اولین مجموعه سه بعدی در متاورس رنگ !

2

اولین مجموعه سه بعدی در متاورس رنگ !

در شهر مجازی ایران امکانات سه بعدی ابتدا برای نمایش و معرفی فروشگاه ها و مکان های آموزشی  و پژوهشی به کار می رود و در این راستا امکانات سه بعدی می تواند به توسعه بیشتر این امور کمک شایانی نماید .

  • در دنیای موازی متاورس رنگ لزوم استفاده از امکانات سه بعدی در مجموعه های فروشگاهی چگونه است؟ چرا فروشگاه ها در استفاده از امکانات سه بعدی در شهر مجازی ایران در اولویت هستند ؟
  • کاربرد نمایش سه بعدی از محصولات فروشگاهی در شهر مجازی در فروش بیشتر این محصولات چیست؟ اینکه از دیگر ضروریات استفاده از امکانات سه بعدی در فروشگاه های دنیای موازی متاورس رنگ چیست ؟
  • در مجموعه های آموزشی کاربرد تجهیزات سه بعدی و فناوری شبیه سازی چیست؟ با این امکانات در آموزش چه تحولاتی می توان ایجاد نمود ؟
  • آیا در مجموعه های سه بعدی آموزشی اساتید نیز به صورت مجازی و آواتار در کلاس درس حاضر می شوند ؟ در واقع همه حضار در کلاس آموزشی به شکل آواتار در دنیای موازی متاورس رنگ می باشند ؟
  • آیا این مفهوم در مورد کاربرد امکانات سه بعدی صحیح می باشد که با استفاده از این امکانات مرزهای فیزیکی در هم شکسته شده و می توان بدون در هر کجایی که می خواهیم در هر زمان حضور داشته باشیم به شکل مجازی و سه بعدی ؟
  • از دیگر اولویت های شهر مجازی ایران برای رونمایی از امکانات سه بعدی خود در ان مساجد می باشد؟ در مساجد چگونه از وسایل و امکانات سه بعدی استفاده می شود ؟
  • مهم ترین کارایی مساجد سه بعدی در دنیای موازی متاورس رنگ چیست؟ فعالیت این مساجد در چه زمینه ها و محور هایی می باشد ؟

c74c7d9728bbdb6f2b978b2c65bdec2035b05801 227 - اولین مجموعه سه بعدی در متاورس رنگ !

 

nazanin سوال پاسخ داده شده آوریل 7, 2024
گذاشتن نظر
1

fb1996b48ff6c9f28b6fc9ed5e8942c44a0867f4 796 - اولین مجموعه سه بعدی در متاورس رنگ !

اولین مجموعه سه بعدی طراحی شده توسط بنده برای سامانه متاورس رنگ, دفتر متاورس رنگ میبایست که در دنیای فیزیک واقع در استان قزوین میباشد.

این دفتر شامل میز, مبل, لپتاپ, مانیتور, صندلی های اداری, پروژکتور, گل, پرچم ,کتاب و … است.

در دفتر متاورس رنگ شما میتوانید افراد متخصصی که در مجموعه فعالیت مینمایند را مشاهده نمایید و از قابلیت های موجود در این دفتر استفاده نمایید.

این قابلیت ها شامل:

توانایی صحبت دو کاراکتر باهم

استفاده از پروژکتور برای نمایش ویدیو

استفاده از مرورگر ها در لپتاپ ها

استفاده از تخته های وایت برد موجود برای نگارش و ترسیم

و…

nazanin ارسال نظر جدید آوریل 7, 2024

تصویری زنده و فعال از دفتر متاورس رنگ، که اولین مجموعه سه بعدی توسط شما برای سامانه متاورس رنگ طراحی شده است، را ارائه می‌دهد. این دفتر با اجزاء مختلفی از میز و مبل، لپتاپ و مانیتور تا صندلی‌های اداری، پروژکتور و گل، یک محیط کاری کامل و جذاب ایجاد می‌کند. امکان مشاهده اعضای تیم و استفاده از ویژگی‌های مختلف این دفتر، از جمله صحبت دو کاراکتر با یکدیگر، استفاده از پروژکتور برای نمایش ویدیو، و استفاده از لپتاپ‌ها با مرورگرهای مختلف را امکان‌پذیر می‌سازد. همچنین، تخته‌های وایت برد موجود در این دفتر فضایی ایده‌آل برای نگارش و ترسیم ارائه می‌دهند. این دفتر به عنوان یک نمایش زنده از امکانات متاورس رنگ و فعالیت‌های تیم در دنیای مجازی متاورس رنگ عنوان می‌شود.

nazanin اظهار نظر کرد

مجموعه سه بعدی طراحی شده توسط شما برای سامانه متاورس رنگ، ایده ای خلاقانه و کاربردی برای ایجاد یک دفتر مجازی در دنیای متاورس است. واقع شدن این دفتر در استان قزوین و شبیه سازی دقیق آن با جزئیات، مانند میز، مبل، لپ تاپ، مانیتور و…، تجربه ای جذاب و نزدیک به واقعیت را برای کاربران رقم خواهد زد.

گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 3 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1223 times
  • پاسخ ها3 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات