمان ملل وجود دارد؟

پاسخ ها

 1. کانبرا
 2. نیویورک
 3. بن نویس، اسنودون، اسکافل پایک
 4. ادینبورگ
 5. 44
 6. هلسینکی
 7. ویتنامی
 8. پرتغالی
 9. کانال
 10. پنج: چین، فرانسه، فدراسیون روسیه، بریتانیا، ایالات متحده

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه جغرافیا

پرسش و پاسخ آزمون آسان

سوالات

 1. چند نت در مقیاس موسیقی وجود دارد؟
 2. آب در چه درجه سانتیگراد می جوشد؟
 3. نام یکی از طولانی ترین رودخانه های جهان نیز چه شرکتی است؟
 4. در قلمرو حیوانات گوزن چیست؟
 5. بلندترین کوه جهان کدام است؟
 6. چند سانتی متر در یک متر
 7. در نروژ به چه زبانی صحبت می شود؟
 8. شلوغ ترین فرودگاه بریتانیا چه نام دارد؟
 9. بعد از ملکه الیزابت دوم چه کسی در ردیف بعدی تاج و تخت بریتانیا قرار دارد
 10. یک دوجین نانوا چه عددی است؟

پاسخ ها

 1. 7
 2. 100 درجه سانتیگراد
 3. آمازون
 4. یک آهو ماده
 5. قله اورست
 6. 100
 7. نروژی
 8. هیترو لندن
 9. پرنس چارلز
 10. 13

بیشتر آسان سوالات مسابقه دورهمی و پاسخ

پرسش و پاسخ مسابقه کمدی

سوالات

 1. چه کسی در فیلم دوستان نقش گونتر را بازی کرد؟
 2. نسخه اصلی بریتانیایی The Office در چه سالی پخش شد؟
 3. نام واقعی الیور هاردی بازیگر افسانه ای کمدی در بدو تولد چه بود؟
 4. عبارت تک کلمه ای شلدون کوپر در تئوری بیگ بنگ چیست؟
 5. پنج ماده ای که یکی از مهمانان ریحان فاولتی برای تهیه سالاد بدنام والدورف خواسته است را نام ببرید.
 6. نام کمدی کلاسیک بریتانیایی را کامل کنید: Steptoe و [خالی]
 7. چه کسی نقش نخست وزیر، جیم هکر، را در بله، نخست وزیر بازی کرد؟
 8. نام شخصیت رونی بارکر در Open All Hours چه بود؟
 9. چه کسی نقش شخصیت کمدی آلن پارتریج را بازی می کند؟
 10. شخصیت هایی را که دیوید میچل و رابرت وب در پیپ شو بازی می کنند نام ببرید

پاسخ ها

 1. جیمز مایکل تایلر
 2. 2001
 3. نورول
 4. بازینگا
 5. کرفس، سیب، گردو، انگور، سس مایونز
 6. فرزند پسر
 7. پل ادینگتون
 8. آلبرت آرک رایت که معمولاً به عنوان آرک رایت شناخته می شود
 9. استیو کوگان
 10. مارک کوریگان و جرمی آزبورن

سوالات و پاسخ های مسابقه کمدی بیشتر

پرسش و پاسخ مسابقه خانواده

سوالات

 1. در فیلم لگو چه کسی خاص است؟
 2. بیشتر اتوبوس های لندن چه رنگی دارند؟
 3. نام آدم برفی سخنگو در فیلم Frozen دیزنی چیست؟
 4. چرخ های اتوبوس در آهنگ چه می کنند؟
 5. قد بلندتر چیست، فیل یا زرافه؟
 6. دو دوست صمیمی هری پاتر چه کسانی هستند؟
 7. نام گاوچران در داستان اسباب بازی چیست؟
 8. چند سیاره در منظومه شمسی ما وجود دارد؟
 9. چند بازیکن در یک تیم فوتبال حضور دارند؟
 10. در هزار چند صفر وجود دارد؟

پاسخ ها

 1. امت بریکوفسکی
 2. قرمز
 3. اولاف
 4. دور و بر بگرد
 5. یک زرافه (آنها بلندترین حیوان هستند و می توانند تا نزدیک به شش متر رشد کنند!)
 6. ران ویزلی و هرمیون گرنجر
 7. وودی
 8. هشت
 9. 11 بازیکن
 10. سه

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه دورهمی خانوادگی

پرسش و پاسخ مسابقه سخت

سوالات

 1. گوردون سامنر نام واقعی کدام موسیقیدان مشهور بریتانیایی است؟
 2. چند کلید روی پیانو وجود دارد؟
 3. گلوسکتومی برداشتن تمام یا بخشی از کدام قسمت بدن است؟
 4. اولین تک آهنگی که توسط گروه Oasis منتشر شد چه بود؟
 5. جف هرست در پیروزی 4-2 انگلیس مقابل آلمان غربی در فینال جام جهانی 1966 یک هتریک به ثمر رساند. گل دیگر انگلیس را چه کسی به ثمر رساند؟

پاسخ ها

 1. نیش
 2. 88
 3. زبان
 4. مافوق صوت
 5. مارتین پیترز

بیشتر سوالات سخت مسابقه دورهمی و پاسخ

پرسش و پاسخ مسابقه ادبیات

سوالات

 1. هر پنج خواهر برونته را نام ببرید.
 2. کدام رمان استیون کینگ بیشتر در هتل تخیلی Overlook اتفاق می افتد؟
 3. حروف اول جی آر آر تالکین نویسنده ارباب حلقه ها چه معنایی دارد؟
 4. پرفروش ترین رمان تمام دوران چیست؟
 5. چه کسی مجموعه کتاب بازی های گرسنگی را نوشته است؟

پاسخ ها

 1. امیلی، الیزابت، شارلوت، آن و ماریا
 2. درخشان
 3. جان رونالد روئل
 4. دن کیشوت
 5. سوزان کالینز

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه ادبیات

پرسش و پاسخ مسابقه علوم

سوالات

 1. کدام سیاره بیشترین قمر را دارد؟
 2. کدام قسمت از یک گیاه فتوسنتز را انجام می دهد؟
 3. در جدول تناوبی چند عنصر وجود دارد؟
 4. کوچکترین استخوان بدن انسان کجا قرار دارد؟
 5. یک اختاپوس چند قلب دارد؟

پاسخ ها

 1. زحل
 2. برگ
 3. 118
 4. گوش
 5. 3

سوالات و پاسخ های مسابقه علمی بیشتر

پرسش و پاسخ آزمون فناوری

سوالات

 1. با فروش بیش از 222 میلیون دستگاه، پرفروش ترین مدل آیفون اپل کدام است؟
 2. سیستم عامل مایکروسافت XP در چه سالی عرضه شد؟
 3. ایلان ماسک مدیر عامل این برند جهانی است.
 4. گوشی گوگل پیکسل از کدام سیستم عامل استفاده می کند؟
 5. Nintendo 64 در چه سالی در اروپا عرضه شد؟

پاسخ ها

 1. آیفون 6/6 پلاس
 2. 2001
 3. تسلا
 4. اندروید
 5. 1997

سوالات و پاسخ های مسابقه فناوری بیشتر

سوالات و پاسخ های مسابقه موسیقی دهه 2000

سوالات

 1. چه کسی آهنگ 2003 Stacy’s Mom را خواند؟
 2. گروه دوتایی گنارلز بارکلی در سال 2006 با بازی Crazy موفقیت زیادی کسب کردند، اما نام این خواننده چیست؟
 3. Girls Aloud اولین تک آهنگ خود را در سال 2002 با نام Sound of the Underground منتشر کرد. همه اعضا را نام ببرید.
 4. کدام خواننده رپ آمریکایی The College Dropout را در سال 2004 منتشر کرد؟
 5. تیلور سوئیفت اولین تک آهنگ خود را با نام Love Story در چه سالی منتشر کرد؟

پاسخ ها

 1. فواره های وین
 2. CeeLo Green
 3. شریل، نادین کویل، سارا هاردینگ، نیکولا رابرتز و کیمبرلی والش
 4. کانیه وست
 5. 2008

پرسش‌ها و پاسخ‌های بیشتر در مسابقه موسیقی دهه 2000

پرسش و پاسخ مسابقه موسیقی دهه 90

سوالات

 1. چه کسی آهنگ 1995 Mysterious Girl را خواند؟
 2. خواننده گروه پالپ کیست؟
 3. نام بریتنی اسپیرز اولین آلبوم منتشر شده در سال 1999
 4. درامر سابق نیروانا که در مقابل فو فایترز قرار دارد کیست؟
 5. چه کسی با MMMBop در آوریل 1997 موفق شد؟

پاسخ ها

 1. پیتر آندره
 2. جارویس کاکر
 3. … عزیزم یک بار دیگر
 4. دیو گرول
 5. هانسون

سوالات و پاسخ‌های بیشتر مسابقه موسیقی دهه 90

پرسش و پاسخ مسابقه موسیقی دهه 80

سوالات

 1. Dexys Midnight Runners Come On Eileen را در چه سالی منتشر کرد؟
 2. کدام آهنگ فرانکی به هالیوود می رود توسط بی بی سی ممنوع شد؟
 3. فیلم شماره یک شرکت The Firm در سال 1987 کدام برنامه علمی تخیلی را تقلید کرد؟
 4. کشیش ریچارد کول از کدام گروه دهه 1980 بود؟
 5. کدام بیتل سابق با استیوی واندر در سال 1982 موفقیت شماره یک را داشت؟

پاسخ ها

 1. 1982
 2. آروم باش
 3. پیشتازان فضا
 4. کموناردها
 5. پل مک کارتنی

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه دهه 80

سوالات و پاسخ های مسابقه موسیقی دهه 70

سوالات

 1. پرفروش ترین موسیقی متن فیلم دهه 1970 در بریتانیا چه بود؟
 2. کدام شخصیت های کودکان که به خاطر زندگی در ویمبلدون کامن مشهور هستند، چندین تک آهنگ جدید را در دهه 70 منتشر کردند.
 3. خط اول راپسودی بوهمی کوئینز چیست؟
 4. کتاب «راه‌های کشور به خانه» جان دنور درباره کدام ایالت آمریکا است؟
 5. درست یا نادرست: Lynyrd Skynyrd نام خود را از یک معلم PE سختگیر مدرسه گرفته است؟

پاسخ ها

 1. تب شب شنبه
 2. وامبلز
 3. آیا این زندگی واقعی است؟ آیا این فقط فانتزی است؟
 4. ویرجینیای غربی
 5. درست است، واقعی

سوالات و پاسخ‌های بیشتر مسابقه موسیقی دهه 70

پرسش و پاسخ مسابقه موسیقی دهه 60

سوالات

 1. سیلا بلک در دهه 60 چند آلبوم شماره یک داشت؟
 2. حیوانات در کدام شهر انگلستان شکل گرفتند؟
 3. کدام بمب بلوند چهره موسیقی کانتری در دهه 60 شد؟
 4. الویس پریسلی چند نفر شماره یک بریتانیا در دهه 60 داشت؟
 5. کدام خواننده و ترانه سرای آمریکایی سقوط در حلقه آتش را خواند؟

پاسخ ها

 1. هیچ – اولین آلبوم شماره یک او در سال 2015 بود
 2. نیوکاسل
 3. دالی پارتون
 4. 11
 5. جانی کش

سوالات و پاسخ‌های بیشتر مسابقه موسیقی دهه 60

پرسش و پاسخ مسابقه صابون

سوالات

 1. دورهمی را که در Emmerdale نشان داده شده است نام ببرید.
 2. چه کسی در EastEnders نقش فیل میچل را بازی می کند؟
 3. کدام شخصیت نمادین صابون همسر اول خود را بر اثر برق گرفتگی با سشوار از دست داد؟
 4. اولین قسمت مزرعه Emmerdale چه سالی پخش شد؟
 5. اسم درگ ملکه آلتر ایگو اسکات درینکول در هالیوکس چیست؟

پاسخ ها

 1. Woolpack
 2. استیو مک فادن
 3. کن بارلو
 4. 1972
 5. آنیتا تینکل

سوالات و پاسخ های مسابقه صابون های بیشتر 

سوالات و پاسخ های مسابقه نتفلیکس

سوالات

 1. بازیگر نقش مایک ویلر در Stranger Things را نام ببرید.
 2. اولین بار درام Ozark چه زمانی در نتفلیکس منتشر شد؟
 3. جو اگزوتیک با نام مستقر در باغ وحش جی دبلیو تیگر کینگ در کدام ایالت آمریکا قرار داشت؟
 4. تاکنون چند بازیگر زن در نقش ملکه الیزابت دوم در The Crown (فصل 1، 2، 3) بازی کرده اند؟
 5. کدام ستاره سابق Doctor Who نقش یک شرور را در سریال Jessica Jones مارول نتفلیکس بازی کرد؟

پاسخ ها

 1. فین ولفهارد
 2. 2017
 3. اوکلاهما
 4. دو (کلر فوی، اولیویا کلمن)
 5. دیوید تنانت

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه نتفلیکس

سوالات و پاسخ های مسابقه دکتر هو

سوالات

 1. چه چیزی به طور موقت بدن رز تایلر را پس از اینکه به قلب تاردیس نگاه می کند، می گیرد؟
 2. سیاره اصلی اسلیتین چیست و دقیقاً چگونه آن را املا می کنید؟
 3. در روز قیامت در سال 2006، خلیج گرگ بد در کدام کشور است؟
 4. زمانی که مت اسمیت برای بازی در Doctor Who انتخاب شد چند ساله بود؟
 5. شیاطین دریایی مربوط به کدام نژاد بیگانه دیگر هستند؟

پاسخ ها

 1. گرگ بد
 2. راکساکوریکوفالاپاتوریوس
 3. نروژ
 4. 26
 5. سیلورین ها

پرسش‌ها و پاسخ‌های مسابقه بیشتر Doctor Who

سوالات و پاسخ های مسابقه مارول

سوالات

 1. چه کسی پدر و مادر تونی استارک را کشت؟
 2. گربه کاپیتان آمریکا از چه شخصیت تاپ گان نامگذاری شده است؟
 3. کارگردان تایکا وایتیتی هم نقش شخصیت کمدی Thor: Ragnarok را بازی کرده است؟
 4. ناتاشا رومانوا نام واقعی کدام ابرقهرمان است؟
 5. پردرآمدترین فیلم مارول بدون کلمه Avengers در عنوان کدام است؟

پاسخ ها

 1. سرباز زمستان
 2. غاز
 3. کرگ
 4. عنکبوت
 5. پلنگ سیاه

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه مارول

سوالات و پاسخ های مسابقه علمی تخیلی

سوالات

 1. نقل قول معروف زیر از سریال تلویزیونی گمشده در فضا را کامل کنید: “خطر ____ _____.”
 2. در 2001: A Space Odyssey، سیستم کامپیوتری سرکش HAL 9000 در حالی که خاموش می شود چه آهنگی را برای خود می خواند؟
 3. کدام شخصیت در فیلم اصلی جنگ ستارگان محصول 1977 حرف اول را می زند؟
 4. وقتی دکتر برای اولین بار با یک امی پاند جوان پس از تصادف با تاردیس در باغ پشتی او ملاقات می کند، چه غذایی از او می خواهد؟
 5. پلاک روی DeLorean در بازگشت به آینده چه می گوید؟

پاسخ ها

 1. نقل قول کامل: “خطر، ویل رابینسون.”
 2. قافیه مهد کودک دیزی بل (دوچرخه ساخته شده برای دو نفر)
 3. C-3PO
 4. سیب
 5. OUTATIME

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه علمی تخیلی

سوالات و پاسخ های مسابقه هری پاتر

سوالات

 1. بزرگترین خواهر و برادر ویزلی را نام ببرید.
 2. دابی قبل از اینکه توسط هری پاتر آزاد شود به چه کسی خدمت می کند؟
 3. فلافی کیست؟
 4. طولانی ترین فیلم هری پاتر کدام است؟ (نسخه های غیر توسعه یافته)
 5. تاثیر طلسم Obliviate چیست؟

پاسخ ها

 1. بیل ویزلی
 2. خانواده مالفوی
 3. سگ سه سر
 4. اتاق اسرار (161 دقیقه)
 5. خاطرات را حذف می کند

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه هری پاتر

سوالات و پاسخ های مسابقه دیزنی

سوالات

 1. چه کسی قرار است نقش کرولا دی ویل را در یک فیلم لایو اکشن در سال 2021 در مورد شخصیت شرور 101 دالماسی بازی کند؟
 2. در The Princess Diaries، میا ترموپولیس وارث تاج و تخت کدام کشور خیالی اروپایی است؟
 3. چند فیلم دزدان دریایی کارائیب اکران شده است؟
 4. پدرو پاسکال به عنوان شخصیت اصلی در کدام سریال اصلی دیزنی + بازی می کند؟
 5. در Monsters Inc. نام کامل سالی چیست؟

پاسخ ها

 1. اما استون
 2. جنویا
 3. پنج
 4. ماندالوریان
 5. جیمز پی سالیوان

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه دیزنی

سوالات و پاسخ های مسابقه جیمز باند

سوالات

 1. مخفف “SPECTRE” مخفف چیست؟
 2. چند بازیگر نقش M را در سری فیلم های رسمی جیمز باند بازی کرده اند؟
 3. اولین فیلم باند دنیل کریگ در کدام سال اکران شد؟
 4. شخصیت شرور کریستوفر لی در مردی با تفنگ طلایی را نام ببرید؟
 5. کدام هنرمند مشهور این آهنگ را برای Goldeneye ضبط کرده است؟

پاسخ ها

 1. مجری ویژه ضد جاسوسی، تروریسم، انتقام، اخاذی.
 2. چهار (برنارد لی، رابرت براون، جودی دنچ و رالف فاینس)
 3. 2006 (کازینو رویال)
 4. فرانسیسکو اسکارامانگا
 5. تینا ترنر

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه جیمز باند

پرسش و پاسخ مسابقه تاریخ

سوالات

 1. چه کسی پنی سیلین را کشف کرد؟
 2. ملکه الیزابت دوم طولانی ترین پادشاه بریتانیا است و پس از آن ملکه ویکتوریا – اما چه کسی سوم است؟
 3. کدام دو خانه در جنگ رزها شرکت داشتند؟
 4. طلاق گرفت، سر برید، مرد، طلاق گرفت، سر برید، زنده ماند – آخرین همسر هنری هشتم چه کسی بود؟
 5. اتحادیه اروپا اولین بار در چه سالی یورو را به عنوان ارز معرفی کرد؟

پاسخ ها

 1. الکساندر فلمینگ
 2. جورج سوم
 3. یورک، لنکستر
 4. کاترین پار
 5. 1999

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه تاریخ

سوالات و پاسخ های مسابقه جنگ ستارگان

سوالات

 1. چه روزی از سال توسط طرفداران به عنوان روز جنگ ستارگان شناخته می شود؟
 2. جان بویگا در جدیدترین فیلم‌های جنگ ستارگان نقش چه کسی را بازی می‌کند؟
 3. تهیهکنندگان که سری مگا تلویزیون بنا به گزارش راه می رفت به دور از یک برنامه ریزی شده  ستاره  جنگ  سه گانه؟
 4. نام دستور فوق محرمانه ای که پالپاتین در انتقام سیث ها صادر کرد و خواستار کشته شدن همه رهبران جدی بود چیست؟
 5. لوک اسکای واکر با چه نوع موجودی در زیر تخت جابای هات در Return of the Jedi مبارزه می کند؟

پاسخ ها

 1. 4 می
 2. فین
 3. بازی تاج و تخت
 4. سفارش 66
 5. به کینه توزی

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه جنگ ستارگان

سوالات و پاسخ های مسابقه سیمپسون ها

سوالات

 1. نام دختر مارج چیست؟
 2. کدام ساکن اسپرینگفیلد اغلب به عنوان شیطان ظاهر می شود؟
 3. تعبیر هومر چیست؟
 4. شخصیت های سیمپسون چند انگشت دارند؟
 5. لیزا سیمپسون چه ساز می نوازد؟

پاسخ ها

 1. بوویه
 2. ند فلاندرز
 3. اوه!
 4. چهار
 5. ساکسیفون

بیشتر سوالات و پاسخ های مسابقه سیمپسون ها

پرسش و پاسخ مسابقه فوتبال

سوالات

 1. سه بازیکنی که رکورد بیشترین کارت قرمز لیگ برتر را دارند (8) نام ببرید.
 2. کدام تیم لیگ فوتبال انگلیس نام مستعار The Cobblers را دارد؟
 3. چه کسی سریع ترین گل تاریخ لیگ برتر را تنها پس از 7.69 ثانیه به ثمر رساند؟
 4. نام رسمی جام اصلی جام جهانی فوتبال که بین سال‌های 1930 تا 1970 استفاده می‌شد، چیست؟
 5. چند کشور قرار بود میزبان بازی های یورو 2020 قبل از تعویق آن باشند؟

پاسخ ها

 1. ریچارد دان، پاتریک ویرا، دانکن فرگوسن
 2. شهر نورث همپتون
 3. شین لانگ (برای ساوتهمپتون مقابل واتفورد در فصل 2018/19)
 4. ژول ریمه
 5. 12

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه فوتبال

سوالات و پاسخ های مسابقه کریکت

سوالات

 1. تنها بتمنی که 400 دوش را در یک مسابقه تست بین المللی ثبت کرده است چه کسی است؟
 2. بن استوکس در کدام شهر غیر بریتانیایی متولد شد؟
 3. شماره پیراهن ODI جو روت چیست؟
 4. لقب “برنلی اکسپرس” را کدام بازیکن بولینگ انگلیسی کسب کرد؟
 5. آیا میانگین ضربات آزمایشی آلستر کوک در انگلستان بالاتر از 45 بود یا کمتر؟

پاسخ ها

 1. برایان لارا (مقابل انگلیس در سال 2004)
 2. کرایست چرچ، نیوزلند
 3. 66
 4. جیمز «جیمی» اندرسون
 5. بالا (45.35)

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه کریکت

 • ویژگی: بهترین بازیکنان کریکت در تمام دوران

پرسش و پاسخ مسابقه تنیس

سوالات

 1. سرنا ویلیامز چند عنوان گرند اسلم انفرادی کسب کرده است؟
 2. چه کسی عنوان قهرمانی انفرادی زنان اوپن استرالیا را در سال 2020 برد؟
 3. اندی موری چند عنوان قهرمانی گرند اسلم را کسب کرده است؟
 4. رافائل نادال حداقل یک بار در دوران حرفه ای خود برنده هر چهار مسابقه اصلی شده است – درست یا غلط؟
 5. آخرین بازیکن آمریکایی که در مسابقات انفرادی مردان بازی های المپیک مدال طلا گرفت چه کسی بود؟

پاسخ ها

 1. 23
 2. سوفیا کنین
 3. سه (ویمبلدون x2، آزاد ایالات متحده)
 4. درست است، واقعی
 5. آندره آغاسی (1996)

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه تنیس

سوالات و پاسخ های مسابقه گلف

سوالات

 1. چه کسی برنده مسابقه: تایگر وودز مقابل فیل میکلسون در سال 2018 شد؟
 2. کدام گلف باز اروپایی در جام سولهیم 2019 توپ پرنده نمادین را غرق کرد؟
 3. مسیر معروف Whistling Straits در کدام ایالت آمریکا است؟
 4. آخرین برنده یک رشته مردان نه از آمریکا یا اروپا چه کسی بود؟
 5. روری مک ایلروی تاکنون چند رشته را در کارنامه خود کسب کرده است؟

پاسخ ها

 1. فیل میکلسون
 2. سوزان پترسن
 3. ویسکانسین
 4. جیسون دی (The Masters، 2015)
 5. چهار (قهرمانی PGA x2، US Open، The Open)

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه گلف

پرسش و پاسخ مسابقه بوکس

سوالات

 1. بوکسور آمریکایی جیمز جی براداک کدام لقب را با الهام از یک داستان پریان محبوب داده اند؟
 2. کارل فروچ کدام حریف را در سال 2014 در ومبلی شکست داد؟
 3. آنتونی جاشوا در سال 2016 چه کسی را شکست داد و عنوان قهرمانی سنگین وزن IBF را به دست آورد؟
 4. محمد علی در کدام ایالت آمریکا متولد شد؟
 5. بوکسور شماره 1 پوند به پوند جهان با توجه به 10 رده بندی برتر The Ring کیست؟

پاسخ ها

 1. مرد سیندرلا
 2. جورج گرووز
 3. چارلز مارتین
 4. کنتاکی
 5. تصویر جانشین Canelo Alvarez

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه بوکس

پرسش و پاسخ مسابقه آناگرام فیلم

سوالات

 1. نعناع های کیسه ای لوبیا
 2. قورباغه دندان داشت
 3. مسافرخانه شاعرانه
 4. لژیون فکر کن
 5. پایان استخراج

پاسخ ها

 1. بتمن شروع میکند
 2. پدر خوانده
 3. آغاز
 4. شیر شاه
 5. در جستجوی نمو

پرسش و پاسخ مسابقه آناگرام فیلم بیشتر

پرسش و پاسخ مسابقه هنر

سوالات

 1. فریدا کالو کجا متولد شد؟
 2. کافه تراس در شب یک نقاشی رنگ روغن محصول 1888 کدام استاد هلندی است؟
 3. شب پرستاره اصلی اثر ونسان ون گوگ کجا قرار دارد؟
 4. رامبراند در کدام قرن زندگی می کرد؟
 5. هنرمند مشهور تریسی امین در چه دهه ای متولد شد؟

پاسخ ها

 1. مکزیک
 2. ونسان ون گوگ
 3. موزه هنر مدرن، نیویورک
 4. هفدهم
 5. دهه 1960

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه هنری

پرسش و پاسخ آزمون شهرهای پایتخت

سوالات

 1. پایتخت بلغارستان کجاست؟
 2. پایتخت نیوزلند چیست؟
 3. بیروت پایتخت کدام کشور است؟
 4. پایتخت کانادا چیست؟
 5. هانوی پایتخت کدام کشور است؟
 6. پایتخت آرژانتین چیست؟
 7. پایتخت ایسلند است؟
 8. پایتخت اسلواکی است؟
 9. پایتخت بلژیک کجاست؟
 10. پایتخت برزیل کجاست؟

پاسخ ها

 1. صوفیه
 2. ولینگتون
 3. لبنان
 4. اتاوا
 5. ویتنام
 6. بوئنوس آریس
 7. ریکیاویک
 8. براتیسلاوا
 9. بروکسل
 10. برازیلیا

سوالات و پاسخ های مسابقه شهرهای پایتخت بیشتر

سوالات و پاسخ های مسابقه درست یا غلط

سوالات

 1. پایتخت لیبی بنغازی است
 2. نخست وزیر بریتانیا باید عضو پارلمان باشد. درست یا غلط؟
 3. نام اصلی مایکل کین رجینالد دوایت است. درست یا غلط؟
 4. جنگ جهانی دوم در سال 1935 شروع شد. درست یا نادرست؟
 5. نتفلیکس به عنوان یک سرویس اجاره DVD شروع به کار کرد. درست یا غلط؟

پاسخ ها

 1. نادرست – طرابلس است
 2. درست است، واقعی
 3. نادرست اون التون جان نام اصلی مایکل کین موریس میکلوهایت است.
 4. نادرست در سال 1939 شروع شد/
 5. درست است، واقعی.

سوالات و پاسخ های مسابقه بیشتر درست یا نادرست

پرسش و پاسخ مسابقه سیاسی

سوالات

 1. نام رسمی برج ساعت که معمولاً به آن بیگ بن می گویند چیست؟
 2. در سال 1952 به آلبرت انیشتین پیشنهاد ریاست جمهوری کدام کشور داده شد؟
 3. کرسی های مجلس عوام چه رنگی هستند؟
 4. بریتانیا در چه سالی به اتحادیه اروپا ملحق شد که اکنون به عنوان اتحادیه اروپا شناخته می شود؟
 5. باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا در کدام ایالت متولد شد؟

پاسخ ها

 1. برج الیزابت
 2. اسرائيل
 3. سبز
 4. 1973
 5. هاوایی

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه سیاست

پرسش و پاسخ مسابقه مسابقه سفر

سوالات

 1. فرودگاه اوهار به کدام شهر آمریکا خدمات رسانی می کند؟
 2. پارک ملی بوهمی سوئیس در کدام کشور قرار دارد؟
 3. کدام دریاچه اغلب به عنوان جواهر دریاچه های ایتالیا توصیف می شود؟
 4. لگولند اصلی را در کدام کشور پیدا می کنید؟
 5. کدام گروه جزیره شامل ایبیزا، منورکا و مایورکا است؟

پاسخ ها

 1. شیکاگو
 2. جمهوری چک
 3. دریاچه کومو
 4. دانمارک
 5. بالئاریک ها

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه سفر

پرسش و پاسخ مسابقه زیست شناسی

سوالات

 1. یک مولکول DNA به چه شکلی توصیف می شود؟
 2. گیاه شناسی مطالعه چه شکل زندگی است؟
 3. کدام فرآیند قند را به اسید، الکل یا گاز تبدیل می کند؟
 4. کدام حفره قلب خون بدون اکسیژن را به ریه ها پمپاژ می کند؟
 5. بزرگترین حیوان روی کره زمین چیست؟

پاسخ ها

 1. مارپیچ دوتایی
 2. گیاهان
 3. تخمیر
 4. بطن راست
 5. وال آبی

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه زیست شناسی

سوالات و پاسخ های مسابقه تاج

سوالات

 1. کدام بازیگر قرار است نقش ملکه الیزابت دوم را در سریال The Crown پنجم بازی کند و جانشین اولیویا کولمن شود؟
 2. دوک و دوشس ویندزور در سال 1937 از کجا دیدن کردند که بعداً باعث ایجاد جنجال برای خانواده سلطنتی شد؟
 3. شاهزاده چارلز جوان ولزی را در کدام شهر ولز آموخت؟
 4. تا نزدیکترین روز، در مجموع چند روز با عموی الیزابت به عنوان ادوارد هشتم پادشاهی کرد قبل از اینکه او کناره گیری کند؟ 
 5. چه کسی در فیلم The Crown نقش نخست وزیر آنتونی ادن را بازی کرد؟

پاسخ ها

 1. ایملدا استونتون
 2. برلین
 3. آبریستویث
 4. 326.
 5. جرمی نورتام.

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه The Crown

دوستان پرسش و پاسخ مسابقه

سوالات

 1. راشل ادعا می کند فیلم مورد علاقه اش چیست؟
 2. کدام دوست نام میانی موریل را دارد؟
 3. نام هم اتاقی گریزان فیبی که هرگز او را نمی بیند چیست؟
 4. نام سه قلوهای فرانک و آلیس چیست؟
 5. چه کسی در فصل پنجم «The One With Joey’s Bag» نقش پدر گمشده فیبی را بازی می کند؟

پاسخ ها

 1. روابط خطرناک
 2. چندلر
 3. دنیز
 4. چندلر، لسلی و فرانک جونیور.
 5. باب بالابان

سوالات و پاسخ های مسابقه دوستان بیشتر

پرسش و پاسخ مسابقه بازی تاج و تخت

سوالات

 1. ویسریس تارگرین چگونه در فصل 1 می میرد؟
 2. کدام شخصیت اغلب در نام آنها با “Giantsbane” خوانده می شود؟
 3. کدام شبکه کابلی ممتاز ایالات متحده Game of Thrones را ساخته است؟
 4. «همه مردان باید بمیرند» به چه اصطلاحی در والریان عالی ترجمه می‌شود؟
 5. خانه اجدادی خانواده لنیستر چیست؟

پاسخ ها

 1. خال دروگو طلای مایع را روی سرش می ریزد
 2. تورموند
 3. HBO
 4. والار مورغولیس
 5. راک کسترلی

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه Game of Thrones

سوالات و پاسخ های مسابقه بریکینگ بد

سوالات

 1. کدام رنگ معمولاً در طول نمایش با ماری شریدر همراه است؟
 2. چند قسمت از بریکینگ بد پخش شد؟
 3. کدام شخصیت در قسمت آزمایشی با نام مستعار Cap’n Cook شناخته می شود؟
 4. والت با کدام نوع سرطان خاص تشخیص داده می شود؟
 5. والت در صحنه نمادین صحرا، جایی که با لباس زیر سفید خود تفنگ را نشانه رفته است، چه پیراهنی به تن دارد؟

پاسخ ها

 1. رنگ بنفش
 2. 62
 3. جسی پینکمن
 4. سرطان ریه
 5. سبز

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه Breaking Bad

پرسش و پاسخ مسابقه پیکی بلایندرز

سوالات

 1. آلفی سولومونز در انبارهای خود در کامدن چه محصولی تولید می کند؟
 2. نام کامل شخصیت آدرین برودی در فصل چهارم را بفرمایید.
 3. کدام منطقه از بیرمنگام مجموعه نمایش است؟
 4. ناپدید شدن کدام موارد بازرس کمبل را در وهله اول وادار می کند تا از Peaky Blinders بازدید کند؟
 5. اصطلاح عامیانه “توکیو” در Peaky Blinders به ​​چه چیزی اشاره دارد؟

پاسخ ها

 1. رام
 2. لوکا چانگرتا
 3. هیث کوچک
 4. اسلحه
 5. کوکائین

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه Peaky Blinders

پرسش و پاسخ مسابقه فیلم اکشن

سوالات

 1. چه بازیگری در تاپ گان نیاز، نیاز به سرعت را احساس می کند؟
 2. شخصیت اصلی با بازی رایان گاسلینگ در درایو چه نام دارد؟
 3. چه چیزی باعث می شود که جان ویک به زندگی جنایی قدیمی خود در جان ویک بازگردد؟
 4. چه کسی نقش جان جی رمبو را در رمبو بازی می کند؟
 5. عروس در Kill Bill از چه سلاح نمادینی استفاده می کند؟

پاسخ ها

 1. تام کروز
 2. نام او هرگز گفته نمی شود
 3. قتل سگش
 4. سیلوستر استالونه
 5. شمشیر سامورایی/کاتانا

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه فیلم اکشن

سوالات و پاسخ های مسابقه کراوات شکن

سوالات

 1. در آثار کامل شکسپیر به نزدیکترین هزار کلمه چند کلمه وجود دارد؟
 2. فیلم آرواره چند دقیقه است؟
 3. ارتفاع قله اورست چند متر است؟
 4. در بدن انسان بالغ به طور متوسط ​​چند استخوان وجود دارد؟
 5. چند درصد از سطح زمین را اقیانوس اطلس تشکیل می دهد؟

پاسخ ها

 1. 884000
 2. 124
 3. 8848 متر
 4. 206
 5. 20 درصد

سوالات و پاسخ های بیشتر مسابقه کراوات شکن

پرسش و پاسخ مسابقه کشتی WWE

سوالات

 1. قدبلندترین کشتی گیر WWE کیست؟
 2. Tombstone Piledriver یک پایان دهنده است که توسط کدام کشتی گیر نمادین معروف شده است؟
 3. جان سینا در مقابل چه کسی بازی کرد؟
 4. اج با کدام کشتی گیر سابق WWE ازدواج کرده است؟
 5. اولین زن برنده Money in the Bank کیست؟

پاسخ ها

 1. گونزالس غول پیکر با هشت فوت قد
 2. آندرتیکر
 3. کورت آنگل
 4. بث فینیکس
 5. کارملا

هدف از بارگذاری سوالات اطلاعات عمومی در این صفحه کمک به علوم جامعه ایرانی است و این سوالات برگرفته از منابع داخلی و خارجی میباشد .

سوالات عمومی از بستر های خارجی نیز بارگذاری شده است .

یکی از اهداف ما ایجاد یک سامانه تخصصی با بیش از صد ها هزار سوال و جواب تخصصی در راستای کمک به تکمیل علم در کشور است .

منبع انگلیسی محتوا : radiotimes

6 نظرات

  • سلام اگر با کامپیوتر یا لبتاب میخواهید که رمز را عوض کنید میبایست از بازی خارج شوید و در بخش ورود به بازی از قسمت forget password اقدام به تغییر رمز نمایید که برای شما ایمیلی ارسال خواهد شد .
   اگر با موبایل این فرایند را میخواهید انجام دهید . روی دکه … در پایین بازی وسط صفحه کلیک کنید . به بخش setting کلیک کرده بر روی گزینه logout کنید و دباره برای وارد شدن بر روی نوشته forget password کلیک کنید .
   پیروز باشید .

  • البته این پاسخ برای بازی متاورس آپلند بود در صورتی که میخواید پسورد انجمن را تغییر دهید اطلاع دهید .

 1. سلام سلام متاورس آپلند خیلی برام لگه مشکل از کجاست ؟ هم سخت افزارم قویه هم نتم!

  • سلام لگ شدن داخل بازی متاورس آپلند برای سرعت اینترنت است و گزینه دیگر شلوغ شدن سریع سرور توسط بازیکنان جهانی .
   روزانه تعداد بسیار زیادی عضو جدید وارد میشود .
   اختلاف ساعت ما با آپلند حدودا 9 ساعت است .
   درنظر بگیرید اگر 14:00 در بازی باشید بازیکنان آمزیکایی خواب هستند و سرعت بالا تر است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما ممکن است از اینها استفاده کنید HTML برچسب ها و صفات:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>